Program för LH-Games 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 24, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
17 år och äldre |
1 | 505 | Dollmayer Wanda | 1996 | MKK | AL6696 | 25 m | 55.69 | |
2 | 578 | Huynh Felicia | 2000 | S 71 | AW8400 | 25 m | 1:00.10 | |
3 | 491 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 1:00.36 | |
4 | 399 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 25 m | 1:00.56 | |
5 | 567 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 25 m | 1:00.60 | |
6 | 704 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 1:01.93 | |
7 | 377 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | AM3299 | 25 m | 1:01.96 | |
8 | 290 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 25 m | 1:02.31 | |
9 | 295 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 25 m | 1:02.48 | |
10 | 717 | Reuterskiöld Henny | 1999 | SS04 | BB1499 | 25 m | 1:02.61 | |
11 | 518 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 25 m | 1:02.86 | |
12 | 80 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:04.21 | |
13 | 302 | Rosengren Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 25 m | 1:04.44 | |
14 | 85 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 1:05.23 | |
15 | 335 | Johansson Michaela | 2000 | KUNGSBACKA | AJ8400 | 25 m | 1:05.41 | |
16 | 466 | Nagy Biborka | 1998 | LJUNGBY SS | BO5498 | 25 m | 1:09.79 | |
17 | 32 | Bjørnsdatter Paulsen Aase | 2000 | TS&LK | 50 m | 1:16.30 | ||
18 | 322 | Franck Ylva | 2000 | KUNGSBACKA | BP6400 | 25 m | 1:16.87 |
15 - 16 år |
1 | 590 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 25 m | 57.87 | |
2 | 141 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | AW2401 | 25 m | 1:00.46 | |
3 | 715 | Magnusson Tova | 2002 | SS04 | AC5802 | 25 m | 1:00.85 | |
4 | 164 | Jönsson Maja | 2001 | HS | BL1201 | 25 m | 1:01.04 | |
5 | 228 | Thomasson Clara | 2001 | HS | BD6601 | 25 m | 1:01.15 | |
6 | 404 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | AM0201 | 25 m | 1:01.20 | |
7 | 580 | Karlsson Moa | 2002 | S 71 | AC1202 | 25 m | 1:01.61 | |
8 | 206 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 1:01.62 | |
9 | 579 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 25 m | 1:01.83 | |
10 | 254 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS SS | AB3801 | 25 m | 1:01.88 | |
11 | 48 | Samuelsen Helene | 2001 | Sandefjord | 50 m | 1:02.15 | ||
12 | 252 | Norell Dahlqvist Kajsa | 2001 | HÖGANÄS SS | AV2401 | 25 m | 1:02.51 | |
13 | 149 | Horvath Daniella | 2001 | HS | AO9601 | 25 m | 1:02.63 | |
14 | 71 | Saaby Schmidt Stine | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 1:02.66 | |
15 | 192 | Palm Elly | 2001 | HS | BP4401 | 25 m | 1:02.96 | |
16 | 640 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 25 m | 1:03.72 | |
17 | 503 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 25 m | 1:03.98 | |
18 | 39 | Baugerød Maja | 2001 | Sandefjord | 50 m | 1:04.05 | ||
19 | 69 | Sahl Rasmussen Carolina | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 1:04.18 | |
