Startliste for Arena Lyngby Open 2018, Trongården
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Løve Apotek |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 22 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 29.07 | |
2 | 132 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 30.48 | |
3 | 93 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 31.21 | |
4 | 3 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 32.45 | |
5 | 35 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 32.57 | |
6 | 130 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 32.59 | |
7 | 28 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 33.18 | |
8 | 104 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 33.47 | |
9 | 105 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 33.77 | |
10 | 32 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 34.17 | |
11 | 101 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 34.24 | |
12 | 100 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 34.76 | |
13 | 85 | Kjer Rasmussen Emma | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 35.28 | |
14 | 123 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 35.45 | |
15 | 210 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 35.63 | |
16 | 17 | Rasmussen Emma Sahl | 2004 | FARUM | 0472AD | 25 m | 35.97 | |
17 | 137 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 36.05 | |
18 | 24 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 36.44 | |
19 | 143 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 36.81 | |
20 | 207 | Mulder Esmée | 2004 | ORCA NL | 200402924 | 25 m | 36.84 | |
21 | 195 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 36.90 | |
22 | 138 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 37.80 | |
23 | 82 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 38.14 | |
24 | 149 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 38.69 | |
25 | 19 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 39.01 | |
26 | 26 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 39.13 | |
27 | 208 | Wortel Amélie | 2005 | ORCA NL | 200500814 | 25 m | 39.35 | |
28 | 62 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 25 m | 40.96 | |
29 | 14 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 42.21 | |
30 | 203 | Bakker Ambersophie | 2005 | ORCA NL | 200500206 | 25 m | 44.46 | |
31 | 135 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 44.89 | |
32 | 202 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 45.00 | |
33 | 23 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 45.36 | |
34 | 196 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 46.42 |
Årg. 2006-2018 |
1 | 43 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 34.53 | |
2 | 124 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 37.73 | |
3 | 39 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 38.42 | |
4 | 49 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 38.59 | |
5 | 118 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 38.92 | |
6 | 96 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 40.09 | |
7 | 154 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 40.50 | |
8 | 153 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 43.01 | |
9 | 83 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 43.73 | |
10 | 162 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 44.17 | |
11 | 21 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 44.20 | |
12 | 119 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 46.26 | |
13 | 31 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 49.98 | |
14 | 177 | Madsen Wilma Adelhart | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 52.15 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |
Løb 2, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Peugeot |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 141 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 25 m | 25.30 | |
2 | 70 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 27.52 | |
3 | 103 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 29.07 | |
4 | 8 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 25 m | 29.11 | |
5 | 75 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 29.19 | |
6 | 36 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 29.42 | |
7 | 134 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 30.27 | |
8 | 95 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 31.67 | |
9 | 108 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 31.84 | |
10 | 150 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 31.88 | |
11 | 66 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 32.05 | |
12 | 151 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 32.38 | |
13 | 127 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 32.59 | |
14 | 115 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 32.73 | |
15 | 42 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 32.80 | |
16 | 148 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 32.97 | |
17 | 126 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 33.17 | |
18 | 194 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 33.72 | |
19 | 52 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 34.03 | |
20 | 120 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 34.09 | |
21 | 1 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 34.60 | |
22 | 81 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 34.93 | |
23 | 112 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 35.06 | |
24 | 27 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 36.81 | |
25 | 33 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 37.27 | |
26 | 87 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 38.54 | |
27 | 116 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 40.00 | |
28 | 113 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 43.27 | |
29 | 57 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 43.76 | |
30 | 97 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m |
Årg. 2005-2018 |
1 | 206 | Kuipers Domingo | 2005 | ORCA NL | 200501787 | 25 m | 32.63 | |
2 | 16 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 33.21 | |
3 | 34 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 35.02 | |
4 | 193 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 35.65 | |
5 | 29 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 35.86 | |
6 | 68 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 36.13 | |
7 | 44 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 36.54 | |
8 | 69 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 37.09 | |
9 | 192 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 38.41 | |
10 | 122 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 40.56 | |
11 | 128 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 41.44 | |
12 | 64 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 41.60 | |
13 | 209 | Zee Eise | 2005 | ORCA NL | 200501437 | 25 m | 41.98 | |
14 | 144 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 44.34 | |
15 | 94 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 44.58 | |
16 | 79 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 44.79 | |
17 | 172 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 46.09 | |
18 | 121 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 47.08 | |
19 | 185 | Schou Asbjørn | 2008 | LYNGBY | 0813AA | 25 m | 48.06 | |
20 | 73 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 25 m | 50.04 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Focus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 117 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 32.50 | |
2 | 129 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 33.33 | |
3 | 5 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 33.98 | |
4 | 89 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 35.51 | |
5 | 139 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 35.88 | |
6 | 32 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 35.92 | |
7 | 35 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 36.28 | |
8 | 15 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 36.91 | |
9 | 30 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 36.99 | |
10 | 76 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 37.07 | |
11 | 11 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 37.25 | |
12 | 100 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 37.65 | |
13 | 210 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 37.98 | |
14 | 9 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 38.47 | |
15 | 82 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 38.64 | |
16 | 204 | Bos Fleur | 2005 | ORCA NL | 200500674 | 25 m | 38.94 | |
17 | 106 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 39.24 | |
18 | 23 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 39.51 | |
19 | 102 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 39.69 | |
20 | 19 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 39.81 | |
21 | 208 | Wortel Amélie | 2005 | ORCA NL | 200500814 | 25 m | 40.15 | |
22 | 13 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 40.21 | |
23 | 149 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 40.25 | |
24 | 203 | Bakker Ambersophie | 2005 | ORCA NL | 200500206 | 25 m | 43.24 | |
25 | 114 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 45.14 | |
26 | 20 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 49.14 |
Årg. 2006-2018 |
1 | 146 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 40.16 | |
2 | 21 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 41.57 | |
3 | 198 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 42.47 | |
4 | 159 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 42.50 | |
5 | 18 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 42.68 | |
6 | 56 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 42.99 | |
7 | 162 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 43.64 | |
8 | 37 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 44.92 | |
9 | 145 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 46.97 | |
10 | 188 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 47.87 | |
11 | 171 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 49.14 | |
12 | 174 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 53.49 | |
13 | 157 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 55.32 | |
14 | 190 | Weiste Maria | 2009 | LYNGBY | 0978AA | 25 m | 56.13 | |
15 | 184 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 56.72 | |
16 | 158 | Bay Mathilde Juul | 2008 | LYNGBY | 0898AD | 25 m | 59.69 | |
17 | 163 | Bollesen Sara Kjær | 2008 | LYNGBY | 0888AD | 25 m | 1:01.14 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Lyngby Storcenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 75 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 30.33 | |
2 | 70 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 30.34 | |
3 | 36 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 32.50 | |
4 | 10 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 35.79 | |
5 | 111 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 36.63 | |
6 | 107 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 36.70 | |
