Ohjelma Mad Wave Challenge 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 4
|
Kilpailu |
Mad Wave Challenge 2017 |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 tammikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
10:25 |
|
|
Järjestäjä |
TaTU Tampere |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 tammikuu 2017 |
|
|
|
|
Laji 4, 400m VU P-11,-14,-17,M |
Loppukilpailut (8) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Lev Vlasov |
2007 |
07A017 |
TaTU |
|
25m |
|
|
4 |
Kalle Heinonen |
2006 |
06A105 |
TaTU |
|
25m |
|
|
5 |
Vili Niemi |
2006 |
06A329 |
TaTU |
|
25m |
|
|
6 |
Eero Penttilä |
2006 |
06A165 |
TaTU |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ville Luoma |
2004 |
04B070 |
TaTU |
|
25m |
|
|
2 |
Eetu Nyrhinen |
2000 |
00A005 |
Ui Ta |
|
25m |
|
|
3 |
Teemu Lehtonen |
2000 |
00A472 |
Ui Ta |
|
25m |
|
|
4 |
Lauri Koskela |
1999 |
99A317 |
Ui Ta |
|
25m |
|
|
5 |
Arttu Heikkinen |
2000 |
00A448 |
Ui Ta |
|
25m |
|
|
6 |
Topi Salminen |
2004 |
04A856 |
NoPy |
|
50m |
6:45.55 |
6:45.55 |
7 |
Eero Ala-Karvia |
2001 |
01A295 |
Ui Ta |
|
25m |
|
|
8 |
Eetu Nissinen |
2008 |
08A123 |
TaTU |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Leo Liukonen |
2004 |
04A017 |
TaTU |
|
50m |
6:36.26 |
6:36.26 |
2 |
Juho Törmä |
2005 |
05A183 |
PiTU |
|
25m |
6:07.94 |
6:15.94 |
3 |
Petteri Lepola |
2003 |
03A303 |
TaTU |
|
25m |
5:51.42 |
5:59.42 |
4 |
Topias Tynjä |
2005 |
05A627 |
LAUS |
|
25m |
5:43.28 |
5:51.28 |
5 |
Stefan Saltykov |
2005 |
05A145 |
LAUS |
|
25m |
5:46.15 |
5:54.15 |
6 |
Mio Heinola |
2005 |
05A011 |
NumKis |
|
25m |
5:59.21 |
6:07.21 |
7 |
Riccardo Castagno |
2004 |
04A401 |
Ui Ta |
|
50m |
6:19.68 |
6:19.68 |
8 |
Albert Laakkonen |
2007 |
07A058 |
Ui Ta |
|
25m |
6:33.78 |
6:41.78 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ville Kuusimäki |
2002 |
02A004 |
PUS |
|
25m |
5:34.22 |
5:42.22 |
2 |
Fedor Krasnoperov |
2006 |
|
SKT PB |
|
50m |
5:35.00 |
5:35.00 |
3 |
Lauri Huhtasalo |
2004 |
04A872 |
PUS |
|
25m |
5:24.17 |
5:32.17 |
4 |
Akseli Kotti |
2004 |
04A009 |
TaTU |
|
25m |
5:18.20 |
5:26.20 |
5 |
Ervin O Prank |
2003 |
|
TASC |
|
50m |
5:28.36 |
5:28.36 |
6 |
Joona Saloniemi |
2004 |
04A304 |
TaTU |
|
25m |
5:26.69 |
5:34.69 |
7 |
Dmitrii Kosterev |
2003 |
|
SNT PB |
|
25m |
5:31.50 |
5:39.50 |
8 |
Topi Raitalaakso |
2003 |
03A825 |
Ui Ta |
|
25m |
5:34.65 |
5:42.65 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Perttu Järvinen |
2003 |
03A819 |
LAUS |
|
25m |
5:14.57 |
