Program for Hillerød Cup 2017
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 9, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 412 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:11.88 | |
2 | 414 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:14.29 | |
3 | 422 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 1:14.44 | |
4 | 401 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:18.34 | |
5 | 405 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:18.68 | |
6 | 191 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:21.55 | |
7 | 193 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 1:21.75 | |
8 | 231 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:22.33 | |
9 | 413 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:22.90 | |
10 | 370 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:23.33 | |
11 | 406 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 1:24.04 | |
12 | 408 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 1:26.84 | |
13 | 409 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 1:27.17 | |
14 | 212 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:29.14 | |
15 | 90 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 1:29.28 | |
16 | 221 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:29.77 | |
17 | 202 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 1:30.60 | |
18 | 400 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 1:30.73 | |
19 | 217 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:30.97 | |
20 | 130 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:30.98 | |
21 | 166 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 1:31.32 | |
22 | 259 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 1:31.33 | |
23 | 61 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:31.61 | |
24 | 185 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:32.63 | |
25 | 151 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 50 m | 1:33.90 | |
26 | 163 | Therkelsen Gry | 2004 | HELSINGE | 0496AT | 25 m | 1:33.98 | |
27 | 243 | Stoltz Alberte | 2004 | RØNNE | 0412AQ | 25 m | 1:34.43 | |
28 | 417 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 1:34.54 | |
29 | 223 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 1:37.38 | |
30 | 159 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 25 m | 1:37.56 | |
31 | 238 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 25 m | 1:39.06 | |
32 | 19 | Aagesen Josephine | 2003 | HOVEDSTAD | 0338AK | 25 m | 1:39.49 | |
33 | 11 | Ottosson Annie | 2002 | SK STIMMET | AT8802 | 25 m | 1:40.11 | |
34 | 93 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 1:40.92 | |
35 | 1 | Fagerlind Ester | 2005 | SK STIMMET | BA2405 | 25 m | 1:42.27 | |
36 | 128 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | HASLEV | 0554AO | 25 m | 1:43.03 | |
37 | 15 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 25 m | 1:43.64 | |
38 | 36 | Borre Flora Askjær-Friis | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:43.64 | ||
39 | 2 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 1:45.16 | |
40 | 8 | Jakobsson Ebba | 2004 | SK STIMMET | BP2204 | 25 m | 1:45.69 | |
41 | 3 | Gunnarsson Simona | 2007 | SK STIMMET | AC8807 | 25 m | 1:49.72 | |
42 | 134 | Svenstrup Maja | 2002 | HASLEV | 0232AB | 25 m | 1:50.00 | |
43 | 103 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 1:51.41 | |
44 | 7 | Lövenkjaer Clara | 2006 | SK STIMMET | AW6806 | 25 m | 1:52.76 | |
45 | 170 | Eriksen Sarah Cecilia | 2004 | HELSINGE | 0448AW | 25 m | 1:53.63 | |
46 | 123 | Jacobsen Nicoline Bohn | 2006 | HASLEV | 0642AH | 25 m | 1:58.00 | |
47 | 14 | Dyndgaard Nelli Zsigri | 2006 | HOVEDSTAD | 0674AB | 25 m | 2:00.00 | |
48 | 30 | Ernst Katrine Jo | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AE | 25 m | 2:00.00 | |
49 | 39 | Andersen Bjørg Trærup | 2004 | HOVEDSTAD | 0456AK | 25 m | 2:00.00 | |
50 | 5 | Ljungdahl Gabriella | 2008 | SK STIMMET | AB8408 | 25 m | 2:00.16 | |
51 | 240 | Christiansen Sofie | 2005 | RØNNE | 0558AV | 25 m | 2:01.06 | |
52 | 127 | Larsen Cecilie Engsted | 2006 | HASLEV | 0618AG | 25 m | 2:01.88 | |
53 | 10 | Nilsson Signe | 2008 | SK STIMMET | AB9408 | 25 m | 2:02.76 | |
54 | 181 | Jesse Melani | 2008 | HELSINGE | 0804AA | 25 m | 2:03.74 | |
55 | 316 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 2:03.93 | |
56 | 59 | Singer Nathalie | 2005 | HOVEDSTAD | 0504AD | 25 m | 2:07.24 | |
57 | 107 | Nielsen Lianne Jing | 2005 | FR.VÆRK | 0544AX | 25 m | 2:10.10 | |
58 | 101 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | 2:14.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:24 |