Startliste for Hillerød Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 5
|
Stævne navn |
Hillerød Cup |
|
Udskriftsdato |
24 november 2018 |
|
|
Stævne by |
Hillerød |
|
Udskriftstidspunkt |
07:54 |
|
|
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
24 november 2018 |
|
|
|
|
Løb 5, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (13) |
Vejledende starttid 10:55 |
Heat 1 (13) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
254 |
1 |
Thilde Ptak |
2009 |
0946AG |
HILLERØD |
|
25m |
|
56 |
2 |
Nicoline Boesgaard |
2009 |
0992AC |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:11.91 |
146 |
3 |
Ida Fiala Kohl |
2008 |
0808AI |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:51.19 |
230 |
4 |
Cecilia Falkenstrøm |
2008 |
|
HILLERØD |
|
25m |
2:00.01 |
81 |
5 |
Rosa Nørgaard |
2010 |
1048AA |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:17.55 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
82 |
1 |
Nicoline Svingel |
2008 |
0856AL |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:49.81 |
138 |
2 |
Rosamarie Grevelund |
2007 |
0784AR |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:44.34 |
134 |
3 |
Therese Dommer |
2009 |
0932AD |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:41.26 |
177 |
4 |
Livia Berggen |
2009 |
AF1809 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:41.51 |
245 |
5 |
Liva Poulsen |
2007 |
0774AO |
HILLERØD |
|
25m |
1:45.48 |
233 |
6 |
Esther Johannessen |
2007 |
|
HILLERØD |
|
25m |
1:50.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
182 |
1 |
Nora Levin |
2005 |
BC5805 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:40.16 |
111 |
2 |
Anna Søjberg Madsen |
2008 |
0862AJ |
HELSINGE |
|
25m |
1:39.47 |
26 |
3 |
Nicoline B. Cederlund |
2007 |
0724AF |
FR.SUND |
|
25m |
1:35.58 |
184 |
4 |
Gabriella Ljungdahl |
2008 |
AB8408 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:36.68 |
251 |
5 |
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
|
HILLERØD |
|
25m |
1:40.01 |
72 |
6 |
Andrea Frederiksen |
2008 |
0814AF |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:41.13 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
155 |
1 |
Victoria Pedersen |
2008 |
0822AJ |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:34.02 |
236 |
2 |
Anna Gregers Jørgensen |
2007 |
0764AO |
HILLERØD |
|
25m |
1:32.43 |
78 |
3 |
Nanna Holmegaard Larsen |
2005 |
0588AW |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:31.26 |
137 |
4 |
Kamilla Figurski |
2008 |
0876AI |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:31.63 |
227 |
5 |
Laura Christoffersen |
2007 |
0734AO |
HILLERØD |
|
25m |
1:34.02 |
133 |
6 |
Emilie Dommer |
2007 |
0706AF |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:34.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
151 |
1 |
Victoria Haslund Mourier |
2007 |
0704AC |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:28.07 |
235 |
2 |
Andrea Jørgensen |
2008 |
0864AG |
HILLERØD |
|
25m |
1:26.24 |
100 |
3 |
Emily Amalie Jensen |
2007 |
0754AE |
HELSINGE |
|
50m |
1:23.60 |
84 |
4 |
Liya Arnholtz |
2007 |
0794AM |
HELSINGE |
|
25m |
1:25.75 |
120 |
5 |
Yasmin Thomsen |
2007 |
0766AQ |
HELSINGE |
|
25m |
1:26.48 |
188 |
6 |
Signe Nilsson |
2008 |
AB9408 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:30.84 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
141 |
1 |
Thilde Hjortshøj |
2006 |
0648AO |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:22.58 |
186 |
2 |
Clara Lövenkjaer |
2006 |
AW6806 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:20.89 |
55 |
3 |
Natasja Boesgaard |
2007 |
0728AC |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:19.28 |
241 |
4 |
Emma Mølholm |
2005 |
0514AM |
HILLERØD |
|
50m |
1:20.60 |
33 |
5 |
Ellen Lunn |
2008 |
0884AE |
FR.SUND |
|
25m |
1:21.30 |
129 |
6 |
Anna Bruun-Møller |
2007 |
0746AI |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:22.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
180 |
1 |
Ebba Jakobsson |
2004 |
