Program for UGP 2 2017-2018, Oskarshamn (samt UGP Extra)
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja 1
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
UGP 2 2018 |
|
Utskriftsdatum |
27 januari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Oskarshamn |
|
Utskriftstid |
15:13 |
|
|
Arrangör |
Oskarshamns Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 januari 2018 |
|
|
|
|
Gren 9, 200m Medley Herrar |
Finaler (5) |
Sponsor: IBS Byggnadsställningar |
|
Beräknad start 16:04 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
78 |
1 |
Isak Ryd |
2006 |
AL1906 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
|
53 |
2 |
Adam Björklund |
2008 |
AA4908 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
|
83 |
3 |
Robin Vukovic |
2005 |
AA0905 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
3:56.37 |
125 |
4 |
Ludvig Hjelmberg |
2006 |
AC9506 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
3:21.93 |
47 |
5 |
Albin Karlsson |
2005 |
AG8305 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
3:22.00 |
77 |
6 |
Didrik Olsson Lindqvist |
2006 |
AC9306 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
|
61 |
7 |
Erik Fransson |
2007 |
AD1707 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
50 |
1 |
Aidan Sagadin |
2006 |
AA5106 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
3:16.97 |
12 |
2 |
Gustav Franzén |
2004 |
AT1504 |
KALMAR SS |
|
25m |
3:16.07 |
80 |
3 |
Isac Uhre |
2005 |
AB8505 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
3:15.16 |
129 |
4 |
Fabian Kelemit |
2004 |
AO5904 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
3:13.42 |
138 |
5 |
Theo Ståhle |
2006 |
AD0506 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
3:14.74 |
130 |
6 |
Linus Kling |
2004 |
AO2504 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
3:15.90 |
15 |
7 |
Kevin Gyllenlind |
2005 |
AQ1905 |
KALMAR SS |
|
25m |
3:16.86 |
128 |
8 |
Mattias Jönsson |
2006 |
AI8906 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
3:21.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
29 |
1 |
Albin Mägiste |
2003 |
AD4903 |
KALMAR SS |
|
25m |
3:07.77 |
124 |
2 |
Erik Hjelmberg |
2003 |
AR0103 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
3:04.72 |
7 |
3 |
Ludvig Asplund |
2003 |
AR5703 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:58.36 |
6 |
4 |
Elliot Asplund |
2003 |
AR6703 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:55.25 |
39 |
5 |
Rasmus Svensson |
2003 |
AM9303 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:55.67 |
44 |
6 |
William Bogren-Karlsson |
2005 |
AA4905 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
3:00.39 |
14 |
7 |
Jesper Gunnarsson |
2004 |
AJ8104 |
KALMAR SS |
|
25m |
3:06.24 |
121 |
8 |
Hugo Hermansson |
2004 |
AO6904 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
3:09.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
10 |
1 |
Alexander Eriksson |
2004 |
AD6504 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:52.47 |
123 |
2 |
Anton Hjelmberg |
2001 |
AR1701 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:50.07 |
126 |
3 |
Mircea Gabriel Hristodor |
2004 |
AT8904 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:42.76 |
32 |
4 |
Henrik Pap |
2001 |
AU5701 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:39.00 |
119 |
5 |
Gustav Hammarstedt |
2002 |
AL1302 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:39.31 |
106 |
6 |
Hugo Ringblom |
2004 |
AB2104 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
2:43.56 |
49 |
7 |
Levente Nagy |
2005 |
AD1105 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
2:50.16 |
38 |
8 |
Pontus Sunnerborn |
2000 |
AM7900 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:53.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
67 |
1 |
Edvin Karlsson |
2004 |
AO3904 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
2:38.77 |
59 |
2 |
Petter Eriksen |
2002 |
AO3502 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
2:31.14 |
41 |
3 |
Philip Turkowitch |
2003 |
AY0703 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:26.71 |
64 |
4 |
Viktor Henrysson |
2003 |
AE5303 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
2:17.47 |
114 |
5 |
Oskar Axandersson |
2002 |
AN7502 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:20.67 |
96 |
6 |
Anton Bäckman |
2003 |
AD7103 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
2:28.86 |
139 |
7 |
Emanuel Tidåsen |
2002 |
AQ3702 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:37.76 |
118 |
8 |
Alvin Eriksson |
2003 |
AQ3703 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:38.99 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
27 januari 2018 |
Licensierad till: Oskarshamns Simsällskap |
Utskriftstid |
15:13 |
|