2021-12-07   16:08:54
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Bockstensdoppet 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

4_S
Gren 4, 200m Frisim Herrar 
 
Sponsor: Olka Sportresor 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
833  Jacobsen Noah  2005  SK Speed    50 m  2:27.26   
637  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  2:32.15   
604  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  2:35.47   
912  Fagervik Robert  2005  Brum    50 m  2:38.89   
114  Hansson Marcus  2005  JRFLLA S  AD7705  25 m  2:38.96   
500  Malm Carl  2005  SPRVGEN  AL7905  25 m  2:39.99   
474  Dahlberg Viktor  2005  SPRVGEN  AQ7105  25 m  2:43.71   
129  Skantz Ludwig  2005  JRFLLA S  AE6705  25 m  2:45.22   
509  Styrman Einar  2005  SPRVGEN  AH3305  25 m  2:45.39   
10  650  Ornek Joseph  2005  VARBERG  AE5705  25 m  2:45.45   
11  280  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  2:46.59   
12  629  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  2:46.75   
13  718  Montero Johan  2005  VSBY SS  AN1905  25 m  2:46.88   
14  115  Harper Oliver  2005  JRFLLA S  AD2705  25 m  2:48.50   
15  21  Johnsson Hugo  2005  SS DELFIN  AD4905  25 m  2:49.81   
16  452  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  2:50.24   
17  802  stblom Marcus  2005  UDDEVALLA  AF2705  25 m  2:50.34   
18  132  Sderberg Simon  2006  JRFLLA S  AE9706  25 m  2:51.90   
19  910  Kalv Dalby Sindre  2005  Brum    50 m  2:52.14   
20  496  Lehtonen Hebert Liam  2006  SPRVGEN  AE5706  25 m  2:52.48   
21  106  Eriksson Elijas  2005  JRFLLA S  AG6905  25 m  2:52.59   
22  484  Hellberg Adrian  2005  SPRVGEN  AJ3105  25 m  2:54.42   
23  121  Lind Anton  2006  JRFLLA S  AB1906  25 m  2:55.73   
24  507  Rni Wilmer  2005  SPRVGEN  AM0705  25 m  2:57.70   
25  341  Hellqvist Alexander  2005  MASS  AN8505  50 m  2:59.60   
26  778  Happe David  2006  UDDEVALLA  AL9906  25 m  3:00.24   
27  877  Johannessen Sebastian  2005  Brum    50 m  3:01.30   
28  176  Carlsson Melvin  2005  KSLS  AG7505  25 m  3:01.62   
29  14  Storbacka Alex  2006  BORLNGE  AE6306  50 m  3:04.34   
30  618  Danielsson Edvin  2005  VARBERG  AK6905  25 m  3:04.46   
31  885  Strande Lukas  2006  Brum    50 m  3:05.81   
32  492  Karlsson Karlstrm Milles  2005  SPRVGEN  AD0905  25 m  3:06.94   
33  270  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  3:08.00   
34  23  Oredsson Karl  2006  SS DELFIN  AD9706  25 m  3:11.10   
35  873  Arneson Axel  2005  Brum    50 m  3:11.76   
36  879  Srlie Nordquist Martin  2006  Brum    50 m  3:12.35   
37  874  Hagen Sebastian  2006  Brum    50 m  3:12.70   
38  188  Svensson Linus  2005  KSLS  AN8905  25 m  3:13.73   
39  884  Windel Stang August  2005  Brum    50 m  3:14.79   
40  372  Sjgren Felix  2005  MASS  AN0705  25 m  3:14.83   
41  698  Runeqvist Anders  2005  VRNAMO SS  AI4105  25 m  3:17.55   
42  632  Josarp Victor  2006  VARBERG  AG9706  25 m  3:20.40   
43  63  Lindroth Albert  2005  GTEBORG  AK0705  25 m  3:51.05   
44  130  Strand Axel  2006  JRFLLA S  AE7706  50 m     
45  177  Ekelund Gabriel  2006  KSLS  AI7906  50 m     
46  179  Glans Jacob  2006  KSLS  AA2706  50 m     
47  183  Ljunggren Malte  2006  KSLS  AJ1106  50 m     
48  185  Olsson Jacob  2006  KSLS  AE8506  50 m     
49  384  Sundqvist Carl  2005  MASS  AQ7705  50 m    RES 
50  471  Alexandersson Nathanael  2006  SPRVGEN  AJ7706  50 m    RES 
51  479  Erneholm William  2006  SPRVGEN  AD5506  50 m    RES 
52  514  Wullrich Albin  2006  SPRVGEN  AC2906  50 m    RES 
53  583  Brandt Maximus  2005  TYRES SS  AP2105  50 m    RES 
54  628  Jilek Max  2006  VARBERG  AB0906  50 m    RES 
55  723  Rengart Casper  2006  VSBY SS  AB1706  50 m    RES 
56  797  Simonsson Jakob  2005  UDDEVALLA  AF7705  50 m    RES 
57  837  Red Herman  2005  SK Speed    50 m    RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  29 juni 2017 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  15:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner