Startliste for Copenhagen Alm. Brand Bank Cup 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 209 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 29.66 | |
2 | 138 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 29.70 | |
3 | 57 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 29.88 | |
4 | 109 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 50 m | 30.25 | |
5 | 137 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 31.10 | |
6 | 111 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 31.29 | |
7 | 63 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 32.06 | |
8 | 216 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 32.20 | |
9 | 52 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 32.34 | |
10 | 159 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 32.39 | |
11 | 71 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 32.63 | |
12 | 146 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 32.86 | |
13 | 125 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 33.16 | |
14 | 23 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 33.36 | |
15 | 228 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 33.54 | |
16 | 58 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 33.89 | |
17 | 163 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 34.05 | |
18 | 151 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 34.26 | |
19 | 18 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 34.35 | |
20 | 253 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 34.52 | |
21 | 147 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 34.95 | |
22 | 229 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 34.97 | |
23 | 122 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 35.08 | |
24 | 162 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 35.38 | |
25 | 83 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 35.65 | |
26 | 166 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 35.65 | |
27 | 169 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 35.81 | |
28 | 254 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 36.57 | |
29 | 77 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 37.02 | |
30 | 264 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 37.17 | |
31 | 214 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 38.07 | |
32 | 155 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 38.17 | |
33 | 129 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 38.18 | |
34 | 119 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 38.25 | |
35 | 150 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 38.53 | |
36 | 20 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 38.64 | |
37 | 161 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 38.69 | |
38 | 126 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 38.97 | |
39 | 56 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 40.14 | |
40 | 160 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 40.14 | |
41 | 61 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 40.34 | |
42 | 233 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 41.19 | |
43 | 67 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 50 m | 41.55 | |
44 | 158 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 0568AN | 50 m | 42.02 | |
45 | 149 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 50 m | 42.99 | |
46 | 45 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 43.12 | |
47 | 65 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 43.21 | |
48 | 246 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 43.93 | |
49 | 55 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 44.26 | |
50 | 73 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 45.14 | |
51 | 76 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 45.47 | |
52 | 64 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 46.15 | |
53 | 262 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 46.25 | |
54 | 235 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 48.88 | |
55 | 59 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 49.28 | |
56 | 42 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 1:01.39 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 2, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 123 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 50 m | 27.04 | |
2 | 207 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 50 m | 28.03 | |
3 | 116 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 28.26 | |
4 | 74 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 28.52 | |
5 | 69 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 29.31 | |
6 | 14 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 29.50 | |
7 | 115 | Henriksen Casper Koch | 2002 | LYNGBY | 0245AO | 25 m | 29.90 | |
8 | 143 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 30.02 | |
9 | 144 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 30.38 | |
10 | 211 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 30.72 | |
11 | 32 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 30.81 | |
12 | 251 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 50 m | 31.00 | |
13 | 157 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 31.24 | |
14 | 197 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 31.37 | |
15 | 134 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 31.88 | |
16 | 257 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 25 m | 31.94 | |
17 | 27 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 31.97 | |
18 | 196 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 32.22 | |
19 | 255 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 25 m | 32.35 | |
20 | 124 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 50 m | 32.88 | |
21 | 132 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 32.97 | |
22 | 154 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | 33.09 | |
23 | 248 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 33.51 | |
24 | 164 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 33.89 | |
25 | 269 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 34.55 | |
26 | 244 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 34.63 | |
27 | 215 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 34.66 | |
28 | 247 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 34.87 | |
29 | 204 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 34.89 | |
30 | 53 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 35.16 | |
31 | 128 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 35.18 | |
32 | 165 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 35.20 | |
33 | 148 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 35.54 | |
34 | 112 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 36.06 | |
35 | 241 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 36.76 | |
36 | 8 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 36.86 | |
37 | 54 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 36.93 | |
38 | 135 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 36.99 | |
39 | 259 | Hougaard Benjamin | 2003 | FARUM | 0327AM | 25 m | 37.39 | |
40 | 217 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 38.31 | |
41 | 240 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 38.40 | |
42 | 5 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 38.55 | |
43 | 10 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 41.68 | |
44 | 7 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 42.32 | |
45 | 22 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 50 m | 42.35 | |
46 | 70 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 43.11 | |
47 | 219 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 43.57 | |
48 | 41 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 45.05 | |
49 | 232 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 46.13 | |
50 | 234 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 47.83 | |
51 | 29 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 47.93 | |
52 | 80 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 50.91 | |
53 | 40 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 51.25 | |
54 | 4 | Akrim Elias Valkonen | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AC | 25 m | 51.52 | |
55 | 256 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 50 m | 1:08.61 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 209 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 31.71 | |
2 | 225 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 50 m | 31.96 | |
3 | 141 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 32.18 | |
4 | 208 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 32.98 | |
5 | 107 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 33.71 | |
6 | 25 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 33.74 | |
7 | 113 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 33.90 | |
8 | 218 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 34.35 | |
9 | 159 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 34.58 | |
10 | 62 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 34.91 | |
11 | 118 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 35.50 | |
12 | 166 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 35.67 | |
13 | 168 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 35.68 | |
14 | 75 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 35.79 | |
15 | 260 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 36.03 | |
16 | 252 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 36.33 | |
17 | 125 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 36.48 | |
18 | 167 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 36.59 | |
19 | 83 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 36.84 | |
20 | 153 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 37.03 | |
21 | 18 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 37.07 | |
22 | 58 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 37.20 | |
23 | 200 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 37.52 | |
24 | 46 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 37.83 | |
25 | 35 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 37.93 | |
26 | 61 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 38.06 | |
27 | 267 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 25 m | 38.21 | |
28 | 238 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 38.24 | |
29 | 68 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 38.51 | |
30 | 117 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 38.64 | |
31 | 246 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 38.64 | |
32 | 19 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 38.81 | |
33 | 264 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 38.84 | |
34 | 138 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 38.90 | |
35 | 233 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 39.25 | |
36 | 48 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 39.50 | |
37 | 268 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 39.61 | |
38 | 245 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 39.62 | |
39 | 258 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 50 m | 39.94 | |
40 | 163 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 40.37 | |
41 | 156 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 40.57 | |
42 | 149 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 40.65 | |
43 | 56 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 42.11 | |
44 | 20 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 42.27 | |
45 | 67 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 50 m | 42.40 | |
46 | 9 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 42.62 | |
47 | 160 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 50 m | 42.76 | |
48 | 45 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 43.37 | |
49 | 60 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 43.59 | |
50 | 36 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 43.80 | |
51 | 76 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 44.56 | |
52 | 33 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 25 m | 44.64 | |
53 | 274 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 45.06 | |
54 | 51 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 45.43 | |
55 | 158 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 0568AN | 50 m | 45.54 | |
56 | 273 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 46.75 | |
57 | 42 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 48.48 | |
58 | 37 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 49.05 | |
59 | 59 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 49.46 | |
60 | 72 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 49.89 | |
61 | 34 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 51.38 | |
62 | 11 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 52.57 | |
63 | 17 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AC | 50 m | 58.36 | |
64 | 30 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 1:01.18 | |
65 | 38 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:07.31 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 213 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 29.65 | |
2 | 32 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 29.69 | |
3 | 139 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 29.88 | |
4 | 74 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 30.42 | |
5 | 14 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 31.17 | |
6 | 15 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 31.42 | |
7 | 66 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 31.75 | |
8 | 69 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 31.91 | |
9 | 251 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 32.13 | |
10 | 27 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 32.76 | |
11 | 247 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 33.25 | |
12 | 144 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 33.89 | |
13 | 26 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 35.00 | |
14 | 241 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 35.06 | |
15 | 154 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 35.09 | |
16 | 143 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 35.14 | |
17 | 194 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 35.46 | |
18 | 269 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 35.50 | |
19 | 82 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 35.59 | |
20 | 210 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 35.64 | |
21 | 54 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 35.66 | |
22 | 140 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 35.67 | |
