Ohjelma Grand Prix 25
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 32
|
Kilpailu |
Grand Prix 25 m |
|
Tulostuspäivämäärä |
15 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
09:05 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
14 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
Laji 32, 100m Perhosuinti Miehet |
Alkuerät (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Veeti Laine |
2000 |
00A876 |
Cetus |
|
50m |
1:03.93 |
1:01.93 |
|
4 |
Arttu Heikkinen |
2000 |
00A448 |
UiTa |
|
50m |
1:03.73 |
1:01.73 |
|
5 |
Eemil Kylmä |
2001 |
01A631 |
Cetus |
|
25m |
1:01.90 |
1:01.90 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Joona Ruuskanen |
2000 |
00A503 |
Cetus |
|
25m |
1:01.56 |
1:01.56 |
|
2 |
Tatu Hörkkö |
2001 |
01A394 |
UiTa |
|
50m |
1:03.13 |
1:01.13 |
|
3 |
Herman Widbom |
2001 |
01A188 |
Cetus |
|
50m |
1:02.93 |
1:00.93 |
|
4 |
Eerikki Laitala |
2001 |
01A548 |
Cetus |
|
25m |
1:00.29 |
1:00.29 |
|
5 |
Leevi Suhonen |
1999 |
99A419 |
SWIM |
|
25m |
1:00.93 |
1:00.93 |
|
6 |
Santeri Herpola |
2003 |
03A188 |
ÅSK |
|
50m |
1:02.98 |
1:00.98 |
|
7 |
Elias Soukola |
1999 |
99A759 |
JUK |
|
50m |
1:03.55 |
1:01.55 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Jere Ruuhonen |
2001 |
01A461 |
Cetus |
|
50m |
1:01.62 |
59.62 |
|
2 |
Saku Salo |
1995 |
95A816 |
UiTa |
|
25m |
58.90 |
58.90 |
|
3 |
Juho Seppälä |
1999 |
99B048 |
SiWa |
|
50m |
59.07 |
57.07 |
|
4 |
Sergey Kuznetsov |
2000 |
00A199 |
Cetus |
|
50m |
54.21 |
52.21 |
|
5 |
Juho Grönblom |
1998 |
98A357 |
RaisU |
|
50m |
57.06 |
55.06 |
|
6 |
Elias Päivinen |
1997 |
97A805 |
SWIM |
|
50m |
1:00.02 |
58.02 |
|
7 |
Jaakko Siipola |
1999 |
99A388 |
ÅSK |
|
50m |
1:01.36 |
59.36 |
|
8 |
Isak Gramén |
2001 |
01B058 |
Cetus |
|
50m |
1:02.28 |
1:00.28 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Santeri Hulkko |
2000 |
00A843 |
LaUS |
|
25m |
59.49 |
59.49 |
|
2 |
Danila Dobrzhanskiy |
1998 |
98B028 |
SWIM |
|
50m |
1:00.41 |
58.41 |
|
3 |
Otto Rannikko |
1999 |
99A384 |
ÅSK |
|
50m |
58.50 |
56.50 |
|
4 |
Riku Pöytäkivi |
1993 |
93A973 |
HSS |
|
50m |
53.62 |
51.62 |
|
5 |
Arttu Erkinaro |
1992 |
92A595 |
OU |
|
50m |
56.28 |
54.28 |
|
6 |
Verneri Mattila |
1999 |
99A177 |
HSS |
|
50m |
59.79 |
57.79 |
|
7 |
Alex Lassila |
2000 |
00B034 |
Cetus |
|
50m |
1:01.19 |
59.19 |
|
8 |
Antti Leiponen |
1998 |
98A235 |
JUK |
|
50m |
1:02.21 |
1:00.21 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Leo Roine |
2001 |
01B182 |
UiTa |
|
50m |
1:01.43 |
59.43 |
|
2 |
Oskar Mäkelä |
1998 |
98B074 |
Octopus |
|
50m |
1:00.31 |
58.31 |
|
3 |
Veeti Ruohtula |
2001 |
01A193 |
JoUS |
|
50m |
57.87 |
55.87 |
|
4 |
Joeri Verlinden |
1988 |
|
PSV |
|
25m |
50.31 |
50.31 |
|
5 |
Niko Mäkelä |
1998 |
98A679 |
RiUS |
|
50m |
55.04 |
53.04 |
|
6 |
Jani-Markus Sula |
1999 |
99A052 |
ÅSK |
|
50m |
59.67 |
57.67 |
|
7 |
Kristian Johansson |
1969 |
69A021 |
Cetus |
|
50m |
1:01.18 |
59.18 |
|
8 |
Eemeli Leinonen |
2002 |
02A681 |
UiTa |
|
50m |
1:01.71 |
59.71 |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
15 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
09:05 |
|