Program for Nurmijärven Uinti Kevätuinnit
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lhtlista Laji 10
|
Kilpailu |
NU Kevtuinnit |
|
Tulostuspivmr |
20 tammikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rajamki, Nurmijrvi |
|
Tulostusaika |
12:05 |
|
|
Jrjestj |
Nurmijrven Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
20 tammikuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 10, 100m Selkuinti Miehet |
Loppukilpailut (4) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jesper Dolk |
2005 |
05B105 |
NU |
|
25m |
|
|
4 |
Iiro Kyllnen |
2005 |
05A758 |
HUS |
|
50m |
1:55.81 |
1:53.81 |
5 |
Kasper Borremans |
2006 |
06A962 |
NU |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Joona Jakoaho |
2006 |
06A583 |
HyUS |
|
25m |
1:52.83 |
1:52.83 |
2 |
Ahti Halttunen |
2006 |
06A447 |
HyUS |
|
25m |
1:46.91 |
1:46.91 |
3 |
Eelis Wiberg |
2004 |
04A788 |
HUS |
|
25m |
1:41.63 |
1:41.63 |
4 |
Veikka Levsalo |
2005 |
05A863 |
TuUS |
|
25m |
1:34.97 |
1:34.97 |
5 |
Joonas Nieminen |
2003 |
03A723 |
HUS |
|
25m |
1:35.63 |
1:35.63 |
6 |
Eero Ytti |
2003 |
03B175 |
HUS |
|
50m |
1:46.23 |
1:44.23 |
7 |
Sampo Rahikainen |
2006 |
06A546 |
TuUS |
|
25m |
1:50.39 |
1:50.39 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Lasse Saarinen |
2002 |
02A884 |
Octopus |
|
25m |
1:31.16 |
1:31.16 |
2 |
Urho Kkel |
2005 |
05A042 |
TuUS |
|
25m |
1:27.58 |
1:27.58 |
3 |
Miska Trmi |
2004 |
04A440 |
Octopus |
|
25m |
1:21.74 |
1:21.74 |
4 |
Otto Ahvonen |
2003 |
03A671 |
HUS |
|
25m |
1:21.31 |
1:21.31 |
5 |
Osmo Mkel |
2004 |
04A814 |
HUS |
|
25m |
1:21.62 |
1:21.62 |
6 |
Jerry Saarelma |
2003 |
03B221 |
Octopus |
|
25m |
1:22.33 |
1:22.33 |
7 |
Joni Routamo |
2005 |
05A486 |
HUS |
|
25m |
1:30.92 |
1:30.92 |
8 |
Eemil Permki |
2004 |
04A915 |
TuUS |
|
25m |
1:33.99 |
1:33.99 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Akseli Soini |
2004 |
04A562 |
HUS |
|
25m |
1:19.77 |
1:19.77 |
2 |
Birger Niskanen |
2002 |
02A527 |
TuUS |
|
25m |
1:18.53 |
1:18.53 |
3 |
Joonas Cranston |
2003 |
03B233 |
NumKis |
|
25m |
1:10.03 |
1:10.03 |
4 |
Elias Lampinen |
1997 |
97A527 |
NumKis |
|
25m |
1:01.43 |
1:01.43 |
5 |
Perttu Somero |
2001 |
01A317 |
La-Ka |
|
25m |
1:03.85 |
1:03.85 |
6 |
Henri Korpi |
2004 |
04A444 |
Octopus |
|
25m |
1:16.91 |
1:16.91 |
7 |
Lenni Kukkonen |
2001 |
01A961 |
HUS |
|
25m |
1:19.61 |
1:19.61 |
8 |
Antti Malmberg |
2003 |
03A217 |
Octopus |
|
25m |
1:20.09 |
1:20.09 |
Tekij: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspivmr |
20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Nurmijrven Uinti |
Tulostusaika |
12:05 |
|