Program for Spar Nord Hørsholm Cup 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 45 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 2:29.37 | |
2 | 52 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 2:31.23 | |
3 | 164 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 2:31.27 | |
4 | 41 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 2:33.93 | |
5 | 46 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 2:35.11 | |
6 | 233 | Strömberg Amanda | 1998 | YSTADS SS | AR7698 | 50 m | 2:36.58 | |
7 | 47 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 2:36.83 | |
8 | 109 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 2:37.94 | |
9 | 183 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 2:38.55 | |
10 | 115 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 2:40.23 | |
11 | 598 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 50 m | 2:40.68 | |
12 | 83 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 2:40.77 | |
13 | 421 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 2:42.66 | |
14 | 392 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 2:42.79 | |
15 | 230 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 50 m | 2:44.78 | |
16 | 168 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 2:47.32 | |
17 | 36 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 2:47.44 | |
18 | 181 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 2:47.51 | |
19 | 209 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 2:49.14 | |
20 | 67 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 2:49.41 | |
21 | 231 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | AJ7803 | 50 m | 2:50.44 | |
22 | 167 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 50 m | 2:50.67 | |
23 | 235 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 50 m | 2:51.41 | |
24 | 31 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 50 m | 2:54.77 | |
25 | 32 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 50 m | 2:55.63 | |
26 | 226 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | AJ5803 | 50 m | 2:55.76 | |
27 | 4 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 50 m | 2:56.63 | |
28 | 204 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 2:59.48 | |
29 | 185 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 3:00.17 | |
30 | 545 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 50 m | 3:00.37 | |
31 | 434 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 3:01.44 | |
32 | 6 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 50 m | 3:01.58 | |
33 | 35 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 3:04.33 | |
34 | 29 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 50 m | 3:05.05 | |
35 | 176 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 3:06.10 | |
36 | 153 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 50 m | 3:07.73 | |
37 | 129 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 50 m | 3:09.03 | |
38 | 441 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 50 m | 3:09.45 | |
39 | 586 | Røjel Anna | 2006 | SØLLERØD | 0634AG | 50 m | 3:10.45 | |
40 | 54 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 3:11.20 | |
41 | 37 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 50 m | 3:13.12 | |
42 | 64 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 3:13.91 | |
43 | 7 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 50 m | 3:15.11 | |
44 | 144 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 50 m | 3:15.15 | |
45 | 229 | Nilsson Hannah | 2006 | YSTADS SS | AE5406 | 50 m | 3:15.48 | |
46 | 5 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 50 m | 3:16.11 | |
47 | 592 | Smidt Frederikke | 2004 | SØLLERØD | 0412AL | 50 m | 3:18.02 | |
48 | 236 | Leo Felicia | 2006 | YSTADS SS | AE8606 | 50 m | 3:18.33 | |
49 | 299 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 50 m | 3:18.67 | |
50 | 158 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 50 m | 3:21.28 | |
51 | 227 | Malmborg Olivia | 2006 | YSTADS SS | AE0806 | 50 m | 3:21.99 | |
52 | 228 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 50 m | 3:22.43 | |
53 | 575 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 50 m | 3:29.86 | |
54 | 581 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 50 m | 3:30.00 | |
55 | 559 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 50 m | 3:31.54 | |
56 | 145 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 50 m | 3:32.32 | |
57 | 549 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 50 m | 3:32.68 | |
58 | 60 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 3:32.93 | |
59 | 590 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 50 m | 3:35.07 | |
60 | 551 | Clan Asta-Marie Mailund | 2006 | SØLLERØD | 0652AN | 50 m | 3:35.11 | |
61 | 402 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 50 m | 3:39.67 | |
62 | 394 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 3:40.05 | |
63 | 146 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 50 m | 3:43.57 | |
64 | 594 | Terney Caroline | 2007 | SØLLERØD | 0728AM | 50 m | 3:45.00 | |
65 | 40 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 3:46.06 | |
66 | 282 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 50 m | 3:48.83 | |
67 | 125 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 50 m | 3:48.94 | |
68 | 541 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 50 m | 3:52.09 | |
69 | 124 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 50 m | 3:52.92 | |
70 | 289 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 50 m | 3:53.74 | |
71 | 558 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 50 m | 3:56.31 | |
72 | 140 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 50 m | 3:58.31 | |
73 | 449 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 4:00.00 | |
74 | 154 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 50 m | 4:01.59 | |
75 | 148 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 50 m | 4:02.99 | |
76 | 139 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 50 m | 4:04.87 | |
77 | 141 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 50 m | 4:08.67 | |
78 | 142 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 50 m | 4:20.38 | |
79 | 132 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 50 m | 4:23.97 | |
80 | 234 | Alstierna Tindra | 2006 | YSTADS SS | AO4606 | 50 m | 4:40.00 | |
81 | 157 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 50 m | 4:42.28 | |
82 | 138 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 50 m | 4:45.00 | |
83 | 159 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 50 m | 4:45.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 2, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 108 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 2:11.50 | |
2 | 543 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 2:14.15 | |
3 | 238 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 50 m | 2:15.53 | |
4 | 557 | Hansen Jannick | 2001 | SØLLERØD | 0117AD | 50 m | 2:19.78 | |
5 | 398 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 2:22.05 | |
6 | 585 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 50 m | 2:23.32 | |
7 | 20 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 50 m | 2:25.88 | |
8 | 215 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 2:25.91 | |
9 | 59 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 2:26.20 | |
10 | 82 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 2:26.97 | |
11 | 117 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 50 m | 2:27.45 | |
12 | 165 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 2:28.06 | |
13 | 225 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 2:29.41 | |
14 | 9 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 50 m | 2:30.74 | |
15 | 178 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 2:33.65 | |
16 | 576 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 50 m | 2:34.41 | |
17 | 161 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 2:34.46 | |
18 | 577 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 50 m | 2:34.51 | |
19 | 38 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 2:35.45 | |
20 | 431 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 2:37.39 | |
21 | 224 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 2:38.23 | |
22 | 400 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 2:39.59 | |
23 | 561 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 50 m | 2:40.16 | |
24 | 399 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 2:40.73 | |
25 | 550 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 50 m | 2:40.97 | |
26 | 76 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 2:41.62 | |
27 | 55 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 2:41.70 | |
28 | 13 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 50 m | 2:41.90 | |
29 | 554 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 50 m | 2:43.46 | |
30 | 583 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 50 m | 2:45.00 | |
31 | 39 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 2:47.93 | |
32 | 186 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 2:48.80 | |
33 | 580 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 50 m | 2:49.02 | |
34 | 300 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 2:50.35 | |
35 | 425 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 2:50.92 | |
36 | 599 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 50 m | 2:52.09 | |
37 | 50 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 2:52.49 | |
38 | 593 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 50 m | 2:53.00 | |
39 | 51 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 2:53.75 | |
40 | 25 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 50 m | 2:54.16 | |
41 | 430 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 2:54.74 | |
42 | 436 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 2:56.45 | |
43 | 147 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 50 m | 2:57.90 | |
44 | 53 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 2:59.71 | |
45 | 303 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 3:04.37 | |
46 | 34 | Trebbien Thomas | 2002 | DRAGSHOLM | 0265AT | 50 m | 3:05.11 | |
47 | 133 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 50 m | 3:05.43 | |
48 | 439 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 3:07.15 | |
49 | 136 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 50 m | 3:07.41 | |
50 | 79 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 50 m | 3:08.13 | |
51 | 202 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 3:10.18 | |
52 | 143 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 50 m | 3:11.55 | |
53 | 155 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 50 m | 3:13.67 | |
54 | 150 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 50 m | 3:14.01 | |
55 | 137 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 50 m | 3:14.88 | |
56 | 305 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 50 m | 3:17.03 | |
57 | 278 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 50 m | 3:18.40 | |
58 | 444 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 50 m | 3:18.68 | |
59 | 69 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 3:19.43 | |
60 | 195 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 3:19.44 | |
61 | 206 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 3:19.50 | |
62 | 239 | Silow Alexander | 2005 | YSTADS SS | AF1505 | 50 m | 3:20.74 | |
63 | 547 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 50 m | 3:25.71 | |
64 | 160 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 50 m | 3:26.09 | |
65 | 131 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 50 m | 3:27.79 | |
66 | 443 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 3:30.15 | |
67 | 156 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 50 m | 3:36.37 | |
68 | 591 | Skovgaard Carl Gustav | 2006 | SØLLERØD | 0651AK | 50 m | 3:37.79 | |
69 | 134 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 50 m | 3:43.26 | |
70 | 544 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 50 m | 3:45.18 | |
71 | 130 | Fabel Albert Hvistendahl | 2007 | GLADSAXE | 0735AC | 50 m | 3:50.95 | |
72 | 135 | Heinemann Theodor | 2007 | GLADSAXE | 0771AG | 50 m | 3:54.01 | |
73 | 128 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 50 m | 4:00.71 | |
74 | 122 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 50 m | 4:01.00 | |
75 | 123 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 50 m | 4:01.00 | |
76 | 149 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 50 m | 4:01.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 596 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 1:16.67 | |
2 | 104 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 1:19.81 | |
3 | 77 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 1:22.81 | |
4 | 175 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 50 m | 1:22.92 | |
5 | 244 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 50 m | 1:22.95 | |
6 | 70 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 50 m | 1:23.02 | |
7 | 83 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 1:23.26 | |
8 | 237 | Friis Tea Stark | 2006 | YSTADS SS | AE6406 | 50 m | 1:24.66 | |
9 | 41 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 1:24.82 | |
10 | 597 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 50 m | 1:24.82 | |
11 | 600 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 50 m | 1:25.26 | |
12 | 584 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 50 m | 1:25.38 | |
13 | 462 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 1:25.70 | |
14 | 553 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 50 m | 1:26.38 | |
15 | 57 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 1:27.94 | |
16 | 84 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 1:27.95 | |
17 | 207 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 1:28.30 | |
18 | 85 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 1:29.20 | |
19 | 67 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 1:30.00 | |
20 | 48 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 50 m | 1:30.22 | |
21 | 203 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 1:30.35 | |
22 | 163 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 1:32.57 | |
23 | 78 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 50 m | 1:33.09 | |
24 | 33 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 50 m | 1:34.06 | |
25 | 153 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 50 m | 1:36.71 | |
26 | 28 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 50 m | 1:37.19 | |
27 | 14 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 50 m | 1:39.40 | |
28 | 144 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 50 m | 1:40.63 | |
29 | 287 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 50 m | 1:40.63 | |
30 | 63 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 1:40.71 | |
31 | 304 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 50 m | 1:41.16 | |
32 | 578 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 50 m | 1:41.85 | |
33 | 391 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 1:42.28 | |
34 | 229 | Nilsson Hannah | 2006 | YSTADS SS | AE5406 | 50 m | 1:42.53 | |
35 | 290 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 50 m | 1:43.80 | |
36 | 402 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 50 m | 1:44.72 | |
37 | 407 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 50 m | 1:45.36 | |
38 | 129 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 50 m | 1:46.15 | |
39 | 12 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 50 m | 1:47.82 | |
40 | 24 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 50 m | 1:48.54 | |
41 | 249 | Lundstedt Elsa | 2007 | YSTADS SS | AN1607 | 50 m | 1:52.25 | |
42 | 449 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 1:53.90 | |
43 | 124 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 50 m | 1:54.13 | |
44 | 246 | Karlsson Tindra | 2006 | YSTADS SS | AE2806 | 50 m | 1:54.63 | |
45 | 125 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 50 m | 1:55.15 | |
46 | 288 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 50 m | 1:55.28 | |
47 | 145 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 50 m | 1:55.90 | |
48 | 441 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 50 m | 1:56.63 | |
49 | 158 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 50 m | 1:56.67 | |
50 | 157 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 50 m | 1:57.94 | |
51 | 139 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 50 m | 1:58.73 | |
52 | 141 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 50 m | 2:03.10 | |
53 | 140 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 50 m | 2:04.31 | |
54 | 142 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 50 m | 2:04.66 | |
55 | 433 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 2:05.90 | |
56 | 159 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 50 m | 2:08.38 | |
57 | 154 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 50 m | 2:09.09 | |
58 | 148 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 50 m | 2:10.30 | |
59 | 132 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 50 m | 2:12.14 | |
60 | 138 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 50 m | 2:41.47 | |
61 | 146 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 50 m | 2:45.00 | |
62 | 240 | Emilsson Molly | 2008 | YSTADS SS | 50 m | 2:45.00 | ||
63 | 241 | Friis Tora Stark | 2008 | YSTADS SS | AQ8208 | 50 m | 2:45.00 | |
64 | 242 | Silow Johanna | 2008 | YSTADS SS | AQ1408 | 50 m | 2:45.00 | |
65 | 243 | Nilsson Emma | 2008 | YSTADS SS | AE4808 | 50 m | 2:45.00 | |
66 | 245 | Jönsson Marina | 2004 | YSTADS SS | BB0804 | 50 m | 2:45.00 | |
67 | 248 | Casimir Elice | 2007 | YSTADS SS | BC5407 | 50 m | 2:45.00 | |
68 | 250 | Mårtensson Ida Viberg | 2005 | YSTADS SS | AN1205 | 50 m | 2:45.00 | |
69 | 302 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 50 m | 2:45.00 | |
70 | 403 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 50 m | 2:45.00 | |
71 | 404 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 50 m | 2:45.00 | |
72 | 408 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 50 m | 2:45.00 | |
73 | 410 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 50 m | 2:45.00 | |
74 | 428 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 50 m | 2:45.00 | |
