Program för Arena Cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
23 september 09.30
Gren 3, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 143 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 2:03.53 | |
2 | 20 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 2:04.90 | |
3 | 297 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | AC1392 | 25 m | 2:10.47 | |
4 | 33 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 25 m | 2:10.53 | |
5 | 294 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 2:12.27 | |
6 | 124 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 25 m | 2:15.25 | |
7 | 16 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 2:16.48 | |
8 | 428 | Lewicki Filip | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:19.33 | ||
9 | 391 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 25 m | 2:19.89 | |
10 | 212 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 2:22.21 | |
11 | 430 | Sowa Lukasz | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:22.23 | ||
12 | 360 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 2:22.79 | |
13 | 313 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 2:23.04 | |
14 | 169 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 25 m | 2:23.37 | |
15 | 206 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 2:24.31 | |
16 | 270 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 2:24.43 | |
17 | 182 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 2:25.88 | |
18 | 208 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 2:26.31 | |
19 | 336 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | 2:26.48 | |
20 | 433 | Zukowski Kamil | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:27.67 | ||
21 | 166 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 50 m | 2:29.43 | |
22 | 142 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 25 m | 2:30.47 | |
23 | 204 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 50 m | 2:31.36 | |
24 | 123 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 25 m | 2:31.58 | |
25 | 437 | Bryg Bartosz | 2004 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:31.85 | ||
26 | 86 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 50 m | 2:32.01 | |
27 | 214 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 50 m | 2:32.32 | |
28 | 252 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 2:32.66 | |
29 | 210 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 25 m | 2:34.29 | |
30 | 167 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 50 m | 2:34.39 | |
31 | 3 | Esbjörnsson Juan | 2002 | BOTK-RÖNN | AQ6902 | 50 m | 2:34.41 | |
32 | 413 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 25 m | 2:34.54 | |
33 | 57 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 25 m | 2:36.59 | |
34 | 237 | Höglund Anton | 2004 | WISBY SS | AG7704 | 25 m | 2:38.48 | |
35 | 24 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 2:38.70 | |
36 | 25 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 2:39.57 | |
37 | 250 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 2:40.16 | |
38 | 415 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 50 m | 2:41.12 | |
39 | 62 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 25 m | 2:41.90 | |
40 | 118 | Plavans Henry | 2005 | SÖDERTÖRN | AB6105 | 50 m | 2:42.21 | |
41 | 72 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 50 m | 2:42.56 | |
42 | 65 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 25 m | 2:42.70 | |
43 | 162 | Ruimeng Li Niclas | 2004 | TUREBERG | AE0704 | 25 m | 2:42.74 | |
44 | 173 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 50 m | 2:43.99 | |
45 | 331 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 50 m | 2:44.39 | |
46 | 337 | Mardeni Zain | 2001 | ÖSMO SS | AY0501 | 25 m | 2:45.18 | |
47 | 170 | Alonso David | 2003 | TÄBY SIM | AS6703 | 25 m | 2:45.32 | |
48 | 393 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 50 m | 2:45.44 | |
49 | 405 | Mogos Kiflom | 2001 | SPIF SF | AQ1901 | 25 m | 2:45.54 | |
50 | 354 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 25 m | 2:46.85 | |
51 | 186 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 25 m | 2:48.80 | |
52 | 93 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 25 m | 2:49.05 | |
53 | 105 | Lindberg Tobias | 2005 | SÖDERTÖRN | AI7105 | 25 m | 2:49.77 | |
54 | 422 | Karell Viktor | 2003 | NORRTÄLJE | AF7103 | 25 m | 2:49.77 | |
55 | 38 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 2:50.33 | |
56 | 55 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 25 m | 2:50.35 | |
57 | 397 | Gnalin Daniel | 2003 | SPIF SF | AR7303 | 25 m | 2:50.55 | |
58 | 92 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 25 m | 2:54.32 | |
59 | 73 | Styrman Einar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH3305 | 25 m | 2:54.51 | |
60 | 58 | Annas Markus | 2004 | SPÅRVÄGEN | AF1704 | 25 m | 2:56.21 | |
61 | 164 | Westlund Filip | 2003 | TUREBERG | AL9703 | 25 m | 2:56.52 | |
62 | 69 | Malm Carl | 2005 | SPÅRVÄGEN | AL7905 | 25 m | 2:56.85 | |
63 | 131 | Vainio Lucas | 2004 | SÖDERTÖRN | AN2504 | 25 m | 2:58.06 | |
64 | 290 | Montero Johan | 2005 | VÄSBY SS | AN1905 | 50 m | 3:01.48 | |
65 | 49 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 50 m | 3:03.54 | |
66 | 306 | Rengart Casper | 2006 | VÄSBY SS | AB1706 | 50 m | 3:04.02 | |
67 | 39 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 50 m | 3:04.46 | |
68 | 284 | Lövefors Ivar | 2003 | VÄSBY SS | AY4903 | 50 m | 3:06.74 | |
69 | 60 | Dahlberg Viktor | 2005 | SPÅRVÄGEN | AQ7105 | 25 m | 3:06.89 | |
70 | 247 | Vigström Hannes | 2004 | WISBY SS | AT3304 | 25 m | 3:11.09 | |
71 | 310 | Simonsson Ragnar | 2004 | VÄSBY SS | AM1904 | 50 m | 3:14.50 | |
72 | 333 | Claesson Max | 2004 | ÖSMO SS | AB1904 | 25 m | 3:16.65 | |
73 | 386 | Youssef Alexander | 2004 | SS04 | AS2504 | 25 m | 3:21.92 | |
74 | 330 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 50 m | 3:24.78 | |
75 | 335 | Kvist Jonas | 2006 | ÖSMO SS | AD0706 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |