Startliste for Harboe Water Games 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 15
|
Stævne navn |
Harboe Water Games 2018 |
|
Udskriftsdato |
30 juni 2018 |
|
|
Stævne by |
Slagelse |
|
Udskriftstidspunkt |
08:11 |
|
|
Arrangør |
Slagelse Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
30 juni 2018 |
|
|
|
|
Løb 15, 200m Medley Damer |
Finaler (11) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
247 |
2 |
Josephine Michelsen |
2007 |
0704AJ |
KVIK |
|
25m |
|
451 |
3 |
Frida Lauridsen |
2005 |
0514AO |
SLAGELSE |
|
25m |
|
94 |
4 |
Anna Marott Hansen |
2004 |
0442BC |
KALUNDBORG |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
127 |
1 |
Dicte Maar |
2006 |
0672AK |
NÆSTVED |
|
25m |
|
374 |
2 |
Katrine Hermansen |
2008 |
0838AG |
GLADSAXE |
|
25m |
|
457 |
3 |
Emilia Pico |
2008 |
0874AC |
SLAGELSE |
|
25m |
|
109 |
4 |
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
0716AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
|
461 |
5 |
Silke Krakau Tønnesen |
2006 |
0654AC |
SLAGELSE |
|
25m |
|
222 |
6 |
Ingrid Stokholm Ellehøj |
2007 |
0752AJ |
KVIK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
369 |
1 |
Sarah Zargarov Hansen |
2008 |
0848AG |
GLADSAXE |
|
50m |
4:07.21 |
365 |
2 |
Augusta Blom |
2008 |
0842AE |
GLADSAXE |
|
25m |
3:50.02 |
233 |
3 |
Freja Fyller Jacobsen |
2007 |
0774AJ |
KVIK |
|
25m |
3:45.16 |
430 |
4 |
Caroline Søe Jepsen |
2007 |
0794AK |
KORSÖR |
|
25m |
3:50.00 |
401 |
5 |
Cecilie Jakobsen |
2008 |
0898AG |
HERLUFSHOL |
|
25m |
3:56.64 |
168 |
6 |
Cecilie Møller |
2005 |
0588AR |
RINGSTED |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
32 |
1 |
Malene Dithmar |
2006 |
0634AN |
GTI |
|
25m |
3:44.45 |
225 |
2 |
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
0762AJ |
KVIK |
|
25m |
3:40.93 |
396 |
3 |
Camilla Andersen |
2006 |
0634AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
3:37.77 |
408 |
4 |
Victoria Paulsen |
2006 |
0614AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
3:40.24 |
429 |
5 |
Johanne Jensen-Mattebjerg |
2006 |
0638AP |
KORSÖR |
|
25m |
3:42.72 |
425 |
6 |
Naja-Amalie Hallengreen |
2008 |
0848AC |
KORSÖR |
|
25m |
3:45.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
112 |
1 |
Mathilde Bendtsen |
2007 |
0758AC |
NÆSTVED |
|
25m |
3:32.14 |
415 |
2 |
Mie Visler |
2006 |
0626AI |
HERLUFSHOL |
|
50m |
3:25.69 |
48 |
3 |
Lærke Marie Clausen |
2005 |
0504AE |
GTI |
|
25m |
3:23.04 |
177 |
4 |
Emma Skjold Sørensen |
2004 |
0406AX |
RINGSTED |
|
50m |
3:23.79 |
212 |
5 |
Amanda Aidinian |
2007 |
0792AJ |
KVIK |
|
50m |
3:31.16 |
154 |
6 |
Sascha Haste |
2007 |
0706AC |
RINGSTED |
|
25m |
3:32.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
81 |
1 |
Emma Mølholm |
2005 |
0514AM |
HILLERØD |
|
25m |
3:11.97 |
256 |
2 |
Katja Poulsen |
2006 |
0624AJ |
KVIK |
|
25m |
3:11.16 |
