Startliste for Hillerød Cup 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 31
|
Stævne navn |
Hillerød Cup |
|
Udskriftsdato |
25 november 2017 |
|
|
Stævne by |
Hillerød |
|
Udskriftstidspunkt |
16:20 |
|
|
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
25 november 2017 |
|
|
|
|
Løb 31, 200m Frisvømning Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
240 |
2 |
Sofie Christiansen |
2005 |
0558AV |
RØNNE |
|
25m |
3:27.67 |
3 |
3 |
Simona Gunnarsson |
2007 |
AC8807 |
SK STIMMET |
|
25m |
3:15.16 |
302 |
4 |
Lise Elton Jokumsen |
2004 |
0482AZ |
HILLERØD |
|
25m |
3:21.07 |
127 |
5 |
Cecilie Engsted Larsen |
2006 |
0618AG |
HASLEV |
|
25m |
3:30.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
299 |
1 |
Caroline Henning |
2005 |
0508AM |
HILLERØD |
|
25m |
3:07.13 |
157 |
2 |
Frida Gram Peters |
2007 |
0712AC |
HELSINGE |
|
25m |
2:58.74 |
122 |
3 |
Nicoline Hansen |
2004 |
0468AU |
HASLEV |
|
25m |
2:50.00 |
135 |
4 |
Petrine R. E. Sørensen |
2005 |
0512AB |
HASLEV |
|
25m |
2:57.86 |
312 |
5 |
Silje Lyse Legaard |
2006 |
0638AD |
HILLERØD |
|
25m |
3:02.79 |
291 |
6 |
Olivia Cruse |
2005 |
0514AR |
HILLERØD |
|
25m |
3:11.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
298 |
1 |
Josephine Gribsvad |
2003 |
0384AR |
HILLERØD |
|
25m |
2:36.23 |
163 |
2 |
Gry Therkelsen |
2004 |
0496AT |
HELSINGE |
|
25m |
2:33.79 |
97 |
3 |
Maja Hallberg Langkilde |
2004 |
0498AL |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:30.99 |
74 |
4 |
Camille Hvid Ravnholt |
2003 |
0372AQ |
FR.SUND |
|
50m |
2:31.94 |
232 |
5 |
Alberte Pedersen |
2006 |
0618AB |
HOLBÆK |
|
25m |
2:35.60 |
154 |
6 |
Laura Jørgensen |
2004 |
0428AQ |
HELSINGE |
|
25m |
2:41.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
325 |
1 |
Ida Zeiler Terkildsen |
2004 |
0494AD |
HILLERØD |
|
25m |
2:27.72 |
192 |
2 |
Amalie Kolstrup-Timm |
2003 |
0314AK |
HELSINGØR |
|
25m |
2:27.56 |
187 |
3 |
Amanda Hietala |
2002 |
0204AK |
HELSINGØR |
|
25m |
2:26.90 |
145 |
4 |
Maja Marie Elmgreen |
2003 |
0376AE |
HELSINGE |
|
50m |
2:27.45 |
159 |
5 |
Caroline Bach Offendal |
2002 |
0258AS |
HELSINGE |
|
25m |
2:27.70 |
92 |
6 |
Ida Lund Järund |
2003 |
0316AO |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:28.57 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
223 |
1 |
Ida Larsen |
2000 |
0008BA |
HOLBÆK |
|
25m |
2:25.16 |
261 |
2 |
Emilie Trolle Pedersen |
1999 |
9972AV |
HILLERØD |
|
25m |
2:23.08 |
408 |
3 |
Sofie Hertzberg |
2002 |
0262AK |
TRITON B |
|
25m |
2:21.03 |
262 |
4 |
Anna Haugsted Pihl |
2003 |
0384AA |
HILLERØD |
|
25m |
2:21.59 |
413 |
5 |
Olivia Mammen |
2003 |
0374AB |
TRITON B |
|
25m |
2:23.20 |
227 |
6 |
Mie Mørkedal |
2003 |
0324AD |
HOLBÆK |
|
25m |
2:25.60 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
263 |
1 |
Clara Qvade Rasmusen |
2001 |
0148AH |
HILLERØD |
|
25m |
2:19.21 |
266 |
2 |
Matilde Weibel |
2002 |
0244AC |
HILLERØD |
|
25m |
2:19.14 |
406 |
3 |
Johanne B. Hansen |
2002 |
0264AF |
TRITON B |
|
25m |
2:18.05 |
445 |
4 |
Emily Jacobs |
1996 |
|
HILLERØD |
|
25m |
2:19.01 |
144 |
5 |
Emma Jensen |
2002 |
0266AR |
HELSINGE |
|
25m |
2:19.15 |
231 |
6 |
Nynne Nørlem |
2002 |
0268AF |
HOLBÆK |
|
25m |
2:19.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
228 |
1 |
Mathilde Nielsen |
2003 |
0392AH |
HOLBÆK |
|
25m |
2:17.24 |
264 |
2 |
Sofia Qvade Rasmusen |
2001 |
0138AH |
HILLERØD |
|
25m |
2:14.66 |
401 |
3 |
Julie Darlem Brandt |
2001 |
0182AH |
TRITON B |
|
25m |
2:06.75 |
412 |
4 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
25m |
2:14.00 |
288 |
5 |
Johanne Baes Aaholst |
2004 |
0454AE |
HILLERØD |
|
25m |
2:16.02 |
404 |
6 |
Isabel K. Eriksen |
2001 |
0122AH |
TRITON B |
|
25m |
2:18.02 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
25 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
16:20 |
|