Program for Ringsted cup 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 26
|
Stvne navn |
Ringsted cup 2018 |
|
Udskriftsdato |
22 september 2018 |
|
|
Stvne by |
Ringsted |
|
Udskriftstidspunkt |
17:35 |
|
|
Arrangr |
Mamaluxus |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
22 september 2018 |
|
|
|
|
Lb 26, 100m Brystsvmning Herrer |
Finaler (14) |
Sponsor: Sportsmaster |
|
Heat 1 (14) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
77 |
3 |
Frederik Skytte Nielsen |
2005 |
0585AJ |
SK-SYD |
|
25m |
|
578 |
4 |
Thor Sean Trngren |
2006 |
0603AD |
HASLEV |
|
25m |
|
408 |
5 |
August Due |
2007 |
0701AG |
GENTOFTE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
78 |
1 |
Alexandar K. Petersen |
2009 |
0973AD |
SK-SYD |
|
25m |
|
381 |
2 |
Adam Berg Pedersen |
2009 |
0945AD |
RINGSTED |
|
25m |
2:10.46 |
67 |
3 |
William Bjrnsteen |
2008 |
0829AB |
SK-SYD |
|
25m |
2:02.64 |
446 |
4 |
Hannibal Wamberg |
2006 |
0699AE |
GENTOFTE |
|
25m |
2:01.00 |
371 |
5 |
Malthe Langhoff |
2005 |
0593AO |
RINGSTED |
|
25m |
2:01.67 |
509 |
6 |
Tobias Sejr Trampedach |
2008 |
0805AE |
RNNE |
|
50m |
2:03.24 |
182 |
7 |
Nicholas Simson |
2005 |
0527AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:12.62 |
241 |
8 |
Nicholas Castella |
2007 |
|
TRITON B |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
75 |
1 |
Jakob Bagge Mller |
2006 |
0605AK |
SK-SYD |
|
25m |
1:59.27 |
54 |
2 |
Casper Pedersen |
2004 |
0467AP |
KORSR |
|
25m |
1:55.82 |
587 |
3 |
Mikkel Christiansen |
2004 |
0441AQ |
NAKSKOV |
|
25m |
1:54.85 |
158 |
4 |
August Juel Bragge |
2005 |
0581AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:54.09 |
514 |
5 |
Oliver Franz |
2007 |
|
SCH |
|
25m |
1:54.46 |
369 |
6 |
Simon Kristoffersen |
2005 |
0589AL |
RINGSTED |
|
25m |
1:55.09 |
494 |
7 |
John Paldan Bendtsen |
2004 |
0425AR |
RNNE |
|
50m |
1:57.13 |
289 |
8 |
Asger Friis Justesen |
2008 |
0831AC |
VORDINGB |
|
25m |
2:00.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
521 |
1 |
Maximillian Lippert |
2007 |
|
SCH |
|
25m |
1:53.43 |
441 |
2 |
August Slvsteen |
2005 |
0591AJ |
GENTOFTE |
|
50m |
1:51.90 |
364 |
3 |
August Juul-Andersen |
2007 |
0777AD |
RINGSTED |
|
25m |
1:48.48 |
93 |
4 |
Jonas Lykke Hergaard |
2007 |
0733AC |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:46.55 |
53 |
5 |
Noah Vester Nielsen |
2004 |
0439AL |
KORSR |
|
25m |
1:48.04 |
357 |
6 |
Oscar Haak |
2007 |
0785AE |
RINGSTED |
|
25m |
1:49.94 |
99 |
7 |
Emil Olsen |
2006 |
0689AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:52.31 |
503 |
8 |
Anders Koefoed-Holm |
2006 |
0649AF |
RNNE |
|
25m |
1:54.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
39 |
1 |
Johannes Forsbk |
2004 |
0483AP |
KORSR |
|
50m |
1:43.47 |
487 |
2 |
Kim Johnson |
2000 |
|
KARLSHAMN |
|
25m |
1:42.87 |
294 |
3 |
William Larsen |
2006 |
0611AO |
VORDINGB |
|
25m |
1:40.26 |
541 |
4 |
Frederik Isaksen |
2007 |
0759AA |
ROSKILDE |
|
25m |
1:40.14 |
407 |
5 |
David Johannes Dahl |
2006 |
0669AB |
GENTOFTE |
|
50m |
1:40.26 |
108 |
6 |
William Jensen |
2002 |
0209AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:40.83 |
383 |
7 |
Noah Berg Pedersen |
2005 |
0561AM |
RINGSTED |
|
25m |
1:43.32 |
360 |
8 |
