Program för Vest Junior/Senior Langbane
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
Vest Junior/Senior Langbane |
|
Udskriftsdato |
03 marts 2017 |
|
|
Stævne by |
Hjørring |
|
Udskriftstidspunkt |
15:04 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og S68 |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
03 marts 2017 |
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
Indledende (7) |
Dansk Rekord Senior: Pernille Blume (1994) 24.07 2016-08-13 |
Dansk Rekord Junior: Julie Kepp Jensen (2000) 25.25 2016-03-19 |
|
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
2 |
Mie Trothe |
1998 |
9816BE |
DELTA |
|
50m |
34.13 |
12 |
3 |
Cathrine Skau Hansen |
1999 |
9978AP |
DELTA |
|
50m |
30.71 |
207 |
4 |
Emilie Knudsen |
2002 |
0222AK |
STM |
|
50m |
30.56 |
288 |
5 |
Emma Viborg Larsen |
2001 |
0112AT |
AABYBRO |
|
50m |
30.65 |
284 |
6 |
Sofie Bruun Boye |
2001 |
0112AZ |
VIBORG |
|
50m |
32.22 |
137 |
7 |
Louise Bast Aaby |
1998 |
9872BE |
NORD |
|
50m |
45.28 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
468 |
1 |
Victoria Femhøj Jensen |
2002 |
0282AV |
AARS |
|
50m |
30.41 |
36 |
2 |
Cecilie Christensen |
2002 |
0208AV |
ESBJERG |
|
50m |
30.19 |
73 |
3 |
Karen Hazell Brink |
2002 |
0206AA |
H2ODENSE |
|
50m |
30.17 |
108 |
4 |
Trine Dam |
2001 |
0126AT |
HORSENS |
|
50m |
29.99 |
493 |
5 |
Nicoline Kristiansen |
2002 |
0278AL |
AGF |
|
50m |
30.08 |
66 |
6 |
Thilde Timmermand |
2002 |
0272AP |
ESBJERG |
|
50m |
30.17 |
131 |
7 |
Charlotte S. Jensen |
2002 |
0242AF |
NORD |
|
50m |
30.34 |
510 |
8 |
Maja Stie Svensgaard |
2002 |
0288AQ |
STRUER |
|
50m |
30.55 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
166 |
1 |
Cecilie Tommerup Sørensen |
2001 |
0118AM |
PINGVINEN |
|
50m |
29.68 |
449 |
2 |
Signe Villumsen |
2001 |
0146AQ |
AALBORG |
|
50m |
29.61 |
9 |
3 |
Ida L. Bendtsen |
2000 |
0024AY |
DELTA |
|
50m |
29.47 |
234 |
4 |
Cecilie B. Andersen |
2001 |
0116AI |
VEJLE |
|
50m |
29.17 |
215 |
5 |
Johanne S. Christiansen |
2002 |
0264AB |
SØNDERBORG |
|
50m |
29.42 |
275 |
6 |
Sofie Rahbek Hansen |
2000 |
0026BD |
VIBORG |
|
50m |
29.48 |
48 |
7 |
Sarah Bryld Jensen |
2001 |
0152AQ |
ESBJERG |
|
50m |
29.67 |
61 |
8 |
Alberte Sommerlund Peders |
2002 |
0262AR |
ESBJERG |
|
50m |
29.96 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
160 |
1 |
Johanne Skovgaard Terp |
1999 |
9914AO |
ODDER |
|
50m |
29.06 |
126 |
2 |
Caroline Bo Nielsen |
2001 |
0174AL |
KOLDING |
|
50m |
29.00 |
50 |
3 |
Emma Jørgensen |
2001 |
0182AV |
ESBJERG |
|
50m |
28.84 |
106 |
4 |
Jennifer Thorius Bek |
2000 |
0012AS |
HORSENS |
|
50m |
28.80 |
57 |
5 |
Astrid Nielsen |
2002 |
0276AO |
ESBJERG |
|
50m |
28.83 |
149 |
6 |
Marie Christensen |
2002 |
0272AI |
ODDER |
|
50m |
28.91 |
127 |
7 |
Lærke Toftgaard |
2001 |
0136AJ |
KOLDING |
|
50m |
29.03 |
276 |
8 |
Lea Moesgaard |
1998 |
9846AC |
VIBORG |
|
50m |
29.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
461 |
1 |
Line Johannsen |
2001 |
0146AN |
SKOVBAKKEN |
|
50m |
28.64 |
439 |
2 |
Johanne Marie Poulsen |
2001 |
0144AC |
AALBORG |
|
50m |
28.25 |
254 |
3 |
Helene Olesen |
2000 |
0044AP |
VEJLE |
|
50m |
27.86 |
243 |
4 |
Line J. V. Hededal |
2001 |
0186AG |
VEJLE |
|
50m |
26.90 |
443 |
5 |
Lisa Schøn |
1999 |
9956AR |
AALBORG |
|
50m |
27.57 |
185 |
6 |
Helena V. Ellling |
2000 |
0078AC |
SILKEBORG |
|
50m |
28.03 |
59 |
7 |
Nanette Nikolajsen |
2000 |
0004AK |
ESBJERG |
|
50m |
28.52 |
87 |
8 |
Ditte Toft Ibsen |
2001 |
0102AP |
HOBRO |
|
50m |
28.74 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
97 |
1 |
Merete Toft Jensen |
1999 |
9926AD |
HOLSTEBRO |
|
50m |
28.62 |
462 |
2 |
Sigrid Lei Lamberg |
2002 |
0288AI |
SKOVBAKKEN |
|
50m |
28.10 |
80 |
3 |
Laura Glerup Jensen |
1998 |
9854AV |
H2ODENSE |
|
50m |
27.77 |
100 |
4 |
Amalie Søby Mortensen |
2001 |
0112AJ |
HOLSTEBRO |
|
50m |
26.62 |
134 |
5 |
Camilla Ottesen |
2000 |
0032AE |
NORD |
|
50m |
27.39 |
271 |
6 |
Louise D. Liboriussen |
2002 |
0242AV |
VIBORG |
|
50m |
27.98 |
95 |
7 |
Maria Cleman Hatting |
2001 |
0106AK |
HOLSTEBRO |
|
50m |
28.50 |
442 |
8 |
Lea Serup Schøn |
2002 |
0266AI |
AALBORG |
|
50m |
28.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
90 |
1 |
Isabella Bach |
2002 |
0296AG |
HOLSTEBRO |
|
50m |
28.55 |
113 |
2 |
Amalie Bach Nielsen |
1999 |
9942AG |
HORSENS |
|
50m |
28.09 |
82 |
3 |
Camilla Rask |
1999 |
9984AJ |
H2ODENSE |
|
50m |
27.65 |
451 |
4 |
Simona Baumrtova |
1991 |
|
AALBORG |
|
50m |
26.18 |
58 |
5 |
Ellen Nielsen |
2001 |
0168AP |
ESBJERG |
|
50m |
27.16 |
93 |
6 |
Emma Bugge Fynbo |
2001 |
0158AE |
HOLSTEBRO |
|
50m |
27.97 |
158 |
7 |
Maja Fridberg Madsen |
2002 |
0236AL |
ODDER |
|
50m |
28.36 |
470 |
8 |
Anne Nielsen |
1999 |
9968BC |
AARS |
|
50m |
28.67 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
03 marts 2017 |
Licens til Svømmeklubben S 68 |
Udskriftstidspunkt |
15:04 |
|