Program för Bockstensdoppet 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 55
|
Tävling |
Bockstensdoppet 2017 |
|
Utskriftsdatum |
01 juli 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Varberg |
|
Utskriftstid |
11:44 |
|
|
Arrangör |
Varbergs Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 55, 50m Bröstsim Damer |
Finaler (7) |
Sponsor: Basement Design |
|
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
824 |
1 |
Ellen Jarl |
2002 |
BX4602 |
FALKENBERG |
|
25m |
53.74 |
197 |
2 |
Ida Hildebrand |
2002 |
AL1602 |
KUNGÄLV |
|
25m |
47.55 |
594 |
3 |
Wilma Öberg |
2001 |
BG9201 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
43.66 |
338 |
4 |
Agnes Gustafsson |
2002 |
AT1602 |
MASS |
|
25m |
43.59 |
593 |
5 |
Sandra Öberg |
2001 |
BG0401 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
43.63 |
162 |
6 |
Astrid Nyblom |
2002 |
AV6402 |
KARLSKRONA |
|
25m |
47.08 |
194 |
7 |
Malva Antonsson |
2002 |
BU5402 |
KUNGÄLV |
|
25m |
48.02 |
59 |
8 |
Liv Johansson |
2002 |
BO0802 |
GÖTEBORG |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
74 |
1 |
Hanna Palmér |
2002 |
BR1602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
42.44 |
151 |
2 |
Tufva Alexandersson |
2002 |
AV9202 |
KARLSKRONA |
|
25m |
42.27 |
625 |
3 |
Maja Hedström |
2001 |
AI0201 |
VARBERG |
|
25m |
42.00 |
569 |
4 |
Astrid Gustafsson |
2002 |
AZ7602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
41.77 |
9 |
5 |
Anna Falk |
2001 |
BN9401 |
BORLÄNGE |
|
25m |
41.85 |
755 |
6 |
Wilma Haglund |
2002 |
BV6802 |
ÄLMHULT |
|
25m |
42.13 |
862 |
7 |
Thyra Haugland Halvorsen |
2002 |
|
Haldens SK |
|
50m |
42.30 |
109 |
8 |
Felicia Granberg |
2002 |
AT3602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
43.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
532 |
1 |
Klara Alte |
2002 |
AX1602 |
SKK |
|
25m |
41.59 |
573 |
2 |
Emma Norlin |
2002 |
AF9602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
41.41 |
475 |
3 |
Ioana Danes |
2002 |
AY3802 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
41.36 |
707 |
4 |
Emmy Barmark Jardelid |
2002 |
BH2602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
41.05 |
571 |
5 |
Sofia Lindkvist |
2002 |
BL2602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
41.17 |
73 |
6 |
Sissy Olsson |
2001 |
BH1601 |
GÖTEBORG |
|
25m |
41.37 |
367 |
7 |
Magdalena Petersson |
2002 |
AA6602 |
MASS |
|
25m |
41.56 |
889 |
8 |
Ella Kristine Johannessen |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
41.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
160 |
1 |
Aurora Nilsson |
2002 |
AL9602 |
KARLSKRONA |
|
25m |
40.77 |
867 |
2 |
Caroline Bjerkaas |
2001 |
|
Bærum |
|
50m |
40.49 |
330 |
3 |
Wilma Ericsson |
2002 |
BE8602 |
MASS |
|
25m |
40.34 |
344 |
4 |
Tina Hopmark |
2002 |
BE9602 |
MASS |
|
25m |
39.80 |
536 |
5 |
Klara Eklöf |
2002 |
AH2202 |
SKK |
|
25m |
40.00 |
159 |
6 |
Tove Lindén |
2002 |
AH8702 |
KARLSKRONA |
|
25m |
40.44 |
494 |
7 |
Maike Kuhlins |
2000 |
BA1600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
40.52 |
840 |
8 |
Siri Therese Dannemark |
2000 |
|
Ås IL |
|
50m |
40.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
868 |
1 |
Karin Syversveen Lie |
2001 |
|
Bærum |
|
50m |
39.21 |
131 |
2 |
Sara Strand |
2002 |
AQ1802 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
38.94 |
314 |
3 |
Sofia Wallengren |
2002 |
AW3202 |
MARIESTAD |
|
25m |
38.49 |
315 |
4 |
Wilma Åhling |
2002 |
AU6802 |
MARIESTAD |
|
25m |
37.70 |
872 |
5 |
Astrid Hillesøy |
2001 |
|
Bærum |
|
50m |
38.08 |
890 |
6 |
Nora Dahl Elde |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
38.84 |
31 |
7 |
Sara Wilhelmsson |
2001 |
AO6201 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
39.03 |
285 |
8 |
Julia Wollentz |
2002 |
AO1202 |
SK LAXEN |
|
25m |
39.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
255 |
1 |
Emilia Karlberg |
2002 |
AM0602 |
SK LAXEN |
|
25m |
37.18 |
491 |
2 |
Maja Karlsson Karlström |
2002 |
BF6602 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
37.05 |
606 |
3 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
25m |
36.61 |
234 |
4 |
Nathalie Barrington |
2002 |
AY9202 |
SK LAXEN |
|
25m |
36.11 |
582 |
5 |
Sofie Back |
1999 |
AU0699 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
36.45 |
871 |
6 |
Ylva Hoffart |
2001 |
|
Bærum |
|
50m |
36.96 |
464 |
7 |
Linn Kramer |
2001 |
AD8801 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
37.06 |
295 |
8 |
Matilda Torén |
2001 |
AO1601 |
LIDKÖPING |
|
25m |
37.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
856 |
1 |
Aurora Oseland |
2000 |
|
Haldens SK |
|
50m |
35.91 |
538 |
2 |
Amanda Eriksson |
2001 |
AH9801 |
SKK |
|
25m |
35.40 |
156 |
3 |
Disa Gladher |
2002 |
AA2202 |
KARLSKRONA |
|
25m |
34.74 |
761 |
4 |
Felicia Andersson |
1997 |
AA2297 |
UDDEVALLA |
|
25m |
34.29 |
795 |
5 |
Gabriella Sanftleben |
1999 |
AD9499 |
UDDEVALLA |
|
25m |
34.41 |
554 |
6 |
Nora Segerström |
2002 |
BM0802 |
SKK |
|
50m |
35.38 |
550 |
7 |
Smilla Lönnberg |
2001 |
AQ0801 |
SKK |
|
25m |
35.52 |
860 |
8 |
Synne Lauritzen |
2001 |
|
Haldens SK |
|
50m |
35.92 |
Skapad av WinGrodan 1.25.14 |
Utskriftsdatum |
01 juli 2017 |
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim |
Utskriftstid |
11:44 |
|