7 | 25 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 37.21 | |
8 | 110 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 37.30 | |
9 | 27 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 37.48 | |
10 | 140 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 37.80 | |
11 | 200 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 41.22 | |
12 | 88 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 47.34 |
Årg. 2005-2018 |
1 | 206 | Kuipers Domingo | 2005 | ORCA NL | 200501787 | 25 m | 31.65 | |
2 | 72 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 37.43 | |
3 | 193 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 37.48 | |
4 | 34 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 38.29 | |
5 | 128 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 38.37 | |
6 | 68 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 38.46 | |
7 | 64 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 39.65 | |
8 | 161 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 40.89 | |
9 | 29 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 40.95 | |
10 | 170 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 41.42 | |
11 | 201 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 42.79 | |
12 | 61 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 43.08 | |
13 | 205 | Dijks Jasper | 2005 | ORCA NL | 200500109 | 25 m | 43.86 | |
14 | 169 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 46.41 | |
15 | 73 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 25 m | 48.65 | ||
16 | 175 | L-Gregersen Christian | 2008 | LYNGBY | 0837AA | 25 m | 48.70 | |
17 | 155 | Andreassen Anton Marinus | 2008 | LYNGBY | 0899AB | 25 m | 52.23 | |
18 | 160 | Bendixen Jonas | 2009 | LYNGBY | 0941AC | 25 m | 55.11 | |
19 | 180 | Nordquist Nicholas | 2008 | LYNGBY | 0801AC | 25 m | 56.12 | |
20 | 179 | Nordquist Andreas | 2009 | LYNGBY | 0965AA | 25 m | 1:00.27 | |
21 | 183 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 1:01.86 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Spar Nord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 2 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 35.07 | |
2 | 22 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 35.98 | |
3 | 133 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 36.43 | |
4 | 28 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 38.59 | |
5 | 30 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 38.74 | |
6 | 24 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 39.34 | |
7 | 86 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 39.55 | |
8 | 101 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 39.95 | |
9 | 139 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 40.60 | |
10 | 131 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 41.35 | |
11 | 102 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 41.54 | |
12 | 129 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 41.65 | |
13 | 62 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 25 m | 42.11 | |
14 | 152 | Tobberup Sofie Wilhjelm | 2004 | LYNGBY | 0436AX | 25 m | 42.18 | |
15 | 207 | Mulder Esmée | 2004 | ORCA NL | 200402924 | 25 m | 42.40 | |
16 | 132 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 42.68 | |
17 | 26 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 43.55 | |
18 | 135 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 45.39 | |
19 | 85 | Kjer Rasmussen Emma | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 46.01 | |
20 | 4 | Fischer Amalie Frost | 2005 | FARUM | 0502AR | 25 m | 46.22 | |
21 | 138 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 49.19 | |
22 | 130 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 50.08 | |
23 | 137 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 51.06 | |
24 | 20 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 51.14 | |
25 | 78 | Handberg Mathilde F | 2005 | HVIDOVRE | 0576AX | 25 m | 53.18 | |
26 | 202 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 59.28 |
Årg. 2006-2018 |
1 | 147 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 40.17 | |
2 | 145 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 40.22 | |
3 | 18 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 44.16 | |
4 | 56 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 45.39 | |
5 | 118 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 46.81 | |
6 | 31 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 46.95 | |
7 | 83 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 47.10 | |
8 | 142 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 47.86 | |
9 | 198 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 49.56 | |
10 | 177 | Madsen Wilma Adelhart | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 49.80 | |
11 | 153 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 50.44 | |
12 | 174 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 50.57 | |
13 | 124 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 50.71 | |
14 | 37 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 50.74 | |
15 | 181 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 51.27 | |
16 | 188 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 51.42 | |
17 | 74 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 52.36 | |
18 | 182 | Peick-Kristensen Amilia | 2008 | LYNGBY | 0842AJ | 25 m | 53.11 | |
19 | 90 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 55.22 | |
20 | 91 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | 55.31 | |
21 | 165 | Breugel Celine Van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 55.33 | |
22 | 173 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 25 m | 55.75 | |
23 | 159 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:02.26 | |
24 | 184 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 1:09.40 | |
25 | 157 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 1:11.17 | |
26 | 156 | Bang Liva | 2008 | LYNGBY | 0812AE | 25 m | 1:13.42 | |
27 | 187 | Simonsgaard Ella | 2008 | LYNGBY | 0832AE | 25 m | 1:16.20 | |
28 | 176 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 25 m | 1:30.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Zenlir Sundhedscenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 141 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 25 m | 32.45 | |
2 | 103 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 33.41 | |
3 | 126 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 33.90 | |
4 | 75 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 34.88 | |
5 | 120 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 35.57 | |
6 | 63 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 35.65 | |
7 | 150 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 35.72 | |
8 | 7 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 36.15 | |
9 | 140 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 36.64 | |
10 | 134 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 37.05 | |
11 | 66 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 37.66 | |
12 | 6 | Hougaard Benjamin | 2003 | FARUM | 0327AM | 25 m | 38.72 | |
13 | 148 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 38.89 | |
14 | 127 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 39.13 | |
15 | 151 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 40.45 | |
16 | 1 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 42.14 | |
17 | 57 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 44.13 | |
18 | 25 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 45.95 | |
19 | 33 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 46.32 | |
20 | 71 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m |
Årg. 2005-2018 |
1 | 206 | Kuipers Domingo | 2005 | ORCA NL | 200501787 | 25 m | 36.04 | |
2 | 197 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 41.26 | |
3 | 12 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 42.15 | |
4 | 144 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 47.09 | |
5 | 94 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 47.16 | |
6 | 192 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 47.38 | |
7 | 168 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 48.47 | |
8 | 121 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 50.05 | |
9 | 122 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 51.44 | |
10 | 178 | Marcussen Karl | 2007 | LYNGBY | 0709AB | 25 m | 52.42 | |
11 | 80 | Harmens Marco Gundel | 2006 | HVIDOVRE | 0669AC | 25 m | 54.55 | |
12 | 92 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | 54.75 | ||
13 | 167 | Fosbøl Hubert | 2007 | LYNGBY | 0793AC | 25 m | 55.85 | |
14 | 77 | Flügge Theo | 2006 | HVIDOVRE | 0649AC | 25 m | 56.59 | |
15 | 164 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 57.93 | |
16 | 186 | Silfen-Jensen Hugo | 2007 | LYNGBY | 0759AH | 25 m | 59.04 | |
17 | 175 | L-Gregersen Christian | 2008 | LYNGBY | 0837AA | 25 m | 1:02.85 | |
18 | 189 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 1:06.74 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Focus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 22 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 28.18 | |
2 | 117 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 28.63 | |
3 | 5 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 29.07 | |
4 | 35 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 29.19 | |
5 | 93 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 29.51 | |
6 | 28 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 29.52 | |
7 | 24 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 29.58 | |
8 | 2 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 30.09 | |
9 | 32 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 30.66 | |
10 | 99 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 30.90 | |
11 | 15 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 31.06 | |
12 | 123 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 31.16 | |
13 | 86 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 31.24 | |
14 | 30 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 31.34 | |
15 | 3 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 31.37 | |
16 | 105 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 31.42 | |
17 | 11 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 31.87 | |
18 | 13 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 32.05 | |
19 | 104 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 32.16 | |
20 | 19 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 32.28 | |
21 | 17 | Rasmussen Emma Sahl | 2004 | FARUM | 0472AD | 25 m | 32.29 | |
22 | 131 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 32.37 | |
23 | 9 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 32.69 | |
24 | 204 | Bos Fleur | 2005 | ORCA NL | 200500674 | 25 m | 32.72 | |
25 | 106 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 32.73 | |
26 | 195 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 33.00 | |
27 | 143 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 33.04 | |
28 | 76 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 33.62 | |
29 | 133 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 33.89 | |
30 | 26 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 34.22 | |
31 | 149 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 34.32 | |
32 | 208 | Wortel Amélie | 2005 | ORCA NL | 200500814 | 25 m | 34.43 | |
33 | 23 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 34.51 | |
34 | 14 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 34.65 | |
35 | 114 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 35.28 | |
36 | 4 | Fischer Amalie Frost | 2005 | FARUM | 0502AR | 25 m | 36.99 | |
37 | 20 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 37.65 | |
38 | 196 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 38.91 | |
39 | 203 | Bakker Ambersophie | 2005 | ORCA NL | 200500206 | 25 m | 42.76 | |
40 | 78 | Handberg Mathilde F | 2005 | HVIDOVRE | 0576AX | 25 m | 45.05 |
Årg. 2006-2018 |
1 | 147 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 30.59 | |
2 | 43 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 31.69 | |
3 | 49 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 33.30 | |
4 | 21 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 34.50 | |
5 | 146 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 35.80 | |
6 | 39 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 35.87 | |
7 | 154 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 36.29 | |
8 | 31 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 37.35 | |
9 | 37 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 37.77 | |
10 | 96 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 37.82 | |
11 | 119 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 38.39 | |
12 | 91 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | 39.98 | |
13 | 74 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 40.20 | |
14 | 173 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 25 m | 41.42 | |
15 | 181 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 42.01 | |
16 | 142 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 42.43 | |
17 | 171 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 43.15 | |
18 | 165 | Breugel Celine Van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 44.22 | |
19 | 176 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 25 m | 50.00 | ||
20 | 190 | Weiste Maria | 2009 | LYNGBY | 0978AA | 25 m | 54.40 | |
21 | 158 | Bay Mathilde Juul | 2008 | LYNGBY | 0898AD | 25 m | 1:00.25 | |
22 | 163 | Bollesen Sara Kjær | 2008 | LYNGBY | 0888AD | 25 m | 1:04.17 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Spar Nord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 7 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 26.37 | |
2 | 103 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 27.43 | |
3 | 36 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 27.58 | |
4 | 75 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 27.82 | |
5 | 108 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 27.84 | |
6 | 120 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 28.22 | |
7 | 1 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 28.48 | |
8 | 98 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 28.84 | |
9 | 107 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 28.89 | |
10 | 110 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 29.05 | |
11 | 112 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 29.07 | |
12 | 6 | Hougaard Benjamin | 2003 | FARUM | 0327AM | 25 m | 29.31 | |
13 | 97 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 29.48 | |
14 | 42 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 29.72 | |
15 | 81 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 29.94 | |
16 | 27 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 30.59 | |
17 | 52 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 30.66 | |
18 | 127 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 30.66 | |
19 | 8 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 25 m | 30.91 | |
20 | 194 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 31.00 | |
21 | 115 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 31.11 | |
22 | 111 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 31.27 | |
23 | 10 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 31.31 | |
24 | 33 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 31.70 | |
25 | 113 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 32.13 | |
26 | 71 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 33.06 | |
27 | 200 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 33.77 | |
28 | 116 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 34.16 | |
29 | 25 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 34.18 | |
30 | 87 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 35.01 | |
31 | 88 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 37.00 |
Årg. 2005-2018 |
1 | 206 | Kuipers Domingo | 2005 | ORCA NL | 200501787 | 25 m | 28.52 | |
2 | 34 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 30.14 | |
3 | 69 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 31.30 | |
4 | 16 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 31.53 | |
5 | 72 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 32.03 | |
6 | 68 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 33.25 | |
7 | 29 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 33.41 | |
8 | 197 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 33.50 | |
9 | 12 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 33.63 | |
10 | 209 | Zee Eise | 2005 | ORCA NL | 200501437 | 25 m | 33.64 | |
11 | 44 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 34.31 | |
12 | 64 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 34.64 | |
13 | 201 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 34.66 | |
14 | 61 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 35.38 | |
15 | 161 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 35.59 | |
16 | 172 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 36.01 | |
17 | 170 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 37.91 | |
18 | 205 | Dijks Jasper | 2005 | ORCA NL | 200500109 | 25 m | 38.32 | |
19 | 169 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 40.07 | |
20 | 178 | Marcussen Karl | 2007 | LYNGBY | 0709AB | 25 m | 40.74 | |
21 | 168 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 41.93 | |
22 | 160 | Bendixen Jonas | 2009 | LYNGBY | 0941AC | 25 m | 45.00 | |
23 | 164 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 45.26 | |
24 | 186 | Silfen-Jensen Hugo | 2007 | LYNGBY | 0759AH | 25 m | 48.36 | |
25 | 185 | Schou Asbjørn | 2008 | LYNGBY | 0813AA | 25 m | 49.41 | |
26 | 189 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 49.92 | |
27 | 155 | Andreassen Anton Marinus | 2008 | LYNGBY | 0899AB | 25 m | 51.10 | |
28 | 180 | Nordquist Nicholas | 2008 | LYNGBY | 0801AC | 25 m | 54.65 | |
29 | 183 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 56.00 | |
30 | 179 | Nordquist Andreas | 2009 | LYNGBY | 0965AA | 25 m | 1:01.85 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Lyngby Storcenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 5 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 1:13.04 | |
2 | 89 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:16.09 | |
3 | 105 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:17.00 | |
4 | 104 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:17.19 | |
5 | 35 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:17.66 | |
6 | 11 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 1:18.74 | |
7 | 204 | Bos Fleur | 2005 | ORCA NL | 200500674 | 25 m | 1:19.27 | |
8 | 30 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:19.84 | |
9 | 15 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 1:20.27 | |
10 | 76 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 1:20.88 | |
11 | 100 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 1:21.65 | |
12 | 208 | Wortel Amélie | 2005 | ORCA NL | 200500814 | 25 m | 1:23.03 | |
13 | 130 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:23.08 | |
14 | 82 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 1:23.24 | |
15 | 102 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 1:24.02 | |
16 | 45 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 1:24.53 | |
17 | 23 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:25.19 | |
18 | 149 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 1:25.85 | |
19 | 137 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:26.35 | |
20 | 195 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 1:26.79 | |
21 | 62 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 25 m | 1:27.10 | |
22 | 9 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 1:27.81 | |
23 | 19 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:28.71 | |
24 | 114 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 1:31.11 | |
25 | 138 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:31.64 | |
26 | 51 | Jacobsen Vilja Meinert | 2005 | GENTOFTE | 0546AQ | 25 m | 1:31.79 | |
27 | 203 | Bakker Ambersophie | 2005 | ORCA NL | 200500206 | 25 m | 1:33.58 | |
28 | 14 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 1:36.95 | |
29 | 4 | Fischer Amalie Frost | 2005 | FARUM | 0502AR | 25 m | 1:39.21 | |
30 | 78 | Handberg Mathilde F | 2005 | HVIDOVRE | 0576AX | 25 m | 1:45.61 | |
31 | 20 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 1:45.64 | |
32 | 202 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:45.90 |
Årg. 2006-2018 |
1 | 67 | Sczzepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:24.60 | |
2 | 146 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:25.87 | |
3 | 38 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:25.95 | |
4 | 39 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:29.37 | |
5 | 21 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:29.84 | |
6 | 56 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:29.92 | |
7 | 153 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:31.54 | |
8 | 145 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:31.83 | |
9 | 119 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:31.94 | |
10 | 18 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 1:35.21 | |
11 | 159 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:36.12 | |
12 | 37 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:37.76 | |
13 | 162 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:38.00 | |
14 | 124 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:38.39 | |
15 | 96 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:38.76 | |
16 | 142 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:39.81 | |
17 | 181 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 1:39.93 | |
18 | 171 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 1:40.00 | |
19 | 182 | Peick-Kristensen Amilia | 2008 | LYNGBY | 0842AJ | 25 m | 1:40.00 | |
20 | 188 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:47.90 | |
21 | 156 | Bang Liva | 2008 | LYNGBY | 0812AE | 25 m | 1:50.00 | |
22 | 157 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 1:50.00 | |
23 | 84 | Jørgensen Katarina A. | 2006 | HVIDOVRE | 0654AO | 25 m | 1:54.32 | |
24 | 187 | Simonsgaard Ella | 2008 | LYNGBY | 0832AE | 25 m | 2:00.00 | |
25 | 184 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 2:07.94 | |
26 | 176 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 25 m | 2:20.00 | ||
