Ohjelma Laviaarit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Lähtölista Laji 1
|
Kilpailu |
Laviaarit |
|
Tulostuspäivämäärä |
27 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
08:52 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
27 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
Laji 1, 200m Vapaauinti Pojat |
Loppukilpailut (4) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Lauri Cederberg |
2003 |
03B146 |
JUK |
|
25m |
|
|
4 |
Aarne Laurila |
2006 |
06A667 |
Cetus |
|
25m |
3:35.03 |
3:39.03 |
5 |
Kaapo Tuomainen |
2008 |
08A063 |
SalU |
|
25m |
3:41.86 |
3:45.86 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Olli Paukola |
2003 |
03A817 |
RiUS |
|
25m |
2:59.20 |
3:03.20 |
2 |
Kaius Kulmala |
2004 |
04B145 |
SGR |
|
25m |
2:55.33 |
2:59.33 |
3 |
Jeremy Valkeavuori |
2004 |
04A261 |
RiUS |
|
25m |
2:53.41 |
2:57.41 |
4 |
Kalle Seppä |
2003 |
03A257 |
RiUS |
|
25m |
2:40.90 |
2:44.90 |
5 |
Joonatan Kuivalainen |
2003 |
03A620 |
RiUS |
|
25m |
2:49.88 |
2:53.88 |
6 |
Sami Pönkä |
2003 |
03A583 |
Vanders |
|
50m |
2:58.89 |
2:58.89 |
7 |
Santtu Kosunen |
2003 |
03A312 |
Cetus |
|
50m |
3:01.90 |
3:01.90 |
8 |
Aapo Rasinmäki |
2003 |
03A916 |
RiUS |
|
25m |
3:10.03 |
3:14.03 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Viktor Asklöf |
2004 |
04A639 |
Cetus |
|
50m |
2:38.49 |
2:38.49 |
2 |
Olavi Männistö |
2003 |
03A282 |
RiUS |
|
25m |
2:32.39 |
2:36.39 |
3 |
Julius Airas |
2003 |
03A835 |
LaUS |
|
25m |
2:25.80 |
2:29.80 |
4 |
Jonne Isoranta |
2003 |
03A748 |
LaUS |
|
25m |
2:21.81 |
2:25.81 |
5 |
Waldemar Palombi |
2004 |
04A428 |
HSS |
|
50m |
2:29.55 |
2:29.55 |
6 |
Jesse Hyppönen |
2004 |
04A842 |
LaUS |
|
50m |
2:34.34 |
2:34.34 |
7 |
Joona Lehtonen |
2003 |
03A634 |
Vanders |
|
50m |
2:37.60 |
2:37.60 |
8 |
Petri Shkolny |
2003 |
03A556 |
RiUS |
|
50m |
2:41.65 |
2:41.65 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Markus Nuorinko |
2003 |
03A396 |
NumKis |
|
25m |
2:20.52 |
2:24.52 |
2 |
Eetu Palvanen |
2003 |
03A507 |
LaUS |
|
25m |
2:17.86 |
2:21.86 |
3 |
Sami Uusikumpu |
2003 |
03A403 |
SiWa |
|
50m |
2:20.49 |
2:20.49 |
4 |
Ville Savulahti |
2003 |
03A086 |
RiUS |
|
50m |
2:18.46 |
2:18.46 |
5 |
Pauli Salonen |
2003 |
03A394 |
HU |
|
50m |
2:18.48 |
2:18.48 |
6 |
Isak Jatkola |
2003 |
03A470 |
BS-PU |
|
50m |
2:20.87 |
2:20.87 |
7 |
Matias Rasinmäki |
2003 |
03A961 |
Cetus |
|
50m |
2:23.23 |
2:23.23 |
8 |
Pauli Rantamäki |
2003 |
03A269 |
Octopus |
|
25m |
2:20.61 |
2:24.61 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
27 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
08:52 |
|