Program för SM/para-SM/JSM i simning
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 21, 50m Ryggsim Herrar Junior |
Sponsor: GG-mat |
SR: Gustav Hökfelt (1994) 25.34 2017-04-09 |
SJ: Björn Seeliger (2000) 25.83 2016-07-09 |
MR: Pontus Renholm (1986) 25.46 2008-07-16 |
FM: Stefan Stojmenovic Norrköpings KK 26.15 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 512 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | 50 m | 26.16 | ||
2 | 280 | Fredriksson Petter | 1997 | MKK | 50 m | 26.47 | ||
3 | 519 | Törnqvist Samuel | 1997 | TÄBY SIM | 50 m | 27.03 | ||
4 | 352 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | 50 m | 27.30 | ||
5 | 590 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | 50 m | 27.97 | ||
6 | 229 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | 50 m | 28.20 | ||
7 | 203 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | 50 m | 28.30 | ||
8 | 39 | Willberg Carl-Åke | 1998 | DANDERYD | 50 m | 28.33 | ||
9 | 63 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | 50 m | 28.35 | ||
10 | 504 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | 50 m | 28.49 | ||
11 | 109 | Kroon Gustav | 1998 | HS | 50 m | 28.62 | ||
12 | 396 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | 50 m | 28.68 | ||
13 | 349 | Engström Max | 2001 | NKK | 50 m | 28.79 | ||
14 | 534 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | 50 m | 28.84 | ||
15 | 450 | Vernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 28.85 | ||
16 | 288 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | 50 m | 28.87 | ||
17 | 366 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 50 m | 28.88 | ||
18 | 615 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | 50 m | 28.90 | ||
19 | 283 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | 50 m | 28.95 | ||
20 | 353 | Lovinge Victor | 2000 | NKK | 50 m | 28.98 | ||
21 | 531 | Forsström Erik | 1999 | UPSALA S | 50 m | 28.99 | ||
22 | 420 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | 50 m | 29.06 | ||
23 | 645 | Myrlander William | 1997 | NÄSSJÖ | 50 m | 29.06 | EFT | |
24 | 270 | Henell Gustav | 1999 | LASS | 50 m | 29.09 | ||
25 | 617 | Puoti Carlandrea | 1999 | SPIF SF | 50 m | 29.17 | ||
26 | 458 | Aldrin John | 2001 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 29.28 | ||
27 | 40 | Albringer Adam | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 29.29 | ||
28 | 146 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 29.31 | ||
29 | 563 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | 50 m | 29.48 | ||
30 | 17 | Klasson Tobias | 2000 | SÄFFLE SS | S14 | 50 m | 33.05 | |
31 | 18 | Nyrén Ludvig | 1997 | SÄFFLE SS | S10 | 50 m | 33.95 | |
32 | 27 | Persson Felix | 2000 | VÄNERSBORG | S14 | 50 m | 42.76 | |
33 | 32 | Rönnbäck Ludwig | 1999 | LULEÅ SS | S10 | 50 m | 44.85 | |
34 | 33 | Båving Ludvig | 2000 | LULEÅ SS | S6 | 50 m | 59.53 | |
35 | 471 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | 25 m | 27.18 | ||
36 | 31 | Claeson Fabian | 2002 | SS DELFIN | S9 | 25 m | 41.28 | |
37 | 7 | Renlund Teo | 1997 | SOLENS IF | S14 | 25 m | 43.61 | |
38 | 34 | Häregård Sebastian | 2002 | VARABYGDEN | S6 | 25 m | 1:06.65 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 28 juni 2017 |
Licensierad till: Simklubben Elfsborg | Utskriftstid | 13:38 |