5:22.57 |
2 |
Aapo Koskinen |
2004 |
04A115 |
LAUS |
|
25m |
5:10.97 |
5:18.97 |
3 |
Eetu Koskinen |
2002 |
02A250 |
LAUS |
|
25m |
5:10.03 |
5:18.03 |
4 |
Nikas Daniel Krjukov |
2002 |
02A438 |
LAUS |
|
25m |
5:03.76 |
5:11.76 |
5 |
Elmeri Helander |
2002 |
02A238 |
LAUS |
|
50m |
5:17.09 |
5:17.09 |
6 |
Joona Kortteinen |
2003 |
03A195 |
Ui Ta |
|
25m |
5:10.95 |
5:18.95 |
7 |
Atte-Mikael Ahonpää |
2001 |
01A336 |
TaTU |
|
25m |
5:14.06 |
5:22.06 |
8 |
Niilo Kilpeläinen |
2004 |
04A174 |
TaTU |
|
25m |
5:15.23 |
5:23.23 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Urho Lyytinen |
2003 |
03A229 |
Ui Ta |
|
25m |
5:02.32 |
5:10.32 |
2 |
Joona Syrjäkoski |
2000 |
00A478 |
TaTU |
|
25m |
5:01.94 |
5:09.94 |
3 |
Taavi Backman |
2004 |
04A048 |
LAUS |
|
25m |
4:58.57 |
5:06.57 |
4 |
Wäinö Koskinen |
2002 |
02A267 |
Ui Ta |
|
25m |
4:49.34 |
4:57.34 |
5 |
Pavel Pankratov |
2004 |
04A029 |
TaTU |
|
25m |
4:52.68 |
5:00.68 |
6 |
Aaro Hämäläinen |
2002 |
02A237 |
LAUS |
|
25m |
5:00.17 |
5:08.17 |
7 |
Julius Airas |
2003 |
03A835 |
LAUS |
|
25m |
5:02.26 |
5:10.26 |
8 |
Lassi Niemi |
2004 |
04A093 |
TaTU |
|
25m |
5:02.84 |
5:10.84 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Akseli Kontiainen |
2002 |
02A455 |
JoUS |
|
25m |
4:45.80 |
4:53.80 |
2 |
Jere Broman |
2002 |
02A116 |
NoPy |
|
25m |
4:43.89 |
4:51.89 |
3 |
Perttu Mikkola |
2001 |
01B142 |
NoPy |
|
25m |
4:38.77 |
4:46.77 |
4 |
Mikko Suova |
1997 |
97A311 |
Ui Ta |
|
50m |
4:46.20 |
4:46.20 |
5 |
Akseli Hakala |
2003 |
03A023 |
Ui Ta |
|
25m |
4:38.68 |
4:46.68 |
6 |
Leo Roine |
2001 |
01B182 |
Ui Ta |
|
25m |
4:41.23 |
4:49.23 |
7 |
Mio Harju |
2002 |
02A064 |
TaTU |
|
25m |
4:44.97 |
4:52.97 |
8 |
Pirkka Perkola |
2001 |
01A240 |
TaTU |
|
25m |
4:49.03 |
4:57.03 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aleksandr Ipatkov |
2003 |
|
SKT PB |
|
50m |
4:38.00 |
4:38.00 |
2 |
Axel Olander |
2002 |
02A531 |
TaTU |
|
25m |
4:22.50 |
4:30.50 |
3 |
Elias Soukola |
1999 |
99A759 |
JUK |
|
25m |
4:16.69 |
4:24.69 |
4 |
Jasper Pullinen |
1999 |
99A036 |
RiUS |
|
25m |
4:03.86 |
4:11.86 |
5 |
Reko Patinen |
1998 |
98A336 |
NumKis |
|
25m |
4:07.33 |
4:15.33 |
6 |
Miiro Vartiainen |
2001 |
01A340 |
JoUS |
|
25m |
4:21.95 |
4:29.95 |
7 |
Efim Romanov |
2002 |
02B256 |
TaTU |
|
25m |
4:25.19 |
4:33.19 |
8 |
Rami Rissanen |
1999 |
99A292 |
PUS |
|
25m |
4:30.30 |
4:38.30 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
28 tammikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
10:25 |
|