20 | 748 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | AH0402 | 50 m | 1:04.23 | |
21 | 589 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 25 m | 1:04.58 | |
22 | 37 | Elisabeth Ysland Heidi | 2001 | TS&LK | 50 m | 1:04.64 | ||
23 | 44 | Haavik Pia | 2001 | Sandefjord | 50 m | 1:04.74 | ||
24 | 102 | Dolmark Linnea | 2002 | SK HAJEN | AO0602 | 25 m | 1:04.78 | |
25 | 78 | Jonsson Walda | 2001 | ESKILSTUNA | AC2601 | 25 m | 1:05.27 | |
26 | 673 | Flodmark Klara | 2001 | ÄNGELHOLM | AE4201 | 25 m | 1:05.33 | |
27 | 29 | Solberg Jørgensen Hege | 2002 | TS&LK | 50 m | 1:05.38 | ||
28 | 569 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 25 m | 1:05.44 | |
29 | 340 | Källén Isabella | 2001 | KUNGSBACKA | BR6401 | 50 m | 1:05.46 | |
30 | 54 | Venstad Kristin | 2001 | Sandefjord | 50 m | 1:05.54 | ||
31 | 42 | Godaker Furre Kaja | 2001 | Sandefjord | 50 m | 1:05.71 | ||
32 | 180 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | AR3602 | 25 m | 1:05.75 | |
33 | 642 | Nylund Viktoria | 2001 | TÄBY SIM | BD1801 | 25 m | 1:05.75 | |
34 | 159 | Juliusson Sofia | 2002 | HS | AT3802 | 25 m | 1:06.27 | |
35 | 632 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 50 m | 1:06.62 | |
36 | 249 | Johansson Tilda | 2002 | HÖGANÄS SS | AE0802 | 25 m | 1:06.80 | |
37 | 325 | Graffner Anna | 2002 | KUNGSBACKA | BW5202 | 25 m | 1:07.13 | |
38 | 76 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 1:07.14 | |
39 | 109 | Larsson Julia | 2002 | SK HAJEN | AI6602 | 25 m | 1:07.30 | |
40 | 280 | Wolfgang Tilde | 2001 | KALMAR SS | AH7601 | 25 m | 1:07.79 | |
41 | 47 | Marie Rui Silje | 2001 | Sandefjord | 50 m | 1:07.89 | ||
42 | 659 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 25 m | 1:08.19 | |
43 | 494 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 25 m | 1:08.20 | |
44 | 34 | Straum Eirill | 2001 | TS&LK | 50 m | 1:08.32 | ||
45 | 298 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 25 m | 1:08.43 | |
46 | 358 | Voss Julia | 2001 | KUNGSBACKA | BR7401 | 25 m | 1:08.64 | |
47 | 30 | Steinsdotter Nestgaa Inga | 2002 | TS&LK | 50 m | 1:08.66 | ||
48 | 493 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 50 m | 1:08.70 | RES |
49 | 269 | Fröstberg Jenny | 2002 | KALMAR SS | AD1602 | 25 m | 1:08.93 | RES |
50 | 602 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 1:08.93 | RES |
51 | 375 | Assarsson Elsa | 2001 | LANDSKRONA | AD1401 | 25 m | 1:09.30 | RES |
52 | 91 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 50 m | 1:09.44 | RES |
53 | 41 | Berggren Sanne | 2001 | Sandefjord | 50 m | 1:10.04 | RES | |
54 | 313 | Björkman Ebba | 2002 | KUNGSBACKA | BD8202 | 25 m | 1:10.06 | RES |
55 | 311 | Bengtsson Matilda | 2002 | KUNGSBACKA | AK7802 | 25 m | 1:10.13 | RES |
56 | 528 | Carlberg Matilda | 2002 | POSEIDON | AX6402 | 50 m | 1:10.92 | RES |
57 | 247 | Bardelli Arianna | 2002 | HÖGANÄS SS | BQ8602 | 25 m | 1:11.03 | RES |
58 | 681 | Lyngemark Josefine | 2001 | ÄNGELHOLM | BM9201 | 25 m | 1:11.24 | RES |
59 | 749 | Olsson Astrid | 2002 | KSLS | AA0802 | 50 m | 1:12.14 | RES |
