Program för DM/JDM 2018 (Skåne-Blekinge)
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 13, 400m Frisim Damer Senior |
Sponsor: Länsförsäkringar Skåne |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 222 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | 50 m | 4:27.78 | ||
2 | 271 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 50 m | 4:31.18 | ||
3 | 35 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | 50 m | 4:31.45 | ||
4 | 80 | Ülger Olivia | 2000 | HS | 50 m | 4:33.59 | ||
5 | 397 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 50 m | 4:34.27 | ||
6 | 63 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | 50 m | 4:36.25 | ||
7 | 421 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 50 m | 4:38.76 | ||
8 | 60 | Nordén Emilia | 2003 | HS | 50 m | 4:40.00 | ||
9 | 153 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 50 m | 4:41.00 | ||
10 | 272 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 50 m | 4:41.67 | ||
11 | 53 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 50 m | 4:42.05 | ||
12 | 227 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 50 m | 4:42.20 | ||
13 | 360 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 50 m | 4:44.96 | ||
14 | 226 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 50 m | 4:45.92 | ||
15 | 196 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | 50 m | 4:47.55 | ||
16 | 223 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 50 m | 4:48.20 | ||
17 | 42 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | 50 m | 4:48.86 | ||
18 | 183 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | 50 m | 4:49.70 | ||
19 | 4 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | 50 m | 4:49.73 | ||
20 | 13 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | 50 m | 4:49.94 | ||
21 | 422 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 50 m | 4:51.15 | ||
22 | 267 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | 50 m | 4:51.47 | ||
23 | 11 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | 50 m | 4:51.62 | ||
24 | 7 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | 50 m | 4:51.88 | ||
25 | 268 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | 50 m | 4:52.05 | ||
26 | 16 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 50 m | 4:53.88 | ||
27 | 305 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | 50 m | 4:55.08 | ||
28 | 212 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 50 m | 4:55.10 | ||
29 | 407 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | S7 | 50 m | 6:25.43 | |
30 | 426 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 4:39.83 | ||
31 | 332 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | 25 m | 4:40.74 | ||
32 | 396 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 4:43.77 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 01 juni 2018 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap | Utskriftstid | 20:16 |