Program för Wasasimmet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 18
|
Tävling |
Wasasimmet |
|
Utskriftsdatum |
24 november 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Filipstad |
|
Utskriftstid |
22:22 |
|
|
Arrangör |
Filipstads Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 november 2018 |
|
|
|
|
Gren 18, 100m Medley Po |
Finaler (7) |
Sponsor: Fredagsmys |
|
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
2 |
Melwin Pihlgren |
2006 |
AV2106 |
ARVIKA SS |
|
25m |
|
99 |
3 |
Olof Hellgren |
2008 |
AE0708 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
61 |
4 |
Liam Gustafsson |
2009 |
AE1909 |
GRUMS SS |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
101 |
2 |
Aron Widström |
2007 |
AK9907 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
100 |
3 |
Hugo Stenmark |
2009 |
AB8709 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:11.30 |
106 |
4 |
Ektoras Vasileios Blithikiotis |
2008 |
AM3308 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
95 |
1 |
Zander Holmgren |
2007 |
AF5907 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:53.95 |
142 |
2 |
Hayk Hakobyan |
2006 |
AT5306 |
ÅMÅLS SS |
|
25m |
1:44.10 |
97 |
3 |
Alfred Selrot |
2007 |
AE7108 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:40.85 |
90 |
4 |
Erik Bjurenhed |
2006 |
AI2506 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:43.36 |
89 |
5 |
Johan Pellfolk |
2007 |
AC3507 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:47.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
55 |
1 |
Joel Andersson |
2007 |
AH4107 |
GRUMS SS |
|
25m |
1:40.57 |
96 |
2 |
Gabriel Eder |
2006 |
AO7306 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:36.22 |
140 |
3 |
Robin Lundahl |
2004 |
AW3904 |
ÅMÅLS SS |
|
25m |
1:33.33 |
53 |
4 |
Vilhelm Otnem |
2007 |
AF3907 |
GRUMS SS |
|
25m |
1:36.06 |
141 |
5 |
Vile Ericsson |
2009 |
AB8309 |
ÅMÅLS SS |
|
25m |
1:40.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
84 |
1 |
Alexander Albringer |
2007 |
AB1907 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:33.11 |
47 |
2 |
Emil Axelsson |
2004 |
AD4704 |
GRUMS SS |
|
25m |
1:29.54 |
73 |
3 |
Lazar Jovancic |
2004 |
AK2104 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:20.60 |
80 |
4 |
Erik Pellfolk |
2005 |
AG7305 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:24.88 |
149 |
5 |
Casper Larsson |
2006 |
AG7906 |
SOLSTA |
|
25m |
1:30.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
120 |
1 |
Mårten Emilsson |
2004 |
AX1904 |
NORA SS |
|
25m |
1:19.20 |
81 |
2 |
Lex Albringer |
2007 |
AA0907 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:17.91 |
138 |
3 |
Albin Svensson |
2004 |
AW5504 |
ÅMÅLS SS |
|
25m |
1:16.61 |
78 |
4 |
Filip Hedin |
2003 |
AS1503 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:17.47 |
110 |
5 |
Jacob Roslund |
2003 |
AZ4503 |
KRISTINEHA |
|
25m |
1:18.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
48 |
1 |
Edvin Axelsson |
2004 |
AD5704 |
GRUMS SS |
|
25m |
1:16.53 |
127 |
2 |
Erik Mulikov |
2005 |
AA5105 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:12.22 |
69 |
3 |
Niclas Lindow |
1999 |
AN6999 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:06.83 |
70 |
4 |
Marcus Bülund |
2004 |
AE4304 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:09.80 |
126 |
5 |
Tobias Klasson |
2000 |
AM1500 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:13.42 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
24 november 2018 |
Licensierad till: Filipstads Simklubb |
Utskriftstid |
22:22 |
|