60 | 289 | Fling Maja | 2001 | KSLS | BF9601 | 25 m | 1:12.21 | RES |
61 | 81 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 1:14.77 | RES |
62 | 538 | Lindberg Alma | 2002 | POSEIDON | AQ4202 | 25 m | 1:14.80 | RES |
63 | 462 | Larsson Isabella | 2002 | LJUNGBY SS | AF4802 | 25 m | 1:24.12 | RES |
64 | 451 | Bondesson-Crene Agnes | 2002 | LJUNGBY SS | AF3802 | 25 m | 1:26.24 | RES |
13 - 14 år |
1 | 116 | Agrell Angelina | 2003 | HS | AR6803 | 25 m | 1:00.41 | |
2 | 20 | Maria Thorsen Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 1:00.79 | |
3 | 253 | Tufvesson Alice | 2003 | HÖGANÄS SS | AX5403 | 25 m | 1:02.66 | |
4 | 18 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 1:02.70 | |
5 | 203 | Podric Nina | 2004 | HS | BU7604 | 25 m | 1:03.13 | |
6 | 299 | Nyborg Saga | 2003 | KSLS | AK9603 | 25 m | 1:03.29 | |
7 | 523 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | BI2803 | 25 m | 1:03.55 | |
8 | 107 | Jeppsson Ella | 2003 | SK HAJEN | AD0403 | 25 m | 1:04.04 | |
9 | 103 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | AQ1804 | 25 m | 1:04.53 | |
10 | 218 | Stjepanetic Karla | 2003 | HS | AT2803 | 25 m | 1:04.81 | |
11 | 714 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 1:05.31 | |
12 | 73 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 1:05.52 | |
13 | 12 | Ida Madsen Olivia | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 1:05.53 | |
14 | 200 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | AR1803 | 25 m | 1:05.64 | |
15 | 675 | Hansson Nelly | 2004 | ÄNGELHOLM | AG9204 | 25 m | 1:05.95 | |
16 | 246 | Andersson Julia | 2003 | HÖGANÄS SS | AP9803 | 25 m | 1:06.03 | |
17 | 402 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 1:06.33 | |
18 | 135 | Edvinsson Tuva | 2004 | HS | AB7604 | 25 m | 1:06.62 | |
19 | 291 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | AW9603 | 25 m | 1:06.71 | |
20 | 60 | Ehlers Hansen Maya | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 1:06.75 | |
21 | 387 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | AJ8604 | 25 m | 1:06.76 | |
22 | 474 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 25 m | 1:06.76 | |
23 | 540 | Lund Sofia | 2003 | POSEIDON | BP4803 | 25 m | 1:06.94 | |
24 | 1 | Næss Hanne | 2004 | Vestkant | 50 m | 1:07.11 | ||
25 | 616 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 25 m | 1:07.17 | |
26 | 501 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | AR2603 | 25 m | 1:07.24 | |
27 | 115 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | AH3203 | 25 m | 1:07.27 | |
28 | 637 | Forsberg Emilia | 2003 | TÄBY SIM | BN9203 | 50 m | 1:07.41 | |
29 | 667 | Nilsson Irma | 2004 | YSTADS SS | AD5204 | 25 m | 1:07.41 | |
30 | 724 | Kjellberg Tova | 2004 | TRELLEBORG | AF5204 | 25 m | 1:07.48 | |
31 | 308 | Andersson Louise | 2003 | KUNGSBACKA | AY4203 | 25 m | 1:07.51 | |
32 | 184 | Nilsson Anna | 2003 | HS | BF3203 | 25 m | 1:07.61 | |
33 | 100 | Barnell Hanna | 2003 | SK HAJEN | BF6403 | 25 m | 1:07.72 | |
34 | 633 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 1:07.77 | |
35 | 584 | Nilsson Wilma | 2004 | S 71 | AB0804 | 25 m | 1:07.94 | |
36 | 552 | Twedberg Anna | 2003 | POSEIDON | AR4203 | 25 m | 1:08.56 | |
37 | 394 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | AD4404 | 25 m | 1:08.62 | |
38 | 292 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | AX2203 | 25 m | 1:08.87 | |
39 | 338 | Karlsson Alice | 2004 | KUNGSBACKA | BJ3204 | 25 m | 1:08.87 | |
40 | 267 | Bondeson Hannah | 2003 | KALMAR SS | AE9603 | 25 m | 1:08.96 | |
41 | 504 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 25 m | 1:09.02 | |
42 | 383 | Dellhede Josefin | 2003 | LANDSKRONA | AD3403 | 25 m | 1:09.08 | |
43 | 202 | Philipsson Eriksson Filippa | 2003 | HS | AX7203 | 25 m | 1:09.09 | |
44 | 670 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | AR1403 | 25 m | 1:09.61 | |
45 | 647 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 1:09.65 | |
46 | 634 | Bergvall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 25 m | 1:09.71 | |
47 | 195 | Pavlovic Kornelia | 2004 | HS | BR3204 | 25 m | 1:10.13 | |
48 | 113 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 25 m | 1:10.31 | |
49 | 58 | Holm Clausen Sarah | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 1:10.32 | |
50 | 61 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 1:10.45 | |
51 | 26 | Baarholm Embla | 2004 | TS&LK | 50 m | 1:10.52 | RES | |
52 | 33 | Skarø Nina | 2003 | TS&LK | 50 m | 1:10.79 | RES | |
53 | 52 | Katrine Tveitan Wad Silje | 2003 | Sandefjord | 50 m | 1:11.30 | RES | |
54 | 106 | Huston Clara | 2003 | SK HAJEN | AR7603 | 25 m | 1:11.64 | RES |
55 | 593 | Stenebo Alva | 2003 | S 71 | AY6403 | 25 m | 1:11.66 | RES |
56 | 653 | Hildebrand Westerberg Agnes | 2004 | VÄXJÖ SS | BF9404 | 25 m | 1:11.76 | RES |
57 | 199 | Pettersson Cecilia | 2003 | HS | AR2803 | 25 m | 1:11.78 | RES |
58 | 683 | Pekberg Frida | 2004 | ÄNGELHOLM | AG0404 | 25 m | 1:11.78 | RES |
59 | 548 | Rieschel Julia | 2003 | POSEIDON | BF8203 | 25 m | 1:11.96 | RES |
60 | 524 | Bergstrand Alva | 2003 | POSEIDON | BM9403 | 25 m | 1:12.45 | RES |
61 | 663 | Martinsson Liv | 2004 | YSTADS SS | BB7604 | 25 m | 1:12.52 | RES |
11 - 12 år |
1 | 123 | Bexell Liv | 2005 | HS | BD2205 | 25 m | 1:05.22 | |
2 | 215 | Sprung Bea | 2005 | HS | AO1805 | 25 m | 1:06.55 | |
3 | 662 | Jansson Frida | 2006 | YSTADS SS | AE7206 | 25 m | 1:07.07 | |
4 | 105 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | AQ5405 | 25 m | 1:07.28 | |
5 | 545 | Nordberg Ida | 2006 | POSEIDON | AB4406 | 25 m | 1:09.44 | |
6 | 117 | Agrell Izabelle | 2006 | HS | AF5406 | 25 m | 1:09.72 | |
7 | 534 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | AA4606 | 50 m | 1:09.73 | |
8 | 234 | Vollmer Vega | 2005 | HS | AO3805 | 25 m | 1:09.91 | |
9 | 686 | Persson Erica | 2005 | ÄNGELHOLM | BA5605 | 25 m | 1:10.19 | |
10 | 656 | Strand Louise | 2005 | VÄXJÖ SS | AL3805 | 25 m | 1:10.36 | |
11 | 418 | Röiseth Ella | 2005 | LANDSKRONA | AE0805 | 25 m | 1:11.28 | |
12 | 316 | Dahlgren Lina | 2005 | KUNGSBACKA | AD8805 | 25 m | 1:12.43 | |
