Startliste for Spar Nord Hørsholm Cup 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 38
|
Stævne navn |
Hørsholm Cup 2018 |
|
Udskriftsdato |
26 maj 2018 |
|
|
Stævne by |
Hørsholm |
|
Udskriftstidspunkt |
17:40 |
|
|
Arrangør |
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 maj 2018 |
|
|
|
|
Løb 38, 200m Rygsvømning Damer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
302 |
1 |
Signe Schnabelrauch |
2006 |
0606AP |
VATCPH-STT |
|
50m |
|
282 |
2 |
Maja Hansen |
2006 |
0652AE |
VATCPH-STT |
|
50m |
|
299 |
3 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
VATCPH-STT |
|
50m |
|
279 |
4 |
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
0686AL |
VATCPH-STT |
|
50m |
|
277 |
5 |
Isabella M. Madsen |
2007 |
0798AA |
VATCPH-STT |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
592 |
1 |
Frederikke Smidt |
2004 |
0412AL |
SØLLERØD |
|
50m |
3:45.56 |
60 |
2 |
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
0664AK |
GENTOFTE |
|
50m |
3:15.86 |
441 |
3 |
Emma Philip |
2005 |
0538AN |
HØRSHOLM |
|
50m |
3:12.24 |
204 |
4 |
Henriette Roos |
2006 |
0602AB |
GLADSAXE |
|
50m |
3:14.36 |
409 |
5 |
Mille Dige From |
2004 |
0438AW |
HØRSHOLM |
|
50m |
3:27.49 |
247 |
6 |
Linn Martinsson |
2004 |
BB8604 |
YSTADS SS |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
58 |
1 |
Emma S. Kristensen |
2005 |
0526AO |
GENTOFTE |
|
50m |
2:58.49 |
168 |
2 |
Luna Christensen |
2005 |
0566AC |
GLADSAXE |
|
50m |
2:56.33 |
226 |
3 |
Elvira Eriksson |
2003 |
AJ5803 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:55.43 |
174 |
4 |
Alma Gotfredsen |
2005 |
0548AI |
GLADSAXE |
|
50m |
2:55.67 |
459 |
5 |
Victoria Husted Volden |
2003 |
0312AU |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:57.30 |
424 |
6 |
Freja Mathilde Kaas |
2006 |
0638AO |
HØRSHOLM |
|
50m |
3:11.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
185 |
1 |
Jasmine Løkkegaard |
2006 |
0604AB |
GLADSAXE |
|
50m |
2:53.83 |
553 |
2 |
Pauline Drucker |
2004 |
0474AG |
SØLLERØD |
|
50m |
2:49.61 |
67 |
3 |
Cecilie G. Mortensen |
2005 |
0552AF |
GENTOFTE |
|
50m |
2:48.60 |
457 |
4 |
Alba Vendelboe-Schack |
2005 |
0594AJ |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:49.57 |
584 |
5 |
Ida Marie Platzer |
2005 |
0572AC |
SØLLERØD |
|
50m |
2:51.19 |
29 |
6 |
Ella Rasmussen |
2004 |
0472AL |
DRAGSHOLM |
|
50m |
2:55.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
452 |
1 |
Astrid Thimmer |
2003 |
0302AQ |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:46.77 |
207 |
2 |
Josefine Staudt |
2005 |
0538AE |
GLADSAXE |
|
50m |
2:44.36 |
392 |
3 |
Martha Hjuler Britze |
2004 |
0488AC |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:39.60 |
66 |
4 |
Alba Mantoni |
2006 |
0632AK |
GENTOFTE |
|
50m |
2:42.13 |
209 |
5 |
Ellen Marie Ulrich-Jørgen |
2005 |
0544AA |
GLADSAXE |
|
50m |
2:46.53 |
4 |
6 |
Sille Bachmann |
2004 |
0424AX |
DRAGSHOLM |
|
50m |
2:47.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
52 |
1 |
Cecilie Carøe Helmark |
2005 |
0502AL |
GENTOFTE |
|
50m |
2:36.73 |
41 |
2 |
Clara Carlquist |
2003 |
0314AN |
GENTOFTE |
|
50m |
2:35.02 |
85 |
3 |
Astrid M. Østergaard |
2004 |
0412AS |
GENTOFTE |
|
50m |
2:29.36 |
598 |
4 |
Carla Lyhne Weiner |
2003 |
0318AU |
SØLLERØD |
|
50m |
2:34.25 |
70 |
5 |
Kristine Nilsson Norby |
2005 |
0534AC |
GENTOFTE |
|
50m |
2:35.41 |
261 |
6 |
Tilde Larsson |
2001 |
AT5801 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:39.27 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
26 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening |
Udskriftstidspunkt |
17:40 |
|