BP2204 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:18.31 |
178 |
2 |
Moa Fagerström |
2003 |
AN4803 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:17.02 |
99 |
3 |
Aurora Troldahl Jakobsen |
2005 |
0564AX |
HELSINGE |
|
25m |
1:14.79 |
217 |
4 |
Amalie Klitten |
2004 |
0448BA |
HILLERØD |
|
25m |
1:15.39 |
159 |
5 |
Clara Katharina Sederholm |
2006 |
0634AJ |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:17.94 |
231 |
6 |
Olivia Franck |
2005 |
0548AS |
HILLERØD |
|
50m |
1:18.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
246 |
1 |
Annika Toft Rasmussen |
2004 |
0414AL |
HILLERØD |
|
25m |
1:13.91 |
179 |
2 |
Simona Gunnarsson |
2007 |
AC8807 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:13.09 |
118 |
3 |
Frida Gram Peters |
2007 |
0712AC |
HELSINGE |
|
50m |
1:12.56 |
162 |
4 |
Amalie Rose Søndergaard |
2006 |
0618AF |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:12.64 |
135 |
5 |
Isabella El-Nagdy |
2005 |
0526AY |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:13.71 |
234 |
6 |
Lise Elton Jokumsen |
2004 |
0482AZ |
HILLERØD |
|
25m |
1:13.95 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
144 |
1 |
Freja Mathilde Kaas |
2006 |
0638AO |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:12.17 |
109 |
2 |
Pernille Møller Leisted |
2002 |
0288AU |
HELSINGE |
|
25m |
1:11.12 |
212 |
3 |
Arendse Arrild Lyngfeldt |
2006 |
0648AG |
HILLERØD |
|
25m |
1:10.82 |
244 |
4 |
Athena Haugsted Pihl |
2006 |
0652AA |
HILLERØD |
|
50m |
1:10.97 |
190 |
5 |
Elsa Pettersson |
2005 |
AV3805 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:11.45 |
218 |
6 |
Silje Lyse Legaard |
2006 |
0638AD |
HILLERØD |
|
25m |
1:12.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
152 |
1 |
Sasha Nezdiikovskaia |
2005 |
0564AK |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:08.70 |
191 |
2 |
Kinga Szczesniak |
2001 |
AL5801 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:08.42 |
104 |
3 |
Laura Jørgensen |
2004 |
0428AQ |
HELSINGE |
|
25m |
1:08.29 |
29 |
4 |
Emilie Pyndt Hansen |
2004 |
0466AP |
FR.SUND |
|
25m |
1:08.40 |
92 |
5 |
Katrine S. Frederiksen |
2002 |
0278AC |
HELSINGE |
|
25m |
1:08.62 |
110 |
6 |
Amalie Lund |
2004 |
0438AX |
HELSINGE |
|
25m |
1:08.77 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
202 |
1 |
Josephine Gribsvad |
2003 |
0384AR |
HILLERØD |
|
25m |
1:08.04 |
68 |
2 |
Ida Lund Järund |
2003 |
0316AO |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:07.34 |
1 |
3 |
Olivia Augustinus |
2004 |
0432BD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:06.70 |
50 |
4 |
Ida Lykke Wennicke |
2001 |
0118AU |
FR.SUND |
|
25m |
1:06.71 |
17 |
5 |
Mathilde Thor Møller |
2005 |
0564AU |
FARUM |
|
25m |
1:07.41 |
139 |
6 |
Kaya Vennick Haugbølle |
2004 |
0418AB |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:08.17 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
210 |
1 |
Anna Olivia Kirchhoff |
2005 |
0566AK |
HILLERØD |
|
25m |
1:06.50 |
163 |
2 |
Alba Vendelboe-Schack |
2005 |
0594AJ |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:05.79 |
8 |
3 |
Maj Jensen |
2003 |
0314BC |
FARUM |
|
25m |
1:04.20 |
62 |
4 |
Luna Trojlsgaard |
2004 |
0482AN |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:04.39 |
96 |
5 |
Emily Hansen |
2005 |
0528AO |
HELSINGE |
|
50m |
1:06.38 |
16 |
6 |
Line Thode Møller |
2004 |
0424AU |
FARUM |
|
50m |
1:06.64 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
10 |
1 |
Simone Jørgensen |
1999 |
9928AN |
FARUM |
|
50m |
1:03.90 |
7 |
2 |
Maya Ehlers Hansen |
2004 |
0432AI |
FARUM |
|
25m |
1:03.48 |
23 |
3 |
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
0258AI |
FARUM |
|
25m |
59.90 |
205 |
4 |
Ulrikke Veje |
2002 |
0258AK |
HILLERØD |
|
25m |
1:02.38 |
189 |
5 |
Sofia Persson |
1979 |
AC3279 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:03.89 |
21 |
6 |
Carolina Sahl Rasmussen |
2001 |
0126AB |
FARUM |
|
50m |
1:03.90 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
24 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:54 |
|