Program for Dronning Dorothea Cup 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
02/03-2018 afsnit 1
Løb 1, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2003 |
1 | 353 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 28.10 | |
2 | 351 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 25 m | 28.44 | |
3 | 35 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 28.52 | |
4 | 218 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 28.99 | |
5 | 29 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 29.05 | |
6 | 364 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 29.59 | |
7 | 393 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 29.90 | |
8 | 21 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 30.14 | |
9 | 3 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 30.45 | |
10 | 47 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 30.53 | |
11 | 211 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 31.21 | |
12 | 18 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 31.22 | |
13 | 8 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 31.47 | |
14 | 2 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 25 m | 31.89 | |
15 | 366 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 31.97 | |
16 | 181 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 25 m | 31.98 | |
17 | 398 | Hansen Anne Marie S. | 2002 | OPNØR | 0284AM | 25 m | 32.31 | |
18 | 385 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 25 m | 32.45 | |
19 | 148 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 33.04 | |
20 | 121 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 33.11 | |
21 | 347 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 33.43 | |
22 | 357 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 33.56 | |
23 | 139 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 34.32 | |
24 | 352 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 34.70 | |
25 | 141 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 35.61 | |
26 | 52 | Sørensen Rikke Struntze | 2003 | VIBORG | 0344AY | 25 m | 36.08 | |
27 | 383 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 36.26 | |
28 | 379 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 25 m | 37.41 | |
29 | 408 | Mønsted Iben | 2003 | OPNØR | 0388BE | 25 m | 39.10 | |
30 | 259 | Jensen Mathilde | 2003 | DELTA | 0398AY | 25 m | 40.55 | |
31 | 253 | Hansen Ditte | 2003 | DELTA | 0398BE | 25 m | 42.75 | |
32 | 237 | Munk Anna Cathrine | 2001 | DELFINEN | 25 m | 45.77 |
Årg. 2004-2005 |
1 | 205 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 29.73 | |
2 | 156 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 30.15 | |
3 | 297 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 30.94 | |
4 | 313 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 31.63 | |
5 | 26 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 32.38 | |
6 | 221 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 32.62 | |
7 | 45 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 32.80 | |
8 | 212 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 32.82 | |
9 | 217 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 33.43 | |
10 | 200 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 33.48 | |
11 | 214 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 33.64 | |
12 | 231 | Henriks Zophia | 2004 | DELFINEN | 25 m | 33.87 | ||
13 | 41 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 33.92 | |
14 | 179 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 34.42 | |
15 | 34 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 34.44 | |
16 | 143 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 34.64 | |
17 | 289 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 34.87 | |
18 | 311 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 35.39 | |
19 | 207 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 35.50 | |
20 | 57 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 0526AL | 25 m | 35.76 | |
21 | 261 | Jochumsen Signe | 2004 | DELTA | 0484AZ | 25 m | 36.37 | |
22 | 167 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 37.16 | |
23 | 197 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 25 m | 37.18 | |
24 | 201 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 37.73 | |
25 | 174 | Kann Julie | 2005 | KOLDING | 0556AK | 25 m | 37.77 | |
26 | 396 | Crisan Maria | 2005 | OPNØR | 0532AZ | 25 m | 38.46 | |
27 | 33 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 38.82 | |
28 | 209 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 39.13 | |
29 | 165 | Hansen Sarah | 2005 | KOLDING | 0538AQ | 25 m | 39.26 | |
30 | 235 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELFINEN | 25 m | 39.69 | ||
31 | 392 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | 39.73 | |
32 | 270 | Ovesen Louise | 2004 | DELTA | 0412BB | 25 m | 39.94 | |
33 | 273 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 40.00 | |
34 | 4 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 40.12 | |
35 | 54 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 40.32 | |
36 | 388 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 25 m | 41.00 | |
37 | 239 | Rubenius Flora Fogh | 2005 | DELFINEN | 25 m | 41.38 | ||
38 | 266 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 25 m | 41.45 | |
39 | 12 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 25 m | 45.85 | |
40 | 7 | Bundgaard Josefine | 2005 | VIBORG | 0594AU | 25 m | 46.65 | |
41 | 246 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 52.71 | |
42 | 103 | Lindtofte Mia | 2005 | VEJLE | 0508AZ | 25 m | 53.22 | |
43 | 93 | Klinkby Victoria | 2004 | VEJLE | 0436BB | 25 m | 54.37 | |
44 | 337 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m |
Årg. 2006-2007 |
1 | 287 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 32.25 | |
2 | 305 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 36.47 | |
3 | 282 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 36.90 | |
4 | 195 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 25 m | 37.65 | |
5 | 360 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 37.96 | |
6 | 330 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 38.38 | |
7 | 154 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 38.98 | |
8 | 152 | Callesen Amalie Kjærgaard | 2006 | KOLDING | 0614AI | 25 m | 40.27 | |
9 | 101 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 40.44 | |
10 | 299 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 40.50 | |
11 | 326 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 42.20 | |
12 | 334 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 42.55 | |
13 | 85 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 42.67 | |
14 | 75 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 42.87 | |
15 | 180 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 25 m | 43.61 | |
16 | 204 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 44.20 | |
17 | 307 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 44.80 | |
18 | 40 | Siegenthaler Helene | 2006 | VIBORG | 0664AQ | 25 m | 45.13 | |
19 | 327 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 45.28 | |
20 | 106 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 46.07 | |
21 | 291 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 46.34 | |
22 | 128 | Thomsen Ida | 2006 | VEJLE | 0646AI | 25 m | 47.63 | |
23 | 316 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 48.35 | |
24 | 111 | Nielsen Sofie Karlov | 2007 | VEJLE | 0704AN | 25 m | 49.29 | |
25 | 215 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 49.98 | |
26 | 116 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 50.37 | |
27 | 107 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 50.56 | |
28 | 30 | Liboriussen Mathilde D. | 2007 | VIBORG | 0718AM | 25 m | 1:04.10 |
Årg. 2008-2009 |
1 | 157 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 25 m | 48.43 | |
2 | 76 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 49.91 | |
3 | 62 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 53.33 | |
4 | 118 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 55.90 | |
5 | 315 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 55.99 | |
6 | 322 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 56.00 | |
7 | 115 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 59.52 | |
8 | 109 | Neermann Lea | 2008 | VEJLE | 0864AD | 25 m | 1:02.54 | |
9 | 73 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 1:02.87 | |
10 | 104 | Lorenzen Sigrid Drachmann | 2008 | VEJLE | 0844AG | 25 m | 1:04.02 | |
11 | 83 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 1:11.38 | |
12 | 125 | Strunge Karen Glejbjerg | 2008 | VEJLE | 25 m | |||
13 | 132 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |