Program för Snapphanesimmet 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Snapphanesimmet |
|
Utskriftsdatum |
02 december 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
08:40 |
|
|
Arrangör |
S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 december 2017 |
|
|
|
|
Gren 1, 100m Frisim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
2 |
Sånja Evans-Johansson |
2002 |
AU8802 |
KARLSHAMN |
|
25m |
|
12 |
3 |
Rebecka Ungureanu |
2004 |
AX7404 |
BROMÖLLA |
|
25m |
1:21.24 |
6 |
4 |
Ellen Johansson |
2003 |
BF1203 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:17.10 |
44 |
5 |
Emmy Olofsson |
2003 |
AY4403 |
S 71 |
|
25m |
1:20.04 |
4 |
6 |
Klara Harrysson |
2004 |
AM3604 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:21.33 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
2 |
Sigrid Lundström |
2003 |
AB9403 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:11.94 |
86 |
3 |
Elsa Wahlbeck |
2002 |
AM4202 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:06.19 |
38 |
4 |
Tilda Ericsson |
2002 |
AH0402 |
S 71 |
|
25m |
1:04.23 |
24 |
5 |
Emilia Olsson |
2002 |
AA6802 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:05.77 |
20 |
6 |
Agnes Delen Abrahamsson |
2002 |
AQ3602 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:10.21 |
72 |
7 |
Cazzandra Lindblad |
2003 |
AQ5803 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:15.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
79 |
3 |
Therese Pålsson |
2001 |
BJ4401 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:05.58 |
1 |
4 |
Evy Ulijn |
1996 |
|
ARETHUSA |
|
25m |
59.77 |
81 |
5 |
Klara Stigsson |
2001 |
AL0201 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:02.90 |
15 |
6 |
Auste Ziuznyte |
2001 |
BW6801 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:09.94 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
78 |
2 |
Petronella Ottosson |
2002 |
AN8802 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:02.01 |
26 |
3 |
Linnéa Persson |
2002 |
AA5802 |
KK KARPEN |
|
25m |
59.98 |
48 |
4 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
25m |
57.87 |
89 |
5 |
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
SK LAXEN |
|
25m |
59.26 |
39 |
6 |
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
S 71 |
|
25m |
1:01.61 |
84 |
7 |
Wilma Svensson |
2002 |
BK8402 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:03.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
2 |
Alva Stenebo |
2003 |
AY6403 |
S 71 |
|
25m |
1:08.63 |
5 |
3 |
Ebba Hellzén |
2003 |
AE3603 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:03.31 |
54 |
4 |
Moa Bergdahl |
2003 |
BB8603 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:02.07 |
18 |
5 |
Cornelia Bernspång |
2003 |
AW7603 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:03.26 |
60 |
6 |
Hannah Fritz |
2003 |
BB5603 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:03.31 |
47 |
7 |
Michaela Ruzic |
2003 |
AG8203 |
S 71 |
|
25m |
1:08.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
90 |
2 |
Andrea Wollentz |
2004 |
BC3404 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:13.48 |
65 |
3 |
Thea Hero |
2004 |
AN6204 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:11.35 |
42 |
4 |
Wilma Nilsson |
2004 |
AB0804 |
S 71 |
|
25m |
1:06.97 |
67 |
5 |
Elsa Jonsson |
2004 |
AN0404 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:10.13 |
9 |
6 |
Felicia Zander |
2004 |
BK9804 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:12.68 |
87 |
7 |
Tilda Westergren |
2004 |
AN4404 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:16.87 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
02 december 2017 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
08:40 |
|