Startliste for Ringsted cup 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 11
|
Stævne navn |
Ringsted cup 2018 |
|
Udskriftsdato |
22 september 2018 |
|
|
Stævne by |
Ringsted |
|
Udskriftstidspunkt |
09:20 |
|
|
Arrangør |
Mamaluxus |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
22 september 2018 |
|
|
|
|
Løb 11, 100m Medley Damer |
Finaler (22) |
Sponsor: munkegårdens bageri kagem |
|
Heat 1 (22) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
558 |
3 |
Lotta Valcke |
2006 |
|
ROSKILDE |
|
25m |
|
498 |
4 |
Mettemarie Bitsch |
2004 |
|
RØNNE |
|
25m |
|
119 |
5 |
Mathilde Bæklund Tygesen |
2006 |
0602AW |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
125 |
1 |
Emma Bækgaard |
2002 |
0262AS |
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
486 |
2 |
Emmy Hulte |
2005 |
|
KARLSHAMN |
|
25m |
|
559 |
3 |
Antoinette Zafra |
2005 |
0518AA |
ROSKILDE |
|
25m |
|
546 |
4 |
Eva de Maeyer |
2009 |
0918AB |
ROSKILDE |
|
25m |
|
616 |
5 |
Liva Vang Palsbøll |
2007 |
0784AT |
HOLBÆK |
|
25m |
|
492 |
6 |
Nora Briskog |
2006 |
|
KARLSHAMN |
|
25m |
|
72 |
7 |
Ida Kjølby |
2003 |
0398BB |
SK-SYD |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
136 |
1 |
Augusta Johansen |
2008 |
0888AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:01.94 |
128 |
2 |
Sigrún Birgisdottir |
2007 |
0712AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:52.82 |
86 |
3 |
Amalie Møller |
2007 |
0762AK |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:50.71 |
46 |
4 |
Caroline Søe Jepsen |
2007 |
0794AK |
KORSØR |
|
25m |
1:48.63 |
138 |
5 |
Sara Kaiser |
2007 |
0786AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:50.20 |
500 |
6 |
Sofie Christiansen |
2005 |
0558AV |
RØNNE |
|
25m |
1:50.76 |
586 |
7 |
Carla Christensen |
2006 |
0668AQ |
NAKSKOV |
|
25m |
1:54.90 |
155 |
8 |
Julie Holm Sørensen |
2008 |
0896AG |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:33.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
544 |
1 |
Sofja Kjeldsen |
2006 |
0694AS |
ROSKILDE |
|
25m |
1:46.32 |
448 |
2 |
Maja Vejborg |
2007 |
0772AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:45.11 |
363 |
3 |
Chili Fløe Jensen |
2006 |
0632AT |
RINGSTED |
|
25m |
1:43.99 |
193 |
4 |
Amanda Fafner |
2007 |
0756AK |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:43.57 |
216 |
5 |
Thilde Thomsen |
2008 |
0806AA |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:43.98 |
103 |
6 |
Jasmin Danielsen |
2001 |
0108BD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:44.05 |
601 |
7 |
Signe Hofmann Petersen |
2006 |
0612AU |
NAKSKOV |
|
25m |
1:45.80 |
133 |
8 |
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
0898AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:48.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
293 |
1 |
Natalie Dang N. Larsen |
2006 |
0696AM |
VORDINGB |
|
25m |
1:42.74 |
90 |
2 |
Isabella M. Madsen |
2007 |
0798AA |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:42.06 |
297 |
3 |
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
0716AD |
VORDINGB |
|
25m |
1:41.32 |
89 |
4 |
Maja Hansen |
2006 |
0652AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:40.47 |
557 |
5 |
