Ohjelma Sälsimmet 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
Sälsimmet |
|
Utskriftsdatum |
07 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Kvissleby |
|
Utskriftstid |
13:29 |
|
|
Arrangör |
Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 6, 100m Ryggsim Herrar 13-16 |
Finaler (3) |
Sponsor: Sund Birsta, KnowIt |
|
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
21 |
1 |
Reijk Rombouts |
2004 |
AY2704 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
|
27 |
2 |
Hannes Wikström |
2003 |
AD0303 |
HÄRNÖSAND |
|
50m |
1:30.71 |
37 |
3 |
Felix Balkerud |
2001 |
AH1301 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:25.84 |
178 |
4 |
Axel Södervall |
2004 |
AH8904 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:26.28 |
63 |
5 |
Anton Hansson |
2003 |
AO7103 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:35.53 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
6 |
1 |
Viggo Reit |
2003 |
AK5703 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:23.16 |
7 |
2 |
Gustaf Sandström |
2003 |
AP4703 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:16.46 |
44 |
3 |
Filip Borgström |
2001 |
AK5101 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:13.62 |
157 |
4 |
Jonathan Nilsson |
2003 |
AD5103 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:14.52 |
181 |
5 |
Jason Walterstad |
2004 |
AH5904 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:17.90 |
103 |
6 |
Ludvig Utterström |
2004 |
AM7304 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:24.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
82 |
1 |
David Näslund |
2001 |
AC2901 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:09.03 |
144 |
2 |
Albin Hedlund |
2003 |
AA0903 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:06.31 |
41 |
3 |
Robin Björklund |
2002 |
AA9502 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:02.15 |
131 |
4 |
Anton Boström |
2001 |
AK0501 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:06.08 |
129 |
5 |
Joel Berglund |
2002 |
AG9702 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:06.87 |
58 |
6 |
Mattias Gillgren |
2003 |
AR0303 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:13.33 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
07 oktober 2017 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
Utskriftstid |
13:29 |
|