Program for Sigma Birkerød Cup 2017
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Seedede heat Løb 101
|
Stævne navn |
Sigma Birkerød Cup 2017 |
|
Udskriftsdato |
08 december 2017 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
14:03 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
08 december 2017 |
|
|
|
|
Løb 101, 50m Frisvømning Damer |
Indledende (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
2 |
Isabella Ludvigsen |
2005 |
0564AF |
ALLERØD |
|
50m |
35.78 |
138 |
3 |
Kristine G. Skjærbæk |
2004 |
0442AO |
HELSINGØR |
|
50m |
34.35 |
64 |
4 |
Signe Holm Hansen |
2005 |
0598AK |
VÆRLØSE |
|
25m |
34.63 |
17 |
5 |
Helena Fogh Kronborg |
2005 |
0506AK |
VATCPH-STT |
|
25m |
36.03 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
45 |
1 |
Nikoline R. Amstrup |
2005 |
0594AE |
BIRKERØD |
|
50m |
33.75 |
8 |
2 |
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
VI39 |
|
25m |
32.73 |
73 |
3 |
Iben Ebdrup Norling |
2005 |
0546AU |
VÆRLØSE |
|
50m |
32.42 |
34 |
4 |
Mathilde Friis Autzen |
2005 |
0514AG |
ALLERØD |
|
25m |
32.43 |
121 |
5 |
Filippa Martinsen |
2005 |
0524AO |
HELSINGØR |
|
25m |
33.66 |
87 |
6 |
Rebecca Maria Bagger |
2005 |
0544AP |
HELSINGØR |
|
25m |
34.28 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
134 |
1 |
Emma F. Rouse |
2004 |
0412AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
31.92 |
43 |
2 |
Emma Stoltz |
2004 |
0448AE |
ALLERØD |
|
50m |
30.96 |
105 |
3 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGØR |
|
25m |
28.85 |
33 |
4 |
Signe Krag Andersen |
2004 |
0434AP |
ALLERØD |
|
50m |
29.87 |
151 |
5 |
Caroline Trøjgaard |
2005 |
0566AH |
HELSINGØR |
|
50m |
31.24 |
6 |
6 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VI39 |
|
25m |
32.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
2 |
1 |
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
25m |
31.60 |
152 |
2 |
Cornelia Vámosi |
2004 |
0466AE |
HELSINGØR |
|
25m |
30.49 |
20 |
3 |
Schastine Skifter Tabor |
2005 |
0598AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
28.63 |
203 |
4 |
Jasmin Philip |
2004 |
0418AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
29.42 |
40 |
5 |
Caroline Bach Mindested |
2005 |
0592AF |
ALLERØD |
|
50m |
31.12 |
157 |
6 |
Mikkeline Rud Wiberg |
2005 |
0584AH |
HELSINGØR |
|
50m |
31.99 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
207 |
1 |
Malou Soelberg |
2004 |
0438AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
31.38 |
210 |
2 |
Rebecca Petersen |
2005 |
0572AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
29.96 |
150 |
3 |
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
0484AI |
HELSINGØR |
|
25m |
26.66 |
202 |
4 |
Jasmin Egeskov Andersen |
2005 |
0506AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
28.92 |
214 |
5 |
Ana Rosa Kragh |
2005 |
0518AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
31.07 |
54 |
6 |
Camille Nørby |
2004 |
0498AE |
BIRKERØD |
|
25m |
31.98 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød |
Udskriftstidspunkt |
14:03 |
|