Startliste for Regionsmesterskab Nordsjælland
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 134, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2003 |
1 | 72 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 25 m | 52.22 | |
2 | 144 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 56.94 | |
3 | 151 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 57.96 | |
4 | 143 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 50 m | 58.16 | |
5 | 252 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 59.05 | |
6 | 402 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 59.22 | |
7 | 67 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:00.48 | |
8 | 11 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 1:00.49 | |
9 | 289 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 1:00.66 | |
10 | 195 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | SLANGERUP | 0363AB | 25 m | 1:00.88 | |
11 | 201 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 1:01.19 | |
12 | 152 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 50 m | 1:01.34 | |
13 | 138 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:01.54 | |
14 | 168 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 1:01.56 | |
15 | 135 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 1:01.58 | |
16 | 410 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 1:01.81 | |
17 | 167 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 1:01.90 | |
18 | 219 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 25 m | 1:01.96 | |
19 | 238 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:01.96 | |
20 | 274 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 1:02.37 | |
21 | 10 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:02.43 | |
22 | 102 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:02.92 | |
23 | 64 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:03.11 | |
24 | 55 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:04.07 | |
25 | 342 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 1:05.20 | |
26 | 31 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:05.49 | |
27 | 344 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 1:05.93 | |
28 | 270 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 1:06.20 | |
29 | 156 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:06.31 | |
30 | 340 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 25 m | 1:06.34 | |
31 | 113 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 1:06.69 | |
32 | 226 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 1:06.78 | |
33 | 79 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 50 m | 1:06.96 | |
34 | 346 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 1:06.99 | |
35 | 39 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:07.16 | |
36 | 397 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:07.16 | |
37 | 183 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 1:08.00 | |
38 | 184 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 1:08.00 | |
39 | 15 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:08.04 | |
40 | 407 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:10.22 | |
41 | 7 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:11.17 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 145 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 1:02.38 | |
2 | 35 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:02.58 | |
3 | 383 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 1:02.59 | |
4 | 218 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 1:02.95 | |
5 | 178 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:03.41 | |
6 | 8 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:03.63 | |
7 | 336 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:03.98 | |
8 | 244 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:04.65 | |
9 | 292 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:04.68 | |
10 | 220 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 1:04.84 | |
11 | 99 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:05.10 | |
12 | 367 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:05.54 | |
13 | 133 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:05.78 | |
14 | 24 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:06.13 | |
15 | 111 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:06.21 | |
16 | 146 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 1:06.26 | |
17 | 23 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:06.36 | |
18 | 199 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 1:06.88 | |
19 | 139 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 1:06.96 | |
20 | 288 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 1:06.98 | |
21 | 105 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 1:07.04 | |
22 | 40 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:07.43 | |
23 | 58 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:07.51 | |
24 | 283 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 1:08.18 | |
25 | 71 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:08.23 | |
26 | 257 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 1:08.34 | |
27 | 26 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:08.87 | |
28 | 275 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 1:08.92 | |
29 | 132 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:09.11 | |
30 | 369 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 1:09.18 | |
31 | 200 | Olsen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 25 m | 1:12.21 | |
32 | 217 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 25 m | 1:12.72 | |
33 | 148 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:13.16 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 107 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:02.82 | |
2 | 197 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:03.95 | |
3 | 308 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:05.31 | |
4 | 234 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:05.70 | |
5 | 32 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:06.89 | |
6 | 311 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:06.89 | |
7 | 330 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:07.68 | |
8 | 271 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:07.96 | |
9 | 390 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:08.03 | |
10 | 245 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:08.85 | |
11 | 337 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:08.91 | |
12 | 36 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:09.52 | |
13 | 242 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:09.56 | |
14 | 248 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:09.61 | |
15 | 319 | Løvgren Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:10.55 | |
16 | 315 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:10.98 | |
17 | 246 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:10.99 | |
18 | 318 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:12.13 | |
19 | 16 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:12.32 | |
20 | 413 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:12.44 | |
21 | 418 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:12.51 | |
22 | 329 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | 1:13.02 | |
23 | 377 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:13.74 | |
24 | 290 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:14.32 | |
25 | 400 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 1:14.33 | |
26 | 408 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 25 m | 1:22.22 | ||
27 | 305 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 1:24.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |