Program för TYR Invite
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 18
|
Tävling |
TYR Invite |
|
Utskriftsdatum |
28 april 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
14:16 |
|
|
Arrangör |
Täby sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 april 2018 |
|
|
|
|
Gren 18, 200m Medley Herrar |
Finaler (10) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
136 |
1 |
Markus Annas |
2004 |
AF1704 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:49.35 |
398 |
2 |
Adrian Tittelbach |
2001 |
AI2901 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:46.33 |
222 |
3 |
Lucas Vainio |
2004 |
AN2504 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:43.22 |
48 |
4 |
John Zetterqvist |
2004 |
AH6504 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:45.06 |
486 |
5 |
Jakob Gnalin |
2003 |
AR8303 |
SPIF SF |
|
25m |
2:48.06 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
102 |
1 |
Victor Bäckström |
2003 |
AQ1303 |
SKURU IK |
|
25m |
2:42.35 |
378 |
2 |
Johan Montero |
2005 |
AN1905 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:41.76 |
328 |
3 |
Axel von Goës |
2002 |
AP1502 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:39.02 |
484 |
4 |
Emil Frisendahl |
2003 |
AV8303 |
SPIF SF |
|
50m |
2:40.25 |
351 |
5 |
Erik Bergman |
2004 |
AC1104 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:42.06 |
431 |
6 |
Isak Rehnman |
2004 |
AI5304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:42.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
144 |
1 |
Adam Hansson Dylén |
2003 |
AP6103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:37.51 |
70 |
2 |
Morris Martin |
2004 |
AH0504 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:37.22 |
230 |
3 |
Simon Brunn |
2004 |
AH9704 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:36.82 |
313 |
4 |
Simon Seel |
2003 |
AO0903 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:36.89 |
510 |
5 |
Nicolas Jernberg |
2001 |
AU4301 |
A4 IF |
|
25m |
2:37.25 |
417 |
6 |
Tom Dijkhuizen |
2003 |
AH5703 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:37.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
487 |
1 |
Axel Lewander |
2004 |
AI7304 |
SPIF SF |
|
50m |
2:35.41 |
508 |
2 |
Pijus Guvenius |
2003 |
AO0303 |
A4 IF |
|
50m |
2:34.45 |
345 |
3 |
Ludvig Ahlström |
2002 |
AK8302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:33.54 |
160 |
4 |
Jannis Siotis |
2003 |
AL3303 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:33.95 |
138 |
5 |
Nils Backlund |
2002 |
AX9302 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:35.10 |
39 |
6 |
Hugo Malmberg |
2001 |
AH9701 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:36.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
75 |
1 |
Alex Rappoccio |
2002 |
AY3502 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:32.92 |
157 |
2 |
Aaron O´malley |
2002 |
AI3902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:32.03 |
40 |
3 |
Nils Malmberg |
2004 |
AI3504 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:31.16 |
135 |
4 |
Gustav Annas |
2003 |
AL0303 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:31.84 |
83 |
5 |
Viktor Karell |
2003 |
AF7103 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
2:32.33 |
268 |
6 |
Anton Forsberg |
2001 |
AM4901 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:33.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
156 |
1 |
Herman Nilsson |
2002 |
AH7702 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:30.87 |
373 |
2 |
William Malmborg |
2003 |
AW8503 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:29.86 |
199 |
3 |
Theo Oerther |
2003 |
AF0503 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:27.88 |
420 |
4 |
Per Granlund |
2002 |
AH9502 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:29.37 |
62 |
5 |
Malte Haargaard |
2003 |
AP2703 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:29.97 |
73 |
6 |
Hjalmar Mueller |
2004 |
AR8104 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:31.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
81 |
1 |
Isak Wallström-Blomgren |
2003 |
AQ9303 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:27.56 |
65 |
2 |
Ali Jafaar |
1998 |
AY4598 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:26.29 |
300 |
3 |
Axel Nordén |
2001 |
AO3301 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:24.94 |
329 |
4 |
Erik Åstrand |
2003 |
AO2903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:25.64 |
155 |
5 |
David Neuhardt |
2003 |
AU6103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:26.56 |
295 |
6 |
Simon Lörinc |
2003 |
AK8503 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:27.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
436 |
1 |
Lucas Sterling |
2004 |
AC6704 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
2:23.42 |
469 |
2 |
Douglas Reuterskiöld |
2002 |
AM1302 |
SS04 |
|
25m |
2:22.04 |
419 |
3 |
Max Fahlén |
2001 |
AM1101 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:21.57 |
362 |
4 |
Eric Hansson |
2002 |
AD0302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:21.97 |
390 |
5 |
Theodor Sköld |
2001 |
AJ1701 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:23.04 |
307 |
6 |
Isac Rune |
2003 |
AM9503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:24.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
5 |
1 |
Juan Esbjörnsson |
2002 |
AQ6902 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
2:20.50 |
252 |
2 |
Jonas Al-Khalili |
2002 |
AI6502 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:19.76 |
376 |
3 |
Martin Melinder |
2001 |
AG1301 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:16.54 |
298 |
4 |
Wilhelm Muzikants |
2001 |
AJ2901 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:17.43 |
142 |
5 |
Oliver Erneholm |
2003 |
AO4503 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:19.77 |
423 |
6 |
Jonathan Holmberg |
2000 |
AT1300 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:21.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
366 |
1 |
William Lernå |
2002 |
AF4102 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:16.07 |
393 |
2 |
Max Sundberg |
1999 |
AS5399 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:13.25 |
435 |
3 |
Lukas Steiner |
1998 |
AG8998 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:07.56 |
380 |
4 |
Niklas Nyblom |
1999 |
AK2999 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:08.80 |
402 |
5 |
Anton Widholm |
1999 |
AE6199 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:13.56 |
369 |
6 |
Christopher Lindholm |
2002 |
AQ1702 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:16.31 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
28 april 2018 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
14:16 |
|