Program för Höstsimmet 17
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
Höstsimmet |
|
Utskriftsdatum |
23 september 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Luleå |
|
Utskriftstid |
09:22 |
|
|
Arrangör |
LSS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 september 2017 |
|
|
|
|
Gren 2, 100m Frisim Herrar |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
2 |
Ivan Engström |
2006 |
AK5906 |
LULEÅ SS |
|
25m |
|
81 |
3 |
Malte Magnusson |
2008 |
AC2108 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
2:07.74 |
42 |
4 |
Per Lindqvist |
2008 |
AB1908 |
LULEÅ SS |
|
25m |
|
6 |
5 |
Jack Nyroos |
2008 |
AB7308 |
BUREÅ SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
82 |
1 |
Melwin Magnusson |
2005 |
AC5505 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:40.06 |
60 |
2 |
Simon Eriksson |
2004 |
AD2904 |
PITEÅ SIM |
|
25m |
1:39.11 |
17 |
3 |
Erik Andersson |
2006 |
AB9306 |
LULEÅ SS |
|
25m |
1:32.02 |
76 |
4 |
Elliot Lundberg |
2007 |
AB1307 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:32.99 |
36 |
5 |
Dante Keisu |
2008 |
AA9308 |
LULEÅ SS |
|
25m |
1:39.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
31 |
1 |
Emil Jernunger |
2002 |
AU3102 |
LULEÅ SS |
|
25m |
1:26.60 |
93 |
2 |
Ludwig Rönnbäck |
1999 |
AO1199 |
LULEÅ SS |
|
25m |
1:14.00 |
67 |
3 |
Olle Ferm |
2002 |
AD8102 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:11.24 |
85 |
4 |
Emil Ulander |
2003 |
AE2303 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:13.87 |
79 |
5 |
William Lundmark |
2004 |
AA7704 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:15.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
73 |
1 |
Albin Lindqvist |
2002 |
AI9502 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:09.12 |
78 |
2 |
Marcus Lundmark |
2002 |
AN7302 |
SKELLEFTEÅ |
|
50m |
1:06.27 |
74 |
3 |
Magnus Lindström |
2004 |
AA4104 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:04.69 |
65 |
4 |
Robin Andersson |
2003 |
AP5503 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:04.78 |
12 |
5 |
Alfred Vikström |
2001 |
AS4701 |
BUREÅ SS |
|
25m |
1:08.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
55 |
1 |
Theo Ylipää |
2004 |
AB0704 |
LULEÅ SS |
|
25m |
1:02.52 |
23 |
2 |
Albin Eriksson |
2003 |
AF3503 |
LULEÅ SS |
|
50m |
1:00.65 |
52 |
3 |
Ji An Wang |
2003 |
AA2303 |
LULEÅ SS |
|
25m |
56.91 |
90 |
4 |
André Leo |
1993 |
AH7993 |
ALINGSÅS |
|
25m |
59.43 |
18 |
5 |
Rasmus Andreasson |
2000 |
AG5100 |
LULEÅ SS |
|
25m |
1:01.61 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
23 september 2017 |
Licensierad till: Luleå Simsällskap |
Utskriftstid |
09:22 |
|