Program for Ringsted cup 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 19, 200m Medley Damer |
Sponsor: Louis Nielsen kagemand |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 243 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 2:19.76 | |
2 | 268 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 2:24.70 | |
3 | 232 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 2:25.37 | |
4 | 148 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 2:25.48 | |
5 | 270 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:27.85 | |
6 | 69 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 2:29.44 | |
7 | 276 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 2:29.88 | |
8 | 449 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 2:30.68 | |
9 | 410 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 2:30.76 | |
10 | 247 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 2:31.33 | |
11 | 463 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:31.34 | |
12 | 271 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 2:31.53 | |
13 | 378 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 2:32.55 | |
14 | 409 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 2:33.49 | |
15 | 318 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 50 m | 2:35.52 | |
16 | 321 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VAT CPH | 0402AP | 25 m | 2:36.38 | |
17 | 436 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 2:38.59 | |
18 | 161 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 2:40.41 | |
19 | 316 | Blond Lærke | 2003 | VAT CPH | 0362AW | 25 m | 2:40.70 | |
20 | 255 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 2:41.83 | |
21 | 613 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:41.96 | |
22 | 400 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 2:42.35 | |
23 | 389 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:44.02 | |
24 | 179 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 25 m | 2:45.76 | |
25 | 264 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 2:46.81 | |
26 | 611 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 2:46.86 | |
27 | 180 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 2:46.96 | |
28 | 154 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 2:49.87 | |
29 | 143 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 2:50.22 | |
30 | 473 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 2:53.00 | |
31 | 250 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:53.13 | |
32 | 609 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 2:53.77 | |
33 | 554 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:54.43 | |
34 | 147 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 2:55.32 | |
35 | 617 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 50 m | 2:56.63 | |
36 | 190 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 3:00.46 | |
37 | 122 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 50 m | 3:00.93 | |
38 | 144 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 50 m | 3:02.71 | |
39 | 76 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 3:04.03 | |
40 | 261 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 3:04.24 | |
41 | 591 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 3:04.55 | |
42 | 212 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 3:06.44 | |
43 | 127 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 3:07.08 | |
44 | 401 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 50 m | 3:07.60 | |
45 | 488 | Lundstrom Sigrid | 2003 | KARLSHAMN | 25 m | 3:07.91 | ||
46 | 485 | Olson Maja | 2003 | KARLSHAMN | 25 m | 3:08.96 | ||
47 | 159 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 3:11.61 | |
48 | 603 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 3:13.62 | |
49 | 523 | Pickenbach Clara Ylva | 2007 | SCH | 25 m | 3:16.64 | ||
50 | 370 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 50 m | 3:19.10 | |
51 | 185 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 3:20.59 | |
52 | 396 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 50 m | 3:23.79 | |
53 | 375 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 3:28.12 | |
54 | 134 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 3:29.85 | |
55 | 511 | Brade Mila Sophie | 2007 | SCH | 25 m | 3:30.14 | ||
56 | 421 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 3:30.61 | |
57 | 297 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 3:30.75 | |
58 | 151 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 50 m | 3:30.83 | |
59 | 120 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 3:37.77 | |
60 | 366 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 3:37.95 | |
61 | 149 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 3:39.53 | |
62 | 590 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 3:43.43 | |
63 | 447 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 3:44.02 | |
64 | 132 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 3:44.76 | |
65 | 393 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 4:24.97 | |
66 | 128 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | ||
67 | 133 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | ||
68 | 137 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | ||
69 | 277 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | ||
70 | 472 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | ||
71 | 601 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 september 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:46 |