Tristan Houmann |
2008 |
0867AA |
RINGSTED |
|
25m |
1:45.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
392 |
1 |
Jakob Strmose |
2005 |
0583AD |
RINGSTED |
|
25m |
1:38.73 |
580 |
2 |
Sebastian Mller-Munke |
2005 |
0541AI |
ROSKILDE |
|
25m |
1:36.60 |
577 |
3 |
Laurits Thfner |
2004 |
0417AM |
HASLEV |
|
25m |
1:35.89 |
117 |
4 |
Magnus Bklund Thygesen |
2003 |
0361AT |
VATCPH-STT |
|
50m |
1:32.89 |
48 |
5 |
Frederik Schmidt Johansen |
2002 |
0239AT |
KORSR |
|
25m |
1:33.56 |
451 |
6 |
Sammi Asker Andersen |
2003 |
0347AK |
NSTVED |
|
25m |
1:36.43 |
160 |
7 |
Asbjrn Brandt-Lassen |
2006 |
0631AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:37.95 |
118 |
8 |
Mathias Bklund Thygesen |
2005 |
0507AO |
VATCPH-STT |
|
50m |
1:39.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
543 |
1 |
Malte Hagbarth Jrgensen |
2005 |
0515AE |
ROSKILDE |
|
25m |
1:30.71 |
352 |
2 |
Adam Bugge Frandsen |
2005 |
0509AF |
RINGSTED |
|
25m |
1:29.11 |
81 |
3 |
Stefan Rasmussen |
2004 |
0449AM |
SK-SYD |
|
25m |
1:27.57 |
615 |
4 |
Mikkel Nielsen |
2004 |
0403AC |
HOLBK |
|
25m |
1:25.84 |
542 |
5 |
Jonatan Hagbarth Jrgense |
2005 |
0595AE |
ROSKILDE |
|
25m |
1:27.45 |
38 |
6 |
Konrad Clausen |
2005 |
0547AF |
KORSR |
|
50m |
1:28.80 |
600 |
7 |
Sebastian Hofmann Peterse |
2003 |
0385AQ |
NAKSKOV |
|
25m |
1:29.41 |
533 |
8 |
William Breuner |
2005 |
0521AC |
ROSKILDE |
|
25m |
1:32.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
114 |
1 |
Oliver Skadhauge |
2002 |
0297AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:25.55 |
165 |
2 |
Louie Hermansen |
2004 |
0419AE |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:23.76 |
254 |
3 |
Frederik Taubert Lgager |
2004 |
0467AH |
TRITON B |
|
25m |
1:22.83 |
505 |
4 |
Malte Rasch |
2004 |
0403AH |
RNNE |
|
25m |
1:22.19 |
274 |
5 |
Silas Waterval |
2004 |
0491AF |
TRITON B |
|
25m |
1:22.43 |
110 |
6 |
Marcus Munkholm |
2001 |
0169AC |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:22.97 |
423 |
7 |
Carl Emil Lundgaard |
2005 |
0591AA |
GENTOFTE |
|
50m |
1:24.25 |
622 |
8 |
Christoffer Skinhj |
2003 |
0313AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:25.62 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
464 |
1 |
Rasmus Lorentzen |
2001 |
0125AC |
NSTVED |
|
25m |
1:21.75 |
477 |
2 |
Nicklas Stcker |
2003 |
0395AP |
NSTVED |
|
25m |
1:21.35 |
145 |
3 |
Alfred Nissen |
2002 |
0279AQ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:19.49 |
349 |
4 |
Benjamin Bodal |
2003 |
0385AF |
RINGSTED |
|
25m |
1:18.40 |
456 |
5 |
Harald Franck |
2003 |
0345AK |
NSTVED |
|
25m |
1:19.15 |
105 |
6 |
Patrick S. Hansen |
2000 |
0089AT |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:19.66 |
286 |
7 |
Magnus Juul Hansen |
2003 |
0389AN |
VORDINGB |
|
25m |
1:21.39 |
238 |
8 |
Bertram Grn Brandelev |
2004 |
0423AI |
TRITON B |
|
25m |
1:21.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
56 |
1 |
Viktor Holst Rasmussen |
2003 |
0311AL |
KORSR |
|
25m |
1:17.92 |
596 |
2 |
Tobias Lindberg |
2003 |
0397AI |
NAKSKOV |
|
25m |
1:15.32 |
339 |
3 |
Peter Vinge-Maigaard |
2003 |
0351AB |
VAT CPH |
|
25m |
1:15.17 |
474 |
4 |
Lucas Jul Pedersen |
2003 |
0387AJ |
NSTVED |
|
25m |
1:14.64 |
595 |
5 |