75 | 432 | Melchiorsen Elisabeth Rix | 2008 | HØRSHOLM | 0848AI | 50 m | 2:45.00 | |
76 | 440 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 50 m | 2:45.00 | |
77 | 447 | Schnabl Camilla | 2008 | HØRSHOLM | 0832AJ | 50 m | 2:45.00 | |
78 | 450 | Siim Filippa | 2008 | HØRSHOLM | 0852AJ | 50 m | 2:45.00 | |
79 | 456 | Weise Isabella | 2007 | HØRSHOLM | 50 m | 2:45.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 119 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 1:06.88 | |
2 | 412 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 1:08.02 | |
3 | 238 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 50 m | 1:08.29 | |
4 | 253 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 50 m | 1:09.11 | |
5 | 105 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 1:09.27 | |
6 | 118 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 1:09.27 | |
7 | 414 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 1:09.90 | |
8 | 543 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 1:10.14 | |
9 | 546 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 50 m | 1:14.51 | |
10 | 108 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 1:15.94 | |
11 | 255 | Persson Aron | 2004 | YSTADS SS | AM4504 | 50 m | 1:16.43 | |
12 | 71 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 1:19.05 | |
13 | 173 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 1:20.36 | |
14 | 30 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 50 m | 1:21.65 | |
15 | 293 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 50 m | 1:21.76 | |
16 | 214 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 1:21.90 | |
17 | 400 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 1:22.36 | |
18 | 448 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 1:23.61 | |
19 | 182 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 1:23.72 | |
20 | 177 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 1:24.91 | |
21 | 294 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 50 m | 1:25.07 | |
22 | 62 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 1:25.44 | |
23 | 555 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 50 m | 1:25.53 | |
24 | 20 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 50 m | 1:26.20 | |
25 | 306 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 50 m | 1:26.77 | |
26 | 42 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 50 m | 1:26.92 | |
27 | 292 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 50 m | 1:27.65 | |
28 | 295 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | VATCPH-STT | 0167AQ | 50 m | 1:29.07 | |
29 | 602 | Delhi Daniel Chabert | 2006 | OAKS | 50 m | 1:29.70 | ||
30 | 418 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 1:31.09 | |
31 | 56 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 1:31.16 | |
32 | 298 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 50 m | 1:32.48 | |
33 | 252 | Björnsson Axel | 2005 | YSTADS SS | AF8105 | 50 m | 1:33.90 | |
34 | 80 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 1:36.32 | |
35 | 65 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 1:38.30 | |
36 | 300 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 1:39.42 | |
37 | 143 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 50 m | 1:40.57 | |
38 | 150 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 50 m | 1:41.59 | |
39 | 599 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 50 m | 1:42.11 | |
40 | 136 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 50 m | 1:42.54 | |
41 | 147 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 50 m | 1:43.71 | |
42 | 443 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 1:44.09 | |
43 | 133 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 50 m | 1:44.74 | |
44 | 401 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 50 m | 1:45.41 | |
45 | 155 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 50 m | 1:46.43 | |
46 | 137 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 50 m | 1:47.18 | |
47 | 27 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 50 m | 1:48.86 | |
48 | 16 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 50 m | 1:49.17 | |
49 | 160 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 50 m | 1:50.00 | |
50 | 130 | Fabel Albert Hvistendahl | 2007 | GLADSAXE | 0735AC | 50 m | 1:50.29 | |
51 | 149 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 50 m | 1:50.60 | |
52 | 128 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 50 m | 1:51.02 | |
53 | 122 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 50 m | 1:51.29 | |
54 | 156 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 50 m | 1:54.02 | |
55 | 280 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 50 m | 1:54.41 | |
56 | 283 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 50 m | 1:58.13 | |
57 | 123 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 50 m | 1:58.31 | |
58 | 307 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 50 m | 2:00.00 | |
59 | 135 | Heinemann Theodor | 2007 | GLADSAXE | 0771AG | 50 m | 2:01.15 | |
60 | 134 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 50 m | 2:03.33 | |
61 | 131 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 50 m | 2:05.33 | |
62 | 17 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 50 m | 2:05.50 | |
63 | 417 | Holm Marcus Westmark | 2007 | HØRSHOLM | 0707AE | 50 m | 2:19.12 | |
64 | 251 | Silow Maximillian | 2007 | YSTADS SS | AI2907 | 50 m | ||
65 | 285 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 50 m | ||
66 | 385 | Alsbjerg Gustav Hahn | 2007 | HØRSHOLM | 0753AK | 50 m | ||
67 | 395 | Bruun-Møller Jeppe | 2009 | HØRSHOLM | 0985AC | 50 m | ||
68 | 405 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 50 m | ||
69 | 406 | Engelbrecht Sebastian | 2007 | HØRSHOLM | 0735AJ | 50 m | ||
70 | 429 | Kyriakidis Cosmo | 2007 | HØRSHOLM | 0745AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 5, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 50 m | 27.35 | |
2 | 116 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 50 m | 28.98 | |
3 | 114 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 29.93 | |
4 | 107 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 30.02 | |
5 | 233 | Strömberg Amanda | 1998 | YSTADS SS | AR7698 | 50 m | 30.07 | |
6 | 52 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 30.27 | |
7 | 109 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 30.27 | |
8 | 416 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 30.45 | |
9 | 111 | Højberg Amanda | 1998 | GLADSAXE | 9868AP | 50 m | 30.82 | |
10 | 104 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 31.14 | |
11 | 84 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 31.29 | |
12 | 579 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 50 m | 31.47 | |
13 | 217 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 31.56 | |
14 | 420 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 31.66 | |
15 | 464 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 31.88 | |
16 | 582 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 32.04 | |
17 | 261 | Larsson Tilde | 2001 | YSTADS SS | AT5801 | 50 m | 32.15 | |
18 | 452 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 32.45 | |
19 | 46 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 32.81 | |
20 | 421 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 33.15 | |
21 | 548 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | SØLLERØD | 0048AE | 50 m | 33.23 | |
22 | 57 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 33.25 | |
23 | 18 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 50 m | 33.72 | |
24 | 223 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 33.89 | |
25 | 74 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 34.02 | |
26 | 48 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 50 m | 34.09 | |
27 | 459 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 34.12 | |
28 | 457 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 34.17 | |
29 | 392 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 34.37 | |
30 | 413 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 34.51 | |
31 | 58 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 50 m | 34.52 | |
32 | 226 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | AJ5803 | 50 m | 34.56 | |
33 | 31 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 50 m | 34.59 | |
34 | 237 | Friis Tea Stark | 2006 | YSTADS SS | AE6406 | 50 m | 34.71 | |
35 | 36 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 34.77 | |
36 | 230 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 50 m | 34.90 | |
37 | 461 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 34.98 | |
38 | 174 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 35.03 | |
39 | 207 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 35.84 | |
40 | 232 | Nilsson Irma | 2004 | YSTADS SS | AD5204 | 50 m | 36.07 | |
41 | 247 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | BB8604 | 50 m | 36.21 | |
42 | 61 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 50 m | 36.31 | |
43 | 49 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 50 m | 36.54 | |
44 | 245 | Jönsson Marina | 2004 | YSTADS SS | BB0804 | 50 m | 36.97 | |
45 | 434 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 37.40 | |
46 | 185 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 37.53 | |
47 | 35 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 37.72 | |
48 | 259 | Martinsson Liv | 2004 | YSTADS SS | BB7604 | 50 m | 37.77 | |
49 | 77 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 37.96 | |
50 | 236 | Leo Felicia | 2006 | YSTADS SS | AE8606 | 50 m | 38.15 | |
51 | 75 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 50 m | 38.35 | |
52 | 552 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 50 m | 38.49 | |
53 | 221 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 50 m | 38.51 | |
54 | 37 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 50 m | 38.63 | |
55 | 54 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 38.70 | |
56 | 63 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 39.03 | |
57 | 64 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 39.13 | |
58 | 299 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 50 m | 39.19 | |
59 | 290 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 50 m | 39.34 | |
60 | 586 | Røjel Anna | 2006 | SØLLERØD | 0634AG | 50 m | 39.78 | |
61 | 441 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 50 m | 40.40 | |
62 | 60 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 40.72 | |
63 | 204 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 40.95 | |
64 | 229 | Nilsson Hannah | 2006 | YSTADS SS | AE5406 | 50 m | 41.25 | |
65 | 258 | Jönsson Elize | 2006 | YSTADS SS | AE2606 | 50 m | 41.30 | |
66 | 578 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 50 m | 41.41 | |
67 | 289 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 50 m | 41.83 | |
68 | 575 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 50 m | 42.22 | |
69 | 234 | Alstierna Tindra | 2006 | YSTADS SS | AO4606 | 50 m | 42.67 | |
70 | 203 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 42.76 | |
71 | 228 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 50 m | 42.78 | |
72 | 451 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 43.55 | |
73 | 559 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 50 m | 44.94 | |
74 | 14 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 50 m | 45.11 | |
75 | 590 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 50 m | 45.50 | |
76 | 40 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 45.72 | |
77 | 260 | Strömberg Alice | 2007 | YSTADS SS | AB4207 | 50 m | 46.09 | |
78 | 407 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 50 m | 46.24 | |
79 | 581 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 50 m | 46.84 | |
80 | 594 | Terney Caroline | 2007 | SØLLERØD | 0728AM | 50 m | 47.04 | |
81 | 391 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 47.21 | |
82 | 277 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 50 m | 48.19 | |
83 | 551 | Clan Asta-Marie Mailund | 2006 | SØLLERØD | 0652AN | 50 m | 48.20 | |
84 | 304 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 50 m | 48.27 | |
85 | 549 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 50 m | 48.45 | |
86 | 302 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 50 m | 48.64 | |
87 | 145 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 50 m | 49.75 | |
88 | 433 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 50.09 | |
89 | 124 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 50 m | 50.22 | |
90 | 394 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 50.52 | |
91 | 282 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 50 m | 52.40 | |
92 | 284 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 50 m | 54.24 | |
93 | 139 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 50 m | 54.51 | |
94 | 132 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 50 m | 54.64 | |
95 | 541 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 50 m | 55.70 | |
96 | 558 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 50 m | 57.42 | |
97 | 409 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 57.65 | |
98 | 257 | Malmborg Emilia | 2008 | YSTADS SS | AE5808 | 50 m | 58.32 | |
99 | 140 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 50 m | 1:00.31 | |
100 | 141 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 50 m | 1:01.42 | |
101 | 157 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 50 m | 1:04.81 | |
102 | 138 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 50 m | 1:13.56 | |
103 | 148 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 50 m | 1:31.79 | |
104 | 159 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 50 m | 1:53.59 | |
105 | 227 | Malmborg Olivia | 2006 | YSTADS SS | AE0806 | 50 m | ||
106 | 256 | Leo Isabelle | 2009 | YSTADS SS | AA8609 | 50 m | ||
107 | 288 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 50 m | ||
108 | 404 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 50 m | ||
109 | 424 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 6, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 50 m | 25.71 | |
2 | 253 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 50 m | 27.49 | |
3 | 105 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 27.96 | |
4 | 82 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 28.32 | |
5 | 117 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 50 m | 28.35 | |
6 | 556 | Hansen Adam | 1998 | SØLLERØD | 9883AP | 50 m | 28.41 | |
7 | 386 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 28.45 | |
8 | 412 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 28.77 | |
9 | 118 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 29.10 | |
10 | 11 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 50 m | 29.14 | |
11 | 398 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 29.16 | |
12 | 59 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 29.27 | |
13 | 263 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 50 m | 29.28 | |
14 | 179 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 29.38 | |
15 | 265 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | AV8598 | 50 m | 29.42 | |
16 | 215 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 29.49 | |
17 | 557 | Hansen Jannick | 2001 | SØLLERØD | 0117AD | 50 m | 29.49 | |
18 | 577 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 50 m | 29.85 | |
19 | 585 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 50 m | 29.86 | |
20 | 294 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 50 m | 30.43 | |
21 | 21 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 50 m | 30.54 | |
22 | 560 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 50 m | 30.67 | |
23 | 425 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 30.82 | |
24 | 595 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 50 m | 30.88 | |
25 | 55 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 30.96 | |
26 | 561 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 50 m | 30.97 | |
27 | 220 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 31.24 | |
28 | 9 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 50 m | 31.36 | |
29 | 601 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 50 m | 31.51 | |
30 | 295 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | VATCPH-STT | 0167AQ | 50 m | 32.19 | |
31 | 42 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 50 m | 32.20 | |
32 | 205 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 32.25 | |
33 | 292 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 50 m | 32.31 | |
34 | 161 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 32.41 | |
35 | 306 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 50 m | 32.58 | |
36 | 76 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 32.78 | |
37 | 166 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 50 m | 32.83 | |
38 | 254 | Melieska Ugnius | 2004 | YSTADS SS | AR4104 | 50 m | 33.08 | |
39 | 10 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 50 m | 33.68 | |
40 | 448 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 34.11 | |
41 | 262 | Klamming Isak | 2003 | YSTADS SS | AY7903 | 50 m | 34.28 | |
42 | 184 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 34.34 | |
43 | 399 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 34.46 | |
44 | 173 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 34.75 | |
45 | 30 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 50 m | 34.85 | |
46 | 293 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 50 m | 34.91 | |
47 | 79 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 50 m | 35.07 | |
48 | 53 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 35.24 | |
49 | 264 | Stoltz Hugo | 2004 | YSTADS SS | AF4904 | 50 m | 35.37 | |
50 | 62 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 35.40 | |
51 | 51 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 35.57 | |
52 | 133 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 50 m | 35.61 | |
53 | 431 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 35.69 | |
54 | 155 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 50 m | 36.05 | |
55 | 50 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 36.29 | |
56 | 430 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 36.31 | |
57 | 25 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 50 m | 36.37 | |
58 | 298 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 50 m | 36.68 | |
