Program för H.C. Andersen Swim Cup 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Løb 33, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: GP Elektronik A/S |
Louise Ørnstedt 85 - FREM-STO95 - 1.02.03 (22.05.2005) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 213 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 50 m | 1:02.55 | |
2 | 420 | Jensen Laura Glerup | 1998 | H2Odense | 9854AV | 50 m | 1:02.86 | |
3 | 11 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 50 m | 1:08.00 | |
4 | 183 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 1:08.38 | |
5 | 367 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 50 m | 1:09.11 | |
6 | 182 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 50 m | 1:09.53 | |
7 | 174 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 1:09.64 | |
8 | 196 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 1:10.29 | |
9 | 239 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 50 m | 1:10.40 | |
10 | 416 | Floor Gry | 2000 | H2Odense | 0028AR | 50 m | 1:12.06 | |
11 | 67 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 50 m | 1:13.71 | |
12 | 157 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 50 m | 1:14.30 | |
13 | 287 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 50 m | 1:14.42 | |
14 | 379 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | H2Odense | 0344AV | 50 m | 1:14.60 | |
15 | 322 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 50 m | 1:14.65 | |
16 | 394 | Johansen Trine | 2002 | RINGE | 0238AN | 50 m | 1:14.93 | |
17 | 243 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 50 m | 1:15.23 | |
18 | 155 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 1:15.30 | |
19 | 242 | Hvarre Mia | 2004 | VEJLE | 0498AH | 50 m | 1:15.34 | |
20 | 357 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | H2Odense | 0456AM | 50 m | 1:15.63 | |
21 | 97 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 50 m | 1:16.06 | |
22 | 409 | Benediktson Malea | 2001 | H2Odense | 0104AM | 50 m | 1:16.14 | |
23 | 400 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 50 m | 1:16.35 | |
24 | 391 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 50 m | 1:16.36 | |
25 | 280 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 50 m | 1:16.39 | |
26 | 263 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 50 m | 1:16.72 | |
27 | 8 | Dumstrei Julie | 2004 | ERRITSØ | 0452AX | 50 m | 1:16.97 | |
28 | 210 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 1:17.24 | |
29 | 246 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 50 m | 1:17.56 | |
30 | 99 | Kristensen Maja Fjord | 2002 | HERNING | 0228AO | 50 m | 1:17.80 | |
31 | 102 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 50 m | 1:17.90 | |
32 | 101 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | HERNING | 0336AW | 50 m | 1:18.26 | |
33 | 160 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 50 m | 1:18.30 | |
34 | 100 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 50 m | 1:18.48 | |
35 | 338 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 0368AS | 50 m | 1:18.91 | |
36 | 25 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 1:19.24 | |
37 | 365 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 50 m | 1:19.73 | |
38 | 245 | Jæger Marie | 2003 | VEJLE | 0336AX | 50 m | 1:20.67 | |
39 | 85 | Holt Mette Buur | 2003 | HERNING | 0344AT | 50 m | 1:21.09 | |
40 | 366 | Jørgensen Josefine S | 2004 | H2Odense | 0416AN | 50 m | 1:21.99 | |
41 | 199 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 50 m | 1:23.29 | |
42 | 247 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | VEJLE | 0314AM | 50 m | 1:23.72 | |
43 | 364 | Jensen Pernille Juul | 2003 | H2Odense | 0346AZ | 50 m | 1:24.41 | |
44 | 82 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 50 m | 1:27.64 | |
45 | 87 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 50 m | 1:29.66 | |
46 | 10 | Henriks Zophia | 2004 | ERRITSØ | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |