Program för S 71-Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 8
|
Tävling |
S 71 Cup |
|
Utskriftsdatum |
04 mars 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
14:50 |
|
|
Arrangör |
S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 mars 2018 |
|
|
|
|
Gren 8, 50m Fjärilsim Herrar |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
164 |
2 |
Eimantas Erlandsson |
2003 |
AP4103 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
|
94 |
3 |
Ville Nordqvist |
2004 |
AF2304 |
S 71 |
|
25m |
44.49 |
7 |
4 |
Theo Andersson |
2004 |
AI2304 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
36.59 |
159 |
5 |
Hugo Härjesten |
2004 |
AV0504 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
39.36 |
160 |
6 |
Ludwig Bengtsson |
2004 |
AA2904 |
KLIPPAN |
|
25m |
51.47 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
135 |
2 |
Tobias Ranevi |
1999 |
AK7999 |
SK LÖDDE |
|
25m |
31.31 |
126 |
3 |
Roy Hangård |
1999 |
AH0999 |
SK LÖDDE |
|
25m |
28.07 |
78 |
4 |
Philip Chen |
2000 |
AC4700 |
S 71 |
|
25m |
26.50 |
69 |
5 |
Jonatan Wede |
1988 |
AB7388 |
LANDSKRONA |
|
25m |
26.98 |
99 |
6 |
Philip Rantzow |
1999 |
AC7399 |
S 71 |
|
25m |
28.44 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
3 |
Maximilian Brink |
2002 |
AL1902 |
KIVIKS SK |
|
25m |
29.97 |
125 |
4 |
Ian Hangård |
2002 |
AB5302 |
SK LÖDDE |
|
25m |
26.30 |
143 |
5 |
Vilhelm Andersson |
2002 |
AE1502 |
SK SYDSIM |
|
50m |
29.16 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
6 |
1 |
Love Andersson |
2004 |
AI4304 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
35.23 |
10 |
2 |
Edward Gudmundsson |
2003 |
AS1703 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
34.41 |
73 |
3 |
Anthon Huasson |
2004 |
AO2304 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
32.25 |
21 |
4 |
Oscar Nordström |
2003 |
AH4303 |
KIVIKS SK |
|
25m |
28.80 |
153 |
5 |
Carl Löfgren |
2003 |
AE7303 |
BLÅKULLA |
|
25m |
29.30 |
72 |
6 |
Vincent Hua |
2004 |
AS2704 |
RINGSJÖ SK |
|
50m |
32.47 |
142 |
7 |
Melvin Andersson |
2003 |
AK7903 |
SK SYDSIM |
|
25m |
34.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
137 |
2 |
Axel Wergeland |
2006 |
AC5506 |
SK LÖDDE |
|
25m |
38.93 |
131 |
3 |
Aron Paulsson |
2006 |
AB3306 |
SK LÖDDE |
|
25m |
35.57 |
60 |
4 |
Anton Liebenhagen |
2005 |
AK8505 |
LANDSKRONA |
|
25m |
33.32 |
2 |
5 |
Emil Flodmark |
2006 |
AB7906 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
35.31 |
130 |
6 |
Ted Nilsson |
2006 |
AE7106 |
SK LÖDDE |
|
25m |
37.39 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 6 (6) (11 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
3 |
Elliot Poggi Rosenberg |
2007 |
AG5307 |
KLIPPAN |
|
25m |
50.81 |
74 |
4 |
Benjamin Huasson |
2007 |
AA5707 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
36.16 |
8 |
5 |
Ville Andersson |
2007 |
AD3707 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
41.98 |
32 |
6 |
Erik Björk |
2007 |
AF5107 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:08.61 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
04 mars 2018 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
14:50 |
|