59 | 56 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 36.74 | |
60 | 39 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 36.75 | |
61 | 303 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 36.82 | |
62 | 436 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 37.02 | |
63 | 180 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 37.12 | |
64 | 80 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 37.53 | |
65 | 150 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 50 m | 38.49 | |
66 | 206 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 38.78 | |
67 | 444 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 50 m | 39.02 | |
68 | 15 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 50 m | 40.10 | |
69 | 439 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 41.48 | |
70 | 34 | Trebbien Thomas | 2002 | DRAGSHOLM | 0265AT | 50 m | 42.11 | |
71 | 65 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 43.13 | |
72 | 591 | Skovgaard Carl Gustav | 2006 | SØLLERØD | 0651AK | 50 m | 43.55 | |
73 | 130 | Fabel Albert Hvistendahl | 2007 | GLADSAXE | 0735AC | 50 m | 43.60 | |
74 | 202 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 43.86 | |
75 | 547 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 50 m | 44.05 | |
76 | 278 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 50 m | 44.59 | |
77 | 544 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 50 m | 44.90 | |
78 | 160 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 50 m | 45.02 | |
79 | 69 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 45.56 | |
80 | 195 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 46.78 | |
81 | 283 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 50 m | 47.67 | |
82 | 401 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 50 m | 47.69 | |
83 | 285 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 50 m | 48.39 | |
84 | 583 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 50 m | 50.59 | |
85 | 307 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 50 m | 52.64 | |
86 | 149 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 50 m | 53.80 | |
87 | 134 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 50 m | 55.33 | |
88 | 135 | Heinemann Theodor | 2007 | GLADSAXE | 0771AG | 50 m | 55.69 | |
89 | 16 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 50 m | 56.45 | |
90 | 128 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 50 m | 59.37 | |
91 | 122 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 50 m | 1:13.07 | |
92 | 123 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 7, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 151 | Gsc Piger 1 | 2007 | GLADSAXE | 50 m | 5:47.56 | ||
2 | 152 | Gsc Piger 2 | 2007 | GLADSAXE | 50 m | 6:58.02 | ||
3 | 537 | Hs Børn1 | 2007 | HØRSHOLM | 50 m | 7:30.00 | ||
4 | 573 | Søllerød Piger K3 | 2007 | SØLLERØD | 50 m | 8:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 8, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 126 | Gsc Drenge 1 | 2006 | GLADSAXE | 50 m | 5:37.81 | ||
2 | 127 | Gsc Drenge 2 | 2006 | GLADSAXE | 50 m | 6:28.20 | ||
3 | 537 | Hs Børn1 | 2007 | HØRSHOLM | 50 m | 7:15.00 | ||
4 | 571 | Søllerød Herrer K3 | 2007 | SØLLERØD | 50 m | 8:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 9, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 115 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 9:10.47 | |
2 | 212 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 9:34.87 | |
3 | 81 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 10:01.26 | |
4 | 22 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 50 m | 10:05.95 | |
5 | 208 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 10:06.58 | |
6 | 70 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 50 m | 10:13.61 | |
7 | 552 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 50 m | 10:27.74 | RES |
8 | 545 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 50 m | 11:13.96 | RES |
9 | 168 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 11:46.41 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 10, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 111 | Højberg Amanda | 1998 | GLADSAXE | 9868AP | 50 m | 58.22 | |
2 | 420 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 1:00.54 | |
3 | 116 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 50 m | 1:00.73 | |
4 | 596 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 1:01.75 | |
5 | 164 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 1:02.45 | |
6 | 416 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 1:03.07 | |
7 | 114 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 1:03.85 | |
8 | 47 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 1:03.88 | |
9 | 41 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 1:04.84 | |
10 | 85 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 1:04.98 | |
11 | 22 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 50 m | 1:05.14 | |
12 | 452 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 1:05.46 | |
13 | 421 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 1:05.72 | |
14 | 74 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 1:05.74 | |
15 | 83 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 1:05.88 | |
16 | 235 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 50 m | 1:05.89 | |
17 | 582 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 1:06.20 | |
18 | 579 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 50 m | 1:06.75 | |
19 | 231 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | AJ7803 | 50 m | 1:07.37 | |
20 | 552 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 50 m | 1:07.44 | |
21 | 232 | Nilsson Irma | 2004 | YSTADS SS | AD5204 | 50 m | 1:07.59 | |
22 | 548 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | SØLLERØD | 0048AE | 50 m | 1:07.74 | |
23 | 32 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 50 m | 1:07.93 | |
24 | 457 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 1:08.05 | |
25 | 81 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 1:08.19 | |
26 | 267 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 50 m | 1:08.23 | |
27 | 18 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 50 m | 1:08.60 | |
28 | 597 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 50 m | 1:09.03 | |
29 | 259 | Martinsson Liv | 2004 | YSTADS SS | BB7604 | 50 m | 1:09.26 | |
30 | 413 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:09.30 | |
31 | 77 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 1:09.97 | |
32 | 35 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 1:10.07 | |
33 | 244 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 50 m | 1:10.28 | |
34 | 67 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 1:10.41 | |
35 | 247 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | BB8604 | 50 m | 1:10.49 | |
36 | 31 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 50 m | 1:10.59 | |
37 | 58 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 50 m | 1:10.99 | |
38 | 434 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 1:11.43 | |
39 | 245 | Jönsson Marina | 2004 | YSTADS SS | BB0804 | 50 m | 1:11.53 | |
40 | 553 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 50 m | 1:11.70 | |
41 | 545 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 50 m | 1:11.95 | |
42 | 6 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 50 m | 1:12.00 | |
43 | 185 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 1:12.29 | |
44 | 14 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 50 m | 1:12.31 | |
45 | 176 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 1:12.68 | |
46 | 75 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 50 m | 1:12.80 | |
47 | 207 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 1:12.85 | |
48 | 29 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 50 m | 1:13.01 | |
49 | 600 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 50 m | 1:13.25 | |
50 | 201 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 1:13.40 | |
51 | 78 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 50 m | 1:13.71 | |
52 | 61 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 50 m | 1:13.90 | |
53 | 266 | Jönsson Johanna | 2005 | YSTADS SS | AN5205 | 50 m | 1:14.26 | |
54 | 586 | Røjel Anna | 2006 | SØLLERØD | 0634AG | 50 m | 1:14.91 | |
55 | 441 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 50 m | 1:15.65 | |
56 | 153 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 50 m | 1:16.09 | |
57 | 236 | Leo Felicia | 2006 | YSTADS SS | AE8606 | 50 m | 1:16.66 | |
58 | 49 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 50 m | 1:16.72 | |
59 | 28 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 50 m | 1:16.88 | |
60 | 33 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 50 m | 1:17.01 | |
61 | 592 | Smidt Frederikke | 2004 | SØLLERØD | 0412AL | 50 m | 1:17.24 | |
62 | 5 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 50 m | 1:17.31 | |
63 | 24 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 50 m | 1:17.43 | |
64 | 129 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 50 m | 1:17.54 | |
65 | 163 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 1:18.68 | |
66 | 158 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 50 m | 1:18.88 | |
67 | 7 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 50 m | 1:18.97 | |
68 | 290 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 50 m | 1:18.98 | |
69 | 174 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 1:19.17 | |
70 | 299 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 50 m | 1:19.98 | |
71 | 424 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 1:20.02 | |
72 | 409 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 1:21.13 | |
73 | 407 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 50 m | 1:22.01 | |
74 | 144 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 50 m | 1:22.47 | |
75 | 449 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 1:22.87 | |
76 | 451 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 1:22.94 | |
77 | 578 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 50 m | 1:23.43 | |
78 | 229 | Nilsson Hannah | 2006 | YSTADS SS | AE5406 | 50 m | 1:23.49 | |
79 | 12 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 50 m | 1:25.09 | |
80 | 302 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 50 m | 1:25.14 | |
81 | 304 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 50 m | 1:25.91 | |
82 | 40 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 1:26.00 | |
83 | 289 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 50 m | 1:26.03 | |
84 | 590 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 50 m | 1:26.16 | |
85 | 260 | Strömberg Alice | 2007 | YSTADS SS | AB4207 | 50 m | 1:27.13 | |
86 | 549 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 50 m | 1:28.57 | |
87 | 146 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 50 m | 1:29.53 | |
88 | 142 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 50 m | 1:30.23 | |
89 | 240 | Emilsson Molly | 2008 | YSTADS SS | 50 m | 1:30.24 | ||
90 | 277 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 50 m | 1:30.57 | |
91 | 124 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 50 m | 1:32.09 | |
92 | 145 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 50 m | 1:32.17 | |
93 | 125 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 50 m | 1:32.45 | |
94 | 594 | Terney Caroline | 2007 | SØLLERØD | 0728AM | 50 m | 1:32.84 | |
95 | 559 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 50 m | 1:33.22 | |
96 | 282 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 50 m | 1:33.84 | |
97 | 575 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 50 m | 1:33.86 | |
98 | 581 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 50 m | 1:34.19 | |
99 | 288 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 50 m | 1:35.17 | |
100 | 551 | Clan Asta-Marie Mailund | 2006 | SØLLERØD | 0652AN | 50 m | 1:35.57 | |
101 | 558 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 50 m | 1:37.60 | |
102 | 284 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 50 m | 1:38.02 | |
103 | 154 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 50 m | 1:38.47 | |
104 | 246 | Karlsson Tindra | 2006 | YSTADS SS | AE2806 | 50 m | 1:39.50 | |
105 | 140 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 50 m | 1:39.74 | |
106 | 139 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 50 m | 1:42.52 | |
107 | 132 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 50 m | 1:42.76 | |
108 | 159 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 50 m | 1:43.30 | |
109 | 141 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 50 m | 1:43.97 | |
110 | 403 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 50 m | 1:44.70 | |
111 | 541 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 50 m | 1:46.12 | |
112 | 157 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 50 m | 1:46.81 | |
113 | 148 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 50 m | 1:48.59 | |
114 | 408 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 50 m | 1:56.60 | |
115 | 447 | Schnabl Camilla | 2008 | HØRSHOLM | 0832AJ | 50 m | 2:03.40 | |
116 | 432 | Melchiorsen Elisabeth Rix | 2008 | HØRSHOLM | 0848AI | 50 m | 2:04.28 | |
117 | 428 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 50 m | 2:06.42 | |
118 | 450 | Siim Filippa | 2008 | HØRSHOLM | 0852AJ | 50 m | 2:07.29 | |
119 | 138 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 50 m | 2:09.64 | |
120 | 241 | Friis Tora Stark | 2008 | YSTADS SS | AQ8208 | 50 m | ||
121 | 243 | Nilsson Emma | 2008 | YSTADS SS | AE4808 | 50 m | ||
122 | 248 | Casimir Elice | 2007 | YSTADS SS | BC5407 | 50 m | ||
123 | 249 | Lundstedt Elsa | 2007 | YSTADS SS | AN1607 | 50 m | ||
124 | 256 | Leo Isabelle | 2009 | YSTADS SS | AA8609 | 50 m | ||
125 | 257 | Malmborg Emilia | 2008 | YSTADS SS | AE5808 | 50 m | ||
126 | 287 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 50 m | ||
127 | 410 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 50 m | ||
128 | 440 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 50 m | ||
129 | 456 | Weise Isabella | 2007 | HØRSHOLM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 11, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 119 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 53.47 | |
2 | 113 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 50 m | 53.87 | |
3 | 238 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 50 m | 54.28 | |
4 | 543 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 54.71 | |
5 | 557 | Hansen Jannick | 2001 | SØLLERØD | 0117AD | 50 m | 55.69 | |
6 | 414 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 57.78 | |
7 | 11 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 50 m | 57.83 | |
8 | 265 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | AV8598 | 50 m | 59.02 | |
9 | 556 | Hansen Adam | 1998 | SØLLERØD | 9883AP | 50 m | 59.32 | |
10 | 263 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 50 m | 59.51 | |
11 | 215 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 59.82 | |
12 | 398 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 59.90 | |
13 | 585 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 50 m | 1:00.21 | |
14 | 393 | Bruhn Fillip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 1:00.89 | |
15 | 21 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 50 m | 1:01.00 | |
16 | 294 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 50 m | 1:01.10 | |
17 | 165 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 1:01.13 | |
18 | 13 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 50 m | 1:01.69 | |
19 | 222 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 1:01.84 | |
20 | 601 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 50 m | 1:02.35 | |
21 | 224 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 1:02.39 | |
22 | 576 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 50 m | 1:02.47 | |
23 | 431 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 1:03.12 | |
24 | 293 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 50 m | 1:03.33 | |
25 | 55 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 1:03.37 | |
26 | 182 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 1:03.76 | |
27 | 295 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | VATCPH-STT | 0167AQ | 50 m | 1:04.19 | |
28 | 254 | Melieska Ugnius | 2004 | YSTADS SS | AR4104 | 50 m | 1:04.47 | |
29 | 577 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 50 m | 1:04.60 | |
30 | 448 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 1:04.67 | |
31 | 560 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 50 m | 1:04.82 | |
32 | 269 | Svensson Melker | 2002 | YSTADS SS | AG4702 | 50 m | 1:04.89 | |
33 | 255 | Persson Aron | 2004 | YSTADS SS | AM4504 | 50 m | 1:04.91 | |
34 | 400 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 1:05.04 | |
35 | 178 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 1:05.39 | |
36 | 602 | Delhi Daniel Chabert | 2006 | OAKS | 50 m | 1:05.40 | ||
37 | 306 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 50 m | 1:05.58 | |
38 | 425 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 1:05.86 | |
39 | 10 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 50 m | 1:06.35 | |
40 | 30 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 50 m | 1:06.69 | |
41 | 205 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 1:06.70 | |
42 | 262 | Klamming Isak | 2003 | YSTADS SS | AY7903 | 50 m | 1:06.75 | |
43 | 173 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 1:06.98 | |
44 | 550 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 50 m | 1:07.07 | |
45 | 177 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 1:07.25 | |
46 | 186 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 1:07.49 | |
47 | 580 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 50 m | 1:07.85 | |
48 | 292 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 50 m | 1:08.20 | |
49 | 39 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 1:08.33 | |
50 | 71 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 1:08.71 | |
51 | 436 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 1:09.24 | |
52 | 264 | Stoltz Hugo | 2004 | YSTADS SS | AF4904 | 50 m | 1:09.75 | |
53 | 593 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 50 m | 1:09.78 | |
54 | 561 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 50 m | 1:10.33 | |
55 | 430 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 1:10.47 | |
56 | 147 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 50 m | 1:10.93 | |
57 | 555 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 50 m | 1:11.17 | |
58 | 133 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 50 m | 1:11.49 | |
59 | 599 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 50 m | 1:11.56 | |
60 | 25 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 50 m | 1:11.58 | |
61 | 79 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 50 m | 1:12.05 | |
62 | 15 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 50 m | 1:12.26 | |
63 | 180 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 1:13.15 | |
64 | 252 | Björnsson Axel | 2005 | YSTADS SS | AF8105 | 50 m | 1:13.43 | |
65 | 80 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 1:13.52 | |
66 | 150 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 50 m | 1:14.55 | |
67 | 137 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 50 m | 1:15.23 | |
68 | 444 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 50 m | 1:15.72 | |
69 | 130 | Fabel Albert Hvistendahl | 2007 | GLADSAXE | 0735AC | 50 m | 1:16.79 | |
70 | 298 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 50 m | 1:17.00 | |
71 | 131 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 50 m | 1:17.37 | |
72 | 305 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 50 m | 1:17.43 | |
73 | 303 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 1:17.51 | |
74 | 136 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 50 m | 1:17.81 | |
75 | 143 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 50 m | 1:19.50 | |
76 | 307 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 50 m | 1:19.99 | |
77 | 27 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 50 m | 1:20.11 | |
78 | 280 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 50 m | 1:20.11 | |
79 | 69 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 1:20.42 | |
80 | 34 | Trebbien Thomas | 2002 | DRAGSHOLM | 0265AT | 50 m | 1:20.92 | |
81 | 547 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 50 m | 1:21.69 | |
82 | 155 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 50 m | 1:22.36 | |
83 | 16 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 50 m | 1:22.75 | |
84 | 156 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 50 m | 1:22.79 | |
85 | 160 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 50 m | 1:23.49 | |
86 | 149 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 50 m | 1:24.19 | |
87 | 17 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 50 m | 1:24.46 | |
88 | 591 | Skovgaard Carl Gustav | 2006 | SØLLERØD | 0651AK | 50 m | 1:24.46 | |
89 | 128 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 50 m | 1:27.04 | |
90 | 285 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 50 m | 1:28.41 | |
91 | 23 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 50 m | 1:28.71 | |
92 | 283 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 50 m | 1:30.63 | |
93 | 405 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 50 m | 1:31.40 | |
94 | 135 | Heinemann Theodor | 2007 | GLADSAXE | 0771AG | 50 m | 1:33.55 | |
95 | 123 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 50 m | 1:34.59 | |
96 | 583 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 50 m | 1:36.00 | |
97 | 134 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 50 m | 1:36.03 | |
98 | 544 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 50 m | 1:36.62 | |
99 | 122 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 50 m | 1:42.35 | |
100 | 417 | Holm Marcus Westmark | 2007 | HØRSHOLM | 0707AE | 50 m | 1:42.72 | |
101 | 385 | Alsbjerg Gustav Hahn | 2007 | HØRSHOLM | 0753AK | 50 m | 1:53.09 | |
102 | 395 | Bruun-Møller Jeppe | 2009 | HØRSHOLM | 0985AC | 50 m | ||
103 | 406 | Engelbrecht Sebastian | 2007 | HØRSHOLM | 0735AJ | 50 m | ||
104 | 429 | Kyriakidis Cosmo | 2007 | HØRSHOLM | 0745AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 12, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 175 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 50 m | 1:07.57 | |
2 | 70 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 50 m | 1:09.63 | |
3 | 107 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 1:10.43 | |
4 | 36 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 1:10.47 | |
5 | 85 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 1:10.56 | |
6 | 261 | Larsson Tilde | 2001 | YSTADS SS | AT5801 | 50 m | 1:11.39 | |
7 | 183 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 1:12.13 | |
8 | 46 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 1:12.60 | |
9 | 598 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 50 m | 1:12.93 | |
10 | 41 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 1:13.44 | |
11 | 392 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:15.05 | |
12 | 81 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 1:15.11 | |
13 | 584 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 50 m | 1:16.03 | |
14 | 167 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 50 m | 1:16.66 | |
15 | 4 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 50 m | 1:17.53 | |
16 | 209 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 1:18.23 | |
17 | 457 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 1:18.60 | |
18 | 74 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 1:18.72 | |
19 | 18 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 50 m | 1:19.05 | |
20 | 600 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 50 m | 1:19.97 | |
21 | 77 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 1:20.24 | |
22 | 553 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 50 m | 1:20.55 | |
23 | 61 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 50 m | 1:21.40 | |
24 | 226 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | AJ5803 | 50 m | 1:21.82 | |
25 | 57 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 1:21.97 | |
26 | 267 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 50 m | 1:22.30 | |
27 | 35 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 1:23.27 | |
28 | 204 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 1:23.97 | |
29 | 266 | Jönsson Johanna | 2005 | YSTADS SS | AN5205 | 50 m | 1:25.28 | |
30 | 49 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 50 m | 1:25.51 | |
31 | 153 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 50 m | 1:25.64 | |
32 | 63 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 1:25.79 | |
33 | 48 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 50 m | 1:25.83 | |
34 | 33 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 50 m | 1:26.33 | |
35 | 163 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 1:27.33 | |
36 | 176 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 1:27.48 | |
37 | 7 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 50 m | 1:27.72 | |
38 | 258 | Jönsson Elize | 2006 | YSTADS SS | AE2606 | 50 m | 1:28.23 | |
39 | 228 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 50 m | 1:28.32 | |
40 | 129 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 50 m | 1:29.28 | |
41 | 227 | Malmborg Olivia | 2006 | YSTADS SS | AE0806 | 50 m | 1:29.53 | |
42 | 60 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 1:30.18 | |
43 | 54 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 1:30.30 | |
44 | 424 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 1:30.33 | |
45 | 64 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 1:31.22 | |
46 | 158 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 50 m | 1:31.23 | |
47 | 409 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 1:32.41 | |
48 | 144 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 50 m | 1:32.58 | |
49 | 6 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 50 m | 1:32.62 | |
50 | 391 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 1:34.34 | |
51 | 12 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 50 m | 1:35.11 | |
52 | 433 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 1:35.67 | |
53 | 402 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 50 m | 1:36.77 | |
54 | 28 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 50 m | 1:38.11 | |
55 | 287 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 50 m | 1:39.60 | |
56 | 277 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 50 m | 1:41.78 | |
57 | 451 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 1:41.93 | |
58 | 145 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 50 m | 1:42.01 | |
59 | 289 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 50 m | 1:42.11 | |
60 | 125 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 50 m | 1:42.71 | |
61 | 124 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 50 m | 1:43.68 | |
62 | 234 | Alstierna Tindra | 2006 | YSTADS SS | AO4606 | 50 m | 1:44.40 | |
63 | 284 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 50 m | 1:46.41 | |
64 | 159 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 50 m | 1:47.57 | |
65 | 288 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 50 m | 1:48.17 | |
66 | 148 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 50 m | 1:49.61 | |
67 | 140 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 50 m | 1:49.76 | |
68 | 240 | Emilsson Molly | 2008 | YSTADS SS | 50 m | 1:51.10 | ||
69 | 146 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 50 m | 1:53.92 | |
70 | 141 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 50 m | 1:54.58 | |
71 | 154 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 50 m | 1:54.63 | |
72 | 142 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 50 m | 1:57.22 | |
73 | 132 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 50 m | 1:57.56 | |
74 | 157 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 50 m | 2:00.34 | |
75 | 139 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 50 m | 2:02.39 | |
76 | 138 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 50 m | 2:15.29 | |
77 | 250 | Mårtensson Ida Viberg | 2005 | YSTADS SS | AN1205 | 50 m | ||
78 | 270 | Rundgren Tyra | 2008 | YSTADS SS | AQ1808 | 50 m | ||
79 | 404 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 13, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 265 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | AV8598 | 50 m | 1:02.92 | |
2 | 386 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 1:03.69 | |
3 | 9 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 50 m | 1:04.48 | |
4 | 585 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 50 m | 1:04.75 | |
5 | 11 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 50 m | 1:06.19 | |
6 | 179 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 1:06.37 | |
7 | 82 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 1:06.47 | |
8 | 263 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 50 m | 1:07.48 | |
9 | 161 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 1:08.21 | |
10 | 546 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 50 m | 1:10.98 | |
11 | 224 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 1:11.12 | |
12 | 431 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 1:11.31 | |
13 | 294 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 50 m | 1:12.08 | |
14 | 38 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 1:12.12 | |
15 | 554 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 50 m | 1:13.71 | |
16 | 550 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 50 m | 1:13.94 | |
17 | 56 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 1:14.22 | |
18 | 51 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 1:14.30 | |
19 | 222 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 1:14.37 | |
20 | 292 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 50 m | 1:14.92 | |
21 | 601 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 50 m | 1:15.19 | |
22 | 20 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 50 m | 1:15.32 | |
23 | 180 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 1:15.55 | |
24 | 214 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 1:16.38 | |
25 | 425 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 1:17.64 | |
26 | 399 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 1:17.98 | |
27 | 602 | Delhi Daniel Chabert | 2006 | OAKS | 50 m | 1:18.00 | ||
28 | 166 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 50 m | 1:18.14 | |
29 | 42 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 50 m | 1:18.26 | |
30 | 262 | Klamming Isak | 2003 | YSTADS SS | AY7903 | 50 m | 1:18.65 | |
31 | 430 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 1:19.18 | |
32 | 400 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 1:19.39 | |
33 | 593 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 50 m | 1:20.05 | |
34 | 50 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 1:20.15 | |
35 | 10 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 50 m | 1:20.27 | |
36 | 599 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 50 m | 1:20.90 | |
37 | 147 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 50 m | 1:21.04 | |
38 | 448 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 1:21.30 | |
39 | 13 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 50 m | 1:21.46 | |
40 | 300 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 1:21.83 | |
41 | 278 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 50 m | 1:22.58 | |
42 | 295 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | VATCPH-STT | 0167AQ | 50 m | 1:23.27 | |
43 | 53 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 1:23.33 | |
44 | 137 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 50 m | 1:23.47 | |
45 | 195 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 1:23.97 | |
46 | 131 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 50 m | 1:25.20 | |
47 | 239 | Silow Alexander | 2005 | YSTADS SS | AF1505 | 50 m | 1:25.91 | |
48 | 580 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 50 m | 1:26.72 | |
49 | 80 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 1:26.95 | |
50 | 133 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 50 m | 1:27.00 | |
51 | 306 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 50 m | 1:27.75 | |
52 | 155 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 50 m | 1:27.86 | |
53 | 439 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 1:28.92 | |
54 | 136 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 50 m | 1:29.54 | |
55 | 150 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 50 m | 1:29.74 | |
56 | 130 | Fabel Albert Hvistendahl | 2007 | GLADSAXE | 0735AC | 50 m | 1:30.40 | |
57 | 160 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 50 m | 1:31.22 | |
58 | 149 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 50 m | 1:32.81 | |
59 | 143 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 50 m | 1:33.41 | |
60 | 280 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 50 m | 1:33.62 | |
61 | 305 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 50 m | 1:35.33 | |
62 | 17 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 50 m | 1:35.41 | |
63 | 65 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 1:37.30 | |
64 | 27 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 50 m | 1:40.11 | |
65 | 156 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 50 m | 1:41.76 | |
66 | 443 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 1:42.46 | |
67 | 23 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 50 m | 1:44.01 | |
68 | 307 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 50 m | 1:45.11 | |
69 | 401 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 50 m | 1:45.83 | |
70 | 134 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 50 m | 1:46.19 | |
71 | 128 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 50 m | 1:47.01 | |
72 | 271 | Walters Melvin | 2008 | YSTADS SS | AE7308 | 50 m | 1:51.45 | |
73 | 122 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 50 m | 2:07.40 | |
74 | 123 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 50 m | ||
75 | 135 | Heinemann Theodor | 2007 | GLADSAXE | 0771AG | 50 m | ||
76 | 251 | Silow Maximillian | 2007 | YSTADS SS | AI2907 | 50 m | ||
77 | 405 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 14, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 45 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 2:25.84 | |
2 | 233 | Strömberg Amanda | 1998 | YSTADS SS | AR7698 | 50 m | 2:31.76 | |
3 | 208 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 2:33.27 | |
4 | 84 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 2:39.60 | |
5 | 459 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 2:53.52 | |
6 | 174 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 3:01.15 | |
7 | 434 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 3:17.40 | |
8 | 144 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 50 m | 3:39.82 | |
9 | 203 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 3:55.78 | |
10 | 146 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 50 m | 4:02.95 | |
11 | 154 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 50 m | 4:47.74 | |
12 | 125 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 50 m | ||
13 | 129 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 50 m | RES | |
14 | 142 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 50 m | RES | |
15 | 153 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 50 m | RES | |
16 | 158 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 50 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 15, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 50 m | 2:19.42 | |
2 | 398 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 2:24.83 | |
3 | 21 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 50 m | 2:26.33 | |
4 | 577 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 50 m | 2:31.87 | |
5 | 213 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 2:33.79 | |
6 | 225 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 2:33.86 | |
7 | 76 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 2:41.66 | |
8 | 147 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 50 m | 3:16.17 | |
9 | 412 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 3:19.47 | |
10 | 156 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 50 m | 3:24.27 | |
11 | 79 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 50 m | 3:25.00 | |
12 | 418 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 3:27.38 | |
13 | 38 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | RES | |
14 | 131 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 50 m | RES | |
15 | 136 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 50 m | RES | |
16 | 137 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 50 m | RES | |
17 | 143 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 50 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 16, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 596 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 4:47.96 | |
2 | 208 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 4:48.15 | |
3 | 22 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 50 m | 4:53.84 | |
4 | 420 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 4:54.19 | |
5 | 548 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | SØLLERØD | 0048AE | 50 m | 4:59.73 | |
6 | 230 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 50 m | 5:02.60 | |
7 | 598 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 50 m | 5:02.62 | |
8 | 181 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 5:04.06 | |
9 | 582 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 5:05.43 | |
10 | 232 | Nilsson Irma | 2004 | YSTADS SS | AD5204 | 50 m | 5:07.71 | |
11 | 552 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 50 m | 5:09.25 | |
12 | 32 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 50 m | 5:10.24 | |
13 | 597 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 50 m | 5:10.93 | |
14 | 413 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 5:11.15 | |
15 | 231 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | AJ7803 | 50 m | 5:11.96 | |
16 | 459 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 5:13.75 | |
17 | 46 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 5:15.46 | |
18 | 47 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 5:19.53 | |
19 | 52 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 5:22.03 | RES |
20 | 545 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 50 m | 5:24.82 | RES |
21 | 421 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 5:25.95 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 17, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 543 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 4:05.93 | |
2 | 542 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 4:14.96 | |
3 | 576 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 50 m | 4:41.72 | |
4 | 398 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 4:43.01 | |
5 | 418 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 4:49.06 | |
6 | 546 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 50 m | 4:53.33 | |
7 | 269 | Svensson Melker | 2002 | YSTADS SS | AG4702 | 50 m | 4:53.95 | |
8 | 182 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 4:53.96 | |
9 | 554 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 50 m | 4:54.08 | |
10 | 560 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 50 m | 4:56.03 | |
11 | 13 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 50 m | 4:59.51 | |
12 | 184 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 5:08.12 | |
13 | 10 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 50 m | 5:12.93 | |
14 | 59 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 5:14.01 | |
15 | 186 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 5:17.66 | |
16 | 62 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 5:19.08 | |
17 | 15 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 50 m | 5:39.01 | |
18 | 555 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 50 m | 5:45.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 18, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 198 | Gsc Piger 1 | 2004 | GLADSAXE | 50 m | 4:39.81 | ||
2 | 199 | Gsc Piger 2 | 2004 | GLADSAXE | 50 m | 4:51.22 | ||
3 | 567 | Søllerød Piger K2A | 2004 | SØLLERØD | 50 m | 5:00.00 | ||
4 | 531 | Hs Årgang1 | 2004 | HØRSHOLM | 50 m | 5:07.00 | ||
5 | 200 | Gsc Piger 3 | 2004 | GLADSAXE | 50 m | 5:10.44 | ||
6 | 570 | Søllerød Piger K2B | 2004 | SØLLERØD | 50 m | 5:40.00 | ||
7 | 309 | Yss 1 Årg.piger | 2004 | YSTADS SS | 50 m | 5:50.19 | ||
8 | 533 | Hs Årgang2 | 2004 | HØRSHOLM | 50 m | 6:00.00 | ||
9 | 310 | Yss 2 Årg.piger | 2004 | YSTADS SS | 50 m | 6:03.45 | ||
10 | 534 | Hs Årgang3 | 2004 | HØRSHOLM | 50 m | 6:30.00 | ||
11 | 311 | Yss 3 Årg.piger | 2004 | YSTADS SS | 50 m | 6:30.87 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 19, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 106 | Gsc Damer | 2001 | GLADSAXE | 50 m | 4:33.10 | ||
2 | 169 | Gsc Damer 2 | 1990 | GLADSAXE | 50 m | 4:39.80 | ||
3 | 312 | Yss 1 Jun-Sen Piger | 2001 | YSTADS SS | 50 m | 4:51.38 | ||
4 | 530 | Hs Jun-Sen1 | 2001 | HØRSHOLM | 50 m | 4:55.00 | ||
5 | 3 | Dragsholm Piger 1 | 2002 | DRAGSHOLM | 50 m | 5:10.11 | ||
6 | 313 | Yss 2 Jun-Sen Piger | 2001 | YSTADS SS | 50 m | 5:27.41 | ||
7 | 563 | Søllerød Piger K1 | 2001 | SØLLERØD | 50 m | 5:50.00 | ||
8 | 286 | Stt-Stjernerne | 2001 | VATCPH-STT | 50 m | 6:30.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 20, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 170 | Gsc Drenge 1 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:29.61 | ||
2 | 531 | Hs Årgang1 | 2004 | HØRSHOLM | 50 m | 4:38.00 | ||
3 | 2 | Dragsholm Drenge 1 | 2004 | DRAGSHOLM | 50 m | 4:40.11 | ||
4 | 171 | Gsc Drenge 2 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:43.78 | ||
5 | 172 | Gsc Drenge 3 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:50.91 | ||
6 | 533 | Hs Årgang2 | 2004 | HØRSHOLM | 50 m | 5:00.00 | ||
7 | 314 | Yss 1 Årg. Boys | 2004 | YSTADS SS | 50 m | 5:11.53 | ||
8 | 565 | Søllerød Herrer K2A | 2004 | SØLLERØD | 50 m | 5:20.00 | ||
9 | 568 | Søllerød Herrer K2B | 2004 | SØLLERØD | 50 m | 6:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 21, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 110 | Gsc Herrer | 2001 | GLADSAXE | 50 m | 4:01.60 | ||
2 | 315 | Yss 1 Jun-Sen Boys | 2001 | YSTADS SS | 50 m | 4:14.79 | ||
3 | 562 | Søllerød Herrer K1 | 2001 | SØLLERØD | 50 m | 4:15.00 | ||
4 | 530 | Hs Jun-Sen1 | 2001 | HØRSHOLM | 50 m | 4:20.00 | ||
5 | 291 | Stt-Stjernerne | 2000 | VATCPH-STT | 50 m | 4:55.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 22, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 208 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 5:26.03 | |
2 | 70 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 50 m | 5:35.23 | |
3 | 420 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 5:36.01 | |
4 | 392 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 5:47.94 | |
5 | 67 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 5:50.00 | |
6 | 230 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 50 m | 5:55.34 | |
7 | 181 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 5:57.48 | |
8 | 421 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 6:06.06 | |
9 | 228 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 50 m | 7:05.03 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 23, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 398 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 5:01.28 | |
2 | 21 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 50 m | 5:15.11 | |
3 | 561 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 50 m | 5:20.00 | |
4 | 601 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 50 m | 5:23.61 | |
5 | 577 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 50 m | 5:24.31 | |
6 | 161 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 5:31.01 | |
7 | 560 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 50 m | 5:34.36 | |
8 | 178 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 5:56.08 | |
9 | 206 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 7:14.56 | |
10 | 38 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 24, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 45 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 30.96 | |
2 | 261 | Larsson Tilde | 2001 | YSTADS SS | AT5801 | 50 m | 32.28 | |
3 | 183 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 32.58 | |
4 | 233 | Strömberg Amanda | 1998 | YSTADS SS | AR7698 | 50 m | 33.59 | |
5 | 36 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 33.65 | |
6 | 46 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 33.98 | |
7 | 598 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 50 m | 34.28 | |
8 | 81 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 34.42 | |
9 | 420 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 34.97 | |
10 | 235 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 50 m | 35.26 | |
11 | 52 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 35.70 | |
12 | 66 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 50 m | 35.77 | |
13 | 584 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 50 m | 35.97 | |
14 | 207 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 36.00 | |
15 | 457 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 36.01 | |
16 | 244 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 50 m | 36.02 | |
17 | 4 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 50 m | 36.28 | |
18 | 168 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 36.51 | |
19 | 18 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 50 m | 36.58 | |
20 | 74 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 37.03 | |
21 | 31 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 50 m | 37.38 | |
22 | 267 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 50 m | 37.93 | |
23 | 209 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 38.05 | |
24 | 553 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 50 m | 38.21 | |
25 | 29 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 50 m | 38.30 | |
26 | 588 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 50 m | 38.31 | |
27 | 32 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 50 m | 38.57 | |
28 | 57 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 38.57 | |
29 | 63 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 38.58 | |
30 | 266 | Jönsson Johanna | 2005 | YSTADS SS | AN5205 | 50 m | 38.86 | |
31 | 434 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 39.31 | |
32 | 54 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 39.61 | |
33 | 203 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 40.14 | |
34 | 78 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 50 m | 40.28 | |
35 | 64 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 40.55 | |
36 | 227 | Malmborg Olivia | 2006 | YSTADS SS | AE0806 | 50 m | 40.80 | |
37 | 258 | Jönsson Elize | 2006 | YSTADS SS | AE2606 | 50 m | 41.02 | |
38 | 60 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 41.23 | |
39 | 163 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 41.44 | |
40 | 176 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 41.78 | |
41 | 33 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 50 m | 41.85 | |
42 | 287 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 50 m | 41.88 | |
43 | 391 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 41.91 | |
44 | 37 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 50 m | 42.13 | |
45 | 237 | Friis Tea Stark | 2006 | YSTADS SS | AE6406 | 50 m | 42.17 | |
46 | 174 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 42.27 | |
47 | 5 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 50 m | 42.70 | |
48 | 586 | Røjel Anna | 2006 | SØLLERØD | 0634AG | 50 m | 42.80 | |
49 | 260 | Strömberg Alice | 2007 | YSTADS SS | AB4207 | 50 m | 42.83 | |
50 | 409 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 43.01 | |
51 | 6 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 50 m | 43.03 | |
52 | 590 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 50 m | 43.08 | |
53 | 297 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 50 m | 43.26 | |
54 | 451 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 43.40 | |
55 | 24 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 50 m | 43.41 | |
56 | 299 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 50 m | 43.58 | |
57 | 551 | Clan Asta-Marie Mailund | 2006 | SØLLERØD | 0652AN | 50 m | 43.65 | |
58 | 304 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 50 m | 44.14 | |
59 | 249 | Lundstedt Elsa | 2007 | YSTADS SS | AN1607 | 50 m | 44.39 | |
60 | 279 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 50 m | 44.87 | |
61 | 8 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 50 m | 45.07 | |
62 | 12 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 50 m | 45.19 | |
63 | 40 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 45.52 | |
64 | 28 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 50 m | 45.76 | |
65 | 407 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 50 m | 45.88 | |
66 | 559 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 50 m | 46.22 | |
67 | 302 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 50 m | 46.60 | |
68 | 549 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 50 m | 46.88 | |
69 | 449 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 46.91 | |
70 | 594 | Terney Caroline | 2007 | SØLLERØD | 0728AM | 50 m | 46.93 | |
71 | 558 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 50 m | 47.13 | |
72 | 277 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 50 m | 47.44 | |
73 | 581 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 50 m | 47.52 | |
74 | 575 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 50 m | 47.80 | |
75 | 240 | Emilsson Molly | 2008 | YSTADS SS | 50 m | 49.10 | ||
76 | 288 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 50 m | 49.98 | |
77 | 394 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 50.22 | |
78 | 282 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 50 m | 50.58 | |
79 | 541 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 50 m | 51.28 | |
80 | 284 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 50 m | 51.37 | |
81 | 19 | Neess Emilie | 2007 | DRAGSHOLM | 0794AL | 50 m | 51.42 | |
82 | 256 | Leo Isabelle | 2009 | YSTADS SS | AA8609 | 50 m | 52.29 | |
83 | 241 | Friis Tora Stark | 2008 | YSTADS SS | AQ8208 | 50 m | 52.64 | |
84 | 26 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 50 m | 53.49 | |
85 | 440 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 50 m | 54.51 | |
86 | 403 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 50 m | 55.19 | |
87 | 257 | Malmborg Emilia | 2008 | YSTADS SS | AE5808 | 50 m | 55.36 | |
88 | 447 | Schnabl Camilla | 2008 | HØRSHOLM | 0832AJ | 50 m | 55.69 | |
89 | 432 | Melchiorsen Elisabeth Rix | 2008 | HØRSHOLM | 0848AI | 50 m | 57.97 | |
90 | 242 | Silow Johanna | 2008 | YSTADS SS | AQ1408 | 50 m | 59.70 | |
91 | 408 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 50 m | 1:00.06 | |
92 | 428 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 50 m | 1:03.52 | |
93 | 450 | Siim Filippa | 2008 | HØRSHOLM | 0852AJ | 50 m | 1:04.61 | |
94 | 410 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 50 m | 1:04.71 | |
95 | 290 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 50 m | ||
96 | 456 | Weise Isabella | 2007 | HØRSHOLM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 25, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 265 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | AV8598 | 50 m | 29.33 | |
2 | 386 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 29.45 | |
3 | 11 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 50 m | 30.50 | |
4 | 9 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 50 m | 30.54 | |
5 | 543 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 30.60 | |
6 | 263 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 50 m | 31.12 | |
7 | 82 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 31.14 | |
8 | 393 | Bruhn Fillip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 32.11 | |
9 | 431 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 33.23 | |
10 | 222 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 33.80 | |
11 | 294 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 50 m | 33.85 | |
12 | 264 | Stoltz Hugo | 2004 | YSTADS SS | AF4904 | 50 m | 33.86 | |
13 | 293 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 50 m | 33.93 | |
14 | 56 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 33.94 | |
15 | 292 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 50 m | 34.79 | |
16 | 254 | Melieska Ugnius | 2004 | YSTADS SS | AR4104 | 50 m | 34.97 | |
17 | 262 | Klamming Isak | 2003 | YSTADS SS | AY7903 | 50 m | 35.22 | |
18 | 68 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 50 m | 35.25 | |
19 | 51 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 35.35 | |
20 | 180 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 35.37 | |
21 | 214 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 35.43 | |
22 | 166 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 50 m | 35.51 | |
23 | 71 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 35.52 | |
24 | 554 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 50 m | 36.09 | |
25 | 42 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 50 m | 36.21 | |
26 | 252 | Björnsson Axel | 2005 | YSTADS SS | AF8105 | 50 m | 36.29 | |
27 | 10 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 50 m | 36.36 | |
28 | 53 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 36.69 | |
29 | 195 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 37.38 | |
30 | 50 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 37.64 | |
31 | 25 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 50 m | 37.70 | |
32 | 430 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 37.70 | |
33 | 177 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 37.87 | |
34 | 173 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 38.03 | |
35 | 298 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 50 m | 38.10 | |
36 | 278 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 50 m | 38.28 | |
37 | 300 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 38.67 | |
38 | 73 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 50 m | 38.89 | |
39 | 79 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 50 m | 39.26 | |
40 | 72 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 40.45 | |
41 | 547 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 50 m | 41.51 | |
42 | 444 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 50 m | 41.89 | |
