Program för Bockstensdoppet 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 90
|
Tävling |
Bockstensdoppet 2017 |
|
Utskriftsdatum |
01 juli 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Varberg |
|
Utskriftstid |
17:39 |
|
|
Arrangör |
Varbergs Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 90, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (5) |
Sponsor: Bana 6 med Hangarounds |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
755 |
1 |
Wilma Haglund |
2002 |
BV6802 |
ÄLMHULT |
|
25m |
1:26.51 |
314 |
2 |
Sofia Wallengren |
2002 |
AW3202 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:25.35 |
915 |
3 |
Lisa Holberg |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
1:22.84 |
74 |
4 |
Hanna Palmér |
2002 |
BR1602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:22.47 |
477 |
5 |
Alexandra Eriksson |
2002 |
BM8602 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:22.50 |
571 |
6 |
Sofia Lindkvist |
2002 |
BL2602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:23.03 |
796 |
7 |
Emilia Simonsson |
2002 |
AL3802 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:26.00 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
367 |
1 |
Magdalena Petersson |
2002 |
AA6602 |
MASS |
|
25m |
1:20.85 |
475 |
2 |
Ioana Danes |
2002 |
AY3802 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:19.15 |
160 |
3 |
Aurora Nilsson |
2002 |
AL9602 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:17.85 |
35 |
4 |
Andrea Berggren |
2000 |
BC5800 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:15.16 |
376 |
5 |
Elvira Skogsberg |
2001 |
AI2801 |
MASS |
|
25m |
1:15.23 |
573 |
6 |
Emma Norlin |
2002 |
AF9602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:18.62 |
344 |
7 |
Tina Hopmark |
2002 |
BE9602 |
MASS |
|
25m |
1:19.92 |
681 |
8 |
Elin Svensson |
2002 |
AW3802 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:22.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
754 |
1 |
Lina Exerman |
2002 |
BA3402 |
ÄLMHULT |
|
25m |
1:14.41 |
11 |
2 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
50m |
1:13.82 |
295 |
3 |
Matilda Torén |
2001 |
AO1601 |
LIDKÖPING |
|
25m |
1:13.65 |
118 |
4 |
Cassandra Larsson |
2000 |
AR5600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:13.03 |
491 |
5 |
Maja Karlsson Karlström |
2002 |
BF6602 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:13.38 |
247 |
6 |
Erika Grüneberger |
2001 |
AZ6201 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:13.81 |
569 |
7 |
Astrid Gustafsson |
2002 |
AZ7602 |
SUNDSVALL |
|
50m |
1:14.13 |
558 |
8 |
Liv Tibblin Wahnberg |
2002 |
AX5602 |
SKK |
|
25m |
1:14.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
266 |
1 |
Therese Pålsson |
2001 |
BJ4401 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:12.67 |
278 |
2 |
Elsa Wahlbeck |
2002 |
AM4202 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:12.32 |
308 |
3 |
Ebba Olsson |
2001 |
AM7201 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:11.52 |
787 |
4 |
Tilda Nilsson |
2001 |
AW2601 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:11.00 |
606 |
5 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
25m |
1:11.21 |
862 |
6 |
Thyra Haugland Halvorsen |
2002 |
|
Haldens SK |
|
50m |
1:11.72 |
489 |
7 |
Kristin Jansson |
2001 |
BC4601 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:12.65 |
285 |
8 |
Julia Wollentz |
2002 |
AO1202 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:12.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
776 |
1 |
Elin Gustafson |
1999 |
AM5699 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:10.50 |
795 |
2 |
Gabriella Sanftleben |
1999 |
AD9499 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:10.09 |
555 |
3 |
Siri Selander |
1999 |
AU1899 |
SKK |
|
25m |
1:06.62 |
762 |
4 |
Hilda Andersson |
1999 |
AM7699 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:05.48 |
551 |
5 |
Elsa Nordström |
2001 |
AV9401 |
SKK |
|
25m |
1:05.85 |
44 |
6 |
Christina Ekstedt |
1996 |
AM2296 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:07.19 |
868 |
7 |
Karin Syversveen Lie |
2001 |
|
Bærum |
|
50m |
1:10.35 |
320 |
8 |
Amayah Bergman |
2002 |
BD1202 |
MASS |
|
25m |
1:10.59 |
Skapad av WinGrodan 1.25.14 |
Utskriftsdatum |
01 juli 2017 |
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim |
Utskriftstid |
17:39 |
|