Program för UGP 1 2018-2019, Västervik
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
UGP 1 2018 - 2019 |
|
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Västervik |
|
Utskriftstid |
09:04 |
|
|
Arrangör |
Västerviks simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
156 |
3 |
Arthur Forsfält |
2008 |
AB8508 |
MOTALA SS |
|
25m |
3:32.50 |
138 |
4 |
Melvin Hilding |
2005 |
AS2505 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
|
32 |
5 |
Viggo Stjärnås |
2006 |
AA9506 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
2 |
Theodor Grinnemo |
2008 |
AC6908 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
|
107 |
3 |
Linus Wigh |
2005 |
AK0305 |
NKK |
|
25m |
4:07.43 |
115 |
4 |
Wilmer Jakobsson |
2008 |
AD5308 |
NKK |
|
25m |
3:39.41 |
80 |
5 |
Arvid Blom |
2006 |
AH1506 |
LASS |
|
25m |
3:44.29 |
111 |
6 |
Rasmus Landin |
2005 |
AS3305 |
NKK |
|
25m |
|
86 |
7 |
Arsham Hassani |
2007 |
AQ8507 |
LASS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
39 |
1 |
Melker Åkesson |
2006 |
AB8306 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
3:36.88 |
44 |
2 |
Leopold Grinnemo |
2005 |
AG9105 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
3:31.83 |
124 |
3 |
Filip Salehzadeh |
2002 |
AY2902 |
HVETLANDA |
|
25m |
3:25.14 |
122 |
4 |
Linus Gildert |
2003 |
AH8303 |
HVETLANDA |
|
25m |
3:08.34 |
103 |
5 |
Erik Andersson |
2005 |
AC8105 |
NKK |
|
25m |
3:17.86 |
84 |
6 |
Justin Rineholm |
2006 |
AK2306 |
LASS |
|
50m |
3:26.21 |
85 |
7 |
Robin Daremo |
2005 |
AP3105 |
LASS |
|
25m |
3:33.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
98 |
1 |
David Ullstrand |
2005 |
AB2505 |
NKK |
|
25m |
3:05.67 |
128 |
2 |
Elias Fölling Barck |
2001 |
AY9101 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
2:57.60 |
51 |
3 |
Gabriel Eriksson |
2004 |
AT2504 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:42.92 |
87 |
4 |
Elliot Fielder |
2003 |
AD2303 |
MOTALA SS |
|
25m |
2:30.33 |
24 |
5 |
Job Sanders |
2003 |
AF2703 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:41.33 |
33 |
6 |
Max Grubesic |
2004 |
AH8104 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:54.94 |
27 |
7 |
David Bergqvist |
2005 |
AA7505 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
3:00.32 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
Licensierad till: Västerviks Simsällskap |
Utskriftstid |
09:04 |
|