43 | 306 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 50 m | 42.28 | |
44 | 303 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 42.78 | |
45 | 280 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 50 m | 43.05 | |
46 | 305 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 50 m | 43.12 | |
47 | 285 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 50 m | 43.63 | |
48 | 591 | Skovgaard Carl Gustav | 2006 | SØLLERØD | 0651AK | 50 m | 43.74 | |
49 | 69 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 43.88 | |
50 | 544 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 50 m | 44.31 | |
51 | 271 | Walters Melvin | 2008 | YSTADS SS | AE7308 | 50 m | 44.67 | |
52 | 438 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 44.73 | |
53 | 17 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 50 m | 44.80 | |
54 | 239 | Silow Alexander | 2005 | YSTADS SS | AF1505 | 50 m | 47.38 | |
55 | 23 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 50 m | 47.83 | |
56 | 307 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 50 m | 49.09 | |
57 | 583 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 50 m | 50.08 | |
58 | 417 | Holm Marcus Westmark | 2007 | HØRSHOLM | 0707AE | 50 m | 51.60 | |
59 | 283 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 50 m | 52.62 | |
60 | 385 | Alsbjerg Gustav Hahn | 2007 | HØRSHOLM | 0753AK | 50 m | 55.82 | |
61 | 405 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 50 m | 56.23 | |
62 | 429 | Kyriakidis Cosmo | 2007 | HØRSHOLM | 0745AJ | 50 m | 56.63 | |
63 | 395 | Bruun-Møller Jeppe | 2009 | HØRSHOLM | 0985AC | 50 m | ||
64 | 406 | Engelbrecht Sebastian | 2007 | HØRSHOLM | 0735AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 26, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 28.86 | |
2 | 233 | Strömberg Amanda | 1998 | YSTADS SS | AR7698 | 50 m | 29.17 | |
3 | 41 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 29.34 | |
4 | 579 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 50 m | 29.64 | |
5 | 85 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 29.77 | |
6 | 452 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 29.78 | |
7 | 235 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 50 m | 29.81 | |
8 | 36 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 29.92 | |
9 | 47 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 29.95 | |
10 | 582 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 30.10 | |
11 | 392 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 30.12 | |
12 | 84 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 30.35 | |
13 | 421 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 30.50 | |
14 | 231 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | AJ7803 | 50 m | 30.67 | |
15 | 74 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 30.69 | |
16 | 525 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 50 m | 30.69 | |
17 | 598 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 50 m | 30.69 | |
18 | 218 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 50 m | 30.76 | |
19 | 167 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 50 m | 30.77 | |
20 | 18 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 50 m | 30.81 | |
21 | 232 | Nilsson Irma | 2004 | YSTADS SS | AD5204 | 50 m | 30.86 | |
22 | 83 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 31.09 | |
23 | 457 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 31.16 | |
24 | 413 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 31.21 | |
25 | 22 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 50 m | 31.23 | |
26 | 32 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 50 m | 31.34 | |
27 | 552 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 50 m | 31.41 | |
28 | 274 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 50 m | 31.51 | |
29 | 244 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 50 m | 31.61 | |
30 | 267 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 50 m | 31.64 | |
31 | 247 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | BB8604 | 50 m | 31.74 | |
32 | 31 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 50 m | 31.86 | |
33 | 77 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 31.86 | |
34 | 588 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 50 m | 31.90 | |
35 | 48 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 50 m | 32.05 | |
36 | 14 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 50 m | 32.12 | |
37 | 4 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 50 m | 32.15 | |
38 | 434 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 32.17 | |
39 | 35 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 32.46 | |
40 | 226 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | AJ5803 | 50 m | 32.49 | |
41 | 259 | Martinsson Liv | 2004 | YSTADS SS | BB7604 | 50 m | 32.49 | |
42 | 221 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 50 m | 32.50 | |
43 | 586 | Røjel Anna | 2006 | SØLLERØD | 0634AG | 50 m | 32.63 | |
44 | 545 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 50 m | 32.78 | |
45 | 63 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 32.89 | |
46 | 66 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 50 m | 32.89 | |
47 | 459 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 32.92 | |
48 | 211 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 50 m | 33.26 | |
49 | 29 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 50 m | 33.31 | |
50 | 78 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 50 m | 33.31 | |
51 | 201 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 33.34 | |
52 | 237 | Friis Tea Stark | 2006 | YSTADS SS | AE6406 | 50 m | 33.62 | |
53 | 6 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 50 m | 33.84 | |
54 | 290 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 50 m | 34.01 | |
55 | 5 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 50 m | 34.04 | |
56 | 266 | Jönsson Johanna | 2005 | YSTADS SS | AN5205 | 50 m | 34.28 | |
57 | 441 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 50 m | 34.35 | |
58 | 404 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 50 m | 34.53 | |
59 | 260 | Strömberg Alice | 2007 | YSTADS SS | AB4207 | 50 m | 34.56 | |
60 | 185 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 34.60 | |
61 | 236 | Leo Felicia | 2006 | YSTADS SS | AE8606 | 50 m | 34.60 | |
62 | 7 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 50 m | 34.65 | |
63 | 8 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 50 m | 34.67 | |
64 | 24 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 50 m | 34.73 | |
65 | 592 | Smidt Frederikke | 2004 | SØLLERØD | 0412AL | 50 m | 35.11 | |
66 | 299 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 50 m | 35.42 | |
67 | 590 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 50 m | 35.56 | |
68 | 287 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 50 m | 35.90 | |
69 | 258 | Jönsson Elize | 2006 | YSTADS SS | AE2606 | 50 m | 36.09 | |
70 | 234 | Alstierna Tindra | 2006 | YSTADS SS | AO4606 | 50 m | 36.13 | |
71 | 270 | Rundgren Tyra | 2008 | YSTADS SS | AQ1808 | 50 m | 36.14 | |
72 | 12 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 50 m | 36.39 | |
73 | 228 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 50 m | 36.74 | |
74 | 424 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 36.99 | |
75 | 302 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 50 m | 37.09 | |
76 | 297 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 50 m | 37.27 | |
77 | 409 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 37.41 | |
78 | 229 | Nilsson Hannah | 2006 | YSTADS SS | AE5406 | 50 m | 37.54 | |
79 | 559 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 50 m | 37.58 | |
80 | 40 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 37.79 | |
81 | 549 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 50 m | 38.34 | |
82 | 279 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 50 m | 38.46 | |
83 | 433 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 38.53 | |
84 | 581 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 50 m | 38.69 | |
85 | 304 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 50 m | 39.06 | |
86 | 551 | Clan Asta-Marie Mailund | 2006 | SØLLERØD | 0652AN | 50 m | 39.11 | |
87 | 594 | Terney Caroline | 2007 | SØLLERØD | 0728AM | 50 m | 39.56 | |
88 | 277 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 50 m | 39.95 | |
89 | 240 | Emilsson Molly | 2008 | YSTADS SS | 50 m | 40.21 | ||
90 | 60 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 40.52 | |
91 | 256 | Leo Isabelle | 2009 | YSTADS SS | AA8609 | 50 m | 41.49 | |
92 | 402 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 50 m | 41.58 | |
93 | 246 | Karlsson Tindra | 2006 | YSTADS SS | AE2806 | 50 m | 41.59 | |
94 | 282 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 50 m | 41.95 | |
95 | 288 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 50 m | 41.99 | |
96 | 541 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 50 m | 42.05 | |
97 | 26 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 50 m | 42.11 | |
98 | 248 | Casimir Elice | 2007 | YSTADS SS | BC5407 | 50 m | 42.11 | |
99 | 575 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 50 m | 42.63 | |
100 | 19 | Neess Emilie | 2007 | DRAGSHOLM | 0794AL | 50 m | 43.05 | |
101 | 243 | Nilsson Emma | 2008 | YSTADS SS | AE4808 | 50 m | 43.12 | |
102 | 558 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 50 m | 43.73 | |
103 | 284 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 50 m | 45.39 | |
104 | 449 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 45.46 | |
105 | 403 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 50 m | 46.10 | |
106 | 241 | Friis Tora Stark | 2008 | YSTADS SS | AQ8208 | 50 m | 46.85 | |
107 | 257 | Malmborg Emilia | 2008 | YSTADS SS | AE5808 | 50 m | 47.24 | |
108 | 408 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 50 m | 49.81 | |
109 | 440 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 50 m | 50.93 | |
110 | 447 | Schnabl Camilla | 2008 | HØRSHOLM | 0832AJ | 50 m | 53.08 | |
111 | 432 | Melchiorsen Elisabeth Rix | 2008 | HØRSHOLM | 0848AI | 50 m | 55.09 | |
112 | 450 | Siim Filippa | 2008 | HØRSHOLM | 0852AJ | 50 m | 55.29 | |
113 | 410 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 50 m | 55.73 | |
114 | 272 | Stråhle Linn | 2009 | YSTADS SS | AG8209 | 50 m | 56.17 | |
115 | 428 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 50 m | 58.13 | |
116 | 455 | Wegener Malou | 2009 | HØRSHOLM | 0912AE | 50 m | 1:05.03 | |
117 | 242 | Silow Johanna | 2008 | YSTADS SS | AQ1408 | 50 m | ||
118 | 273 | Thörn Julia | 2007 | YSTADS SS | 50 m | |||
119 | 390 | Britze Anna Hjuler | 2010 | HØRSHOLM | 50 m | |||
120 | 397 | Brønden Mathilde Mossin | 2009 | HØRSHOLM | 50 m | |||
121 | 437 | Overgaard Agnethe | 2010 | HØRSHOLM | 50 m | |||
122 | 446 | Schmiegelow Emma Majo | 2010 | HØRSHOLM | 50 m | |||
123 | 454 | Unold Freja | 2009 | HØRSHOLM | 50 m | |||
124 | 456 | Weise Isabella | 2007 | HØRSHOLM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 27, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 238 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 50 m | 25.13 | |
2 | 557 | Hansen Jannick | 2001 | SØLLERØD | 0117AD | 50 m | 25.45 | |
3 | 11 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 50 m | 25.95 | |
4 | 543 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 26.09 | |
5 | 393 | Bruhn Fillip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 26.53 | |
6 | 20 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 50 m | 26.54 | |
7 | 265 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | AV8598 | 50 m | 26.59 | |
8 | 556 | Hansen Adam | 1998 | SØLLERØD | 9883AP | 50 m | 26.63 | |
9 | 263 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 50 m | 26.71 | |
10 | 529 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 50 m | 26.99 | |
11 | 386 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 27.12 | |
12 | 585 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 50 m | 27.25 | |
13 | 527 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 50 m | 27.32 | |
14 | 9 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 50 m | 27.36 | |
15 | 398 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 27.41 | |
16 | 179 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 27.46 | |
17 | 59 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 27.56 | |
18 | 82 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 27.60 | |
19 | 222 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 27.64 | |
20 | 463 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 27.79 | |
21 | 294 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 50 m | 27.96 | |
22 | 595 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 50 m | 28.15 | |
23 | 526 | Vestergaard Noel Sander | 2003 | HASLEV | 0345AO | 50 m | 28.38 | |
24 | 13 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 50 m | 28.66 | |
25 | 224 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 28.66 | |
26 | 220 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 28.69 | |
27 | 21 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 50 m | 28.81 | |
28 | 55 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 28.83 | |
29 | 425 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 28.92 | |
30 | 269 | Svensson Melker | 2002 | YSTADS SS | AG4702 | 50 m | 29.01 | |
31 | 182 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 29.17 | |
32 | 431 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 29.17 | |
33 | 254 | Melieska Ugnius | 2004 | YSTADS SS | AR4104 | 50 m | 29.37 | |
34 | 601 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 50 m | 29.44 | |
35 | 306 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 50 m | 29.73 | |
36 | 418 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 29.78 | |
37 | 76 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 29.85 | |
38 | 448 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 29.87 | |
39 | 184 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 30.11 | |
40 | 400 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 30.26 | |
41 | 10 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 50 m | 30.34 | |
42 | 68 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 50 m | 30.37 | |
43 | 528 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 50 m | 30.43 | |
44 | 292 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 50 m | 30.51 | |
45 | 205 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 30.86 | |
46 | 264 | Stoltz Hugo | 2004 | YSTADS SS | AF4904 | 50 m | 31.13 | |
47 | 399 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 31.25 | |
48 | 430 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 31.27 | |
49 | 550 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 50 m | 31.34 | |
50 | 436 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 31.37 | |
51 | 262 | Klamming Isak | 2003 | YSTADS SS | AY7903 | 50 m | 31.42 | |
52 | 255 | Persson Aron | 2004 | YSTADS SS | AM4504 | 50 m | 31.50 | |
53 | 56 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 31.57 | |
54 | 186 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 31.73 | |
55 | 180 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 32.16 | |
56 | 39 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 32.27 | |
57 | 300 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 32.32 | |
58 | 252 | Björnsson Axel | 2005 | YSTADS SS | AF8105 | 50 m | 32.50 | |
59 | 439 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 32.91 | |
60 | 298 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 50 m | 33.04 | |
61 | 15 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 50 m | 33.25 | |
62 | 73 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 50 m | 33.44 | |
63 | 278 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 50 m | 33.95 | |
64 | 25 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 50 m | 34.33 | |
65 | 305 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 50 m | 34.79 | |
66 | 69 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 35.05 | |
67 | 72 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 35.54 | |
68 | 303 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 35.61 | |
69 | 202 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 35.63 | |
70 | 547 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 50 m | 35.68 | |
71 | 280 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 50 m | 35.88 | |
72 | 307 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 50 m | 36.50 | |
73 | 591 | Skovgaard Carl Gustav | 2006 | SØLLERØD | 0651AK | 50 m | 36.74 | |
74 | 16 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 50 m | 36.79 | |
75 | 443 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 36.79 | |
76 | 544 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 50 m | 36.84 | |
77 | 239 | Silow Alexander | 2005 | YSTADS SS | AF1505 | 50 m | 36.87 | |
78 | 17 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 50 m | 36.97 | |
79 | 401 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 50 m | 37.64 | |
80 | 285 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 50 m | 38.11 | |
81 | 27 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 50 m | 38.40 | |
82 | 268 | Franck Simon | 2007 | YSTADS SS | AF3507 | 50 m | 38.91 | |
83 | 583 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 50 m | 39.11 | |
84 | 405 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 50 m | 39.84 | |
85 | 23 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 50 m | 40.45 | |
86 | 283 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 50 m | 41.04 | |
87 | 417 | Holm Marcus Westmark | 2007 | HØRSHOLM | 0707AE | 50 m | 41.92 | |
88 | 34 | Trebbien Thomas | 2002 | DRAGSHOLM | 0265AT | 50 m | 41.97 | |
89 | 271 | Walters Melvin | 2008 | YSTADS SS | AE7308 | 50 m | 43.68 | |
90 | 385 | Alsbjerg Gustav Hahn | 2007 | HØRSHOLM | 0753AK | 50 m | 46.02 | |
91 | 429 | Kyriakidis Cosmo | 2007 | HØRSHOLM | 0745AJ | 50 m | 47.36 | |
92 | 406 | Engelbrecht Sebastian | 2007 | HØRSHOLM | 0735AJ | 50 m | 51.49 | |
93 | 395 | Bruun-Møller Jeppe | 2009 | HØRSHOLM | 0985AC | 50 m | 54.79 | |
94 | 426 | Kjeldsen Mathias | 2009 | HØRSHOLM | 0995AC | 50 m | 1:01.73 | |
95 | 251 | Silow Maximillian | 2007 | YSTADS SS | AI2907 | 50 m | 1:03.28 | |
96 | 442 | Poulsen Frederik Milling | 2009 | HØRSHOLM | 0907AC | 50 m | 1:14.44 | |
97 | 384 | Abel Felix | 2008 | HØRSHOLM | 50 m | |||