23 | 148 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 35.96 | |
24 | 164 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 37.42 | |
25 | 199 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 37.76 | |
26 | 203 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 25 m | 37.79 | |
27 | 205 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 38.09 | |
28 | 263 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 50 m | 38.22 | |
29 | 223 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 38.79 | |
30 | 248 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 38.84 | |
31 | 198 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 39.54 | |
32 | 243 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 40.29 | |
33 | 3 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 40.70 | |
34 | 237 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 40.96 | |
35 | 70 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 41.00 | |
36 | 232 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 41.47 | |
37 | 5 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 41.59 | |
38 | 242 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 41.62 | |
39 | 10 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 42.17 | |
40 | 41 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 42.61 | |
41 | 7 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 42.67 | |
42 | 22 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 50 m | 43.75 | |
43 | 29 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 45.11 | |
44 | 272 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 50 m | 46.06 | |
45 | 234 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 46.33 | |
46 | 40 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 46.38 | |
47 | 80 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 47.51 | |
48 | 4 | Akrim Elias Valkonen | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AC | 25 m | 48.06 | |
49 | 21 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 50.61 | |
50 | 43 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 52.70 | |
51 | 84 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 50 m | 53.38 | |
52 | 28 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 55.84 | |
53 | 81 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 55.88 | |
54 | 79 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 56.76 | |
55 | 44 | Klarskov Benjamin | 2007 | HOVEDSTAD | 0711AC | 25 m | 1:03.47 | |
56 | 49 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 50 m | 1:10.00 | |
57 | 39 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 25 m | 1:10.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 5, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 9:34.68 | |
2 | 50 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 9:51.29 | |
3 | 208 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 9:57.78 | |
4 | 71 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 10:00.00 | |
5 | 18 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 10:26.38 | |
6 | 228 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 10:33.06 | |
7 | 61 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 10:39.47 | |
8 | 58 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 10:52.45 | |
9 | 52 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 10:55.49 | |
10 | 238 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 11:45.79 | |
11 | 245 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 11:54.35 | |
12 | 236 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 12:08.38 | |
13 | 239 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 12:49.07 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 195 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 34.64 | |
2 | 254 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 35.83 | |
3 | 138 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 36.30 | |
4 | 57 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 36.92 | |
5 | 35 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 37.07 | |
6 | 77 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 38.02 | |
7 | 6 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 38.29 | |
8 | 200 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 38.29 | |
9 | 151 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 38.41 | |
10 | 236 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 38.75 | |
11 | 83 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 38.88 | |
12 | 131 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 39.08 | |
13 | 23 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 39.22 | |
14 | 169 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 41.35 | |
15 | 111 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 41.61 | |
16 | 214 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 41.69 | |
17 | 36 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 42.28 | |
18 | 127 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 50 m | 42.55 | |
19 | 266 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 43.01 | |
20 | 167 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 43.24 | |
21 | 129 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 43.70 | |
22 | 239 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 44.69 | |
23 | 163 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 45.19 | |
24 | 121 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 45.39 | |
25 | 274 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 46.72 | |
26 | 9 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 47.06 | |
27 | 64 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 48.18 | |
28 | 158 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 0568AN | 25 m | 48.87 | |
29 | 56 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 49.45 | |
30 | 55 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 50.26 | |
31 | 73 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 50.30 | |
32 | 271 | Fischer Amalie Frost | 2005 | FARUM | 0502AR | 50 m | 50.67 | |
33 | 65 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 51.86 | |
34 | 235 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 52.22 | |
35 | 60 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 53.57 | |
36 | 109 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 50 m | 55.09 | |
37 | 42 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 1:03.64 | |
38 | 59 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 1:03.89 | |
39 | 11 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 1:06.46 | |
40 | 30 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 1:08.35 | |
41 | 17 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AC | 50 m | 1:12.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 7, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 207 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 32.53 | |
2 | 115 | Henriksen Casper Koch | 2002 | LYNGBY | 0245AO | 25 m | 33.03 | |
3 | 201 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 34.43 | |
4 | 226 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 34.58 | |
5 | 140 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 34.88 | |
6 | 130 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 35.11 | |
7 | 110 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 35.68 | |
8 | 108 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 35.91 | |
9 | 82 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 36.48 | |
10 | 197 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 36.52 | |
11 | 134 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 36.77 | |
12 | 154 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | 36.84 | |
13 | 32 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 36.88 | |
14 | 244 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 37.28 | |
15 | 205 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 38.09 | |
16 | 120 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 38.29 | |
17 | 164 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 38.68 | |
18 | 261 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 38.94 | |
19 | 240 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 39.46 | |
20 | 128 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 39.71 | |
21 | 112 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 40.79 | |
22 | 152 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 41.08 | |
23 | 223 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 41.56 | |
24 | 148 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 41.65 | |
25 | 212 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 42.83 | |
26 | 202 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 42.85 | |
27 | 237 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 43.39 | |
28 | 265 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 44.66 | |
29 | 203 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 25 m | 44.87 | |
30 | 219 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 46.73 | |
31 | 44 | Klarskov Benjamin | 2007 | HOVEDSTAD | 0711AC | 25 m | 53.45 | |
32 | 43 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 59.78 | |
33 | 81 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 59.98 | |
34 | 21 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:00.29 | |
35 | 79 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 1:00.49 | |
36 | 84 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 50 m | 1:00.64 | |
37 | 28 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 1:01.08 | |
38 | 49 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 50 m | 1:10.58 | |
39 | 39 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 50 m | 1:20.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 8, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 138 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 27.47 | |
2 | 209 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 27.60 | |
3 | 225 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 50 m | 28.76 | |
4 | 125 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 28.83 | |
5 | 107 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 28.85 | |
6 | 141 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 28.85 | |
7 | 137 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 29.23 | |
8 | 6 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 29.40 | |
9 | 63 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 29.63 | |
10 | 113 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 29.73 | |
11 | 147 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 29.95 | |
12 | 216 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 30.12 | |
13 | 25 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 30.27 | |
14 | 218 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 50 m | 30.33 | |
15 | 118 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 30.35 | |
16 | 270 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | HELSINGE | 0376AE | 50 m | 30.39 | |
17 | 146 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 30.55 | |
18 | 131 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 30.62 | |
19 | 195 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 30.65 | |
20 | 62 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 30.79 | |
21 | 19 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 30.93 | |
22 | 252 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 31.05 | |
23 | 46 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 31.15 | |
24 | 52 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 31.24 | |
25 | 163 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 31.30 | |
26 | 253 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 31.51 | |
27 | 168 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 31.54 | |
28 | 150 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 31.75 | |
29 | 75 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 31.77 | |
30 | 167 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 31.80 | |
31 | 236 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 31.82 | |
32 | 127 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 50 m | 31.92 | |
33 | 267 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 25 m | 31.93 | |
34 | 233 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 31.98 | |
35 | 161 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 32.00 | |
36 | 122 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 32.01 | |
37 | 153 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 32.10 | |
38 | 229 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 32.26 | |
39 | 166 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 32.33 | |
40 | 162 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 32.41 | |
41 | 155 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 32.70 | |
42 | 159 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 32.75 | |
43 | 260 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 32.75 | |
44 | 48 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 32.90 | |
45 | 61 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 33.03 | |
46 | 238 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 33.07 | |
47 | 258 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 50 m | 33.17 | |
48 | 20 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 33.62 | |
49 | 268 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 33.71 | |
50 | 151 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 33.75 | |
51 | 117 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 33.80 | |
52 | 239 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 33.94 | |
53 | 156 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 34.03 | |
54 | 169 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 34.11 | |
55 | 266 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 35.02 | |
56 | 119 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 35.17 | |
57 | 51 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 35.25 | |
58 | 68 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 35.26 | |
59 | 262 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 35.27 | |
60 | 149 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 35.46 | |
61 | 36 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 35.78 | |
62 | 160 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 50 m | 35.99 | |
63 | 60 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 36.33 | |
64 | 64 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 36.60 | |
65 | 121 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 36.79 | |
66 | 45 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 37.26 | |
67 | 235 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 37.47 | |
68 | 158 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 0568AN | 25 m | 37.54 | |
69 | 273 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 37.61 | |
70 | 126 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 37.91 | |
71 | 271 | Fischer Amalie Frost | 2005 | FARUM | 0502AR | 50 m | 38.17 | |
72 | 245 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 38.20 | |
73 | 55 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 38.32 | |
74 | 246 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 38.69 | |
75 | 65 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 39.56 | |
76 | 33 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 25 m | 40.41 | |
77 | 34 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 42.48 | |
78 | 42 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 47.77 | |
79 | 37 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 48.25 | |
80 | 38 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 48.28 | |
81 | 72 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 48.32 | |
82 | 59 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 49.69 | |
83 | 11 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 50.29 | |
84 | 30 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 53.65 | |
85 | 17 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AC | 50 m | 55.88 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 9, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 213 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 25.37 | |
2 | 123 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 25.39 | |
3 | 32 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 26.08 | |
4 | 14 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 26.53 | |
5 | 250 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 26.98 | |
6 | 130 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 27.11 | |
7 | 13 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 27.42 | |
8 | 74 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 27.49 | |
9 | 201 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 27.54 | |
10 | 251 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 27.71 | |
11 | 139 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 27.76 | |
12 | 211 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 28.01 | |
13 | 53 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 28.34 | |
14 | 257 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 25 m | 28.37 | |
15 | 110 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 50 m | 28.61 | |
16 | 143 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 28.65 | |
17 | 157 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 28.78 | |
18 | 144 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 29.16 | |
19 | 47 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 29.21 | |
20 | 124 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 50 m | 29.31 | |
21 | 164 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 29.37 | |
22 | 120 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 29.54 | |
23 | 108 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 29.64 | |
24 | 247 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 29.65 | |
25 | 132 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 30.21 | |
26 | 256 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 30.31 | |
27 | 154 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 30.32 | |
28 | 259 | Hougaard Benjamin | 2003 | FARUM | 0327AM | 25 m | 30.50 | |
29 | 215 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 30.76 | |
30 | 194 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 30.80 | |
31 | 26 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 31.00 | |
32 | 152 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 31.18 | |
33 | 244 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 31.27 | |
34 | 165 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 31.34 | |
35 | 210 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 31.35 | |
36 | 204 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 31.46 | |
37 | 269 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 31.73 | |
38 | 212 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 31.84 | |
39 | 241 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 31.90 | |
40 | 5 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 31.99 | |
41 | 263 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 50 m | 32.04 | |
42 | 148 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 32.11 | |
43 | 248 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 32.42 | |
44 | 255 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 32.42 | |
45 | 199 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 32.71 | |
46 | 240 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 33.04 | |
47 | 217 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 33.21 | |
48 | 265 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 33.32 | |
49 | 7 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 33.71 | |
50 | 8 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 33.71 | |
51 | 135 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 33.78 | |
52 | 198 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 33.85 | |
53 | 243 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 33.90 | |
54 | 242 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 34.02 | |
55 | 232 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 34.14 | |
56 | 3 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 34.30 | |
57 | 202 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 50 m | 34.87 | |
58 | 22 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 50 m | 34.93 | |
59 | 70 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 36.32 | |
60 | 41 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 37.22 | |
61 | 10 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 37.24 | |
62 | 40 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 37.39 | |
63 | 29 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 37.43 | |
64 | 234 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 38.98 | |
65 | 80 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 43.05 | |
66 | 4 | Akrim Elias Valkonen | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AC | 25 m | 44.26 | |
67 | 49 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 50 m | 45.24 | |
68 | 44 | Klarskov Benjamin | 2007 | HOVEDSTAD | 0711AC | 25 m | 45.86 | |
69 | 39 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 25 m | 46.10 | |
70 | 43 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 46.62 | |
71 | 21 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 46.65 | |
72 | 81 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 47.27 | |
73 | 79 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 48.05 | |
74 | 84 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 50 m | 51.32 | |
75 | 28 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 51.65 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 10, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 66 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 17:06.30 | |
2 | 116 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 17:13.97 | |
3 | 13 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 17:57.67 | |
4 | 226 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 18:00.27 | |
5 | 140 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 18:38.49 | |
6 | 15 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 18:59.32 | |
7 | 27 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 19:29.99 | |
8 | 196 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 19:42.11 | |
9 | 269 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 20:27.57 | |
10 | 261 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 20:47.35 | |
11 | 237 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 21:40.50 | |
12 | 242 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 23:05.50 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 11, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 220 | Gsc Mix 1 | 2002 | GLADSAXE | 50 m | 1:48.57 | ||
2 | 221 | Gsc Mix 2 | 2002 | GLADSAXE | 50 m | 1:52.69 | ||
3 | 106 | Lyngby Padawans 1 | 2002 | LYNGBY | 50 m | 1:52.86 | ||
4 | 136 | Helsingør Mix 1 | 2002 | HELSINGØR | 50 m | 1:54.00 | ||
5 | 249 | Farum Mix 1 | 2002 | FARUM | 50 m | 1:55.99 | ||
6 | 222 | Gsc Mix 3 | 2002 | GLADSAXE | 50 m | 1:57.91 | ||
7 | 142 | Helsingør Mix 2 | 2002 | HELSINGØR | 50 m | 1:58.00 | ||
8 | 1 | Hsk Å1 A | 2002 | HOVEDSTAD | 50 m | 2:00.00 | ||
9 | 2 | Hsk Å1 B | 2002 | HOVEDSTAD | 50 m | 2:05.00 | ||
10 | 230 | Sigma Swim A | 2004 | SIGMA | 50 m | 2:06.80 | ||
11 | 231 | Sigma Swim B | 2004 | SIGMA | 50 m | 2:09.96 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 13, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 208 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 5:15.57 | |
2 | 83 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 5:33.90 | |
3 | 225 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 50 m | 5:34.56 | |
4 | 50 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 5:35.95 | |
5 | 18 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 5:39.09 | |
6 | 228 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 5:44.70 | |
7 | 23 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 5:46.26 | |
8 | 62 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 5:50.62 | |
9 | 58 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 5:51.26 | |
10 | 6 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 5:51.61 | |
11 | 163 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 5:55.65 | |
12 | 19 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 6:15.00 | |
13 | 36 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 6:15.57 | |
14 | 236 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 6:16.63 | |
15 | 46 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 6:17.04 | |
16 | 68 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 6:17.30 | |
17 | 238 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 6:20.80 | |
18 | 162 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 6:21.83 | |
19 | 75 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 6:22.99 | |
20 | 48 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 6:23.16 | |
21 | 216 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 6:31.63 | |
22 | 20 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 6:36.52 | |
23 | 51 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 6:39.66 | |
24 | 76 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 6:42.78 | |
25 | 67 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 50 m | 6:47.04 | |
26 | 9 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 6:52.16 | |
27 | 45 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 6:55.07 | |
28 | 233 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 50 m | ||
29 | 239 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | ||
30 | 245 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 14, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 15 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 4:50.78 | |
2 | 116 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 4:54.39 | |
3 | 207 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 4:57.25 | |
4 | 24 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 5:10.96 | |
5 | 82 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 5:15.94 | |
6 | 201 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 5:16.28 | |
7 | 140 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 5:20.23 | |
8 | 27 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 5:27.00 | |
9 | 196 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 5:37.57 | |
10 | 26 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 5:47.52 | |
11 | 54 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 5:52.99 | |
12 | 211 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 5:54.78 | |
13 | 247 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 5:55.56 | |
14 | 248 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 5:56.80 | |
15 | 241 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 5:59.50 | |
16 | 202 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 6:07.53 | |
17 | 8 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 6:08.86 | |
18 | 244 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 6:12.01 | |
19 | 237 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 6:13.50 | |
20 | 240 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 6:15.80 | |
21 | 3 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 6:30.00 | |
22 | 70 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 6:45.57 | |
23 | 242 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 6:46.90 | |
24 | 232 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | ||
25 | 234 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 195 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:14.25 | |
2 | 57 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:15.78 | |
3 | 35 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 1:18.85 | |
4 | 63 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:20.94 | |
5 | 77 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 1:21.10 | |
6 | 181 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 25 m | 1:21.44 | |
7 | 254 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 1:22.12 | |
8 | 187 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 25 m | 1:22.15 | |
9 | 138 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 1:22.30 | |
10 | 52 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 1:22.66 | |
11 | 83 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 1:23.74 | |
12 | 200 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:23.90 | |
13 | 185 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 25 m | 1:25.13 | |
14 | 25 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 1:26.06 | |
15 | 151 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 1:26.24 | |
16 | 111 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:26.29 | |
17 | 214 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:26.37 | |
18 | 236 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:26.45 | |
19 | 6 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:27.84 | |
20 | 62 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:28.18 | |
21 | 113 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:28.37 | |
22 | 71 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 1:28.66 | |
23 | 119 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:28.85 | |
24 | 109 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:29.61 | |
25 | 127 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:29.73 | |
26 | 125 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:30.14 | |
27 | 193 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 25 m | 1:32.52 | |