27 | 163 | Bollesen Sara Kjær | 2008 | LYNGBY | 0888AD | 25 m | 2:21.32 | |
28 | 158 | Bay Mathilde Juul | 2008 | LYNGBY | 0898AD | 25 m | 2:24.91 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Focus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 141 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 25 m | 1:00.18 | |
2 | 75 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 1:05.03 | |
3 | 216 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:10.44 | |
4 | 52 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 1:11.09 | |
5 | 126 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:12.68 | |
6 | 107 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:12.70 | |
7 | 98 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 1:12.73 | |
8 | 108 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:12.99 | |
9 | 36 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 1:13.20 | |
10 | 110 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:14.68 | |
11 | 136 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:14.92 | |
12 | 97 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 1:15.01 | |
13 | 40 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:16.43 | |
14 | 148 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:16.58 | |
15 | 10 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 1:17.70 | |
16 | 115 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:19.67 | |
17 | 25 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 1:19.76 | |
18 | 46 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:20.50 | |
19 | 27 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:21.04 | |
20 | 33 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 1:22.85 | |
21 | 71 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 1:24.06 | |
22 | 57 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 1:35.90 | |
23 | 88 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 1:36.70 |
Årg. 2005-2018 |
1 | 206 | Kuipers Domingo | 2005 | ORCA NL | 200501787 | 25 m | 1:09.76 | |
2 | 16 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 1:12.52 | |
3 | 60 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:16.98 | |
4 | 122 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:17.75 | |
5 | 197 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:20.85 | |
6 | 34 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:20.97 | |
7 | 193 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:21.85 | |
8 | 48 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 1:23.49 | |
9 | 64 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 1:24.02 | |
10 | 72 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 1:24.13 | |
11 | 128 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 1:25.03 | |
12 | 61 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 1:26.07 | |
13 | 69 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:26.84 | |
14 | 161 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 1:28.00 | |
15 | 170 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:29.17 | |
16 | 144 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 1:30.16 | |
17 | 209 | Zee Eise | 2005 | ORCA NL | 200501437 | 25 m | 1:31.11 | |
18 | 201 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 1:32.43 | |
19 | 79 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 1:34.45 | |
20 | 205 | Dijks Jasper | 2005 | ORCA NL | 200500109 | 25 m | 1:35.86 | |
21 | 73 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 25 m | 1:37.87 | ||
22 | 164 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 1:40.00 | |
23 | 167 | Fosbøl Hubert | 2007 | LYNGBY | 0793AC | 25 m | 1:40.00 | |
24 | 175 | L-Gregersen Christian | 2008 | LYNGBY | 0837AA | 25 m | 1:41.34 | |
25 | 155 | Andreassen Anton Marinus | 2008 | LYNGBY | 0899AB | 25 m | 1:50.00 | |
26 | 160 | Bendixen Jonas | 2009 | LYNGBY | 0941AC | 25 m | 1:50.00 | |
27 | 185 | Schou Asbjørn | 2008 | LYNGBY | 0813AA | 25 m | 1:53.45 | |
28 | 180 | Nordquist Nicholas | 2008 | LYNGBY | 0801AC | 25 m | 2:03.19 | |
29 | 183 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 2:09.44 | |
30 | 189 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 2:11.74 | |
31 | 179 | Nordquist Andreas | 2009 | LYNGBY | 0965AA | 25 m | 2:13.52 | |
32 | 186 | Silfen-Jensen Hugo | 2007 | LYNGBY | 0759AH | 25 m | 2:20.85 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |
Løb 13, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Peugeot |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 22 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:05.94 | |
2 | 93 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 1:11.92 | |
3 | 28 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:13.65 | |
4 | 35 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:14.58 | |
5 | 129 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:15.51 | |
6 | 3 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 1:17.75 | |
7 | 85 | Kjer Rasmussen Emma | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 1:19.60 | |
8 | 32 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:22.22 | |
9 | 82 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 1:22.36 | |
10 | 54 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:27.18 | |
11 | 59 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:29.12 | |
12 | 207 | Mulder Esmée | 2004 | ORCA NL | 200402924 | 25 m | 1:30.66 | |
13 | 195 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 1:30.82 | |
14 | 196 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 1:45.00 | |
15 | 133 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:49.69 | |
16 | 143 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:50.58 | |
17 | 123 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | ||
18 | 131 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | ||
19 | 135 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m |
Årg. 2006-2018 |
1 | 43 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:19.49 | |
2 | 49 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 1:39.00 | |
3 | 65 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:40.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |
Løb 14, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Løve Apotek |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 214 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 1:01.95 | |
2 | 8 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 25 m | 1:08.25 | |
3 | 215 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:09.08 | |
4 | 134 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:10.87 | |
5 | 95 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 1:11.20 | |
6 | 7 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 1:12.21 | |
7 | 150 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:12.32 | |
8 | 216 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:12.89 | |
9 | 140 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:16.81 | |
10 | 42 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 1:19.31 | |
11 | 194 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:20.23 | |
12 | 120 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:20.72 | |
13 | 151 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:22.48 | |
14 | 87 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 1:25.03 | |
15 | 81 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 1:25.23 | |
16 | 50 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 1:29.38 | |
17 | 116 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 1:37.43 | |
18 | 199 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:47.01 |
Årg. 2005-2018 |
1 | 29 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 1:20.37 | |
2 | 44 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:24.57 | |
3 | 68 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 1:25.39 | |
4 | 55 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:39.02 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |
Løb 15, 100m Medley Damer |
Sponsor: Min Altan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 117 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:09.34 | |
2 | 22 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:09.71 | |
3 | 132 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:13.64 | |
4 | 105 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:14.16 | |
5 | 129 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:14.44 | |
6 | 28 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:14.50 | |
7 | 210 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:15.64 | |
8 | 101 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:15.86 | |
9 | 35 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:16.26 | |
10 | 30 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:18.03 | |
11 | 130 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:18.50 | |
12 | 139 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:19.64 | |
13 | 133 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:19.72 | |
14 | 54 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:19.88 | |
15 | 2 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 1:20.21 | |
16 | 32 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:20.35 | |
17 | 24 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:20.40 | |
18 | 59 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:20.68 | |
19 | 143 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:20.77 | |
20 | 45 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 1:21.03 | |
21 | 53 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:21.62 | |
22 | 89 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:21.68 | |
23 | 106 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:22.75 | |
24 | 99 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 1:22.85 | |
25 | 100 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 1:22.98 | |
26 | 137 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:23.98 | |
27 | 138 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:24.34 | |
28 | 19 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:24.54 | |
29 | 26 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:26.07 | |
30 | 62 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 25 m | 1:27.32 | |
31 | 208 | Wortel Amélie | 2005 | ORCA NL | 200500814 | 25 m | 1:27.99 | |
32 | 204 | Bos Fleur | 2005 | ORCA NL | 200500674 | 25 m | 1:29.31 | |
33 | 23 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:30.08 | |
34 | 51 | Jacobsen Vilja Meinert | 2005 | GENTOFTE | 0546AQ | 25 m | 1:37.36 | |
35 | 20 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 1:40.80 |
Årg. 2006-2018 |
1 | 147 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:15.79 | |
2 | 145 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:22.98 | |
3 | 67 | Sczzepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:25.23 | |
4 | 38 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:25.63 | |
5 | 118 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:26.01 | |
6 | 65 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:26.74 | |
7 | 49 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 1:26.96 | |
8 | 39 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:29.59 | |
9 | 56 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:29.74 | |
