Program for Regionsmesterskab Region Syd 2018 - lang
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 285 | Nygaard Victor | 2003 | ODENSE | 0361AH | 25 m | 1:06.00 | |
2 | 254 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 1:06.41 | |
3 | 265 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | ODENSE | 0351AC | 25 m | 1:06.77 | |
4 | 266 | Bjerregaard August B | 2003 | ODENSE | 0313AN | 25 m | 1:08.53 | |
5 | 221 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 50 m | 1:09.83 | |
6 | 181 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 25 m | 1:10.23 | |
7 | 219 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 1:11.70 | |
8 | 271 | Clausen Casper Bang | 2003 | ODENSE | 0391AJ | 25 m | 1:13.21 | |
9 | 259 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 1:17.77 | |
10 | 158 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 1:17.87 | |
11 | 202 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 25 m | 1:19.57 | |
12 | 167 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 1:20.22 | |
13 | 220 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 1:20.92 | |
14 | 233 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 50 m | 1:21.09 | |
15 | 246 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 1:21.45 | |
16 | 240 | Sivakumar Varjan | 2003 | VEJLE | 0393AM | 25 m | 1:23.10 | |
17 | 199 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 25 m | 1:23.37 | |
18 | 236 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 25 m | 1:23.42 | |
19 | 238 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 1:23.82 | |
20 | 172 | Nissen Andreas | 2003 | VAMDRUP | 25 m | 1:24.04 | ||
21 | 237 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 1:24.23 | |
22 | 196 | Kristiansen Nicholas | 2004 | SØNDERBORG | 0485AH | 25 m | 1:27.18 | |
23 | 147 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 1:28.68 | |
24 | 166 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 25 m | 1:29.96 | |
25 | 151 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 25 m | 1:30.71 | |
26 | 146 | Batz Casper | 2006 | KOLDING | 0647AI | 25 m | 1:32.52 | |
27 | 283 | Møller Ludvig L. | 2006 | ODENSE | 0663AC | 50 m | 1:32.52 | |
28 | 174 | Olsen Asger Als | 2004 | VAMDRUP | 25 m | 1:34.01 | ||
29 | 214 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 25 m | 1:48.52 | |
30 | 157 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 50 m | ||
31 | 183 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 marts 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:45 |