28 | 150 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:32.63 | |
29 | 61 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 1:33.20 | |
30 | 266 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 1:33.71 | |
31 | 36 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 1:34.02 | |
32 | 239 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:34.66 | |
33 | 218 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 1:35.17 | |
34 | 177 | Curan Adna | 2003 | MKK | BK4803 | 25 m | 1:35.36 | |
35 | 229 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:35.54 | |
36 | 68 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 1:35.78 | |
37 | 51 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:36.57 | |
38 | 153 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 1:37.14 | |
39 | 175 | Bolander Thea | 2003 | MKK | BW1403 | 25 m | 1:38.73 | |
40 | 167 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 1:39.23 | |
41 | 129 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:39.34 | |
42 | 48 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 1:39.37 | |
43 | 191 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 1:39.85 | |
44 | 169 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 1:39.90 | |
45 | 64 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 1:42.12 | |
46 | 73 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 1:42.33 | |
47 | 246 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:42.59 | |
48 | 56 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:44.13 | |
49 | 67 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 50 m | 1:44.14 | |
50 | 55 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 1:44.86 | |
51 | 235 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:47.65 | |
52 | 158 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 0568AN | 25 m | 1:48.47 | |
53 | 37 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 1:49.47 | |
54 | 65 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 1:50.35 | |
55 | 206 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:52.32 | |
56 | 86 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:54.22 | |
57 | 34 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 1:55.59 | |
58 | 33 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 25 m | 1:56.09 | |
59 | 60 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 1:56.21 | |
60 | 94 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:59.74 | |
61 | 59 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 2:03.02 | |
62 | 103 | Olsen Liva Rosenkrands | 2006 | HERLEV | 0636AJ | 25 m | 2:04.89 | |
63 | 95 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 2:05.00 | |
64 | 72 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 2:05.33 | |
65 | 38 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 2:08.71 | |
66 | 91 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 50 m | 2:10.03 | |
67 | 105 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 2:11.41 | |
68 | 96 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 2:11.73 | |
69 | 11 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 50 m | 2:13.29 | |
70 | 17 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AC | 50 m | 2:13.49 | |
71 | 30 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 50 m | 2:23.48 | |
72 | 42 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 50 m | 2:24.20 | |
73 | 90 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 16, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 115 | Henriksen Casper Koch | 2002 | LYNGBY | 0245AO | 25 m | 1:09.42 | |
2 | 66 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 1:11.80 | |
3 | 47 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 1:12.67 | |
4 | 201 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 1:14.31 | |
5 | 24 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:14.65 | |
6 | 139 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:15.23 | |
7 | 140 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 1:15.43 | |
8 | 110 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:15.99 | |
9 | 183 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 25 m | 1:16.12 | |
10 | 15 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:16.50 | |
11 | 108 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:17.11 | |
12 | 82 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 1:17.34 | |
13 | 190 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 25 m | 1:17.73 | |
14 | 154 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 1:18.21 | |
15 | 197 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 1:19.40 | |
16 | 179 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 25 m | 1:21.35 | |
17 | 120 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:21.57 | |
18 | 164 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 1:21.72 | |
19 | 134 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:22.55 | |
20 | 244 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 1:22.56 | |
21 | 192 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 25 m | 1:22.93 | |
22 | 128 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:23.30 | |
23 | 205 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:25.51 | |
24 | 240 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:25.92 | |
25 | 27 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:26.16 | |
26 | 132 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:26.70 | |
27 | 112 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:29.85 | |
28 | 54 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 1:29.88 | |
29 | 152 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:31.91 | |
30 | 148 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:32.28 | |
31 | 223 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:32.28 | |
32 | 212 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 1:32.38 | |
33 | 237 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 1:32.67 | |
34 | 202 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 1:33.20 | |
35 | 8 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 1:35.47 | |
36 | 157 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 1:36.60 | |
37 | 265 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 1:39.01 | |
38 | 203 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 25 m | 1:39.50 | |
39 | 29 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:40.70 | |
40 | 198 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 1:42.27 | |
41 | 219 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 1:45.06 | |
42 | 3 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 1:48.65 | |
43 | 41 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:50.03 | |
44 | 10 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:50.38 | |
45 | 4 | Akrim Elias Valkonen | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AC | 50 m | 1:52.14 | |
46 | 88 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 1:53.94 | |
47 | 5 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:54.78 | |
48 | 7 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:55.53 | |
49 | 40 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:55.67 | |
50 | 87 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 1:55.94 | |
51 | 44 | Klarskov Benjamin | 2007 | HOVEDSTAD | 0711AC | 50 m | 1:59.39 | |
52 | 21 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 2:07.76 | |
53 | 43 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 50 m | 2:08.95 | |
54 | 80 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 50 m | 2:10.00 | |
55 | 81 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 50 m | 2:10.08 | |
56 | 39 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 50 m | 2:12.67 | |
57 | 31 | Hansen Julius Holten | 2007 | HOVEDSTAD | 0753AC | 50 m | 2:13.53 | |
58 | 84 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 50 m | 2:14.88 | |
59 | 79 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 2:16.54 | |
60 | 49 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 50 m | 2:36.69 | |
61 | 104 | Simonsen Nikolaj Kragh | 2006 | HERLEV | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 17, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:08.51 | |
2 | 63 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 2:11.52 | |
3 | 225 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 50 m | 2:13.37 | |
4 | 107 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:16.02 | |
5 | 209 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 2:17.21 | |
6 | 50 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 2:17.24 | |
7 | 195 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 2:17.59 | |
8 | 138 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 2:18.25 | |
9 | 174 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | BG9603 | 25 m | 2:18.29 | |
10 | 188 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 25 m | 2:19.51 | |
11 | 147 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 2:21.15 | |
12 | 18 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 2:21.88 | |
13 | 23 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 2:24.10 | |
14 | 58 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 2:24.59 | |
15 | 141 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 2:24.91 | |
16 | 111 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 2:25.29 | |
17 | 125 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 2:26.22 | |
18 | 77 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 2:26.41 | |
19 | 122 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 2:26.47 | |
20 | 170 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | AR2603 | 25 m | 2:26.72 | |
21 | 118 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 2:28.41 | |
22 | 19 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 2:29.30 | |
23 | 46 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:29.84 | |
24 | 137 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 2:29.99 | |
25 | 75 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 2:30.23 | |
26 | 6 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:30.61 | |
27 | 267 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 25 m | 2:32.07 | |
28 | 167 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 2:32.40 | |
29 | 238 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 2:32.53 | |
30 | 48 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 2:32.56 | |
31 | 176 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 25 m | 2:32.63 | |
32 | 168 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 2:33.62 | |
33 | 252 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 2:35.31 | |
34 | 162 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 2:35.52 | |
35 | 166 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 2:35.85 | |
36 | 150 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 2:36.61 | |
37 | 236 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 2:37.86 | |
38 | 20 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 2:39.31 | |
39 | 214 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 2:39.71 | |
40 | 161 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 2:40.56 | |
41 | 68 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 2:40.73 | |
42 | 36 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 2:41.16 | |
43 | 193 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 25 m | 2:41.49 | |
44 | 258 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 50 m | 2:42.06 | |
45 | 233 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 2:42.64 | |
46 | 159 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 2:44.59 | |
47 | 239 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 2:46.06 | |
48 | 56 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 2:47.02 | |
49 | 51 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 2:47.98 | |
50 | 245 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 2:48.68 | |
51 | 129 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:50.63 | |
52 | 76 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 2:50.85 | |
53 | 117 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 2:51.52 | |
54 | 67 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 50 m | 2:52.53 | |
55 | 262 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 2:52.71 | |
56 | 246 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 2:52.95 | |
57 | 156 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 2:54.27 | |
58 | 45 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 2:55.34 | |
59 | 73 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 2:55.54 | |
60 | 55 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 2:58.06 | |
61 | 60 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 2:58.38 | |
62 | 9 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 2:58.84 | |
63 | 126 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 3:00.51 | |
64 | 33 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 50 m | 3:01.01 | |
65 | 65 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 3:03.38 | |
66 | 64 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 3:06.36 | |
67 | 34 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 3:06.43 | |
68 | 119 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 3:06.72 | |
69 | 158 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 0568AN | 50 m | 3:09.66 | |
70 | 102 | Olsen Clara Rosenkrands | 2005 | HERLEV | 0522AO | 25 m | 3:11.42 | |
71 | 235 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 3:14.35 | |
72 | 59 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 3:23.54 | |
73 | 37 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 3:26.45 | |
74 | 95 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 3:31.34 | |
75 | 72 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 50 m | 3:32.84 | |
76 | 38 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 3:33.51 | |
77 | 86 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 3:39.86 | |
78 | 85 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 50 m | 3:40.03 | |
79 | 17 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AC | 50 m | 3:51.06 | |
80 | 11 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 50 m | 4:10.00 | |
81 | 42 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 50 m | 4:20.00 | |
82 | 30 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 50 m | 4:27.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 18, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 116 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:00.60 | |
2 | 213 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 2:02.42 | |
3 | 180 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 2:02.56 | |
4 | 14 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:03.56 | |
5 | 123 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:04.52 | |