10 | 154 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:30.14 | |
11 | 124 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:31.95 | |
12 | 21 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:32.02 | |
13 | 153 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:33.38 | |
14 | 119 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:35.84 | |
15 | 83 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 1:37.09 | |
16 | 142 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:37.38 | |
17 | 31 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:37.64 | |
18 | 162 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:38.12 | |
19 | 37 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:38.97 | |
20 | 177 | Madsen Wilma Adelhart | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:42.54 | |
21 | 181 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 1:43.21 | |
22 | 174 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 1:43.22 | |
23 | 159 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:43.65 | |
24 | 74 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 1:45.55 | |
25 | 182 | Peick-Kristensen Amilia | 2008 | LYNGBY | 0842AJ | 25 m | 1:46.07 | |
26 | 173 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 25 m | 1:50.08 | |
27 | 165 | Breugel Celine Van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 1:50.13 | |
28 | 90 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 1:51.19 | |
29 | 188 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:51.26 | |
30 | 91 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | 1:53.21 | |
31 | 171 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 2:00.33 | |
32 | 156 | Bang Liva | 2008 | LYNGBY | 0812AE | 25 m | 2:03.56 | |
33 | 84 | Jørgensen Katarina A. | 2006 | HVIDOVRE | 0654AO | 25 m | 2:08.43 | |
34 | 157 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 2:13.92 | |
35 | 190 | Weiste Maria | 2009 | LYNGBY | 0978AA | 25 m | 2:15.67 | |
36 | 184 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 2:18.64 | |
37 | 187 | Simonsgaard Ella | 2008 | LYNGBY | 0832AE | 25 m | 2:24.12 | |
38 | 158 | Bay Mathilde Juul | 2008 | LYNGBY | 0898AD | 25 m | 2:50.00 | |
39 | 163 | Bollesen Sara Kjær | 2008 | LYNGBY | 0888AD | 25 m | 2:50.00 | |
40 | 176 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 25 m | 2:50.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |
Løb 16, 100m Medley Herrer |
Sponsor: Min Altan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 103 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 1:04.02 | |
2 | 126 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:07.51 | |
3 | 214 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 1:07.55 | |
4 | 75 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 1:08.51 | |
5 | 120 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:08.87 | |
6 | 36 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 1:09.06 | |
7 | 110 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:10.41 | |
8 | 140 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:11.72 | |
9 | 112 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 1:12.24 | |
10 | 40 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:14.12 | |
11 | 148 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:15.34 | |
12 | 42 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 1:15.76 | |
13 | 46 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:15.93 | |
14 | 111 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 1:17.92 | |
15 | 151 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:18.06 | |
16 | 50 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 1:18.91 | |
17 | 27 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:19.83 | |
18 | 25 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 1:22.50 | |
19 | 113 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 1:23.39 | |
20 | 33 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 1:25.31 | |
21 | 200 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:27.75 | |
22 | 57 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 1:30.87 |
Årg. 2005-2018 |
1 | 206 | Kuipers Domingo | 2005 | ORCA NL | 200501787 | 25 m | 1:17.19 | |
2 | 55 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:18.65 | |
3 | 60 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:19.46 | |
4 | 34 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:20.84 | |
5 | 48 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 1:21.32 | |
6 | 193 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:22.94 | |
7 | 29 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 1:25.58 | |
8 | 69 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:25.82 | |
9 | 44 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:26.42 | |
10 | 192 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:26.79 | |
11 | 128 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 1:27.30 | |
12 | 68 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 1:27.68 | |
13 | 121 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:28.07 | |
14 | 144 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 1:29.32 | |
15 | 64 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 1:29.89 | |
16 | 122 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:30.21 | |
17 | 61 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 1:31.34 | |
18 | 161 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 1:33.60 | |
19 | 178 | Marcussen Karl | 2007 | LYNGBY | 0709AB | 25 m | 1:37.38 | |
20 | 209 | Zee Eise | 2005 | ORCA NL | 200501437 | 25 m | 1:37.94 | |
21 | 79 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 1:38.22 | |
22 | 170 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:38.91 | |
23 | 73 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 25 m | 1:38.96 | ||
24 | 94 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 1:39.01 | |
25 | 77 | Flügge Theo | 2006 | HVIDOVRE | 0649AC | 25 m | 1:39.06 | |
26 | 169 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 1:40.55 | |
27 | 168 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 1:40.66 | |
28 | 172 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:43.85 | |
29 | 80 | Harmens Marco Gundel | 2006 | HVIDOVRE | 0669AC | 25 m | 1:44.77 | |
30 | 92 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | 1:45.42 | ||
31 | 185 | Schou Asbjørn | 2008 | LYNGBY | 0813AA | 25 m | 1:50.58 | |
32 | 164 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 1:51.44 | |
33 | 167 | Fosbøl Hubert | 2007 | LYNGBY | 0793AC | 25 m | 1:52.95 | |
34 | 186 | Silfen-Jensen Hugo | 2007 | LYNGBY | 0759AH | 25 m | 1:57.63 | |
35 | 189 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 1:57.97 | |
36 | 175 | L-Gregersen Christian | 2008 | LYNGBY | 0837AA | 25 m | 2:01.37 | |
37 | 160 | Bendixen Jonas | 2009 | LYNGBY | 0941AC | 25 m | 2:06.39 | |
38 | 155 | Andreassen Anton Marinus | 2008 | LYNGBY | 0899AB | 25 m | 2:11.31 | |
39 | 183 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 2:16.14 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |
Løb 17, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Trævarefabrikkernes Udsal |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 22 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:14.33 | |
2 | 28 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 2:14.66 | |
3 | 93 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 2:21.64 | |
4 | 132 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 2:23.32 | |
5 | 104 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:24.07 | |
6 | 5 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 2:25.57 | |
7 | 117 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 2:28.36 | |
8 | 24 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:28.53 | |
9 | 139 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 2:28.80 | |
10 | 32 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 2:29.94 | |
11 | 99 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 2:30.66 | |
12 | 82 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 2:31.24 | |
13 | 85 | Kjer Rasmussen Emma | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 2:32.00 | |
14 | 76 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 2:33.27 | |
15 | 19 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 2:33.89 | |
16 | 3 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 2:34.34 | |
17 | 106 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 2:34.84 | |
18 | 210 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 2:38.23 | |
19 | 9 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 2:40.37 | |
20 | 23 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 2:42.52 | |
21 | 114 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 2:42.70 | |
22 | 86 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 2:43.01 | |
23 | 26 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 2:44.58 | |
24 | 15 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 2:44.60 | |
25 | 123 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 2:50.42 | |
26 | 149 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 2:52.87 | |
27 | 13 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 2:55.21 | |
28 | 14 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 3:04.33 | |
29 | 4 | Fischer Amalie Frost | 2005 | FARUM | 0502AR | 25 m | 3:06.00 | |
30 | 20 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 3:09.44 | |
31 | 202 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 3:50.84 | |
32 | 11 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m |
Årg. 2006-2018 |
1 | 118 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 2:43.30 | |
2 | 37 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 2:50.38 | |
3 | 49 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 2:52.22 | |
4 | 83 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 2:52.48 | |
5 | 21 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 2:53.71 | |
6 | 56 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 2:54.49 | |
7 | 39 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 2:55.79 | |
8 | 96 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 3:09.01 | |
9 | 31 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 3:09.13 | |
10 | 146 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 3:10.06 | |
11 | 90 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 3:17.93 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |
Løb 18, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Trævarefabrikkernes udsal |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 141 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 25 m | 1:57.97 | |
2 | 7 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 2:07.05 | |
3 | 215 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:09.66 | |
4 | 97 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 2:16.25 | |
5 | 81 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 2:16.71 | |
6 | 108 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 2:17.39 | |
7 | 111 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 2:18.20 | |
8 | 112 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 2:18.32 | |
9 | 98 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 2:18.74 | |
10 | 42 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 2:23.11 | |