Erling Johansen |
2000 |
0065AS |
NAKSKOV |
|
25m |
1:15.15 |
564 |
6 |
Viktor Eibye |
2001 |
0175AS |
HASLEV |
|
25m |
1:15.20 |
567 |
7 |
Frederik Kongstad Hansen |
2001 |
0169AL |
HASLEV |
|
25m |
1:16.13 |
170 |
8 |
David Kristensen |
2003 |
0359AP |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:18.30 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
372 |
1 |
Joakim Mortensen |
2002 |
0271AH |
RINGSTED |
|
50m |
1:13.65 |
376 |
2 |
Frederik Mller |
2002 |
0263AL |
RINGSTED |
|
25m |
1:12.75 |
146 |
3 |
Gustav Nissen |
2001 |
0177AM |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:11.56 |
331 |
4 |
Mathias Hatting Petersen |
2000 |
0091AC |
VAT CPH |
|
25m |
1:10.73 |
80 |
5 |
Marius Rasmussen |
1999 |
9937AL |
SK-SYD |
|
25m |
1:11.54 |
522 |
6 |
Christer Papenbroock |
2002 |
|
SCH |
|
25m |
1:11.69 |
329 |
7 |
Mads rsted Nielsen |
1999 |
9921AF |
VAT CPH |
|
50m |
1:13.06 |
263 |
8 |
Mads Rishj |
1999 |
9943AN |
TRITON B |
|
50m |
1:13.67 |
|
|
Heat 12 (14) (rg. 2006-2015) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
359 |
1 |
Victor Hemmingsen |
2006 |
0607AG |
RINGSTED |
|
50m |
1:37.30 |
439 |
2 |
Andreas Ellgaard Svedal |
2006 |
0631AF |
GENTOFTE |
|
25m |
1:33.04 |
97 |
3 |
Simon Hejbroch |
2006 |
0633AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:29.88 |
373 |
4 |
Andreas Mlbak |
2006 |
0631AI |
RINGSTED |
|
25m |
1:24.37 |
513 |
5 |
Fiete M Deissler |
2006 |
|
SCH |
|
25m |
1:27.92 |
95 |
6 |
Peter K. M. Petersen |
2006 |
0665AD |
VATCPH-STT |
|
50m |
1:32.79 |
37 |
7 |
Rasmus Bnse |
2006 |
0669AG |
KORSR |
|
50m |
1:37.03 |
428 |
8 |
Carl Johan Mllenbach |
2006 |
0687AF |
GENTOFTE |
|
25m |
1:37.95 |
|
|
Heat 13 (14) (rg. 2004-2005) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
323 |
1 |
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
0487AE |
VAT CPH |
|
25m |
1:20.15 |
420 |
2 |
Oskar Luckow Larsen |
2004 |
0443AA |
GENTOFTE |
|
25m |
1:18.77 |
309 |
3 |
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
0449AD |
VAT CPH |
|
25m |
1:17.51 |
307 |
4 |
Matias Munkholm |
2004 |
0435AB |
VAT CPH |
|
25m |
1:12.27 |
355 |
5 |
Joakim Grn-Henriksen |
2004 |
0405AG |
RINGSTED |
|
25m |
1:15.56 |
71 |
6 |
Tue Vestergaard Jrs |
2004 |
0411AQ |
SK-SYD |
|
25m |
1:17.60 |
403 |
7 |
Laurits Boserup |
2005 |
0553AK |
GENTOFTE |
|
50m |
1:19.72 |
454 |
8 |
Lauritz Dyhr-Rasmussen |
2004 |
0473AS |
NSTVED |
|
50m |
1:20.23 |
|
|
Heat 14 (14) (rg. 1920-2003) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
319 |
1 |
Mohammed Ghizzaui |
2003 |
0371AG |
VAT CPH |
|
25m |
1:09.90 |
325 |
2 |
Carl Terp Larsen |
2001 |
0119AN |
VAT CPH |
|
25m |
1:07.72 |
231 |
3 |
Tobias Andersen |
1998 |
9853AF |
TRITON B |
|
25m |
1:07.00 |
251 |
4 |
Frans Johannessen |
1992 |
9277AB |
TRITON B |
|
25m |
1:00.28 |
267 |
5 |
Gustav Klit Stjernholm |
2002 |
0215AD |
TRITON B |
|
50m |
1:06.71 |
230 |
6 |
Emil Andersen |
1992 |
9273AH |
TRITON B |
|
25m |
1:07.19 |
395 |
7 |
Alexander Sgaard |
2002 |
0293AE |
RINGSTED |
|
25m |
1:08.15 |
328 |
8 |
Antoine Montier |
1993 |
9327AO |
VAT CPH |
|
50m |
1:10.49 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
22 september 2018 |
Licens til Ringsted Svmme Klub |
Udskriftstidspunkt |
17:35 |
|