Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
Barracuda Race |
|
Utskriftsdatum |
24 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
21:26 |
|
|
Arrangör |
SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 november 2017 |
|
|
|
|
Gren 22, 50m Ryggsim Damer A |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
341 |
1 |
Elina Ryding |
2000 |
BG2800 |
S 77 |
|
25m |
40.47 |
538 |
2 |
Ylwali Häggblad |
2000 |
AB2600 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
38.07 |
84 |
3 |
Lina Maltesson |
2000 |
BF0600 |
ELFSBORG |
|
25m |
37.43 |
336 |
4 |
Ellen Olofsson |
2000 |
BK3600 |
S 77 |
|
25m |
37.04 |
248 |
5 |
Anna Hofer |
2000 |
BQ4600 |
KALMAR SS |
|
25m |
37.41 |
559 |
6 |
Regina Borg Wermäng |
1999 |
AG5899 |
ANGERED |
|
25m |
37.97 |
552 |
7 |
Ellen Lindholm |
1999 |
AP8899 |
ÄLMHULT |
|
25m |
39.64 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
83 |
1 |
Hannah Lornell |
2000 |
AI3200 |
ELFSBORG |
|
25m |
36.72 |
505 |
2 |
Elin Ljunggren |
2000 |
AC5200 |
HVETLANDA |
|
25m |
36.27 |
211 |
3 |
Thelma Jöhncke |
1999 |
AN5699 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
35.40 |
445 |
4 |
Olivia Rudqvist |
2000 |
AA2600 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
34.28 |
44 |
5 |
Sandra Lange |
1999 |
AK0699 |
ALVESTA SS |
|
25m |
34.49 |
235 |
6 |
Emma Roos |
1999 |
AB7899 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
36.12 |
518 |
7 |
Ebba Bergström |
2000 |
AZ3200 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
36.57 |
115 |
8 |
Andrea Berggren |
2000 |
BC5800 |
GÖTEBORG |
|
25m |
36.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
47 |
1 |
Julia Åstrand |
1999 |
AT7499 |
ALVESTA SS |
|
25m |
33.79 |
258 |
2 |
Anna Sjölund |
2000 |
AG8800 |
KALMAR SS |
|
25m |
33.55 |
274 |
3 |
Sanna Westerberg |
1998 |
AP9898 |
KARLSKRONA |
|
25m |
33.24 |
511 |
4 |
Elsa Sellmo |
2000 |
AP1200 |
HVETLANDA |
|
25m |
32.80 |
178 |
5 |
Solveig Ramallo |
1993 |
BX2693 |
GÖTEBORG |
|
25m |
33.15 |
74 |
6 |
Louise Johansson |
1999 |
BF0299 |
ELFSBORG |
|
25m |
33.27 |
533 |
7 |
Isabelle Ehrngren |
1999 |
BC0699 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
33.65 |
34 |
8 |
Ayten Abdelkareem |
2000 |
BR5400 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
34.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
369 |
1 |
Ebba Hellström |
1992 |
AK6692 |
S 02 |
|
25m |
32.49 |
225 |
2 |
Hanna Eriksson |
1999 |
AD2499 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
31.82 |
268 |
3 |
Tea Gladher |
2000 |
AB1400 |
KARLSKRONA |
|
25m |
31.69 |
252 |
4 |
Josefin Lewton |
1997 |
BF0297 |
KALMAR SS |
|
25m |
28.77 |
107 |
5 |
Tilda Öman |
2000 |
AI7200 |
ELFSBORG |
|
25m |
30.43 |
316 |
6 |
Annie Myrlander |
1995 |
AB5295 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
31.77 |
271 |
7 |
Ida Rosenius |
2000 |
AI7400 |
KARLSKRONA |
|
25m |
32.10 |
130 |
8 |
Christina Ekstedt |
1996 |
AM2296 |
GÖTEBORG |
|
25m |
32.69 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
24 november 2017 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
Utskriftstid |
21:26 |
|