11 | 1 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 2:24.10 | |
12 | 6 | Hougaard Benjamin | 2003 | FARUM | 0327AM | 25 m | 2:24.41 | |
13 | 10 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 2:26.27 | |
14 | 52 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 2:26.47 | |
15 | 194 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:27.01 | |
16 | 127 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 2:27.72 | |
17 | 216 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 2:29.84 | |
18 | 27 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 2:30.91 | |
19 | 113 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 2:32.75 | |
20 | 71 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 2:36.29 | |
21 | 115 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 2:36.81 | |
22 | 57 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 2:42.61 | |
23 | 8 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 25 m | 2:45.49 | |
24 | 88 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 2:50.45 | |
25 | 116 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 2:52.72 | |
26 | 199 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 2:55.55 |
Årg. 2005-2018 |
1 | 16 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 2:21.04 | |
2 | 34 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 2:26.87 | |
3 | 201 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 2:37.62 | |
4 | 72 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 2:39.40 | |
5 | 69 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 2:40.80 | |
6 | 29 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 2:46.72 | |
7 | 61 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 2:48.04 | |
8 | 12 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 2:50.21 | |
9 | 64 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 2:53.23 | |
10 | 77 | Flügge Theo | 2006 | HVIDOVRE | 0649AC | 25 m | 3:00.59 | |
11 | 92 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | 3:04.37 | ||
12 | 205 | Dijks Jasper | 2005 | ORCA NL | 200500109 | 25 m | 3:11.27 | |
13 | 169 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 3:15.00 | |
14 | 80 | Harmens Marco Gundel | 2006 | HVIDOVRE | 0669AC | 25 m | 3:22.81 | |
15 | 179 | Nordquist Andreas | 2009 | LYNGBY | 0965AA | 25 m | 4:00.00 | |
16 | 180 | Nordquist Nicholas | 2008 | LYNGBY | 0801AC | 25 m | 4:00.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |
Løb 19, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Scandic |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 2 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 2:53.49 | |
2 | 131 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 3:08.75 | |
3 | 13 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 3:09.24 | |
4 | 102 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 3:10.76 | |
5 | 204 | Bos Fleur | 2005 | ORCA NL | 200500674 | 25 m | 3:11.73 | |
6 | 30 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 3:12.36 | |
7 | 135 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 3:12.84 | |
8 | 24 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 3:13.71 | |
9 | 207 | Mulder Esmée | 2004 | ORCA NL | 200402924 | 25 m | 3:14.88 | |
10 | 26 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 3:17.82 | |
11 | 62 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 25 m | 3:20.01 | |
12 | 143 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 3:37.05 | |
13 | 196 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 3:40.72 | |
14 | 101 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m |
Årg. 2006-2018 |
1 | 145 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 3:14.89 | |
2 | 147 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 3:16.10 | |
3 | 18 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 3:27.54 | |
4 | 154 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 3:34.52 | |
5 | 177 | Madsen Wilma Adelhart | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 3:50.00 | |
6 | 31 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 3:54.00 | |
7 | 119 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 4:00.20 | |
8 | 165 | Breugel Celine Van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 4:15.00 | |
9 | 173 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 25 m | 4:20.00 | |
10 | 174 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |
Løb 20, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Scandic |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 103 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 2:34.17 | |
2 | 140 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:49.42 | |
3 | 150 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 2:56.64 | |
4 | 107 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 2:59.31 | |
5 | 134 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 3:01.05 | |
6 | 136 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 3:01.58 | |
7 | 151 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 3:06.93 | |
8 | 95 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 3:11.53 | |
9 | 200 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 3:37.45 |
Årg. 2005-2018 |
1 | 206 | Kuipers Domingo | 2005 | ORCA NL | 200501787 | 25 m | 2:52.52 | |
2 | 192 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 3:20.15 | |
3 | 197 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 3:20.84 | |
4 | 12 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 3:26.14 | |
5 | 44 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 3:29.14 | |
6 | 121 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 3:30.60 | |
7 | 168 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 3:42.30 | |
8 | 178 | Marcussen Karl | 2007 | LYNGBY | 0709AB | 25 m | 3:59.00 | |
9 | 172 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 4:10.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Spar Nord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 28 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:01.22 | |
2 | 117 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:02.48 | |
3 | 22 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:03.29 | |
4 | 35 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:04.78 | |
5 | 93 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 1:05.09 | |
6 | 105 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:05.46 | |
7 | 5 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 1:05.50 | |
8 | 210 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:06.52 | |
9 | 212 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 1:07.04 | |
10 | 3 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 1:07.42 | |
11 | 139 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:07.51 | |
12 | 24 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:07.62 | |
13 | 104 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:08.32 | |
14 | 99 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 1:08.57 | |
15 | 32 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:08.62 | |
16 | 19 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:09.42 | |
17 | 30 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:09.43 | |
18 | 89 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:09.55 | |
19 | 106 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:09.70 | |
20 | 131 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 1:10.03 | |
21 | 54 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:10.61 | |
22 | 15 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 1:10.74 | |
23 | 204 | Bos Fleur | 2005 | ORCA NL | 200500674 | 25 m | 1:11.06 | |
24 | 100 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 1:11.32 | |
25 | 208 | Wortel Amélie | 2005 | ORCA NL | 200500814 | 25 m | 1:11.50 | |
26 | 195 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 1:11.91 | |
27 | 133 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:12.91 | |
28 | 59 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:13.06 | |
29 | 45 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 1:13.25 | |
30 | 137 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:14.35 | |
31 | 26 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:14.61 | |
32 | 114 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 1:14.70 | |
33 | 9 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 1:14.76 | |
34 | 23 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:15.21 | |
35 | 207 | Mulder Esmée | 2004 | ORCA NL | 200402924 | 25 m | 1:16.34 | |
36 | 138 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:16.97 | |
37 | 13 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 1:17.37 | |
38 | 51 | Jacobsen Vilja Meinert | 2005 | GENTOFTE | 0546AQ | 25 m | 1:20.00 | |
39 | 62 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 25 m | 1:20.63 | |
40 | 196 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 1:22.54 | |
41 | 4 | Fischer Amalie Frost | 2005 | FARUM | 0502AR | 25 m | 1:25.45 | |
42 | 20 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 1:27.20 | |
43 | 203 | Bakker Ambersophie | 2005 | ORCA NL | 200500206 | 25 m | 1:28.50 | |
44 | 202 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:32.58 |
Årg. 2006-2018 |
1 | 147 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:06.40 | |
2 | 43 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:11.06 | |
3 | 67 | Sczzepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:12.73 | |
4 | 65 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:16.63 | |
5 | 146 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:16.91 | |
6 | 21 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:17.16 | |
7 | 49 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 1:18.21 | |
8 | 124 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:20.04 | |
9 | 96 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:20.17 | |
10 | 56 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:20.71 | |
11 | 37 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:24.12 | |
12 | 198 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:24.50 | |
13 | 145 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:24.69 | |
14 | 142 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:27.38 | |
15 | 154 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:29.34 | |
16 | 182 | Peick-Kristensen Amilia | 2008 | LYNGBY | 0842AJ | 25 m | 1:30.00 | |
17 | 153 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:30.06 | |
18 | 74 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 1:32.31 | |
19 | 84 | Jørgensen Katarina A. | 2006 | HVIDOVRE | 0654AO | 25 m | 1:36.30 | |
20 | 91 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | 1:40.31 | |
21 | 156 | Bang Liva | 2008 | LYNGBY | 0812AE | 25 m | 1:42.21 | |
22 | 190 | Weiste Maria | 2009 | LYNGBY | 0978AA | 25 m | 1:48.02 | |
23 | 187 | Simonsgaard Ella | 2008 | LYNGBY | 0832AE | 25 m | 1:54.54 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |
Løb 22, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Focus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 7 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 57.72 | |
2 | 36 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 1:00.38 | |
3 | 108 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:01.53 | |
