Ohjelma Nykredit Gentofte Open 2017 - langbane
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
Gruppe 4: |
Gruppe 3: Clara Rybak-Andersen (2003) 00:36.92 2016-04-15 |
Junior: Melanie Degner (2000) 00:35.84 2016-04-15 |
Senior: Amalie H. Falck-Schmidt (1989) 00:35.55 2015-03-27 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 762 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 50 m | 33.05 | |
2 | 788 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 50 m | 33.15 | |
3 | 427 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 50 m | 34.72 | |
4 | 652 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 34.93 | |
5 | 604 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 35.07 | |
6 | 799 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 50 m | 35.32 | |
7 | 426 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 35.53 | |
8 | 431 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 35.83 | |
9 | 624 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 36.07 | |
10 | 773 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 36.13 | |
11 | 524 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 36.17 | |
12 | 662 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 36.43 | |
13 | 523 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 36.62 | |
14 | 793 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 37.09 | |
15 | 555 | Højberg Amanda | 1998 | GLADSAXE | 9868AP | 50 m | 37.11 | |
16 | 666 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 50 m | 37.23 | |
17 | 465 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 37.58 | |
18 | 819 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 50 m | 37.88 | |
19 | 654 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 38.38 | |
20 | 423 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 38.48 | |
21 | 539 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 38.50 | |
22 | 690 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 50 m | 38.98 | |
23 | 816 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 50 m | 39.13 | |
24 | 481 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 39.49 | |
25 | 437 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 50 m | 39.73 | |
26 | 818 | Madsen Anna Maria | 2004 | VAT CPH | 0444AJ | 50 m | 39.95 | |
27 | 833 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 50 m | 39.96 | |
28 | 556 | Hørlykke Emilie | 1998 | GLADSAXE | 9886BD | 50 m | 39.97 | |
29 | 667 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 50 m | 40.08 | |
30 | 670 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 40.15 | |
31 | 753 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 40.16 | |
32 | 779 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 40.27 | |
33 | 817 | Hørning Laura L. | 2004 | VAT CPH | 0456AC | 50 m | 40.29 | |
34 | 626 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 50 m | 40.43 | |
35 | 434 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 40.44 | |
36 | 798 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 40.58 | |
37 | 616 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | HOLBÆK | 0278AX | 50 m | 40.89 | |
38 | 550 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 40.92 | |
39 | 783 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 41.21 | |
40 | 433 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 41.46 | |
41 | 674 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 50 m | 41.48 | |
42 | 541 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 41.52 | |
43 | 567 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 50 m | 41.90 | |
44 | 575 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 41.91 | |
45 | 842 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362an | 50 m | 42.25 | |
46 | 679 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 42.27 | |
47 | 668 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 42.93 | |
48 | 822 | Høffer Astrid | 2004 | VAT CPH | 0438AB | 50 m | 43.33 | |
49 | 797 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 43.58 | |
50 | 606 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 50 m | 43.68 | |
51 | 421 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 50 m | 43.71 | |
52 | 498 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 43.98 | |
53 | 707 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 50 m | 44.11 | |
54 | 733 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 50 m | 44.47 | |
55 | 824 | Thomadsen Laura | 2004 | VAT CPH | 0412AH | 50 m | 45.16 | |
56 | 484 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 50 m | 45.24 | |
57 | 706 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 50 m | 45.31 | |
58 | 622 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 45.79 | |
59 | 835 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 50 m | 46.47 | |
60 | 655 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | 46.55 | |
61 | 772 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 50 m | 46.76 | |
62 | 499 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 50 m | 46.82 | |
63 | 845 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526aa | 50 m | 46.99 | |
64 | 589 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 47.15 | |
65 | 683 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 50 m | 47.81 | |
66 | 688 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 47.90 | |
67 | 695 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 50 m | 47.95 | |
68 | 673 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 50 m | 48.04 | |
69 | 584 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 48.23 | |
70 | 571 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 50 m | 48.33 | |
71 | 781 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 48.57 | |
72 | 569 | Vestergaard Safira | 2005 | GSK | 0516AJ | 50 m | 49.26 | |
73 | 551 | Bierre Victoria | 2000 | GLADSAXE | 0022AS | 50 m | 50.62 | |
74 | 580 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 50.79 | |
75 | 533 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 50 m | 50.82 | |
76 | 693 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 51.01 | |
77 | 464 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 52.43 | |
78 | 558 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 52.52 | |
79 | 505 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 53.26 | |
80 | 730 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 50 m | 53.91 | |
81 | 496 | Jacobsen Vilja Meinert | 2005 | GENTOFTE | 0546AQ | 50 m | 54.03 | |
82 | 694 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 50 m | 54.34 | |
83 | 686 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 50 m | 54.59 | |
84 | 826 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 0334AZ | 50 m | 55.55 | |
85 | 727 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 50 m | 55.95 | |
86 | 682 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 56.99 | |
87 | 642 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | ||
88 | 712 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 50 m | ||
89 | 726 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 maj 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:39 |