6 | 24 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 2:06.19 | |
7 | 13 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 2:06.27 | |
8 | 53 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 2:07.17 | |
9 | 226 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 2:07.23 | |
10 | 172 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 25 m | 2:09.24 | |
11 | 211 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 2:11.01 | |
12 | 140 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 2:11.93 | |
13 | 201 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 2:12.92 | |
14 | 171 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 25 m | 2:13.32 | |
15 | 124 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 2:14.57 | |
16 | 27 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:14.61 | |
17 | 250 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 2:16.14 | |
18 | 47 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 2:16.23 | |
19 | 257 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 25 m | 2:16.48 | |
20 | 184 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 25 m | 2:17.39 | |
21 | 173 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 2:18.34 | |
22 | 144 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 2:18.50 | |
23 | 261 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 2:20.06 | |
24 | 182 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 25 m | 2:20.23 | |
25 | 247 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:21.94 | |
26 | 248 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 2:22.82 | |
27 | 26 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:22.88 | |
28 | 194 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 2:24.63 | |
29 | 192 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 25 m | 2:25.62 | |
30 | 164 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 2:26.95 | |
31 | 269 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 2:28.21 | |
32 | 241 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 2:28.53 | |
33 | 210 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:29.14 | |
34 | 215 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 2:30.15 | |
35 | 256 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 2:31.51 | |
36 | 165 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 2:32.22 | |
37 | 183 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 25 m | 2:33.64 | |
38 | 198 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 2:34.86 | |
39 | 259 | Hougaard Benjamin | 2003 | FARUM | 0327AM | 50 m | 2:35.69 | |
40 | 128 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:35.78 | |
41 | 148 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 2:36.59 | |
42 | 112 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 2:38.29 | |
43 | 152 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 2:38.72 | |
44 | 243 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 2:40.02 | |
45 | 7 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 2:40.92 | |
46 | 5 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 2:41.01 | |
47 | 212 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 2:42.70 | |
48 | 3 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 2:43.94 | |
49 | 217 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 2:44.02 | |
50 | 29 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 2:44.10 | |
51 | 135 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 2:44.25 | |
52 | 237 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 2:46.87 | |
53 | 40 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 2:48.12 | |
54 | 70 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 2:51.70 | |
55 | 232 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 2:52.25 | |
56 | 41 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 2:53.70 | |
57 | 199 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 2:55.18 | |
58 | 244 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 2:56.85 | |
59 | 242 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 2:58.25 | |
60 | 234 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 3:01.38 | |
61 | 10 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 3:02.27 | |
62 | 89 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 3:10.17 | |
63 | 80 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 50 m | 3:19.08 | |
64 | 49 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 50 m | 3:28.70 | |
65 | 4 | Akrim Elias Valkonen | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AC | 50 m | 3:29.68 | |
66 | 21 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 50 m | 3:29.73 | |
67 | 79 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 50 m | 3:43.09 | |
68 | 39 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 50 m | 3:45.07 | |
69 | 43 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 50 m | 3:45.76 | |
70 | 31 | Hansen Julius Holten | 2007 | HOVEDSTAD | 0753AC | 50 m | 3:48.83 | |
71 | 44 | Klarskov Benjamin | 2007 | HOVEDSTAD | 0711AC | 50 m | 4:07.70 | |
72 | 81 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 50 m | 4:11.75 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 19, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:26.35 | |
2 | 18 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 2:40.75 | |
3 | 228 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 2:44.79 | |
4 | 52 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 2:52.21 | |
5 | 170 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | AR2603 | 25 m | 2:56.61 | |
6 | 23 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 2:59.12 | |
7 | 216 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 3:03.90 | |
8 | 146 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 3:10.18 | |
9 | 62 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 3:12.12 | |
10 | 229 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 3:16.47 | |
11 | 75 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 3:16.77 | |
12 | 76 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 3:35.99 | |
13 | 206 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 3:39.45 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 20, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 66 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 2:11.25 | |
2 | 207 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 2:19.44 | |
3 | 15 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:23.18 | |
4 | 196 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 2:37.02 | |
5 | 53 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 2:44.42 | |
6 | 179 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 25 m | 2:45.20 | |
7 | 197 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 2:48.62 | |
8 | 26 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:49.25 | |
9 | 143 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 2:57.30 | |
10 | 204 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 3:08.76 | |
11 | 54 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 3:10.20 | |
12 | 8 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 3:21.93 | |
13 | 255 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 21, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 209 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:07.95 | |
2 | 141 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:09.85 | |
3 | 174 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | BG9603 | 25 m | 1:10.50 | |
4 | 208 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:10.50 | |
5 | 25 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 1:11.04 | |
6 | 63 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:11.17 | |
7 | 107 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:11.17 | |
8 | 83 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 1:12.51 | |
9 | 113 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:13.47 | |
10 | 159 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:14.17 | |
11 | 6 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:14.27 | |
12 | 138 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 1:14.36 | |
13 | 167 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:14.44 | |
14 | 147 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:14.71 | |
15 | 218 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 1:15.32 | |
16 | 58 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 1:15.81 | |
17 | 62 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:15.83 | |
18 | 61 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 1:15.92 | |
19 | 71 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 1:16.71 | |
20 | 252 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 1:16.82 | |
21 | 75 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:16.94 | |
22 | 35 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:17.13 | |
23 | 185 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 25 m | 1:17.41 | |
24 | 118 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:17.43 | |
25 | 23 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 1:17.45 | |
26 | 260 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 1:17.89 | |
27 | 109 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:18.08 | |
28 | 52 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 1:18.30 | |
29 | 166 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 1:18.36 | |
30 | 127 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:18.65 | |
31 | 168 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:18.91 | |
32 | 137 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 1:19.34 | |
33 | 77 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 1:19.79 | |
34 | 122 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:19.95 | |
35 | 169 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:19.99 | |
36 | 19 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 1:20.15 | |
37 | 187 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 25 m | 1:20.20 | |
38 | 153 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 1:20.27 | |
39 | 200 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:20.51 | |
40 | 48 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 1:21.39 | |
41 | 46 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:21.87 | |
42 | 238 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:22.74 | |
43 | 245 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:23.07 | |
44 | 117 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 1:23.39 | |
45 | 176 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 25 m | 1:23.69 | |
46 | 253 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 1:24.10 | |
47 | 188 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 25 m | 1:24.13 | |
48 | 163 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 1:24.23 | |
49 | 68 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 1:24.43 | |
50 | 268 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 1:24.88 | |
51 | 162 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 1:24.95 | |
52 | 233 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 1:25.10 | |
53 | 264 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 1:25.62 | |
54 | 246 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:25.75 | |
55 | 191 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 1:25.92 | |
56 | 56 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:26.41 | |
57 | 161 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 1:26.66 | |
58 | 149 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:28.07 | |
59 | 181 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 25 m | 1:28.80 | |
60 | 55 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 1:28.83 | |
61 | 150 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 1:29.05 | |
62 | 20 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 1:30.22 | |
63 | 36 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 1:30.51 | |
64 | 126 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:30.88 | |
65 | 73 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 1:31.32 | |
66 | 76 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:31.73 | |
67 | 156 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 1:31.89 | |
68 | 177 | Curan Adna | 2003 | MKK | BK4803 | 25 m | 1:32.43 | |
69 | 60 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 1:32.55 | |
70 | 45 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 1:32.94 | |
71 | 51 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:33.28 | |
72 | 67 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 50 m | 1:33.75 | |
73 | 33 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 25 m | 1:33.84 | |
74 | 235 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:34.66 | |
75 | 175 | Bolander Thea | 2003 | MKK | BW1403 | 25 m | 1:35.81 | |
76 | 65 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 1:36.31 | |
77 | 94 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:37.58 | |
78 | 95 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:38.78 | |
79 | 102 | Olsen Clara Rosenkrands | 2005 | HERLEV | 0522AO | 25 m | 1:38.86 | |
80 | 38 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 1:39.28 | |
81 | 258 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 50 m | 1:40.35 | |
82 | 91 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 25 m | 1:40.64 | |
83 | 37 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 1:40.80 | |
84 | 59 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 1:41.21 | |
85 | 34 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 1:41.37 | |
86 | 64 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:41.79 | |
87 | 85 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 1:46.84 | |
88 | 103 | Olsen Liva Rosenkrands | 2006 | HERLEV | 0636AJ | 25 m | 1:47.00 | |
89 | 86 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:47.19 | |
90 | 42 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 1:48.62 | |
91 | 90 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:49.50 | |
92 | 72 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 50 m | 1:52.60 | |
93 | 96 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 1:55.98 | |
94 | 17 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AC | 50 m | 2:03.43 | |
95 | 11 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 50 m | 2:10.00 | |
96 | 105 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 22, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 116 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:03.23 | |
2 | 139 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:03.82 | |
3 | 123 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:04.00 | |
4 | 213 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 1:04.35 | |
5 | 180 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 1:04.84 | |