98 | 388 | Balleby Chad Winther | 2008 | HØRSHOLM | 50 m | |||
99 | 389 | Blöndal Emil Tvedergaard | 2008 | HØRSHOLM | 50 m | |||
100 | 411 | Grevelund Silas | 2009 | HØRSHOLM | 50 m | |||
101 | 419 | Højsgaard Alexander | 2007 | HØRSHOLM | 50 m | |||
102 | 427 | Kofoed Emil Arnum | 2008 | HØRSHOLM | 50 m | |||
103 | 435 | Nordby Robert | 2009 | HØRSHOLM | 50 m | |||
104 | 453 | Türck Emil Slente | 2008 | HØRSHOLM | 50 m | |||
105 | 458 | Vissing Willian Brigsted | 2008 | HØRSHOLM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 28, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 2:40.43 | |
2 | 81 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 2:49.38 | |
3 | 597 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 50 m | 2:57.00 | |
4 | 168 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 3:00.86 | |
5 | 231 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | AJ7803 | 50 m | 3:01.83 | |
6 | 70 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 50 m | 3:04.50 | |
7 | 584 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 50 m | 3:04.69 | |
8 | 578 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 50 m | 3:05.00 | |
9 | 181 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 3:06.25 | |
10 | 58 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 50 m | 3:09.69 | |
11 | 57 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 3:09.73 | |
12 | 22 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 50 m | 3:10.34 | |
13 | 204 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 3:10.62 | |
14 | 207 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 3:11.42 | |
15 | 600 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 50 m | 3:11.54 | |
16 | 203 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 3:15.78 | |
17 | 237 | Friis Tea Stark | 2006 | YSTADS SS | AE6406 | 50 m | 3:18.47 | |
18 | 33 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 50 m | 3:19.65 | |
19 | 163 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 3:20.31 | |
20 | 28 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 50 m | 3:25.45 | |
21 | 174 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 3:31.59 | |
22 | 229 | Nilsson Hannah | 2006 | YSTADS SS | AE5406 | 50 m | 3:40.23 | |
23 | 391 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 3:42.75 | |
24 | 402 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 50 m | 3:47.94 | |
25 | 52 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 3:52.20 | |
26 | 407 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 50 m | 3:57.43 | |
27 | 249 | Lundstedt Elsa | 2007 | YSTADS SS | AN1607 | 50 m | ||
28 | 250 | Mårtensson Ida Viberg | 2005 | YSTADS SS | AN1205 | 50 m | ||
29 | 451 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 29, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 50 m | 1:16.55 | |
2 | 238 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 50 m | 2:31.23 | |
3 | 414 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 2:36.01 | |
4 | 585 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 50 m | 2:42.59 | |
5 | 165 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 2:46.69 | |
6 | 546 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 50 m | 2:48.28 | |
7 | 20 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 50 m | 2:50.11 | |
8 | 255 | Persson Aron | 2004 | YSTADS SS | AM4504 | 50 m | 2:53.60 | |
9 | 30 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 50 m | 2:53.65 | |
10 | 196 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 2:54.12 | |
11 | 50 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 2:56.24 | |
12 | 400 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 2:57.71 | |
13 | 448 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 2:57.99 | |
14 | 293 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 50 m | 2:59.52 | |
15 | 62 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 3:00.46 | |
16 | 399 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 3:00.79 | |
17 | 555 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 50 m | 3:07.81 | |
18 | 42 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 50 m | 3:09.07 | |
19 | 13 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 50 m | 3:09.29 | |
20 | 39 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 3:13.25 | |
21 | 580 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 50 m | 3:14.16 | |
22 | 436 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 3:29.90 | |
23 | 599 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 50 m | 3:30.00 | |
24 | 27 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 50 m | 3:41.67 | |
25 | 73 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 50 m | 3:45.00 | |
26 | 593 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 50 m | 3:45.00 | |
27 | 401 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 30, 4X100m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 537 | Hs Børn1 | 2007 | HØRSHOLM | 50 m | 5:10.00 | ||
2 | 538 | Hs Børn2 | 2007 | HØRSHOLM | 50 m | 6:00.00 | ||
3 | 572 | Søllerød Mix K3 | 2007 | SØLLERØD | 50 m | 6:00.00 | ||
4 | 539 | Hs Børn3 | 2007 | HØRSHOLM | 50 m | 6:10.00 | ||
5 | 574 | Søllerød Mix K3B | 2007 | SØLLERØD | 50 m | 6:15.00 | ||
6 | 540 | Hs Børn4 | 2007 | HØRSHOLM | 50 m | 6:20.00 | ||
7 | 316 | Yss Børn Mix | 2007 | YSTADS SS | 50 m | 6:25.18 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 31, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 576 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 50 m | 18:29.70 | |
2 | 412 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 18:30.00 | |
3 | 55 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 18:55.36 | |
4 | 59 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 19:01.02 | |
5 | 431 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 19:58.29 | |
6 | 71 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 20:00.69 | |
7 | 202 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 24:34.60 | RES |
8 | 425 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 32, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 34.46 | |
2 | 218 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 50 m | 35.78 | |
3 | 36 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 35.89 | |
4 | 46 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 36.79 | |
5 | 81 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 37.09 | |
6 | 597 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 50 m | 37.26 | |
7 | 237 | Friis Tea Stark | 2006 | YSTADS SS | AE6406 | 50 m | 37.31 | |
8 | 219 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 37.34 | |
9 | 221 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 50 m | 37.66 | |
10 | 244 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 50 m | 38.66 | |
11 | 216 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 39.07 | |
12 | 83 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 39.23 | |
13 | 584 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 50 m | 39.25 | |
14 | 77 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 39.93 | |
15 | 600 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 50 m | 40.05 | |
16 | 57 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 40.24 | |
17 | 232 | Nilsson Irma | 2004 | YSTADS SS | AD5204 | 50 m | 40.27 | |
18 | 267 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 50 m | 40.36 | |
19 | 421 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 40.45 | |
20 | 48 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 50 m | 40.47 | |
21 | 598 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 50 m | 40.54 | |
22 | 245 | Jönsson Marina | 2004 | YSTADS SS | BB0804 | 50 m | 44.41 | |
23 | 211 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 50 m | 44.78 | |
24 | 176 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 45.03 | |
25 | 33 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 50 m | 45.29 | |
26 | 287 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 50 m | 45.41 | |
27 | 22 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 50 m | 45.52 | |
28 | 28 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 50 m | 45.64 | |
29 | 185 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 46.04 | |
30 | 14 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 50 m | 46.46 | |
31 | 54 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 46.67 | |
32 | 249 | Lundstedt Elsa | 2007 | YSTADS SS | AN1607 | 50 m | 46.67 | |
33 | 391 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 46.94 | |
34 | 304 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 50 m | 46.99 | |
35 | 8 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 50 m | 47.62 | |
36 | 234 | Alstierna Tindra | 2006 | YSTADS SS | AO4606 | 50 m | 47.79 | |
37 | 441 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 50 m | 48.19 | |
38 | 12 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 50 m | 48.41 | |
39 | 7 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 50 m | 48.46 | |
40 | 407 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 50 m | 48.61 | |
41 | 24 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 50 m | 48.85 | |
42 | 290 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 50 m | 49.77 | |
43 | 402 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 50 m | 49.80 | |
44 | 5 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 50 m | 50.46 | |
45 | 404 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 50 m | 51.90 | |
46 | 449 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 52.76 | |
47 | 282 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 50 m | 53.71 | |
48 | 288 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 50 m | 53.79 | |
49 | 246 | Karlsson Tindra | 2006 | YSTADS SS | AE2806 | 50 m | 54.52 | |
50 | 297 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 50 m | 56.17 | |
51 | 19 | Neess Emilie | 2007 | DRAGSHOLM | 0794AL | 50 m | 56.53 | |
52 | 40 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 56.71 | |
53 | 26 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 50 m | 57.11 | |
54 | 248 | Casimir Elice | 2007 | YSTADS SS | BC5407 | 50 m | 57.46 | |
55 | 243 | Nilsson Emma | 2008 | YSTADS SS | AE4808 | 50 m | 57.79 | |
56 | 409 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 58.24 | |
57 | 433 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 59.75 | |
58 | 241 | Friis Tora Stark | 2008 | YSTADS SS | AQ8208 | 50 m | 1:00.55 | |
59 | 257 | Malmborg Emilia | 2008 | YSTADS SS | AE5808 | 50 m | 1:04.15 | |
60 | 242 | Silow Johanna | 2008 | YSTADS SS | AQ1408 | 50 m | 1:06.85 | |
61 | 256 | Leo Isabelle | 2009 | YSTADS SS | AA8609 | 50 m | ||
62 | 270 | Rundgren Tyra | 2008 | YSTADS SS | AQ1808 | 50 m | ||
63 | 272 | Stråhle Linn | 2009 | YSTADS SS | AG8209 | 50 m | ||
64 | 273 | Thörn Julia | 2007 | YSTADS SS | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 33, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 412 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 30.84 | |
2 | 414 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 31.61 | |
3 | 253 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 50 m | 31.82 | |
4 | 238 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 50 m | 32.05 | |
5 | 543 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 33.10 | |
6 | 179 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 34.44 | |
7 | 255 | Persson Aron | 2004 | YSTADS SS | AM4504 | 50 m | 34.92 | |
8 | 197 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 35.28 | |
9 | 546 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 50 m | 35.31 | |
10 | 386 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 36.04 | |
11 | 173 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 36.21 | |
12 | 71 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 36.23 | |
13 | 214 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 36.25 | |
14 | 293 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 50 m | 36.25 | |
15 | 20 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 50 m | 36.37 | |
16 | 400 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 37.28 | |
17 | 11 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 50 m | 37.43 | |
18 | 182 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 37.72 | |
19 | 30 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 50 m | 38.04 | |
20 | 555 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 50 m | 38.14 | |
21 | 448 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 38.47 | |
22 | 39 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 38.56 | |
23 | 294 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 50 m | 38.57 | |
24 | 306 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 50 m | 39.10 | |
25 | 196 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 39.15 | |
26 | 50 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 39.34 | |
27 | 292 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 50 m | 41.26 | |
28 | 38 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 41.62 | |
29 | 580 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 50 m | 42.79 | |
30 | 300 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 42.81 | |
31 | 252 | Björnsson Axel | 2005 | YSTADS SS | AF8105 | 50 m | 42.91 | |
32 | 25 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 50 m | 43.59 | |
33 | 186 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 44.11 | |
34 | 305 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 50 m | 45.31 | |
35 | 72 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 46.14 | |
36 | 195 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 46.21 | |
37 | 439 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 46.41 | |
38 | 278 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 50 m | 46.64 | |
39 | 268 | Franck Simon | 2007 | YSTADS SS | AF3507 | 50 m | 46.81 | |
40 | 430 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 47.30 | |
41 | 27 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 50 m | 48.29 | |
42 | 401 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 50 m | 48.49 | |
43 | 425 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 48.66 | |
44 | 444 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 50 m | 49.44 | |
45 | 16 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 50 m | 50.17 | |
46 | 438 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 51.55 | |
47 | 307 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 50 m | 52.41 | |
48 | 15 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 50 m | 52.42 | |
49 | 285 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 50 m | 52.77 | |
50 | 283 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 50 m | 52.99 | |
51 | 17 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 50 m | 56.29 | |
52 | 251 | Silow Maximillian | 2007 | YSTADS SS | AI2907 | 50 m | 56.76 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 34, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 45 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 1:05.85 | |
2 | 233 | Strömberg Amanda | 1998 | YSTADS SS | AR7698 | 50 m | 1:06.03 | |
3 | 164 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 1:08.87 | |
4 | 183 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 1:09.18 | |
5 | 84 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 1:09.20 | |
6 | 416 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 1:10.68 | |
7 | 582 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 1:11.52 | |
8 | 85 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 1:11.60 | |
9 | 208 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 1:12.12 | |
10 | 47 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 1:12.31 | |
11 | 579 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 50 m | 1:13.48 | |
12 | 597 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 50 m | 1:16.02 | |
13 | 18 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 50 m | 1:16.73 | |
14 | 209 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 1:17.58 | |
15 | 226 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | AJ5803 | 50 m | 1:18.11 | |
16 | 392 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:18.40 | |
17 | 413 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:18.52 | |
18 | 31 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 50 m | 1:18.58 | |
19 | 459 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 1:18.70 | |
20 | 230 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 50 m | 1:19.15 | |
21 | 58 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 50 m | 1:21.34 | |
22 | 553 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 50 m | 1:21.75 | |
23 | 48 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 50 m | 1:22.44 | |
24 | 201 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 1:24.83 | |
25 | 61 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 50 m | 1:25.64 | |
26 | 35 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 1:26.87 | |
27 | 66 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 50 m | 1:27.16 | |
28 | 434 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 1:27.98 | |
29 | 247 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | BB8604 | 50 m | 1:28.91 | |
30 | 236 | Leo Felicia | 2006 | YSTADS SS | AE8606 | 50 m | 1:29.92 | |
31 | 299 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 50 m | 1:33.60 | |
32 | 163 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 1:34.41 | |
33 | 394 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 1:48.30 | |
34 | 60 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 1:50.00 | |
35 | 203 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 1:56.99 | |
36 | 433 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 2:01.59 | |
37 | 277 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 50 m | 2:02.56 | |
38 | 279 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 50 m | ||
39 | 284 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 50 m | ||
40 | 302 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 35, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 50 m | 59.82 | |
2 | 556 | Hansen Adam | 1998 | SØLLERØD | 9883AP | 50 m | 1:04.99 | |
3 | 398 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 1:05.24 | |
4 | 21 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 50 m | 1:05.93 | |
5 | 165 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 1:06.37 | |
6 | 263 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 50 m | 1:06.60 | |
7 | 577 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 50 m | 1:06.62 | |