80 |
3 |
Silje Lyse Legaard |
2006 |
0638AD |
HILLERØD |
|
25m |
3:10.61 |
424 |
4 |
Benedichte Hallengreen |
2005 |
0552AT |
KORSÖR |
|
25m |
3:10.88 |
50 |
5 |
Mille Giolbas |
2006 |
0604AL |
GTI |
|
25m |
3:11.88 |
304 |
6 |
Ella Bødker Thomsen |
2005 |
0576AH |
VÆRLØSE |
|
25m |
3:20.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
253 |
1 |
Laura Pedersen |
2007 |
0776AD |
KVIK |
|
25m |
3:08.99 |
226 |
2 |
Emma Hansen |
2007 |
0742AB |
KVIK |
|
25m |
3:07.50 |
294 |
3 |
Andrea Strandby |
2007 |
0718AA |
TRITON B |
|
25m |
3:05.21 |
305 |
4 |
Martha Bødker Thomsen |
2005 |
0586AH |
VÆRLØSE |
|
25m |
3:07.19 |
433 |
5 |
Laura Kroman |
2004 |
0444AW |
KORSÖR |
|
25m |
3:07.97 |
4 |
6 |
Katrine Hansen |
2006 |
0686AS |
DRAGSHOLM |
|
50m |
3:10.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
407 |
1 |
Fanta O. Petersen |
2005 |
0568AL |
HERLUFSHOL |
|
25m |
3:04.10 |
12 |
2 |
Kamille Lundberg |
2003 |
0328BB |
DRAGSHOLM |
|
25m |
3:02.24 |
137 |
3 |
Olivia Nielsen |
2004 |
0446AT |
NÆSTVED |
|
25m |
2:58.57 |
5 |
4 |
Maria Hardis |
2004 |
0434BA |
DRAGSHOLM |
|
25m |
2:58.68 |
279 |
5 |
Signe Bagge Møller |
2004 |
0414AW |
SK-SYD |
|
50m |
3:04.05 |
34 |
6 |
Ida Mørk |
2004 |
0492AJ |
GTI |
|
50m |
3:04.62 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
267 |
1 |
Signe Astrup Taul |
2004 |
0402AQ |
KVIK |
|
25m |
2:58.45 |
27 |
2 |
Alberte Holst Schilling |
2003 |
0368AW |
DRAGSHOLM |
|
25m |
2:51.87 |
38 |
3 |
Nomi I. K. Schau |
2004 |
0408AI |
GTI |
|
25m |
2:51.48 |
39 |
4 |
Mathilde Svendsen |
2004 |
0472AQ |
GTI |
|
25m |
2:51.63 |
16 |
5 |
Camille Neess |
2003 |
0324BA |
DRAGSHOLM |
|
25m |
2:52.45 |
37 |
6 |
Frida Høj Andersen |
2005 |
0504AL |
GTI |
|
50m |
2:58.57 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
128 |
1 |
Gaya Josefine Maar |
2003 |
0318AQ |
NÆSTVED |
|
25m |
2:49.39 |
78 |
2 |
Mathilde Emilie K. Larsen |
2002 |
0288AP |
HILLERØD |
|
25m |
2:46.58 |
184 |
3 |
Emma Enevoldsen |
2003 |
0372AZ |
ROSKILDE |
|
25m |
2:43.25 |
488 |
4 |
Mie Mørkedal |
2003 |
0324AD |
HOLBÆK |
|
25m |
2:44.45 |
350 |
5 |
Lærke Møller |
2005 |
0578AN |
HASLEV |
|
25m |
2:47.66 |
406 |
6 |
Emilie Højen Meyer |
2004 |
0454AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:50.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
18 |
1 |
Felina Noe |
2002 |
0252AR |
DRAGSHOLM |
|
25m |
2:39.40 |
319 |
2 |
Melanie Degner |
2000 |
0098AC |
KØGE |
|
50m |
2:31.88 |
55 |
3 |
Freya Ellehus |
2000 |
0076AJ |
OSK |
|
25m |
2:30.90 |
124 |
4 |
Nikoline Skovly Larsen |
2003 |
0322AE |
NÆSTVED |
|
25m |
2:31.34 |
60 |
5 |
Alberte M Hansen |
2000 |
0004AC |
HERLEV |
|
25m |
2:31.94 |
490 |
6 |
Nynne Nørlem |
2002 |
0268AF |
HOLBÆK |
|
25m |
2:41.09 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
30 juni 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:11 |
|