13 | 500 | Gummesson Adelina | 2005 | LÖNSBODA | AI9805 | 25 m | 1:12.43 | |
14 | 173 | Lindberg Annika | 2005 | HS | BD5405 | 25 m | 1:12.51 | |
15 | 162 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | AO1605 | 25 m | 1:13.10 | |
16 | 386 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | AF4406 | 50 m | 1:13.97 | |
17 | 67 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 50 m | 1:14.03 | |
18 | 189 | Olsson Natasha | 2005 | HS | AO2805 | 25 m | 1:14.14 | |
19 | 522 | Andersson Medhanie Johanna | 2005 | POSEIDON | AG0405 | 25 m | 1:14.35 | |
20 | 194 | Pantev Klara | 2005 | HS | AO6805 | 25 m | 1:15.08 | |
21 | 175 | Lindén Patrisia | 2005 | HS | AO3605 | 25 m | 1:15.27 | |
22 | 733 | Rengbrandt Jacquline | 2005 | TRELLEBORG | BF6605 | 50 m | 1:15.38 | |
23 | 422 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | AB8405 | 25 m | 1:15.78 | |
24 | 415 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | AF2206 | 50 m | 1:15.89 | |
25 | 421 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | AE4805 | 25 m | 1:16.08 | |
26 | 82 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 1:16.47 | |
27 | 471 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | AJ2605 | 25 m | 1:16.85 | |
28 | 126 | Bremer Filippa | 2005 | HS | BD4205 | 25 m | 1:16.93 | |
29 | 84 | Larsson My | 2005 | ESKILSTUNA | AF8405 | 25 m | 1:17.10 | |
30 | 398 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | BA4606 | 50 m | 1:17.87 | |
31 | 160 | Jälminger Amanda | 2005 | HS | AO9605 | 25 m | 1:18.57 | |
32 | 75 | Björkbacka Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AU9205 | 25 m | 1:18.59 | |
33 | 423 | Strandh Yasmine | 2006 | LANDSKRONA | AB7406 | 50 m | 1:18.98 | |
34 | 599 | Bodell Ella | 2005 | SK SYDSIM | AX2605 | 25 m | 1:19.00 | |
35 | 680 | Larsson Anna | 2006 | ÄNGELHOLM | AM1806 | 25 m | 1:20.05 | |
36 | 171 | Larsson Isabella | 2005 | HS | BD6405 | 25 m | 1:20.20 | |
37 | 129 | Cederlund Kerstin | 2006 | HS | AQ6806 | 25 m | 1:20.24 | |
38 | 16 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 50 m | 1:20.53 | |
39 | 481 | Husby Ida | 2006 | SK LÖDDE | AF1406 | 50 m | 1:20.53 | |
40 | 9 | G. Kristensen Katrine | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 1:20.64 | |
41 | 587 | Olofsson Alva | 2005 | S 71 | AD6605 | 25 m | 1:20.65 | |
42 | 618 | Norlén Jennifer | 2005 | SK SYDSIM | AX8405 | 25 m | 1:21.30 | |
43 | 455 | Gamberg Julia | 2005 | LJUNGBY SS | AF1205 | 25 m | 1:21.43 | |
44 | 79 | Karlsson Frida | 2005 | ESKILSTUNA | AH0405 | 25 m | 1:21.84 | |
45 | 447 | Andersson Elly | 2005 | LJUNGBY SS | AA2605 | 25 m | 1:21.95 | |
46 | 312 | Berlin Rebecka | 2005 | KUNGSBACKA | AX4605 | 25 m | 1:22.33 | |
47 | 198 | Persson Sally | 2006 | HS | AQ0806 | 25 m | 1:22.45 | |
48 | 83 | Larsen Ronja | 2006 | ESKILSTUNA | BB2406 | 25 m | 1:23.56 | |
49 | 454 | Davidsson Maria | 2005 | LJUNGBY SS | AE9805 | 25 m | 1:23.73 | |
50 | 388 | Eliasson Thowe | 2006 | LANDSKRONA | AF6206 | 25 m | 1:25.07 | |
51 | 90 | Roos Ellen | 2005 | ESKILSTUNA | AF1605 | 25 m | 1:25.32 | |