6 | 24 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:04.97 | |
7 | 182 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 25 m | 1:05.58 | |
8 | 69 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 1:06.34 | |
9 | 173 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 1:06.44 | |
10 | 13 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 1:07.00 | |
11 | 172 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 25 m | 1:07.85 | |
12 | 211 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:09.69 | |
13 | 82 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 1:09.71 | |
14 | 27 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:09.92 | |
15 | 251 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 1:10.61 | |
16 | 120 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:11.51 | |
17 | 184 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 25 m | 1:12.02 | |
18 | 226 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:12.33 | |
19 | 190 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 25 m | 1:12.36 | |
20 | 144 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 1:12.51 | |
21 | 171 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 25 m | 1:12.85 | |
22 | 247 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:13.03 | |
23 | 26 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:13.30 | |
24 | 115 | Henriksen Casper Koch | 2002 | LYNGBY | 0245AO | 25 m | 1:13.47 | |
25 | 241 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:13.63 | |
26 | 54 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 1:13.71 | |
27 | 194 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 1:14.39 | |
28 | 53 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 1:14.54 | |
29 | 108 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:15.02 | |
30 | 47 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 1:15.07 | |
31 | 269 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 1:15.73 | |
32 | 110 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:15.90 | |
33 | 143 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:16.08 | |
34 | 124 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:16.51 | |
35 | 215 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:17.22 | |
36 | 210 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:17.31 | |
37 | 132 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:19.04 | |
38 | 157 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:19.09 | |
39 | 148 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 1:19.45 | |
40 | 154 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | 1:19.49 | |
41 | 8 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 1:19.69 | |
42 | 205 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:19.89 | |
43 | 198 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 1:20.98 | |
44 | 134 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 50 m | 1:21.64 | |
45 | 248 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:21.71 | |
46 | 165 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:22.81 | |
47 | 135 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:23.48 | |
48 | 203 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 25 m | 1:23.56 | |
49 | 212 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 1:23.93 | |
50 | 199 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 1:24.46 | |
51 | 240 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:24.53 | |
52 | 223 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:24.64 | |
53 | 204 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 1:24.66 | |
54 | 217 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 1:24.88 | |
55 | 88 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 1:25.67 | |
56 | 7 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 1:26.62 | |
57 | 29 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 1:27.25 | |
58 | 232 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:27.68 | |
59 | 3 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 1:27.70 | |
60 | 242 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:27.72 | |
61 | 41 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:28.28 | |
62 | 243 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 1:28.58 | |
63 | 5 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:29.45 | |
64 | 10 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 1:32.03 | |
65 | 70 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 1:32.50 | |
66 | 219 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 1:32.68 | |
67 | 40 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:33.34 | |
68 | 89 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:35.38 | |
69 | 234 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:38.25 | |
70 | 4 | Akrim Elias Valkonen | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AC | 50 m | 1:39.33 | |
71 | 80 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 50 m | 1:40.61 | |
72 | 49 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 50 m | 1:43.89 | |
73 | 79 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 50 m | 1:52.38 | |
74 | 43 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 50 m | 1:52.75 | |
75 | 21 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:54.04 | |
76 | 39 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 50 m | 1:56.04 | |
77 | 44 | Klarskov Benjamin | 2007 | HOVEDSTAD | 0711AC | 50 m | 1:56.91 | |
78 | 81 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 50 m | 1:57.21 | |
79 | 31 | Hansen Julius Holten | 2007 | HOVEDSTAD | 0753AC | 50 m | 1:57.24 | |
80 | 87 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 1:58.40 | |
81 | 84 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 50 m | 1:59.48 | |
82 | 104 | Simonsen Nikolaj Kragh | 2006 | HERLEV | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 23, 4x200m IM Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 220 | Gsc Mix 1 | 2002 | GLADSAXE | 50 m | 9:48.62 | ||
2 | 221 | Gsc Mix 2 | 2002 | GLADSAXE | 50 m | 10:10.82 | ||
3 | 106 | Lyngby Padawans 1 | 2002 | LYNGBY | 50 m | 10:16.78 | ||
4 | 222 | Gsc Mix 3 | 2002 | GLADSAXE | 50 m | 10:34.89 | ||
5 | 1 | Hsk Å1 A | 2002 | HOVEDSTAD | 50 m | 11:30.00 | ||
6 | 2 | Hsk Å1 B | 2002 | HOVEDSTAD | 50 m | 11:40.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 25, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 50 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 4:45.07 | |
2 | 107 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 4:50.98 | |
3 | 174 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | BG9603 | 25 m | 4:52.75 | |
4 | 208 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 4:53.60 | |
5 | 188 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 25 m | 4:54.02 | |
6 | 147 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 4:56.91 | |
7 | 141 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 4:58.73 | |
8 | 58 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 5:00.00 | |
9 | 228 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 5:02.01 | |
10 | 71 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 5:03.84 | |
11 | 61 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 5:09.03 | |
12 | 111 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 50 m | 5:10.00 | |
13 | 238 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 5:17.53 | |
14 | 122 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 5:18.23 | |
15 | 176 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 25 m | 5:18.65 | |
16 | 162 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 5:23.08 | |
17 | 77 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 5:25.37 | |
18 | 62 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 5:25.93 | |
19 | 48 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 5:27.95 | |
20 | 236 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 5:33.42 | |
21 | 193 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 25 m | 5:39.35 | |
22 | 68 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 5:41.43 | |
23 | 233 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 5:41.99 | |
24 | 177 | Curan Adna | 2003 | MKK | BK4803 | 25 m | 5:45.55 | |
25 | 76 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 5:51.99 | |
26 | 175 | Bolander Thea | 2003 | MKK | BW1403 | 25 m | 5:52.00 | |
27 | 239 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 5:53.84 | |
28 | 9 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 5:59.99 | |
29 | 245 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 6:00.87 | |
30 | 51 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 6:23.87 | |
31 | 117 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 6:33.43 | |
32 | 129 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 6:34.16 | |
33 | 126 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 6:43.09 | |
34 | 55 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 7:00.00 | |
35 | 56 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 7:00.00 | |
36 | 65 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 7:02.00 | |
37 | 73 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 7:03.00 | |
38 | 235 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 7:20.78 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 26, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 15 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 4:25.01 | |
2 | 14 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 4:25.95 | |
3 | 123 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 4:27.50 | |
4 | 226 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 4:28.01 | |
5 | 53 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 4:29.21 | |
6 | 13 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 4:29.97 | |
7 | 24 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 4:30.12 | |
8 | 116 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 50 m | 4:31.01 | |
9 | 172 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 25 m | 4:31.22 | |
10 | 213 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 50 m | 4:39.51 | |
11 | 196 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 4:43.72 | |
12 | 171 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 25 m | 4:44.14 | |
13 | 173 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 50 m | 4:47.15 | |
14 | 211 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 4:50.19 | |
15 | 194 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 5:00.96 | |
16 | 27 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 5:01.11 | |
17 | 248 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 5:02.58 | |
18 | 26 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 5:04.76 | |
19 | 120 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 5:10.67 | |
20 | 241 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 5:22.29 | |
21 | 132 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 5:23.03 | |
22 | 237 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 5:25.58 | |
23 | 243 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 5:29.82 | |
24 | 247 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 5:35.56 | |
25 | 112 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 5:46.68 | |
26 | 242 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 5:50.35 | |
27 | 234 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 6:20.82 | |
28 | 232 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 6:49.91 | |
29 | 217 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 7:21.11 | |
30 | 244 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 27, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 195 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 2:41.40 | |
2 | 57 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:43.10 | |
3 | 35 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 2:44.82 | |
4 | 52 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 2:50.92 | |
5 | 77 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 2:58.24 | |
6 | 181 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 25 m | 2:58.95 | |
7 | 50 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 2:59.62 | |
8 | 58 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 3:00.53 | |
9 | 83 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 3:02.98 | |
10 | 254 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 3:04.51 | |
11 | 46 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 3:04.77 | |
12 | 214 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 3:10.05 | |
13 | 236 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 3:11.61 | |
14 | 127 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 50 m | 3:12.51 | |
15 | 119 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 3:12.63 | |
16 | 150 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 3:15.21 | |
17 | 6 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 3:15.27 | |
18 | 185 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 25 m | 3:15.57 | |
19 | 266 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 3:17.06 | |
20 | 239 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 3:20.77 | |
21 | 48 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 3:21.01 | |
22 | 36 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 3:21.87 | |
23 | 76 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 3:23.54 | |
24 | 246 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 3:33.58 | |
25 | 51 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 3:34.13 | |
26 | 64 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 3:34.59 | |
27 | 75 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 3:43.14 | |
28 | 121 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 3:46.03 | |
29 | 33 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 25 m | 3:46.43 | |
30 | 235 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 3:49.79 | |
31 | 34 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 3:50.00 | |
32 | 72 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 50 m | 4:25.90 | |
33 | 38 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 4:32.91 | |
34 | 169 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | ||
35 | 187 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 28, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 66 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 2:26.01 | |
2 | 115 | Henriksen Casper Koch | 2002 | LYNGBY | 0245AO | 25 m | 2:30.75 | |
3 | 47 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 2:39.29 | |
4 | 82 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:45.11 | |
5 | 201 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 2:45.52 | |
6 | 183 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 25 m | 2:45.53 | |
7 | 190 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 25 m | 2:45.98 | |