4 | 107 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:01.83 | |
5 | 110 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:02.76 | |
6 | 112 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 1:03.46 | |
7 | 1 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 1:03.48 | |
8 | 127 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:03.69 | |
9 | 97 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 1:03.74 | |
10 | 216 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:03.81 | |
11 | 150 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:04.04 | |
12 | 148 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:04.26 | |
13 | 6 | Hougaard Benjamin | 2003 | FARUM | 0327AM | 25 m | 1:04.42 | |
14 | 81 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 1:04.50 | |
15 | 42 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 1:05.32 | |
16 | 115 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:05.71 | |
17 | 111 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 1:05.90 | |
18 | 8 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 25 m | 1:06.79 | |
19 | 52 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 1:07.01 | |
20 | 27 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:08.13 | |
21 | 194 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:08.76 | |
22 | 151 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:08.77 | |
23 | 113 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 1:09.33 | |
24 | 33 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 1:13.33 | |
25 | 71 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 1:13.99 | |
26 | 116 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 1:14.10 | |
27 | 87 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 1:14.90 | |
28 | 46 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:15.42 | |
29 | 200 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:17.30 | |
30 | 57 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 1:17.47 |
Årg. 2005-2018 |
1 | 16 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 1:06.20 | |
2 | 34 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:08.44 | |
3 | 128 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 1:09.21 | |
4 | 41 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:09.79 | |
5 | 72 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 1:10.92 | |
6 | 47 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:11.04 | |
7 | 69 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:11.82 | |
8 | 29 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 1:12.59 | |
9 | 48 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 1:12.75 | |
10 | 68 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 1:13.41 | |
11 | 192 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:15.45 | |
12 | 144 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 1:15.96 | |
13 | 64 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 1:18.01 | |
14 | 121 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:18.16 | |
15 | 122 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:18.47 | |
16 | 61 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 1:18.72 | |
17 | 209 | Zee Eise | 2005 | ORCA NL | 200501437 | 25 m | 1:19.27 | |
18 | 44 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:19.48 | |
19 | 79 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 1:22.21 | |
20 | 73 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 25 m | 1:24.65 | ||
21 | 205 | Dijks Jasper | 2005 | ORCA NL | 200500109 | 25 m | 1:26.63 | |
22 | 167 | Fosbøl Hubert | 2007 | LYNGBY | 0793AC | 25 m | 1:31.76 | |
23 | 94 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 1:34.66 | |
24 | 180 | Nordquist Nicholas | 2008 | LYNGBY | 0801AC | 25 m | 2:04.80 | |
25 | 179 | Nordquist Andreas | 2009 | LYNGBY | 0965AA | 25 m | 2:16.31 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |
Løb 23, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Zenlir Sundhedscenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 2 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 1:17.32 | |
2 | 22 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:19.23 | |
3 | 217 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 1:22.68 | |
4 | 28 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:24.25 | |
5 | 139 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:25.47 | |
6 | 30 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:25.98 | |
7 | 101 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:26.56 | |
8 | 35 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:26.95 | |
9 | 86 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 1:27.41 | |
10 | 129 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:27.55 | |
11 | 132 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:28.68 | |
12 | 24 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:29.28 | |
13 | 102 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 1:30.03 | |
14 | 135 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 1:30.04 | |
15 | 62 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 25 m | 1:32.53 | |
16 | 26 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:34.87 | |
17 | 152 | Tobberup Sofie Wilhjelm | 2004 | LYNGBY | 0436AX | 25 m | 1:35.24 | |
18 | 123 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:38.04 | |
19 | 143 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:39.34 | |
20 | 130 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:42.29 | |
21 | 114 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 1:44.14 | |
22 | 85 | Kjer Rasmussen Emma | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 1:44.48 | |
23 | 51 | Jacobsen Vilja Meinert | 2005 | GENTOFTE | 0546AQ | 25 m | 1:47.51 | |
24 | 203 | Bakker Ambersophie | 2005 | ORCA NL | 200500206 | 25 m | 1:48.12 | |
25 | 78 | Handberg Mathilde F | 2005 | HVIDOVRE | 0576AX | 25 m | 1:52.94 |
Årg. 2006-2018 |
1 | 147 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:30.11 | |
2 | 145 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:30.86 | |
3 | 58 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:33.43 | |
4 | 38 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:35.11 | |
5 | 18 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 1:35.89 | |
6 | 118 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:38.68 | |
7 | 56 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:39.18 | |
8 | 49 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 1:40.87 | |
9 | 31 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:42.78 | |
10 | 142 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:46.44 | |
11 | 119 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:51.74 | |
12 | 90 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 1:53.32 | |
13 | 84 | Jørgensen Katarina A. | 2006 | HVIDOVRE | 0654AO | 25 m | 1:56.07 | |
14 | 39 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:58.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Spar Nord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 103 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 1:10.07 | |
2 | 218 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 1:10.67 | |
3 | 126 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:15.13 | |
4 | 140 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:17.95 | |
5 | 75 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 1:18.69 | |
6 | 213 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:18.74 | |
7 | 36 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 1:19.55 | |
8 | 211 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 1:19.88 | |
9 | 134 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:21.57 | |
10 | 136 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:21.94 | |
11 | 216 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:22.04 | |
12 | 42 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 1:24.82 | |
13 | 98 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 1:24.95 | |
14 | 127 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:26.04 | |
15 | 1 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 1:28.85 | |
16 | 40 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:34.13 | |
17 | 57 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 1:36.20 | |
18 | 33 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 1:39.18 | |
19 | 199 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:46.46 | |
20 | 95 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m |
Årg. 2005-2018 |
1 | 206 | Kuipers Domingo | 2005 | ORCA NL | 200501787 | 25 m | 1:20.65 | |
2 | 197 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:31.78 | |
3 | 12 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 1:33.84 | |
4 | 193 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:34.77 | |
5 | 60 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:35.40 | |
6 | 201 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 1:40.69 | |
7 | 61 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 1:45.00 | |
8 | 64 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 1:46.02 | |
9 | 94 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 1:46.15 | |
10 | 92 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | 2:14.25 | ||
11 | 77 | Flügge Theo | 2006 | HVIDOVRE | 0649AC | 25 m | ||
12 | 80 | Harmens Marco Gundel | 2006 | HVIDOVRE | 0669AC | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Team Elite |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 89 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 2:39.80 | |
2 | 11 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 2:42.81 | |
3 | 82 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 2:46.50 | |
4 | 76 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 2:48.82 | |
5 | 15 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 2:51.63 | |
6 | 30 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:52.90 | |
7 | 100 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 2:53.37 | |
8 | 105 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 2:54.00 | |
9 | 99 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 2:57.33 | |
10 | 217 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 2:57.83 | |
11 | 23 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 2:59.70 | |
12 | 131 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 3:03.98 | |
13 | 195 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 3:08.69 | |
14 | 35 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 3:10.23 | |
15 | 28 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 3:10.25 | |
16 | 196 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 3:31.45 | |
17 | 123 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 3:33.28 | |
18 | 9 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | ||
19 | 93 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m |
Årg. 2006-2018 |
1 | 58 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 2:47.78 | |
2 | 146 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 3:06.43 | |
3 | 83 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 3:09.21 | |
4 | 21 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 3:17.73 | |
5 | 119 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 3:29.28 | |
6 | 90 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 3:32.11 | |