52 | 219 | Strand Agnes | 2005 | HS | BH7205 | 25 m | 1:25.32 | |
53 | 328 | Hildebrand Sigrid | 2006 | KUNGSBACKA | AP3606 | 25 m | 1:25.97 | RES |
54 | 350 | Samuelsson Linnéa | 2006 | KUNGSBACKA | AM6206 | 25 m | 1:27.34 | RES |
55 | 314 | Blomberg Klara | 2005 | KUNGSBACKA | BE9805 | 25 m | 1:29.07 | RES |
56 | 87 | Magnusson Linnéa | 2005 | ESKILSTUNA | AH1405 | 25 m | 1:29.35 | RES |
57 | 412 | Persson-Giribaldi Isabelle | 2005 | LANDSKRONA | BL1205 | 50 m | 1:29.90 | RES |
58 | 469 | Andréasson Ella | 2005 | SK LÖDDE | BG1605 | 25 m | 1:30.52 | RES |
59 | 608 | Isaksson Frida | 2005 | SK SYDSIM | AR3805 | 25 m | 1:31.21 | RES |
60 | 166 | Klein Emma | 2005 | HS | BH6205 | 25 m | 1:31.25 | RES |
61 | 321 | Fabian Linnéa | 2005 | KUNGSBACKA | BL5405 | 25 m | 1:31.35 | RES |
62 | 211 | Sandström Ebba | 2005 | HS | BD4405 | 25 m | 1:32.67 | RES |
63 | 147 | Holst Saga | 2006 | HS | BA6606 | 25 m | 1:33.46 | RES |
64 | 461 | Kovacs Boglarka | 2006 | LJUNGBY SS | AT4806 | 50 m | 1:34.74 | RES |
65 | 405 | Mårtensson Linnea | 2006 | LANDSKRONA | BC2206 | 25 m | 1:35.27 | RES |
66 | 223 | Sylvan Tilda | 2005 | HS | BD6605 | 25 m | 1:36.17 | RES |
10 år och yngre |
1 | 581 | Malmgren Freja | 2007 | S 71 | AA8207 | 25 m | 1:18.90 | |
2 | 742 | Hua Isabella | 2007 | HÖRBY SK | AE0607 | 25 m | 1:19.07 | |
3 | 689 | Stenmark Tilda | 2007 | ÄNGELHOLM | AP9807 | 50 m | 1:24.73 | |
4 | 14 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:25.26 | |
5 | 185 | Nilsson Elin | 2007 | HS | AG1607 | 25 m | 1:25.51 | |
6 | 255 | Blomkvist Amanda | 2007 | SS IDEN | AD0607 | 25 m | 1:26.59 | |
7 | 88 | Roos Alice | 2007 | ESKILSTUNA | AA7407 | 25 m | 1:27.23 | |
8 | 677 | Harrysson Vera | 2007 | ÄNGELHOLM | AF2207 | 25 m | 1:27.32 | |
9 | 452 | Carlsson Emilia | 2007 | LJUNGBY SS | AB8407 | 25 m | 1:38.28 | |
10 | 263 | Sjöholm Linnea | 2007 | SS IDEN | AD2607 | 25 m | 1:42.49 | |
11 | 472 | Berg Vilda | 2007 | SK LÖDDE | AC9407 | 25 m | 1:43.61 | |
12 | 407 | Nilsson Svea | 2007 | LANDSKRONA | AN9407 | 50 m | 1:45.75 | |
13 | 19 | Elisabeth Thorsen Kamilla | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 1:48.32 | |
14 | 414 | Pettersson Ia | 2008 | LANDSKRONA | AA6208 | 50 m | 1:49.58 | |
15 | 373 | Andersson Clara | 2007 | LANDSKRONA | AO7407 | 50 m | 1:56.27 | |
16 | 609 | Isaksson Selma | 2007 | SK SYDSIM | AK3607 | 50 m | 2:23.98 | |
17 | 596 | Andersson Elvira | 2008 | SK SYDSIM | AD0408 | 50 m | 2:30.79 | |
18 | 8 | Karlsmark Iben | 2007 | HELSINGØR | 0716AJ | 50 m | ||
19 | 151 | Hultberg Wilma | 2007 | HS | AQ9407 | 50 m | ||
20 | 183 | Nilbo Burren Tosca | 2007 | HS | AQ2607 | 50 m | ||
21 | 207 | Rasmusson Saga | 2007 | HS | AQ4607 | 50 m | ||
22 | 213 | Skog Zamie | 2007 | HS | AQ1607 | 50 m | ||
23 | 476 | Emanuelsson Victoria | 2007 | SK LÖDDE | AF3407 | 50 m | ||
24 | 485 | Lindell Selma | 2008 | SK LÖDDE | AF0808 | 50 m | ||
25 | 490 | Pflug Violetta | 2008 | SK LÖDDE | AC3608 | 50 m |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 07 juli 2017 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:20 |