Silje Sørensen |
2007 |
0754AB |
ROSKILDE |
|
25m |
1:40.83 |
45 |
6 |
Johanne Jensen-Mattebjerg |
2006 |
0638AP |
KORSØR |
|
25m |
1:41.64 |
137 |
7 |
Frederikke Jørgensen |
2007 |
0722AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:42.38 |
491 |
8 |
Alma Larsson |
2006 |
|
KARLSHAMN |
|
25m |
1:43.44 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
120 |
1 |
Camilla Andersen |
2006 |
0634AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:40.05 |
296 |
2 |
Malou Danefred Nielsen |
2007 |
0708AL |
VORDINGB |
|
25m |
1:39.22 |
358 |
3 |
Sascha Haste |
2007 |
0706AC |
RINGSTED |
|
25m |
1:38.65 |
569 |
4 |
Nicoline Bohn Jacobsen |
2006 |
0642AH |
HASLEV |
|
25m |
1:38.36 |
507 |
5 |
Ida Sohn |
2008 |
0822AD |
RØNNE |
|
25m |
1:38.39 |
151 |
6 |
Victoria Petersen |
2008 |
0854AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:39.13 |
149 |
7 |
Victoria Paulsen |
2006 |
0614AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:39.96 |
132 |
8 |
Cecilie Jakobsen |
2008 |
0898AG |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:40.37 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
134 |
1 |
Sofie Løfmark Jensen |
2004 |
0494AW |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:37.27 |
375 |
2 |
Cecilie Møller |
2005 |
0588AR |
RINGSTED |
|
25m |
1:36.79 |
574 |
3 |
Julie Hansen Schilling |
2004 |
0406BA |
HASLEV |
|
25m |
1:35.96 |
98 |
4 |
Emma Haagen |
2006 |
0676AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:35.35 |
291 |
5 |
Silja Sol Jørgensen |
2005 |
0522AW |
VORDINGB |
|
25m |
1:35.81 |
356 |
6 |
Mathilde Grønnehøj |
2006 |
0652AR |
RINGSTED |
|
25m |
1:36.55 |
570 |
7 |
Cecilie Engsted Larsen |
2006 |
0618AG |
HASLEV |
|
25m |
1:36.81 |
183 |
8 |
Ella Emilia Soelberg |
2007 |
0708AF |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:37.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
91 |
1 |
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
0686AL |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:34.77 |
277 |
2 |
Daniella Li West |
2006 |
0664AI |
TRITON B |
|
25m |
1:33.72 |
242 |
3 |
Katrine Drygaard |
2005 |
0562AP |
TRITON B |
|
25m |
1:33.05 |
285 |
4 |
Signe Gyldenkærne |
2006 |
0656AQ |
VORDINGB |
|
25m |
1:31.69 |
290 |
5 |
Laura Friis Justesen |
2006 |
0666AQ |
VORDINGB |
|
25m |
1:32.68 |
466 |
6 |
Dicte Maar |
2006 |
0672AK |
NÆSTVED |
|
25m |
1:33.31 |
404 |
7 |
Ada Hasløv Brunsgaard |
2006 |
0646AN |
GENTOFTE |
|
25m |
1:34.15 |
96 |
8 |
Hanna Rørbech |
2006 |
0672AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:34.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
476 |
1 |
Freja Katrine Raunholt |
2006 |
0692AP |
NÆSTVED |
|
25m |
1:30.88 |
324 |
2 |
Helena Fogh Kronborg |
2005 |
0506AK |
VAT CPH |
|
25m |
1:30.45 |
401 |
3 |
Anna E.e. Balle |
2006 |
0628AL |
GENTOFTE |
|
25m |
1:29.59 |
457 |
4 |
Leonora Franck |
2006 |
0658AH |
NÆSTVED |
|
25m |
1:29.28 |
283 |
5 |
Amanda F. Christiansen |
2005 |
0514AW |
VORDINGB |
|
25m |
1:29.59 |
425 |
6 |
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
0698AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:29.74 |
191 |
7 |
Isabella Holme Bjerborg |
2005 |
0536AV |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:30.79 |
