Ohjelma SM/para-SM/JSM i simning
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 39, 200m Fjärilsim Damer Senior |
Sponsor: CCM Management AB |
SR: Martina Granström (1991) 2:07.83 2012-07-31 |
SJ: Martina Granström (1991) 2:08.01 2011-07-27 |
MR: Martina Granström (1991) 2:09.26 2011-06-29 |
FM: Ida Marko-Varga SK Triton 2:12.20 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 569 | Berggren Frida | 1994 | VÄSTERÅS | 50 m | 2:17.01 | ||
2 | 328 | Hippi Jaqueline | 1996 | SK NEPTUN | 50 m | 2:19.51 | ||
3 | 125 | Vikström Ronja | 1996 | HS | 50 m | 2:20.39 | ||
4 | 470 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | 50 m | 2:20.63 | ||
5 | 147 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 2:20.75 | ||
6 | 386 | Christiansen Emilia | 1999 | S 71 | 50 m | 2:21.36 | ||
7 | 162 | Eriksson Hanna | 1999 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:21.90 | ||
8 | 65 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | 50 m | 2:22.69 | ||
9 | 555 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | 50 m | 2:22.95 | ||
10 | 167 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:24.38 | ||
11 | 394 | Dahlgren Erica | 1997 | S 02 | 50 m | 2:24.48 | ||
12 | 309 | Swegmark Ida | 2000 | MASS | 50 m | 2:25.01 | ||
13 | 200 | Eklund-Ramböl Elvira | 1997 | KARLSTAD | 50 m | 2:25.34 | ||
14 | 418 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | 50 m | 2:25.50 | ||
15 | 118 | Stenhård Julia | 2000 | HS | 50 m | 2:25.54 | ||
16 | 445 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 2:25.61 | ||
17 | 441 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | 50 m | 2:25.62 | ||
18 | 67 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | 50 m | 2:26.29 | ||
19 | 112 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 50 m | 2:26.31 | ||
20 | 395 | Andersson Augusta | 1997 | SJÖBO SS | 50 m | 2:26.34 | ||
21 | 343 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | 50 m | 2:26.91 | ||
22 | 612 | Burt Ayleen | 1997 | SPIF SF | 50 m | 2:26.91 | ||
23 | 179 | Stillman Ebba | 1996 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:27.41 | ||
24 | 407 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | 50 m | 2:27.51 | ||
25 | 212 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 2:28.12 | ||
26 | 152 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 2:28.56 | ||
27 | 318 | Gradinarska Kamelia | 2001 | MASS | 50 m | 2:29.29 | ||
28 | 538 | Klintberg Matilda | 1999 | VELLINGE-N | 50 m | 2:29.37 | ||
29 | 334 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | 50 m | 2:29.77 | ||
30 | 554 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | 50 m | 2:30.33 | ||
31 | 411 | Lövgren Ida | 2001 | SKÖVDE SS | 50 m | 2:32.03 | ||
32 | 529 | Nyman Lovisa | 1994 | UMEÅ SS | 50 m | 2:35.47 | ||
33 | 70 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | 50 m | 2:38.88 | ||
34 | 599 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | 25 m | 2:24.68 | ||
35 | 492 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | 25 m | 2:24.98 | ||
36 | 438 | Muzito Joyce | 2001 | SUNDSVALL | 25 m | 2:27.06 | ||
37 | 403 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | 25 m | 2:27.20 | ||
38 | 513 | Johansson Emelie | 1996 | TÄBY SIM | Yard | 2:07.25 | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.15 | Utskriftsdatum | 29 juni 2017 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport | Utskriftstid | 20:24 |