8 | 110 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 2:46.62 | |
9 | 108 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 2:49.37 | |
10 | 240 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 3:01.74 | |
11 | 192 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 25 m | 3:01.93 | |
12 | 154 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | 3:02.33 | |
13 | 164 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 3:02.63 | |
14 | 128 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 3:03.86 | |
15 | 244 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 3:07.30 | |
16 | 205 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 3:08.94 | |
17 | 237 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 3:12.97 | |
18 | 223 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 3:15.99 | |
19 | 202 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 3:16.88 | |
20 | 152 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 3:18.36 | |
21 | 212 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 3:18.43 | |
22 | 211 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 3:20.10 | |
23 | 265 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 3:26.14 | |
24 | 4 | Akrim Elias Valkonen | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AC | 50 m | 4:04.03 | |
25 | 203 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 25 m | 4:19.23 | |
26 | 14 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 4:27.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 29, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:07.10 | |
2 | 63 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:08.51 | |
3 | 138 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 1:08.76 | |
4 | 111 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:09.57 | |
5 | 209 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:11.00 | |
6 | 228 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 1:11.96 | |
7 | 109 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:14.41 | |
8 | 146 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:15.76 | |
9 | 170 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | AR2603 | 25 m | 1:15.84 | |
10 | 6 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:16.56 | |
11 | 25 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 1:18.72 | |
12 | 216 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:19.51 | |
13 | 163 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 1:19.69 | |
14 | 137 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 1:20.14 | |
15 | 62 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:20.72 | |
16 | 162 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 1:21.28 | |
17 | 253 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 1:23.03 | |
18 | 229 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:24.21 | |
19 | 20 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 1:24.93 | |
20 | 191 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 1:25.41 | |
21 | 75 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 1:27.28 | |
22 | 46 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:29.58 | |
23 | 48 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 1:29.85 | |
24 | 206 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:33.41 | |
25 | 151 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:34.48 | |
26 | 9 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:35.09 | |
27 | 65 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 1:35.48 | |
28 | 246 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:39.20 | |
29 | 73 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:41.31 | |
30 | 60 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:43.70 | |
31 | 64 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:46.68 | |
32 | 34 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 1:54.45 | |
33 | 33 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 25 m | 1:56.97 | |
34 | 160 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 30, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 66 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 58.67 | |
2 | 207 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 1:00.60 | |
3 | 123 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:02.78 | |
4 | 116 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:02.92 | |
5 | 189 | Patzer Lukas | 2002 | MKK | AG5902 | 25 m | 1:03.11 | |
6 | 24 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:04.88 | |
7 | 69 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 1:06.38 | |
8 | 184 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 25 m | 1:07.05 | |
9 | 144 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 1:07.47 | |
10 | 197 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 1:08.99 | |
11 | 143 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 1:10.02 | |
12 | 179 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 25 m | 1:10.67 | |
13 | 196 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 1:10.91 | |
14 | 157 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:13.29 | |
15 | 134 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:13.72 | |
16 | 53 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 1:13.77 | |
17 | 26 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:14.42 | |
18 | 27 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:16.55 | |
19 | 165 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:21.76 | |
20 | 204 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 1:22.56 | |
21 | 215 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:22.61 | |
22 | 247 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:22.91 | |
23 | 217 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 1:27.91 | |
24 | 22 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 1:39.44 | |
25 | 219 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 1:42.98 | |
26 | 135 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:49.81 | |
27 | 99 | Li Allan | 2005 | HERLEV | 0553AA | 25 m | 1:50.17 | |
28 | 89 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 2:08.73 | |
29 | 49 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 50 m | 2:30.00 | |
30 | 255 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 31, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 208 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 2:24.76 | |
2 | 25 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 2:29.93 | |
3 | 141 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 2:32.56 | |
4 | 107 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:34.29 | |
5 | 174 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | BG9603 | 25 m | 2:34.54 | |
6 | 6 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:36.98 | |
7 | 61 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 2:38.59 | |
8 | 35 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 2:40.45 | |
9 | 50 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 2:40.50 | |
10 | 113 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 2:40.88 | |
11 | 71 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:42.77 | |
12 | 58 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 2:42.89 | |
13 | 125 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 2:42.89 | |
14 | 83 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 2:44.61 | |
15 | 186 | Mattson Emma | 2003 | MKK | BO5803 | 25 m | 2:44.86 | |
16 | 62 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:46.15 | |
17 | 252 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 2:49.23 | |
18 | 166 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 2:50.17 | |
19 | 260 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 2:51.04 | |
20 | 245 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:53.54 | |
21 | 153 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 2:55.28 | |
22 | 118 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 2:56.24 | |
23 | 46 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:59.15 | |
24 | 149 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 2:59.41 | |
25 | 36 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 3:04.91 | |
26 | 268 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 3:05.20 | |
27 | 20 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 3:11.07 | |
28 | 233 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 3:11.59 | |
29 | 55 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 3:12.73 | |
30 | 117 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 3:12.96 | |
31 | 238 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 3:16.64 | |
32 | 60 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 3:20.83 | |
33 | 38 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 3:30.51 | |
34 | 59 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 3:36.12 | |
35 | 98 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 3:38.10 | |
36 | 91 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 50 m | 3:50.03 | |
37 | 90 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 50 m | 3:51.03 | |
38 | 37 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 3:52.03 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 32, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 13 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 2:18.06 | |
2 | 66 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 2:19.16 | |
3 | 69 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:20.18 | |
4 | 213 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 2:20.44 | |
5 | 139 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 2:20.53 | |
6 | 182 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 25 m | 2:25.93 | |
7 | 27 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:31.99 | |
8 | 26 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:37.10 | |
9 | 251 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 50 m | 2:37.18 | |
10 | 241 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 2:37.62 | |
11 | 269 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 2:41.35 | |
12 | 82 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:43.87 | |
13 | 210 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:46.87 | |
14 | 194 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 2:47.40 | |
15 | 148 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 2:47.78 | |
16 | 198 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 2:54.47 | |
17 | 53 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 2:54.99 | |
18 | 223 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 2:55.09 | |
19 | 203 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 25 m | 2:59.09 | |
20 | 240 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 2:59.55 | |
21 | 199 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 3:04.30 | |
22 | 232 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 3:06.83 | |
23 | 40 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 3:20.98 | |
24 | 49 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 50 m | 3:30.00 | |
25 | 80 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 50 m | 3:32.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 33, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 59.77 | |
2 | 209 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:00.40 | |
3 | 225 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 50 m | 1:01.17 | |
4 | 63 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:01.44 | |
5 | 138 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 1:02.05 | |
6 | 188 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 25 m | 1:02.40 | |
7 | 25 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 1:03.67 | |
8 | 137 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 1:04.01 | |
9 | 147 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:04.42 | |
10 | 125 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:04.77 | |
11 | 218 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 1:04.80 | |
12 | 35 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:04.90 | |
13 | 216 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:05.09 | |
14 | 52 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 1:05.67 | |
15 | 195 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:05.76 | |
16 | 146 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:06.04 | |
17 | 187 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 25 m | 1:06.11 | |
18 | 270 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | HELSINGE | 0376AE | 50 m | 1:06.20 | |
19 | 167 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:07.04 | |
20 | 252 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 1:07.23 | |
21 | 170 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | AR2603 | 25 m | 1:07.24 | |
22 | 181 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 25 m | 1:07.62 | |
23 | 71 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 1:07.86 | |
24 | 163 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 1:07.89 | |
25 | 109 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 50 m | 1:08.63 | |
26 | 267 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 25 m | 1:08.88 | |
27 | 176 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 25 m | 1:09.02 | |
28 | 186 | Mattson Emma | 2003 | MKK | BO5803 | 25 m | 1:09.15 | |
29 | 214 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:09.24 | |
30 | 169 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:09.74 | |
31 | 166 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:09.77 | |
32 | 260 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 1:09.94 | |
33 | 77 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 1:10.49 | |
34 | 229 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:10.92 | |
35 | 162 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 1:11.35 | |
36 | 127 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 50 m | 1:11.44 | |
37 | 150 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 1:11.61 | |
38 | 185 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 25 m | 1:12.42 | |
39 | 193 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 25 m | 1:12.80 | |
40 | 20 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 1:13.72 | |
41 | 233 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 1:14.75 | |
42 | 191 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 1:14.96 | |
43 | 239 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:15.26 | |
44 | 258 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 50 m | 1:15.27 | |
45 | 177 | Curan Adna | 2003 | MKK | BK4803 | 25 m | 1:15.30 | |
46 | 68 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 1:16.35 | |
47 | 268 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 1:16.41 | |
48 | 156 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:16.62 | |