164 |
8 |
Luna Hein |
2005 |
0518AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:31.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
261 |
1 |
Amalie Carlsen Risager |
2006 |
0604AG |
TRITON B |
|
25m |
1:28.08 |
594 |
2 |
Line Høj |
2004 |
0444AM |
NAKSKOV |
|
25m |
1:27.33 |
591 |
3 |
Malou Hansen |
2004 |
0454AM |
NAKSKOV |
|
25m |
1:26.43 |
252 |
4 |
Isabella Koch Juhl |
2006 |
0604AH |
TRITON B |
|
25m |
1:26.13 |
73 |
5 |
Josefine Meng Langhorn |
2006 |
0676AO |
SK-SYD |
|
25m |
1:26.30 |
106 |
6 |
Emilia Høffer |
2001 |
0176BD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:27.08 |
144 |
7 |
Laura Meyer |
2006 |
0652AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:27.60 |
156 |
8 |
Mie Visler |
2006 |
0626AI |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:28.43 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
469 |
1 |
Liva Mayland |
2006 |
0622AK |
NÆSTVED |
|
25m |
1:25.97 |
159 |
2 |
Viola Brandt-Brofeldt |
2006 |
0664AN |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:25.33 |
74 |
3 |
Emilie Larsen |
2005 |
0568AV |
SK-SYD |
|
25m |
1:25.15 |
471 |
4 |
Katrine Mørkeberg |
2004 |
0424AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
1:24.38 |
190 |
5 |
Pauline Andersen |
2005 |
0592AP |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:25.00 |
552 |
6 |
Asta Palmund |
2005 |
0582AC |
ROSKILDE |
|
25m |
1:25.20 |
417 |
7 |
Johanne Hummelmose |
2006 |
0628AK |
GENTOFTE |
|
25m |
1:25.45 |
502 |
8 |
Mette Toftte Jørgensen |
2003 |
0322AR |
RØNNE |
|
25m |
1:26.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
76 |
1 |
Signe Bagge Møller |
2004 |
0414AW |
SK-SYD |
|
25m |
1:24.11 |
437 |
2 |
Dikte Johanne Schrøder |
2006 |
0614AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:23.89 |
440 |
3 |
Molly Szczepanski |
2006 |
0662AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:22.93 |
485 |
4 |
Maja Olson |
2003 |
|
KARLSHAMN |
|
25m |
1:22.50 |
127 |
5 |
Kamille Bentsen |
2006 |
0638AL |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:22.66 |
424 |
6 |
Julie Heurlin Lunding |
2006 |
0626AA |
GENTOFTE |
|
25m |
1:23.85 |
465 |
7 |
Mathilde Ludvigsen |
2006 |
0616AM |
NÆSTVED |
|
25m |
1:23.98 |
44 |
8 |
Isabella Hejlesen |
2004 |
0428AW |
KORSØR |
|
25m |
1:24.31 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
122 |
1 |
Mie Ankersen |
2006 |
0622AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:22.01 |
612 |
2 |
Johanne Jonstrup Liisberg |
2003 |
0348BE |
HOLBÆK |
|
25m |
1:21.83 |
52 |
3 |
Silje Mathiasen |
2006 |
0628AG |
KORSØR |
|
25m |
1:21.55 |
621 |
4 |
Astrid Permin |
2003 |
0344AF |
GENTOFTE |
|
25m |
1:21.42 |
617 |
5 |
Alberte Pedersen |
2006 |
0618AB |
HOLBÆK |
|
25m |
1:21.51 |
147 |
6 |
Fanta O. Petersen |
2005 |
0568AL |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:21.72 |
568 |
7 |
Nicoline Hansen |
2004 |
0468AU |
HASLEV |
|
25m |
1:21.84 |
311 |
8 |
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
VAT CPH |
|
25m |
1:22.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
336 |
1 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
0606AA |
VAT CPH |
|
25m |
1:20.87 |
458 |
2 |
Agnes Barner Hansen |
