Startliste for Hjørring Park Vendia Swim Cup 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 27
|
Stævne navn |
Hjørring Park Vendia Swim Cup |
|
Udskriftsdato |
06 maj 2018 |
|
|
Stævne by |
Hjørring |
|
Udskriftstidspunkt |
15:42 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
04 maj 2018 |
|
|
|
|
Løb 27, 100m Butterfly Herrer |
Finaler (4) |
Sponsor: Invita Hjørring |
|
Heat 1 (4) (Årg. 2005-2018) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
545 |
1 |
Zilas Vilsen |
2006 |
0649AL |
SILKEBORG |
|
50m |
1:44.87 |
517 |
2 |
Nicklas Rossau Larsen |
2005 |
0529AI |
SILKEBORG |
|
50m |
1:27.48 |
540 |
3 |
Emil Togsverd |
2005 |
0577AE |
SILKEBORG |
|
50m |
1:19.32 |
133 |
4 |
Andreas Sigvaldsen |
2006 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:10.53 |
157 |
5 |
Teodor Thuelund |
2005 |
0577AH |
NYBORG |
|
50m |
1:18.57 |
21 |
6 |
Matti Andersen |
2005 |
0583AL |
BRÆDSTRUP |
|
50m |
1:23.97 |
456 |
7 |
Kristian Sabroe Sørensen |
2005 |
0583AA |
HORSENS |
|
50m |
1:31.05 |
161 |
8 |
Andreas Laursen |
2006 |
0613AM |
ST-NEPTUN |
|
50m |
1:54.70 |
|
|
Heat 2 (4) (Årg. 2003-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
406 |
1 |
Kristian B. Rasmussen |
2003 |
0349AG |
S 68 |
|
50m |
1:08.47 |
298 |
2 |
Frederik Lindholm |
2004 |
0451AC |
AAS |
|
50m |
1:08.28 |
507 |
3 |
Asger Hatting |
2003 |
0303AK |
SILKEBORG |
|
50m |
1:07.04 |
560 |
4 |
Martin Holteberg |
2003 |
|
Farsund SK |
|
50m |
1:05.26 |
363 |
5 |
Alex Søndergaard |
2003 |
0365AJ |
THISTED |
|
50m |
1:06.45 |
382 |
6 |
Jeppe Egholm |
2003 |
0331AP |
S 68 |
|
50m |
1:07.45 |
296 |
7 |
Viktor Lei Lamberg |
2004 |
0477AE |
AAS |
|
50m |
1:08.38 |
539 |
8 |
Magnus Søgaard |
2003 |
0315AN |
SILKEBORG |
|
50m |
1:09.63 |
|
|
Heat 3 (4) (Årg. 2001-2002) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
383 |
1 |
Hjalte Lillevik Frost |
2001 |
0189AL |
S 68 |
|
50m |
1:05.26 |
451 |
2 |
Patrick Zakaryan Olsen |
2002 |
0227AM |
HORSENS |
|
50m |
1:03.71 |
396 |
3 |
Elias Hanghøj Jonsson |
2002 |
0265AI |
S 68 |
|
50m |
1:01.95 |
43 |
4 |
Malthe Lindeblad |
2001 |
0125AS |
DELTA |
|
50m |
59.64 |
425 |
5 |
Nicolaj Løth Andersen |
2001 |
0173AC |
HORSENS |
|
50m |
1:01.89 |
118 |
6 |
Sondre Eidesen |
2002 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:03.56 |
221 |
7 |
Mikkel Riis |
2002 |
0257AR |
VIBORG |
|
50m |
1:04.10 |
58 |
8 |
Titus Victor Phillipson |
2002 |
|
SKTEAM SØR |
|
50m |
1:05.74 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
441 |
3 |
Tais Andkjær Kristensen |
1999 |
9987AB |
HORSENS |
|
50m |
1:07.73 |
513 |
4 |
Markus Kjeldsen |
2000 |
0059AB |
SILKEBORG |
|
50m |
1:03.46 |
122 |
5 |
Sondre Lea Monslaup |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:06.57 |
436 |
6 |
Nicklas Steen Hansen |
1999 |
9905AI |
HORSENS |
|
50m |
1:10.43 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
06 maj 2018 |
Licens til Svømmeklubben S 68 |
Udskriftstidspunkt |
15:42 |
|