49 | 206 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:16.85 | |
50 | 262 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 1:18.74 | |
51 | 149 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 50 m | 1:19.33 | |
52 | 160 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 50 m | 1:20.53 | |
53 | 175 | Bolander Thea | 2003 | MKK | BW1403 | 25 m | 1:20.55 | |
54 | 129 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:21.16 | |
55 | 102 | Olsen Clara Rosenkrands | 2005 | HERLEV | 0522AO | 25 m | 1:21.75 | |
56 | 55 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 1:22.23 | |
57 | 95 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:29.41 | |
58 | 103 | Olsen Liva Rosenkrands | 2006 | HERLEV | 0636AJ | 25 m | 1:29.79 | |
59 | 90 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:31.19 | |
60 | 94 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:33.99 | |
61 | 98 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:34.05 | |
62 | 59 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 1:34.37 | |
63 | 85 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 1:37.65 | |
64 | 37 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 1:38.59 | |
65 | 93 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:39.67 | |
66 | 91 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 25 m | 1:40.24 | |
67 | 72 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 50 m | 1:42.33 | |
68 | 96 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 1:42.78 | |
69 | 17 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AC | 50 m | 1:48.61 | |
70 | 101 | Larsson Luna Norby | 2006 | HERLEV | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 34, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 123 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 55.33 | |
2 | 213 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 55.48 | |
3 | 14 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 56.08 | |
4 | 189 | Patzer Lukas | 2002 | MKK | AG5902 | 25 m | 56.70 | |
5 | 24 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 56.87 | |
6 | 13 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 58.72 | |
7 | 15 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 58.95 | |
8 | 201 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 59.51 | |
9 | 53 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 59.58 | |
10 | 226 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 59.59 | |
11 | 250 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 59.78 | |
12 | 139 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 59.84 | |
13 | 184 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 25 m | 59.90 | |
14 | 211 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:00.80 | |
15 | 47 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 1:01.22 | |
16 | 27 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:01.63 | |
17 | 179 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 25 m | 1:01.70 | |
18 | 257 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 25 m | 1:02.00 | |
19 | 190 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 25 m | 1:02.29 | |
20 | 110 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:02.78 | |
21 | 144 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 1:02.91 | |
22 | 124 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:02.93 | |
23 | 197 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 1:03.58 | |
24 | 115 | Henriksen Casper Koch | 2002 | LYNGBY | 0245AO | 25 m | 1:03.65 | |
25 | 261 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 1:04.06 | |
26 | 143 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:04.37 | |
27 | 26 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:05.15 | |
28 | 183 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 25 m | 1:05.57 | |
29 | 215 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:05.60 | |
30 | 108 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:06.36 | |
31 | 192 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 25 m | 1:06.64 | |
32 | 164 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 1:06.69 | |
33 | 157 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 1:06.82 | |
34 | 248 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:07.05 | |
35 | 194 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 1:07.12 | |
36 | 205 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:07.38 | |
37 | 259 | Hougaard Benjamin | 2003 | FARUM | 0327AM | 25 m | 1:07.79 | |
38 | 165 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:07.84 | |
39 | 210 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:07.94 | |
40 | 256 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 50 m | 1:08.52 | |
41 | 154 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | 1:08.74 | |
42 | 112 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:09.70 | |
43 | 148 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 1:10.01 | |
44 | 204 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 1:10.47 | |
45 | 152 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 1:11.15 | |
46 | 212 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 1:11.63 | |
47 | 198 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 1:12.05 | |
48 | 135 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:14.30 | |
49 | 242 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:15.36 | |
50 | 217 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 1:16.16 | |
51 | 243 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 50 m | 1:16.37 | |
52 | 203 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 25 m | 1:17.22 | |
53 | 199 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 1:18.31 | |
54 | 40 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 1:18.34 | |
55 | 88 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 1:19.67 | |
56 | 99 | Li Allan | 2005 | HERLEV | 0553AA | 25 m | 1:19.90 | |
57 | 80 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 50 m | 1:21.61 | |
58 | 234 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 1:23.74 | |
59 | 219 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 1:24.73 | |
60 | 89 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:24.86 | |
61 | 49 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 50 m | 1:30.00 | |
62 | 4 | Akrim Elias Valkonen | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AC | 50 m | 1:30.99 | |
63 | 97 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 25 m | 1:55.54 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 35, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 63 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 2:28.80 | |
2 | 225 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 50 m | 2:30.17 | |
3 | 208 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 2:30.61 | |
4 | 107 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:33.10 | |
5 | 83 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:34.83 | |
6 | 52 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 2:36.60 | |
7 | 138 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 2:37.31 | |
8 | 58 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 2:38.18 | |
9 | 111 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 2:38.47 | |
10 | 50 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 2:38.86 | |
11 | 216 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 2:39.45 | |
12 | 125 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 2:40.38 | |
13 | 228 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 2:40.77 | |
14 | 141 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 2:41.88 | |
15 | 6 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:42.35 | |
16 | 77 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 2:42.47 | |
17 | 62 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:44.65 | |
18 | 118 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 2:45.68 | |
19 | 146 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 2:46.11 | |
20 | 113 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 2:47.24 | |
21 | 167 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 2:49.32 | |
22 | 46 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:50.48 | |
23 | 214 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 2:54.93 | |
24 | 162 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 2:55.86 | |
25 | 236 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 2:57.37 | |
26 | 229 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 2:59.10 | |
27 | 238 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 2:59.78 | |
28 | 48 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 3:00.02 | |
29 | 68 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 3:00.20 | |
30 | 36 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 3:01.57 | |
31 | 150 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 3:03.49 | |
32 | 245 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 3:04.14 | |
33 | 166 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 3:04.86 | |
34 | 153 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 3:05.23 | |
35 | 20 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 3:07.76 | |
36 | 119 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 3:08.97 | |
37 | 264 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 3:11.49 | |
38 | 246 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 3:15.45 | |
39 | 121 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 3:17.56 | |
40 | 160 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 3:18.40 | |
41 | 65 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 3:18.56 | |
42 | 73 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 3:24.46 | |
43 | 235 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 3:27.48 | |
44 | 33 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 50 m | 3:29.04 | |
45 | 64 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 3:30.32 | |
46 | 37 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 3:30.85 | |
47 | 60 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 3:32.12 | |
48 | 156 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 3:40.28 | |
49 | 34 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 3:42.97 | |
50 | 94 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 50 m | 3:45.03 | |
51 | 126 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 3:45.05 | |
52 | 103 | Olsen Liva Rosenkrands | 2006 | HERLEV | 0636AJ | 50 m | 3:48.03 | |
53 | 95 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 50 m | 3:50.03 | |
54 | 59 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 3:51.77 | |
55 | 38 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 3:52.68 | |
56 | 102 | Olsen Clara Rosenkrands | 2005 | HERLEV | 0522AO | 25 m | 3:55.27 | |
57 | 85 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 3:59.22 | |
58 | 93 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 4:04.74 | |
59 | 96 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 4:10.83 | |
60 | 17 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AC | 50 m | 4:20.00 | |
61 | 72 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 50 m | 4:30.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 36, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 116 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:17.02 | |
2 | 207 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 2:17.29 | |
3 | 15 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:19.13 | |
4 | 24 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 2:19.37 | |
5 | 173 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 2:23.61 | |
6 | 201 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 2:26.87 | |
7 | 69 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:27.68 | |
8 | 47 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 2:29.32 | |
9 | 27 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:32.55 | |
10 | 120 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 2:34.66 | |
11 | 172 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 25 m | 2:34.88 | |
12 | 124 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 2:38.74 | |
13 | 26 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:38.78 | |
14 | 134 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 2:41.99 | |
15 | 182 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 25 m | 2:43.98 | |
16 | 215 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 2:44.35 | |
17 | 132 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 2:45.22 | |
18 | 128 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:45.37 | |
19 | 247 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:45.50 | |
20 | 164 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 2:45.82 | |
21 | 205 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 2:46.37 | |
22 | 157 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 2:46.88 | |
23 | 248 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 2:50.80 | |
24 | 202 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 2:55.39 | |
25 | 241 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 2:55.46 | |
26 | 244 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 2:56.36 | |
27 | 237 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 2:59.01 | |
28 | 223 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 2:59.53 | |
29 | 204 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 3:00.93 | |
30 | 240 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 3:02.60 | |
31 | 242 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 3:11.45 | |
32 | 219 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 3:14.38 | |
33 | 88 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 3:19.45 | |
34 | 232 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 3:22.34 | |
35 | 40 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 3:24.49 | |
36 | 234 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 3:28.28 | |
37 | 80 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 50 m | 3:36.57 | |
38 | 4 | Akrim Elias Valkonen | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AC | 50 m | 3:40.00 | |
39 | 154 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |
Løb 37, 4X100m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 220 | Gsc Mix 1 | 2002 | GLADSAXE | 50 m | 4:25.61 | ||
2 | 136 | Helsingør Mix 1 | 2002 | HELSINGØR | 50 m | 4:33.00 | ||
3 | 221 | Gsc Mix 2 | 2002 | GLADSAXE | 50 m | 4:36.71 | ||
4 | 106 | Lyngby Padawans 1 | 2002 | LYNGBY | 50 m | 4:37.70 | ||
5 | 222 | Gsc Mix 3 | 2002 | GLADSAXE | 50 m | 4:47.81 | ||
6 | 249 | Farum Mix 1 | 2002 | FARUM | 50 m | 4:49.99 | ||
7 | 142 | Helsingør Mix 2 | 2002 | HELSINGØR | 50 m | 5:00.00 | ||
8 | 275 | Hsk Å1 C | 2002 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:07 |