2005 |
0522AL |
NÆSTVED |
|
25m |
1:20.52 |
467 |
3 |
Gaya Josefine Maar |
2003 |
0318AQ |
NÆSTVED |
|
25m |
1:19.80 |
461 |
4 |
Freja Juul |
2006 |
0656AF |
NÆSTVED |
|
25m |
1:19.23 |
354 |
5 |
Sophie Grandjean |
2003 |
0346AR |
RINGSTED |
|
25m |
1:19.31 |
166 |
6 |
Sarah Højlund |
2006 |
0684AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:20.29 |
68 |
7 |
Josephine Frederiksen |
2005 |
0532AP |
SK-SYD |
|
25m |
1:20.65 |
316 |
8 |
Lærke Blond |
2003 |
0362AW |
VAT CPH |
|
25m |
1:21.12 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
431 |
1 |
Sara Emilie Nimb |
2002 |
0272AZ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:19.18 |
530 |
2 |
Juliane Bo Andersen |
2005 |
0564AL |
ROSKILDE |
|
25m |
1:18.91 |
59 |
3 |
Madeleine Thornsen |
2001 |
0108AQ |
KORSØR |
|
25m |
1:18.87 |
201 |
4 |
Anna Larsen |
2004 |
0498AD |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:18.28 |
452 |
5 |
Caroline Bendtsen |
2002 |
0254AK |
NÆSTVED |
|
25m |
1:18.28 |
427 |
6 |
Cecilie G. Mortensen |
2005 |
0552AF |
GENTOFTE |
|
25m |
1:18.90 |
162 |
7 |
Filippa Eiler |
2005 |
0588AI |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:19.02 |
179 |
8 |
Elisabeth Roskær |
2004 |
0464AC |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:19.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
244 |
1 |
Ida-Marie Frydenlund |
2003 |
0304AP |
TRITON B |
|
25m |
1:17.45 |
281 |
2 |
Léa Zoé Bingler |
2000 |
0082AX |
VORDINGB |
|
25m |
1:16.66 |
611 |
3 |
Ida Larsen |
2000 |
0008BA |
HOLBÆK |
|
25m |
1:16.17 |
351 |
4 |
Anne-Sofie P. Clausen |
2002 |
0202AB |
RINGSTED |
|
25m |
1:15.43 |
493 |
5 |
Caroline Vang-Jensen |
2003 |
0392AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:15.96 |
200 |
6 |
Thea Kaiser |
2004 |
0402AZ |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:16.60 |
525 |
7 |
Amelie Ritter |
2003 |
|
SCH |
|
25m |
1:16.83 |
397 |
8 |
Cathrine Wismann |
2002 |
0264AS |
RINGSTED |
|
25m |
1:18.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
237 |
1 |
Mikala Ravn Borch |
2003 |
0348AR |
TRITON B |
|
25m |
1:14.35 |
298 |
2 |
Maya Nykjær |
2001 |
0144AW |
VORDINGB |
|
25m |
1:13.74 |
161 |
3 |
Nønne Christensen |
2004 |
0486AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:13.37 |
394 |
4 |
Maria Szokody |
2002 |
0252AE |
RINGSTED |
|
25m |
1:13.26 |
175 |
5 |
Emilia C. R. Olsen |
2004 |
0424AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:13.37 |
444 |
6 |
Clara Toft |
2004 |
0406AA |
GENTOFTE |
|
25m |
1:13.61 |
337 |
7 |
Caroline Veggerby |
2003 |
0318AN |
VAT CPH |
|
25m |
1:13.95 |
613 |
8 |
Mie Mørkedal |
2003 |
0324AD |
HOLBÆK |
|
25m |
1:14.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
249 |
1 |
Camilla Hougaard |
2002 |
0282AJ |
TRITON B |
|
25m |
1:12.63 |
69 |
2 |
Isa Hovmand |
2000 |
0048BA |
SK-SYD |
|
25m |
1:12.27 |
318 |
3 |
Josephine B. U. Danielsen |
2003 |
0326AD |
VAT CPH |
|
25m |
1:11.89 |
519 |
4 |
Maike Kozelnik |
2002 |
|
SCH |
|
25m |
1:11.05 |
299 |
5 |
Freja Petersen |
2000 |
0018BE |
VORDINGB |
|
25m |
1:11.87 |
449 |
6 |
Josephine Holst Vinther |
2004 |
0432AC |
GENTOFTE |
|
25m |
1:12.08 |
378 |
7 |
Katja Kjær Nielsen |
2002 |
0268AU |
RINGSTED |
|
25m |
