Program for Vest Junior/Senior Langbane
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 21
|
Stvne navn |
Vest Junior/Senior Langbane |
|
Udskriftsdato |
04 marts 2017 |
|
|
Stvne by |
Hjrring |
|
Udskriftstidspunkt |
15:27 |
|
|
Arrangr |
Dansk Svmmeunion og S68 |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
03 marts 2017 |
|
|
|
|
Lb 21, 100m Brystsvmning Damer |
Finaler (2) |
Dansk Rekord Senior: Rikke Mller Pedersen (1989) 1:05.93 2013-07-30 |
Dansk Rekord Junior: Josefine B. Pedersen (1999) 1:10.57 2016-07-09 |
|
Heat B (2) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
35 |
1 |
Nanna Bjrk Barkardottir |
1998 |
9846BE |
ESBJERG |
|
50m |
1:21.15 |
273 |
2 |
Kathrine Fog |
2000 |
0072BC |
VIBORG |
|
50m |
1:20.88 |
460 |
3 |
Anna Brandenborg Jensen |
1999 |
9924AU |
SKOVBAKKEN |
|
50m |
1:19.08 |
82 |
4 |
Camilla Rask |
1999 |
9984AJ |
H2ODENSE |
|
50m |
1:18.77 |
186 |
5 |
Esther Fl |
2001 |
0108AR |
SILKEBORG |
|
50m |
1:19.06 |
232 |
6 |
Elisabeth Slvkjr |
2002 |
0278AM |
THISTED |
|
50m |
1:19.60 |
40 |
7 |
Jannie Eickhardt |
2001 |
0134AI |
ESBJERG |
|
50m |
1:21.06 |
3 |
8 |
Maiken Hougaard |
2002 |
0282AM |
AUNING |
|
50m |
1:22.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
242 |
1 |
Mathilde Hansen |
1998 |
9894AS |
VEJLE |
|
50m |
1:17.57 |
57 |
2 |
Astrid Nielsen |
2002 |
0276AO |
ESBJERG |
|
50m |
1:17.44 |
426 |
3 |
Julie D. Hald |
1996 |
9692AX |
AALBORG |
|
50m |
1:16.42 |
496 |
4 |
Emma D. Rasmussen |
1996 |
9604AE |
AGF |
|
50m |
1:15.47 |
438 |
5 |
Victoria Haahr Pallesen |
2002 |
0226AC |
AALBORG |
|
50m |
1:16.07 |
238 |
6 |
Laura Mathilde Elkjr |
1998 |
9804BC |
VEJLE |
|
50m |
1:17.26 |
461 |
7 |
Line Johannsen |
2001 |
0146AN |
SKOVBAKKEN |
|
50m |
1:17.54 |
462 |
8 |
Sigrid Lei Lamberg |
2002 |
0288AI |
SKOVBAKKEN |
|
50m |
1:17.93 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
04 marts 2017 |
Licens til Svmmeklubben S 68 |
Udskriftstidspunkt |
15:27 |
|