Program för Speedo Swim Meet 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 49
|
Tävling |
Speedo Swim Meet 2017 |
|
Utskriftsdatum |
30 september 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Helsingborg |
|
Utskriftstid |
19:13 |
|
|
Arrangör |
Helsingborgs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 augusti 2017 |
|
|
|
|
Gren 49, 50m Frisim Fl. 14 |
Finaler (4) |
Beräknad start 11:31 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
200 |
2 |
Sabina Rosengren |
2003 |
AV1803 |
SJÖBO SS |
|
25m |
35.90 |
208 |
3 |
Moa Järnegren |
2003 |
BK6803 |
SK TRITON |
|
50m |
35.06 |
30 |
4 |
Emmie Bengtsson |
2003 |
BU9203 |
HS |
|
25m |
32.69 |
243 |
5 |
Johanna Andersson |
2003 |
BP5803 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
32.71 |
253 |
6 |
Ellen Johansson |
2003 |
BF1203 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
35.55 |
85 |
7 |
Ellinor Persson |
2003 |
BX5203 |
HS |
|
25m |
39.84 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
5 |
0 |
Dikte Lagergren |
2003 |
BV9203 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
32.61 |
143 |
1 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
LANDSKRONA |
|
50m |
32.27 |
22 |
2 |
Isabell Tretinjak |
2003 |
AH1203 |
SK HAJEN |
|
25m |
31.97 |
86 |
3 |
Cecilia Pettersson |
2003 |
AR2803 |
HS |
|
25m |
31.83 |
89 |
4 |
Filippa Philipsson Eriksson |
2003 |
AX7203 |
HS |
|
25m |
31.42 |
17 |
5 |
Clara Huston |
2003 |
AR7603 |
SK HAJEN |
|
25m |
31.57 |
195 |
6 |
Alva Stenebo |
2003 |
AY6403 |
S 71 |
|
25m |
31.86 |
293 |
7 |
Ellinor Henriksson |
2003 |
AC6803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
32.07 |
242 |
8 |
Emmie Andersson |
2003 |
AR1403 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
32.50 |
123 |
9 |
Sarah Petersson |
2003 |
AC7803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
32.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
230 |
0 |
Tilda Arthursson |
2003 |
BD7603 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
31.39 |
160 |
1 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
31.16 |
14 |
2 |
Thea Dahlqvist |
2003 |
AR4603 |
SK HAJEN |
|
25m |
30.90 |
146 |
3 |
Katja Haglund |
2003 |
BW9203 |
LANDSKRONA |
|
25m |
30.48 |
233 |
4 |
Sanna Bodsjö |
2003 |
AD6203 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
30.26 |
180 |
5 |
Felicia Karlsson |
2003 |
AF1603 |
OSBY SS |
|
25m |
30.39 |
154 |
6 |
Wilma Rundblad |
2003 |
AP5803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
30.88 |
198 |
7 |
Tilde Persson |
2003 |
AC5403 |
SJÖBO SS |
|
50m |
31.01 |
193 |
8 |
Michaela Ruzic |
2003 |
AG8203 |
S 71 |
|
25m |
31.29 |
23 |
9 |
Freja Werker |
2003 |
AH3203 |
SK HAJEN |
|
25m |
31.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
13 |
0 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
25m |
29.77 |
130 |
1 |
Cornelia Bernspång |
2003 |
AW7603 |
KK KARPEN |
|
50m |
29.58 |
150 |
2 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
29.42 |
149 |
3 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
29.15 |
24 |
4 |
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
HS |
|
25m |
27.83 |
223 |
5 |
Antonia Sandblom |
2003 |
AG4603 |
SK TRITON |
|
25m |
28.87 |
144 |
6 |
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
LANDSKRONA |
|
25m |
29.19 |
186 |
7 |
Alma Torkelsson |
2003 |
AE5603 |
OSBY SS |
|
25m |
29.50 |
197 |
8 |
Emy Ek |
2003 |
BK3403 |
SJÖBO SS |
|
50m |
29.63 |
249 |
9 |
Ebba Hellzén |
2003 |
AE3603 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
30.08 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
30 september 2017 |
Licensierad till: Helsingborgs Simsällskap |
Utskriftstid |
19:13 |
|