8 | 560 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 50 m | 1:08.08 | |
9 | 412 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 1:08.64 | |
10 | 601 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 50 m | 1:09.46 | |
11 | 561 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 50 m | 1:12.40 | |
12 | 576 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 50 m | 1:12.81 | |
13 | 76 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 1:13.20 | |
14 | 9 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 50 m | 1:13.49 | |
15 | 425 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 1:14.91 | |
16 | 550 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 50 m | 1:14.97 | |
17 | 580 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 50 m | 1:15.23 | |
18 | 184 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 1:15.74 | |
19 | 554 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 50 m | 1:15.96 | |
20 | 400 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 1:16.71 | |
21 | 42 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 50 m | 1:16.95 | |
22 | 10 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 50 m | 1:18.29 | |
23 | 68 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 50 m | 1:18.82 | |
24 | 555 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 50 m | 1:19.99 | |
25 | 418 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 1:20.12 | |
26 | 431 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 1:20.28 | |
27 | 399 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 1:21.53 | |
28 | 166 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 50 m | 1:21.69 | |
29 | 177 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 1:21.99 | |
30 | 79 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 50 m | 1:23.03 | |
31 | 303 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 1:23.10 | |
32 | 161 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 1:23.33 | |
33 | 30 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 50 m | 1:24.94 | |
34 | 593 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 50 m | 1:25.10 | |
35 | 53 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 1:25.80 | |
36 | 298 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 50 m | 1:27.92 | |
37 | 51 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 1:28.04 | |
38 | 34 | Trebbien Thomas | 2002 | DRAGSHOLM | 0265AT | 50 m | 1:30.11 | |
39 | 25 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 50 m | 1:30.12 | |
40 | 206 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 1:31.17 | |
41 | 280 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 50 m | 1:31.85 | |
42 | 443 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 1:39.02 | |
43 | 444 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 50 m | 1:40.61 | |
44 | 202 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 1:41.68 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 36, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 420 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 2:16.02 | |
2 | 45 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 2:16.21 | |
3 | 84 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 2:18.78 | |
4 | 208 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 2:19.05 | |
5 | 22 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 50 m | 2:19.36 | |
6 | 47 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 2:20.00 | |
7 | 83 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 2:22.37 | |
8 | 32 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 50 m | 2:24.39 | |
9 | 74 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 2:24.52 | |
10 | 548 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | SØLLERØD | 0048AE | 50 m | 2:25.00 | |
11 | 582 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 2:25.01 | |
12 | 421 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 2:26.13 | |
13 | 267 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 50 m | 2:26.46 | |
14 | 231 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | AJ7803 | 50 m | 2:26.96 | |
15 | 457 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 2:26.99 | |
16 | 552 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 50 m | 2:27.36 | |
17 | 36 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 2:27.58 | |
18 | 181 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 2:28.38 | |
19 | 18 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 50 m | 2:30.11 | |
20 | 600 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 50 m | 2:30.88 | |
21 | 35 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 2:34.40 | |
22 | 78 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 50 m | 2:35.78 | |
23 | 545 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 50 m | 2:36.81 | |
24 | 6 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 50 m | 2:37.35 | |
25 | 441 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 50 m | 2:37.94 | |
26 | 63 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 2:38.00 | |
27 | 29 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 50 m | 2:39.16 | |
28 | 434 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 2:39.71 | |
29 | 14 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 50 m | 2:39.84 | |
30 | 64 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 2:40.00 | |
31 | 167 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 50 m | 2:40.21 | |
32 | 176 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 2:40.39 | |
33 | 8 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 50 m | 2:41.11 | |
34 | 259 | Martinsson Liv | 2004 | YSTADS SS | BB7604 | 50 m | 2:43.68 | |
35 | 5 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 50 m | 2:46.06 | |
36 | 28 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 50 m | 2:47.11 | |
37 | 424 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 2:48.08 | |
38 | 7 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 50 m | 2:50.11 | |
39 | 245 | Jönsson Marina | 2004 | YSTADS SS | BB0804 | 50 m | 2:50.84 | |
40 | 227 | Malmborg Olivia | 2006 | YSTADS SS | AE0806 | 50 m | 2:51.03 | |
41 | 54 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 2:51.51 | |
42 | 24 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 50 m | 2:51.79 | |
43 | 592 | Smidt Frederikke | 2004 | SØLLERØD | 0412AL | 50 m | 2:52.20 | |
44 | 404 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 50 m | 2:56.58 | |
45 | 290 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 50 m | 2:58.65 | |
46 | 407 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 50 m | 2:58.68 | |
47 | 297 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 50 m | 3:07.26 | |
48 | 304 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 50 m | 3:09.54 | |
49 | 394 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 3:10.71 | |
50 | 40 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 3:11.25 | |
51 | 19 | Neess Emilie | 2007 | DRAGSHOLM | 0794AL | 50 m | 3:19.11 | |
52 | 250 | Mårtensson Ida Viberg | 2005 | YSTADS SS | AN1205 | 50 m | ||
53 | 258 | Jönsson Elize | 2006 | YSTADS SS | AE2606 | 50 m | ||
54 | 260 | Strömberg Alice | 2007 | YSTADS SS | AB4207 | 50 m | ||
55 | 284 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 37, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 543 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 1:54.72 | |
2 | 542 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 2:00.53 | |
3 | 557 | Hansen Jannick | 2001 | SØLLERØD | 0117AD | 50 m | 2:02.52 | |
4 | 398 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 2:06.64 | |
5 | 21 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 50 m | 2:07.06 | |
6 | 82 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 2:07.68 | |
7 | 576 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 50 m | 2:09.65 | |
8 | 179 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 2:09.68 | |
9 | 59 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 2:09.74 | |
10 | 55 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 2:17.95 | |
11 | 400 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 2:18.94 | |
12 | 418 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 2:19.11 | |
13 | 554 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 50 m | 2:19.33 | |
14 | 561 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 50 m | 2:20.26 | |
15 | 294 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 50 m | 2:20.75 | |
16 | 42 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 50 m | 2:22.16 | |
17 | 13 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 50 m | 2:22.30 | |
18 | 269 | Svensson Melker | 2002 | YSTADS SS | AG4702 | 50 m | 2:22.73 | |
19 | 448 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 2:24.28 | |
20 | 197 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 2:25.28 | |
21 | 254 | Melieska Ugnius | 2004 | YSTADS SS | AR4104 | 50 m | 2:25.55 | |
22 | 173 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 2:26.27 | |
23 | 205 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 2:26.37 | |
24 | 560 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 50 m | 2:26.60 | |
25 | 71 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 2:26.87 | |
26 | 68 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 50 m | 2:26.90 | |
27 | 293 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 50 m | 2:27.40 | |
28 | 430 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 2:29.65 | |
29 | 436 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 2:32.83 | |
30 | 50 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 2:33.68 | |
31 | 550 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 50 m | 2:34.18 | |
32 | 306 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 50 m | 2:35.09 | |
33 | 300 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 2:35.26 | |
34 | 599 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 50 m | 2:39.54 | |
35 | 39 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 2:39.89 | |
36 | 62 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 2:40.47 | |
37 | 15 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 50 m | 2:44.38 | |
38 | 443 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 2:44.64 | |
39 | 34 | Trebbien Thomas | 2002 | DRAGSHOLM | 0265AT | 50 m | 2:45.11 | |
40 | 180 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 2:45.25 | |
41 | 53 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 2:46.39 | |
42 | 298 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 50 m | 2:54.55 | |
43 | 17 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 50 m | 2:59.49 | |
44 | 307 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 50 m | 2:59.54 | |
45 | 16 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 50 m | 3:02.86 | |
46 | 438 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 3:03.67 | |
47 | 280 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 50 m | 3:07.52 | |
48 | 239 | Silow Alexander | 2005 | YSTADS SS | AF1505 | 50 m | 3:11.59 | |
49 | 23 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 50 m | 3:13.65 | |
50 | 255 | Persson Aron | 2004 | YSTADS SS | AM4504 | 50 m | ||
51 | 285 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 38, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 85 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 2:29.36 | |
2 | 598 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 50 m | 2:34.25 | |
3 | 41 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 2:35.02 | |
4 | 70 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 50 m | 2:35.41 | |
5 | 52 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 2:36.73 | |
6 | 261 | Larsson Tilde | 2001 | YSTADS SS | AT5801 | 50 m | 2:39.27 | |
7 | 392 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 2:39.60 | |
8 | 66 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 50 m | 2:42.13 | |
9 | 207 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 2:44.36 | |
10 | 209 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 2:46.53 | |
11 | 452 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 2:46.77 | |
12 | 4 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 50 m | 2:47.22 | |
13 | 67 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 2:48.60 | |
14 | 457 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 2:49.57 | |
15 | 553 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 50 m | 2:49.61 | |
16 | 584 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 50 m | 2:51.19 | |
17 | 185 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 2:53.83 | |
18 | 29 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 50 m | 2:55.11 | |
19 | 226 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | AJ5803 | 50 m | 2:55.43 | |
20 | 174 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 2:55.67 | |
21 | 168 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 2:56.33 | |
22 | 459 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 2:57.30 | |
23 | 58 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 50 m | 2:58.49 | |
24 | 424 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 3:11.50 | |
25 | 441 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 50 m | 3:12.24 | |
26 | 204 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 3:14.36 | |
27 | 60 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 3:15.86 | |
28 | 409 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 3:27.49 | |
29 | 592 | Smidt Frederikke | 2004 | SØLLERØD | 0412AL | 50 m | 3:45.56 | |
30 | 247 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | BB8604 | 50 m | ||
31 | 277 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 50 m | ||
32 | 279 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 50 m | ||
33 | 282 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 50 m | ||
34 | 299 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 50 m | ||
35 | 302 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 39, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 265 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | AV8598 | 50 m | 2:15.24 | |
2 | 585 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 50 m | 2:19.70 | |
3 | 9 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 50 m | 2:21.06 | |
4 | 82 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 2:24.55 | |
5 | 546 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 50 m | 2:28.90 | |
6 | 182 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 2:31.27 | |
7 | 20 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 50 m | 2:34.11 | |
8 | 178 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 2:36.24 | |
9 | 51 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 2:36.74 | |
10 | 11 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 50 m | 2:39.52 | |
11 | 431 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 2:39.63 | |
12 | 186 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 2:41.61 | |
13 | 292 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 50 m | 2:41.77 | |
14 | 56 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 2:42.60 | |
15 | 430 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 2:42.91 | |
16 | 38 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 2:44.02 | |
17 | 76 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 2:44.29 | |
18 | 184 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 2:47.67 | |
19 | 593 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 50 m | 2:48.81 | |
20 | 196 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 2:49.35 | |
21 | 166 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 50 m | 2:49.41 | |
22 | 252 | Björnsson Axel | 2005 | YSTADS SS | AF8105 | 50 m | 2:54.78 | |
23 | 79 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 50 m | 2:57.05 | |
24 | 278 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 50 m | 2:58.83 | |
25 | 195 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 3:00.08 | |
26 | 439 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 3:09.41 | |
27 | 69 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 3:19.00 | |
28 | 72 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 3:19.00 | |
29 | 283 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 50 m | ||
30 | 303 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | ||
31 | 305 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 40, 4X100m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 187 | Gsc Mix 1 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 3:55.78 | ||
2 | 531 | Hs Årgang1 | 2004 | HØRSHOLM | 50 m | 4:04.00 | ||
3 | 188 | Gsc Mix 2 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:05.22 | ||
4 | 189 | Gsc Mix 3 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:10.91 | ||
5 | 190 | Gsc Mix 4 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:15.69 | ||
6 | 566 | Søllerød Mix K2A | 2004 | SØLLERØD | 50 m | 4:20.00 | ||
7 | 533 | Hs Årgang2 | 2004 | HØRSHOLM | 50 m | 4:25.00 | ||
8 | 191 | Gsc Mix 5 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:26.18 | ||
9 | 569 | Søllerød Mix K2B | 2004 | SØLLERØD | 50 m | 4:35.00 | ||
10 | 192 | Gsc Mix 6 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:35.71 | ||
11 | 317 | Yss 1 Årg. Mix | 2004 | YSTADS SS | 50 m | 4:37.63 | ||
12 | 534 | Hs Årgang3 | 2004 | HØRSHOLM | 50 m | 4:40.00 | ||
13 | 193 | Gsc Mix 7 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:40.12 | ||
14 | 194 | Gsc Mix 8 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:45.62 | ||
15 | 535 | Hs Årgang4 | 2004 | HØRSHOLM | 50 m | 4:54.00 | ||
16 | 318 | Yss 2 Årg. Mix | 2004 | YSTADS SS | 50 m | 4:57.28 | ||
17 | 536 | Hs Årgang5 | 2004 | HØRSHOLM | 50 m | 5:05.00 | ||
18 | 296 | The Avengers 1 | 2005 | VATCPH-STT | 50 m | 5:10.00 | ||
19 | 319 | Yss 3 Årg. Mix | 2004 | YSTADS SS | 50 m | 5:16.39 | ||
20 | 301 | The Avengers 2 | 2005 | VATCPH-STT | 50 m | 5:25.00 | ||
21 | 276 | Black Panthers 1 | 2005 | VATCPH-STT | 50 m | 5:36.00 | ||
22 | 281 | Black Panthers 2 | 2006 | VATCPH-STT | 50 m | 6:09.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |
Løb 41, 4X100m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 530 | Hs Jun-Sen1 | 2001 | HØRSHOLM | 50 m | 3:55.00 | ||
2 | 564 | Søllerød Mix K1A | 2001 | SØLLERØD | 50 m | 3:59.00 | ||
3 | 320 | Yss 1 Jun-Sen Mix | 2001 | YSTADS SS | 50 m | 4:03.42 | ||
4 | 1 | Dragsholm Mix 1 | 0 | DRAGSHOLM | 50 m | 4:07.11 | ||
5 | 321 | Yss 2 Jun-Sen Mix | 2001 | YSTADS SS | 50 m | 4:11.04 | ||
6 | 291 | Stt-Stjernerne | 2000 | VATCPH-STT | 50 m | 4:50.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |