Program för Pitkäperjantain uinnit
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Perjantai
Lähtölista Laji 12
|
Kilpailu |
Pitkäperjantain uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
10:08 |
|
|
Järjestäjä |
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 12, 50m Selkäuinti Naiset |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Silvia Jauhiainen |
2007 |
07A703 |
AUi |
|
25m |
|
|
4 |
Aliisa Kunttu |
2008 |
08A303 |
AUi |
|
50m |
1:01.30 |
1:01.30 |
5 |
Yasemin Yilmaz |
2007 |
07A532 |
AUi |
|
50m |
1:02.79 |
1:02.79 |
6 |
Sara Elomäki |
2006 |
06B010 |
AUi |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Laura Toivonen |
2010 |
10A035 |
AUi |
|
25m |
54.57 |
55.57 |
2 |
Emilia Inkeroinen |
2009 |
09A052 |
KoU |
|
25m |
52.48 |
53.48 |
3 |
Veera Knuutila |
2008 |
08A346 |
AUi |
|
25m |
51.44 |
52.44 |
4 |
Maija Grönholm |
2006 |
06A743 |
AUi |
|
25m |
49.40 |
50.40 |
5 |
Lumia Ele |
2008 |
08A058 |
AUi |
|
25m |
49.85 |
50.85 |
6 |
Iina Pihlaja |
2008 |
08A067 |
RaisU |
|
25m |
52.32 |
53.32 |
7 |
Janna Saloniemi |
2009 |
09A037 |
TaTU |
|
25m |
53.39 |
54.39 |
8 |
Minttu Piiroinen |
2008 |
08A300 |
AUi |
|
25m |
57.73 |
58.73 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jasmiina Laitinen |
2008 |
08A100 |
AUi |
|
25m |
45.26 |
46.26 |
2 |
Aino Suomalainen |
2007 |
07A281 |
AUi |
|
25m |
44.63 |
45.63 |
3 |
Laura Kinnunen |
2002 |
02B267 |
AUi |
|
50m |
43.87 |
43.87 |
4 |
Ella Jokioinen |
2006 |
06A872 |
AUi |
|
50m |
42.99 |
42.99 |
5 |
Erin Gonzalez Catón |
2005 |
05A579 |
AUi |
|
50m |
43.54 |
43.54 |
6 |
Mia Karolina Müürsepp |
2006 |
06A436 |
AUi |
|
25m |
44.07 |
45.07 |
7 |
Emilia Pirttijärvi |
2000 |
00B303 |
AUi |
|
25m |
45.00 |
46.00 |
8 |
Elina Toivonen |
2006 |
06A602 |
AUi |
|
50m |
49.73 |
49.73 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Pilvi Österman |
2005 |
05A026 |
ÅSK |
|
50m |
39.69 |
39.69 |
2 |
Amanda Koistinen |
2005 |
05A535 |
AUi |
|
50m |
37.86 |
37.86 |
3 |
My Laverman |
2004 |
04A557 |
ÅSK |
|
25m |
36.72 |
37.72 |
4 |
Ella Alanko |
2003 |
03A643 |
AUi |
|
50m |
36.09 |
36.09 |
5 |
Mirelle Hirsiniemi |
2007 |
07A001 |
AUi |
|
25m |
35.72 |
36.72 |
6 |
Noora Poutanen |
1999 |
99A051 |
TaTU |
|
50m |
37.73 |
37.73 |
7 |
Vilma Rintala |
2005 |
05A060 |
KUS-GSS |
|
25m |
37.29 |
38.29 |
8 |
Greta Kandolin |
2003 |
03A616 |
AUi |
|
50m |
41.09 |
41.09 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sini Salmi |
2004 |
04A294 |
ÅSK |
|
25m |
32.90 |
33.90 |
2 |
Emma Uusküla |
2002 |
02A310 |
AUi |
|
50m |
33.34 |
33.34 |
3 |
Charlotta Edelman |
2001 |
01A845 |
ÅSK |
|
50m |
32.47 |
32.47 |
4 |
Paula Peltola |
2001 |
01B032 |
ÅSK |
|
25m |
29.16 |
30.16 |
5 |
Oona Laakso |
2002 |
02A301 |
ÅSK |
|
25m |
30.52 |
31.52 |
6 |
Siiri Konkka |
2004 |
04A103 |
ÅSK |
|
50m |
33.15 |
33.15 |
7 |
Janette Setälä |
2001 |
01A847 |
AUi |
|
25m |
32.53 |
33.53 |
8 |
Kukka Kangas |
2005 |
05A254 |
ÅSK |
|
25m |
33.52 |
34.52 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
30 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti |
Tulostusaika |
10:08 |
|