Program för ÅSK Games 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Laji 7, N, T-10 50m ru |
Sponsori: Schenker Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
10 v ja nuoremmat |
1 | Saarinen Matilda | 2008 | SalU | 08A116 | 50 m | 50.87 | 49.37 | |
2 | Laitinen Jasmiina | 2008 | AUi | 08A100 | 25 m | 52.64 | 52.64 | |
3 | Lietzén Cecilia | 2009 | ÅSK | 09A118 | 50 m | 56.26 | 54.76 | |
4 | Räikkönen Saga | 2008 | AUi | 08A396 | 50 m | 57.33 | 55.83 | |
5 | Constable Elsa | 2009 | AUi | 09A141 | 50 m | 1:00.65 | 59.15 | |
6 | Kunttu Aliisa | 2008 | AUi | 08A303 | 50 m | 1:02.05 | 1:00.55 | |
7 | Inkeroinen Emilia | 2009 | KoU | 09A052 | 25 m | 1:02.14 | 1:02.14 | |
8 | Kaila Aada | 2009 | RaisU | 09A127 | 25 m | 1:03.45 | 1:03.45 | |
9 | Karvonen Matilda | 2009 | RaisU | 09A209 | 25 m | 1:04.35 | 1:04.35 | |
10 | Toivonen Laura | 2010 | AUi | 10A035 | 50 m | 1:06.28 | 1:04.78 | |
11 | Fröjdö Ellen | 2008 | ÅSK | 08A475 | 50 m | 1:06.74 | 1:05.24 | |
12 | Veiro Nea | 2008 | ÅSK | 08A522 | 50 m | 1:09.66 | 1:08.16 | |
13 | Kahlos Iida | 2010 | AUi | 10A057 | 50 m | 1:18.65 | 1:17.15 | |
14 | Kiukkonen Veera | 2008 | AUi | 08A600 | 25 m | |||
15 | Hirvensalo Elsa | 2008 | AUi | 08A585 | 25 m |
11 v ja vanhemmat |
1 | Murto Anniina | 2001 | PUS | 01A677 | 50 m | 32.31 | 30.81 | |
2 | Ponomareva Alisa | 1991 | ÅSK | 91A777 | 25 m | 32.01 | 32.01 | |
3 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 25 m | 36.20 | 36.20 | |
4 | Puolakka Tiia | 1998 | ÅSK | 98A086 | 25 m | 36.54 | 36.54 | |
5 | Kurki Jenni | 2005 | SiWa | 05A227 | 25 m | 40.32 | 40.32 | |
6 | Lehmusvaara Anna | 2005 | SiWa | 05A142 | 25 m | 41.19 | 41.19 | |
7 | Toivonen Elina | 2006 | AUi | 06A602 | 50 m | 44.91 | 43.41 | |
8 | Koistinen Amanda | 2005 | AUi | 05A535 | 25 m | 45.69 | 45.69 | |
9 | Elomäki Sara | 2006 | AUi | 06B010 | 50 m | 49.59 | 48.09 | |
10 | Lehtinen Aino | 2005 | AUi | 05B147 | 50 m | 51.94 | 50.44 | |
11 | Laaksonen Kerttu | 2006 | ÅSK | 06A271 | 50 m | 53.81 | 52.31 | |
12 | Lilja Laura | 2004 | AUi | 04B140 | 25 m | 52.87 | 52.87 | |
13 | Koskinen Salla-mari | 2006 | ÅSK | 06A647 | 50 m | 59.79 | 58.29 | |
14 | Salokorpi Maija | 2007 | ÅSK | 07A627 | 50 m | 1:09.56 | 1:08.06 | |
15 | Mäenpää Selma | 2007 | ÅSK | 07A661 | 50 m | 1:15.52 | 1:14.02 | |
16 | Sinijärvi Sara | 2006 | ÅSK | 06B027 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 06 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 12:05 |