1:12.44 |
184 |
8 |
Liva Søby |
2004 |
0402AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:13.14 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
588 |
1 |
Melanie Eggertsen |
2002 |
0232AI |
NAKSKOV |
|
25m |
1:10.36 |
409 |
2 |
Anne Sofie Evald |
2004 |
0486AC |
GENTOFTE |
|
25m |
1:09.98 |
410 |
3 |
Frederikke Falk-List |
2004 |
0488AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:09.49 |
270 |
4 |
Line Strandby |
2001 |
0106AD |
TRITON B |
|
25m |
1:09.25 |
148 |
5 |
Amalie W. Olsen |
2001 |
0162AR |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:09.31 |
218 |
6 |
Marie Uglebjerg |
2002 |
0222AB |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:09.91 |
276 |
7 |
Helena Berg Wenk |
2000 |
0052AD |
TRITON B |
|
25m |
1:10.06 |
462 |
8 |
Viktoria Bæts Kristensen |
2002 |
0286AP |
NÆSTVED |
|
25m |
1:10.74 |
|
|
Heat 20 (22) (Årg. 2007-2015) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
590 |
1 |
Astrid Pries Hansen |
2007 |
0716AC |
NAKSKOV |
|
25m |
1:37.52 |
512 |
2 |
Antonia Czech |
2008 |
|
SCH |
|
25m |
1:31.72 |
460 |
3 |
Asta Marie R. Jensen |
2007 |
0742AE |
NÆSTVED |
|
25m |
1:29.65 |
511 |
4 |
Mila Sophie Brade |
2007 |
|
SCH |
|
25m |
1:20.54 |
269 |
5 |
Andrea Strandby |
2007 |
0718AA |
TRITON B |
|
25m |
1:22.96 |
220 |
6 |
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
0716AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:29.89 |
185 |
7 |
Nadia Walløe |
2007 |
0702AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:33.47 |
495 |
8 |
Karla Bergmann |
2007 |
0742AJ |
RØNNE |
|
25m |
1:37.67 |
|
|
Heat 21 (22) (Årg. 2005-2006) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
572 |
1 |
Lærke Møller |
2005 |
0578AN |
HASLEV |
|
25m |
1:17.63 |
169 |
2 |
Cille Kirketerp |
2005 |
0526AK |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:15.92 |
58 |
3 |
Elida Thornsen |
2005 |
0528AA |
KORSØR |
|
25m |
1:14.82 |
176 |
4 |
Hannah B. Pedersen |
2005 |
0574AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:12.50 |
308 |
5 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VAT CPH |
|
25m |
1:14.65 |
575 |
6 |
Petrine R. E. Sørensen |
2005 |
0512AB |
HASLEV |
|
25m |
1:15.22 |
348 |
7 |
Emmeline S. Bertelsen |
2005 |
0582AG |
RINGSTED |
|
25m |
1:16.68 |
573 |
8 |
Sisse Berg Olesen |
2005 |
0514AB |
HASLEV |
|
25m |
1:18.78 |
|
|
Heat 22 (22) (Årg. 1920-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
335 |
1 |
Lærke Rask Sander |
2002 |
0212AL |
VAT CPH |
|
25m |
1:08.79 |
167 |
2 |
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
0408AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:08.19 |
315 |
3 |
Johanna Berthelsen |
2000 |
0096AO |
VAT CPH |
|
25m |
1:05.70 |
330 |
4 |
Josefine B. Pedersen |
1999 |
9928AB |
VAT CPH |
|
25m |
1:04.09 |
258 |
5 |
Liva Palmund |
2002 |
0246AA |
TRITON B |
|
25m |
1:05.31 |
484 |
6 |
Signe Bro |
1999 |
9942AA |
TRITON B |
|
25m |
1:07.28 |
239 |
7 |
Julie Darlem Brandt |
2001 |
0182AH |
TRITON B |
|
25m |
1:08.37 |
243 |
8 |
Frederikke Echardt |
2002 |
0274AG |
TRITON B |
|
25m |
1:08.83 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
22 september 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
09:20 |
|