7 | 18 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 3:37.29 | |
8 | 171 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 3:40.00 | |
9 | 182 | Peick-Kristensen Amilia | 2008 | LYNGBY | 0842AJ | 25 m | 3:40.00 | |
10 | 156 | Bang Liva | 2008 | LYNGBY | 0812AE | 25 m | 3:55.00 | |
11 | 157 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 4:00.00 | |
12 | 184 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 4:00.00 | |
13 | 187 | Simonsgaard Ella | 2008 | LYNGBY | 0832AE | 25 m | 4:00.00 | |
14 | 190 | Weiste Maria | 2009 | LYNGBY | 0978AA | 25 m | 4:00.00 | |
15 | 158 | Bay Mathilde Juul | 2008 | LYNGBY | 0898AD | 25 m | 4:30.00 | |
16 | 163 | Bollesen Sara Kjær | 2008 | LYNGBY | 0888AD | 25 m | 4:30.00 | |
17 | 176 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 25 m | 4:30.00 | ||
18 | 91 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |
Løb 28, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Team Elite |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 75 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 2:22.66 | |
2 | 112 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 2:27.79 | |
3 | 120 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 2:31.50 | |
4 | 52 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 2:31.82 | |
5 | 211 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 2:39.78 | |
6 | 136 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 2:40.88 | |
7 | 108 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 2:42.07 | |
8 | 50 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 2:49.65 | |
9 | 110 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:51.48 | |
10 | 200 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 3:06.66 | |
11 | 151 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 3:35.11 | |
12 | 81 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | ||
13 | 97 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m |
Årg. 2005-2018 |
1 | 206 | Kuipers Domingo | 2005 | ORCA NL | 200501787 | 25 m | 2:32.64 | |
2 | 16 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 2:36.84 | |
3 | 69 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 3:01.61 | |
4 | 128 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 3:09.26 | |
5 | 68 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 3:10.57 | |
6 | 44 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 3:22.49 | |
7 | 164 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 3:50.00 | |
8 | 167 | Fosbøl Hubert | 2007 | LYNGBY | 0793AC | 25 m | 3:50.00 | |
9 | 160 | Bendixen Jonas | 2009 | LYNGBY | 0941AC | 25 m | 3:55.00 | |
10 | 155 | Andreassen Anton Marinus | 2008 | LYNGBY | 0899AB | 25 m | 4:00.00 | |
11 | 183 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 4:00.00 | |
12 | 186 | Silfen-Jensen Hugo | 2007 | LYNGBY | 0759AH | 25 m | 4:00.00 | |
13 | 189 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 4:00.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |
Løb 29, 200m Medley Damer |
Sponsor: ProAlign |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 22 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:28.63 | |
2 | 117 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 2:36.14 | |
3 | 130 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 2:40.93 | |
4 | 217 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 2:42.10 | |
5 | 85 | Kjer Rasmussen Emma | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 2:42.71 | |
6 | 132 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 2:42.73 | |
7 | 101 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 2:42.96 | |
8 | 129 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 2:47.24 | |
9 | 104 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:50.62 | |
10 | 204 | Bos Fleur | 2005 | ORCA NL | 200500674 | 25 m | 2:51.77 | |
11 | 207 | Mulder Esmée | 2004 | ORCA NL | 200402924 | 25 m | 2:52.36 | |
12 | 24 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:52.42 | |
13 | 133 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 2:52.47 | |
14 | 32 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 2:52.75 | |
15 | 11 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 2:52.76 | |
16 | 210 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 2:53.75 | |
17 | 143 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:54.96 | |
18 | 45 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 2:56.30 | |
19 | 212 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 2:57.12 | |
20 | 208 | Wortel Amélie | 2005 | ORCA NL | 200500814 | 25 m | 2:59.18 | |
21 | 54 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 2:59.20 | |
22 | 102 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 2:59.75 | |
23 | 106 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 3:00.72 | |
24 | 19 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 3:02.54 | |
25 | 137 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 3:02.83 | |
26 | 82 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 3:02.97 | |
27 | 59 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 3:03.01 | |
28 | 26 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 3:03.36 | |
29 | 13 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 3:07.57 | |
30 | 62 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 25 m | 3:08.89 | |
31 | 135 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 3:10.35 | |
32 | 123 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 3:11.28 | |
33 | 138 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 3:19.55 | |
34 | 20 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 3:38.28 | |
35 | 202 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 3:59.80 | |
36 | 78 | Handberg Mathilde F | 2005 | HVIDOVRE | 0576AX | 25 m | 4:02.73 |
Årg. 2006-2018 |
1 | 118 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 3:03.36 | |
2 | 43 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 3:03.52 | |
3 | 38 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 3:04.17 | |
4 | 67 | Sczzepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 3:06.12 | |
5 | 65 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 3:07.74 | |
6 | 49 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 3:08.30 | |
7 | 39 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 3:10.22 | |
8 | 56 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 3:11.01 | |
9 | 154 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 3:17.14 | |
10 | 198 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 3:18.93 | |
11 | 153 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 3:23.49 | |
12 | 124 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 3:24.76 | |
13 | 31 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 3:30.40 | |
14 | 74 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 3:35.87 | |
15 | 37 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 3:50.43 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |
Løb 30, 200m Medley Herrer |
Sponsor: ProAlign |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 141 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 25 m | 2:17.55 | |
2 | 218 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 2:24.13 | |
3 | 126 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 2:25.89 | |
4 | 134 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 2:30.94 | |
5 | 120 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 2:31.63 | |
6 | 150 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 2:31.64 | |
7 | 95 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 2:34.01 | |
8 | 107 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 2:35.34 | |
9 | 140 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:36.97 | |
10 | 211 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 2:39.26 | |
11 | 148 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 2:39.88 | |
12 | 98 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 2:40.09 | |
13 | 7 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 2:40.21 | |
14 | 111 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 2:43.78 | |
15 | 115 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 2:43.95 | |
16 | 40 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 2:46.74 | |
17 | 213 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 2:46.86 | |
18 | 194 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:47.23 | |
19 | 46 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 2:49.19 | |
20 | 127 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 2:49.72 | |
21 | 42 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 2:49.97 | |
22 | 27 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 2:52.88 | |
23 | 50 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 2:55.23 | |
24 | 33 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 3:01.61 | |
25 | 216 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 3:01.73 | |
26 | 71 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 3:03.42 | |
27 | 113 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 3:05.62 | |
28 | 87 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 3:10.95 | |
29 | 57 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 3:12.34 | |
30 | 116 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 3:22.12 | |
31 | 199 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 3:22.69 |
Årg. 2005-2018 |
1 | 60 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 2:50.09 | |
2 | 34 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 2:51.89 | |
3 | 122 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 2:52.43 | |
4 | 197 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 2:56.70 | |
5 | 193 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 2:58.09 | |
6 | 47 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 3:00.23 | |
7 | 69 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 3:01.41 | |
8 | 44 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 3:02.33 | |
9 | 41 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 3:04.43 | |
10 | 192 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 3:04.78 | |
11 | 201 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 3:05.75 | |
12 | 209 | Zee Eise | 2005 | ORCA NL | 200501437 | 25 m | 3:07.56 | |
13 | 68 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 3:11.52 | |
14 | 121 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 3:13.46 | |
15 | 61 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 3:16.13 | |
16 | 48 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 3:16.86 | |
17 | 64 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 3:22.60 | |
18 | 205 | Dijks Jasper | 2005 | ORCA NL | 200500109 | 25 m | 3:24.11 | |
19 | 79 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 3:24.87 | |
20 | 12 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 3:30.21 | |
21 | 29 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 3:30.29 | |
22 | 92 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | 3:39.37 | ||
23 | 144 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 3:49.11 | |
24 | 80 | Harmens Marco Gundel | 2006 | HVIDOVRE | 0669AC | 25 m | 4:12.58 | |
25 | 77 | Flügge Theo | 2006 | HVIDOVRE | 0649AC | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:07 |