Program för TYR Invite
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
TYR Invite |
|
Utskriftsdatum |
28 april 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
08:40 |
|
|
Arrangör |
Täby sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 april 2018 |
|
|
|
|
Gren 9, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (17) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
261 |
1 |
Amanda Borgfors |
2004 |
AS1804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
49.39 |
312 |
2 |
Matilda Schibbye |
2004 |
BC5204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
44.25 |
326 |
3 |
Clara Westerdahl |
2005 |
BG4605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
42.71 |
277 |
4 |
Rebecka Hedbeck |
2004 |
BR0604 |
TÄBY SIM |
|
25m |
43.29 |
189 |
5 |
Emma Danielsson |
2002 |
AT4202 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
47.16 |
310 |
6 |
Amanda Sandberg |
2003 |
CC3403 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
293 |
1 |
Maja Lingham |
2004 |
BC8204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
41.98 |
13 |
2 |
Felicia Klintemar |
2005 |
BM6605 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
39.97 |
458 |
3 |
Rebecka Ishaq |
2003 |
AY8403 |
SS04 |
|
25m |
39.22 |
99 |
4 |
Matilda Bergström |
2005 |
AU9605 |
SKURU IK |
|
25m |
39.36 |
94 |
5 |
Britta Palmborg |
2005 |
AQ7805 |
SALTSJÖB |
|
25m |
41.07 |
122 |
6 |
Isabelle Persson |
2004 |
AC7604 |
SKURU IK |
|
50m |
42.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
92 |
1 |
Filippa Neuman |
2004 |
AP4204 |
SALTSJÖB |
|
25m |
38.56 |
264 |
2 |
Engla Ellbrant |
2004 |
AK2204 |
TÄBY SIM |
|
50m |
37.31 |
396 |
3 |
Therese Taflin Jäghult |
2002 |
BH0602 |
VÄSBY SS |
|
50m |
37.12 |
4 |
4 |
Emilia Bengtsson |
2001 |
BA3601 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
37.29 |
429 |
5 |
Wilma Nääf |
2002 |
AZ5802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
37.68 |
263 |
6 |
Alice Davies |
2004 |
BH5404 |
TÄBY SIM |
|
50m |
39.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
322 |
1 |
Nina Takolander |
2003 |
AX0803 |
TÄBY SIM |
|
50m |
37.04 |
79 |
2 |
Clara Unden |
2004 |
AW6404 |
SK NEPTUN |
|
50m |
36.61 |
511 |
3 |
Olivia Lyrberg |
2005 |
BF8205 |
A4 IF |
|
25m |
36.53 |
505 |
4 |
Elin Björklund |
2005 |
AS7205 |
A4 IF |
|
25m |
36.59 |
500 |
5 |
Emma Thur |
2004 |
AR1804 |
SPIF SF |
|
25m |
36.93 |
195 |
6 |
Oliwia Lange |
2004 |
BS6604 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
37.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
215 |
1 |
Maja Frejd |
2004 |
BL8404 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
36.35 |
91 |
2 |
Elin Johansson |
2004 |
BB5404 |
SALTSJÖB |
|
25m |
36.22 |
245 |
3 |
Sandra Öberg |
2001 |
BG0401 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
35.84 |
272 |
4 |
Louise Franks |
2005 |
AG7605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
36.09 |
273 |
5 |
Agnes Gustavsson |
2005 |
AV3405 |
TÄBY SIM |
|
25m |
36.33 |
489 |
6 |
Sofia Lindqvist |
2004 |
BK3404 |
SPIF SF |
|
50m |
36.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
111 |
1 |
Klara Hjalt |
2003 |
BL4603 |
SKURU IK |
|
50m |
35.47 |
276 |
2 |
Hannah Haux |
2004 |
BC3804 |
TÄBY SIM |
|
50m |
35.31 |
89 |
3 |
Linnea Gipperth |
2003 |
AA6403 |
SALTSJÖB |
|
25m |
35.15 |
181 |
4 |
Emelie Sveding |
2005 |
AG8605 |
SKK |
|
25m |
35.24 |
220 |
5 |
Alice Persson |
2003 |
BP2403 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
35.32 |
259 |
6 |
Emelie Bergvall |
2003 |
BC4603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
35.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
441 |
1 |
Ebba Wolfbrandt |
2003 |
AQ5603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
35.03 |
513 |
2 |
Elsa Wennerstrand |
2004 |
BL1604 |
A4 IF |
|
25m |
34.89 |
311 |
3 |
Mathilda Sandberg |
2005 |
BR2805 |
TÄBY SIM |
|
25m |
34.79 |
289 |
4 |
Dina Larsson |
2004 |
AN1804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
34.85 |
404 |
5 |
Hanna Åkerman |
2004 |
AJ0204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
34.99 |
269 |
6 |
Emilia Forsberg |
2003 |
BN9203 |
TÄBY SIM |
|
50m |
35.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
246 |
1 |
Wilma Öberg |
2001 |
BG9201 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
34.69 |
281 |
2 |
Tindra Håbro Karjanmaa |
2004 |
BA2204 |
TÄBY SIM |
|
50m |
34.46 |
255 |
3 |
Elin Andersson |
2003 |
BG0803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
34.27 |
290 |
4 |
Emelie Liljeblad |
2002 |
BM5802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
34.40 |
19 |
5 |
Alva Udell |
2003 |
AO4603 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
34.55 |
207 |
6 |
Emilia Tshibanda |
2004 |
AL2404 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
34.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
490 |
1 |
Ida Lindström |
2004 |
BK1404 |
SPIF SF |
|
50m |
34.01 |
105 |
2 |
Elin Furingsten |
2004 |
AT1404 |
SKURU IK |
|
25m |
33.71 |
251 |
3 |
Stella Alin |
2002 |
BC1802 |
TÄBY SIM |
|
50m |
33.59 |
356 |
4 |
Lovisa Fantenberg |
2004 |
AS3604 |
VÄSBY SS |
|
25m |
33.69 |
302 |
5 |
Moa Nyblom |
2005 |
AA5605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
33.78 |
228 |
6 |
Sofia Björkman |
2002 |
AL8802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
34.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
279 |
1 |
Elina Hellgren |
2004 |
BA2404 |
TÄBY SIM |
|
50m |
33.51 |
371 |
2 |
Emelie Lindström |
2003 |
AJ7403 |
VÄSBY SS |
|
50m |
33.32 |
286 |
3 |
Josephine Junehed |
2002 |
AN1202 |
TÄBY SIM |
|
25m |
32.91 |
208 |
4 |
Lisa Vinger |
2003 |
AZ8203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
33.18 |
506 |
5 |
Stella Brinne Roos |
2004 |
BG0204 |
A4 IF |
|
25m |
33.42 |
288 |
6 |
Anna Ladis |
2001 |
BH7801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
33.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
6 |
1 |
Jemina Granholm |
2002 |
BB9802 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
32.77 |
270 |
2 |
Ingrid Franks |
2003 |
AT5603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
32.50 |
415 |
3 |
Sofia Båvenäs |
2002 |
AD9802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
32.46 |
186 |
4 |
Frida Bengtsson |
2003 |
AY2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
32.49 |
43 |
5 |
Sara Strand |
2002 |
AQ1802 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
32.63 |
188 |
6 |
Angelica Blomberg |
2002 |
AD8802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
32.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
260 |
1 |
Filippa Bolling |
2004 |
BA8404 |
TÄBY SIM |
|
50m |
32.33 |
507 |
2 |
Sophie Dellmark |
2001 |
AO8801 |
A4 IF |
|
25m |
32.22 |
318 |
3 |
Amanda Strömdahl |
2000 |
AL7400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
31.90 |
176 |
4 |
Ella Bolmstrand |
2004 |
BR5804 |
SKK |
|
25m |
32.19 |
262 |
5 |
Embla Börjesson |
2002 |
AZ1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
32.31 |
146 |
6 |
Linn Herlin |
2002 |
AU6402 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
32.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
480 |
1 |
Ljuba Berg |
2000 |
BH4400 |
SPIF SF |
|
50m |
31.70 |
158 |
2 |
Fanny Odin |
2000 |
AR7200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
31.57 |
166 |
3 |
Anna Viinapuu |
2000 |
AH8400 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
31.53 |
303 |
4 |
Tove Pettersson |
2004 |
AF0204 |
TÄBY SIM |
|
50m |
31.56 |
137 |
5 |
Julia Augustsson |
2000 |
BC9200 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
31.62 |
382 |
6 |
Louise Peacock |
2001 |
AL3601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
31.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
85 |
1 |
Moa Zetterström |
2005 |
AA9805 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
31.51 |
224 |
2 |
Tea Angerfelt |
2004 |
AJ7404 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
31.39 |
266 |
3 |
Jennie Ewerbring |
2003 |
AT6603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
31.27 |
257 |
4 |
Ellen Banestig |
2002 |
BT1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
31.30 |
86 |
5 |
Thea Boij Du Rietz |
2002 |
AC9602 |
SALTSJÖB |
|
25m |
31.40 |
368 |
6 |
Linnea Lindgren |
2001 |
AQ2801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
31.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
457 |
1 |
Rebecca Höglind |
1998 |
AL7898 |
SS04 |
|
25m |
31.18 |
317 |
2 |
Thilda Ström |
2003 |
AT5803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
31.12 |
478 |
3 |
Liv Asp Olsson |
2005 |
AH3205 |
SPIF SF |
|
50m |
30.83 |
107 |
4 |
Tora Hansson |
2002 |
AW6802 |
SKURU IK |
|
25m |
30.84 |
283 |
5 |
Alexandra Jensen |
2001 |
BG6801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
31.15 |
401 |
6 |
Lucrezia Vespertini |
2002 |
AX3602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
31.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
462 |
1 |
Emma Lundmark |
2003 |
AT1803 |
SS04 |
|
25m |
30.78 |
49 |
2 |
Sara Andersson |
2000 |
AO6600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
30.61 |
193 |
3 |
Tina Huslid |
2000 |
AF0600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
30.39 |
284 |
4 |
Cornelia Jerresand |
2000 |
AG6800 |
TÄBY SIM |
|
25m |
30.43 |
495 |
5 |
Heidi Saluveer |
2003 |
AM5303 |
SPIF SF |
|
50m |
30.72 |
355 |
6 |
Cornelia Eklund |
2000 |
AC1800 |
VÄSBY SS |
|
50m |
30.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
206 |
1 |
Sofia Tossavainen |
2005 |
AJ2805 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
30.15 |
360 |
2 |
Louise Halldén |
1998 |
AW2498 |
VÄSBY SS |
|
25m |
29.81 |
377 |
3 |
Anna Miram |
1999 |
AG7299 |
VÄSBY SS |
|
25m |
28.26 |
448 |
4 |
Filippa Berndtson |
1997 |
BD4297 |
SS04 |
|
25m |
29.48 |
347 |
5 |
Tova Andersson |
2001 |
AH8201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
29.97 |
42 |
6 |
Rebecca Policastro |
2003 |
AI2403 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
30.25 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
28 april 2018 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
08:40 |
|