Program för Arena USO 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 25
|
Tävling |
ARENA USO 2017 |
|
Utskriftsdatum |
10 september 2017 |
|
|
Tävlingsort |
UDDEVALLA |
|
Utskriftstid |
08:26 |
|
|
Arrangör |
UDDEVALLA SIM |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 september 2017 |
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Herrar |
Försök (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
261 |
3 |
Hugo Johansson |
2005 |
AQ6505 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
1:58.24 |
263 |
4 |
Tommy Lundberg |
2005 |
AB1305 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
1:55.21 |
17 |
5 |
Andreas Bigum |
2005 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:55.24 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
260 |
2 |
Pontus Grönlund |
2005 |
AF1105 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
1:46.97 |
50 |
3 |
Tim Nageus |
2005 |
AB1505 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:42.05 |
126 |
4 |
Gustaf Wänt |
2004 |
AT8304 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:40.14 |
326 |
5 |
Jakob Simonsson |
2005 |
AF7705 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:41.73 |
218 |
6 |
Noel Heal |
2005 |
AA5505 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:43.22 |
16 |
7 |
Håkon Andreas Ekeroth |
2004 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:51.92 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
79 |
1 |
Filip Hedin |
2003 |
AS1503 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:39.77 |
272 |
2 |
Simon Andersson |
2003 |
AM3903 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:37.78 |
84 |
3 |
Elias Sjölander |
2003 |
AO3903 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:35.80 |
225 |
4 |
Rasmus Kristiansson |
2004 |
AH1704 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:32.54 |
299 |
5 |
Anton Olsson |
2004 |
AF2104 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:34.55 |
13 |
6 |
Magnus Olsen Kallar |
2001 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:36.86 |
112 |
7 |
Hektor Kvarnlöf |
2004 |
AT0504 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:38.51 |
286 |
8 |
David Happe |
2006 |
AL9906 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:39.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
196 |
1 |
David Kjellgren |
2004 |
AI4504 |
S 77 |
|
25m |
1:29.06 |
227 |
2 |
Oscar Lindblad |
2003 |
AL1903 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:27.65 |
99 |
3 |
Fredrik Ekholm |
2004 |
AN2904 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:26.39 |
106 |
4 |
Alexander Johansson |
2004 |
AV1504 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:25.12 |
12 |
5 |
Andreas Forsström |
2002 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:25.67 |
217 |
6 |
Leon Heal |
2003 |
AG0103 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:27.57 |
105 |
7 |
Hugo Hilmersson |
2002 |
AV7102 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:28.02 |
194 |
8 |
Rasmus Gustafsson |
2001 |
AX9301 |
S 77 |
|
25m |
1:31.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
57 |
1 |
Kevin Söderqvist |
2004 |
AF9704 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:18.33 |
100 |
2 |
Richard Ekholm |
2002 |
AV1702 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:11.42 |
25 |
3 |
Jakob Bernstein |
1995 |
|
Bærum |
|
25m |
1:06.43 |
332 |
4 |
Daniel Kertes |
1999 |
AD8399 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:00.77 |
268 |
5 |
Daniel Andersson |
1997 |
AQ7197 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:02.82 |
33 |
6 |
Jonathan Arvidsson |
2000 |
AE1900 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:08.43 |
9 |
7 |
Mikkel Lunde Svendsen |
1999 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:15.89 |
127 |
8 |
Jonathan Zachrisson |
2002 |
AT9502 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:21.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
328 |
1 |
Oscar Sjöström |
2003 |
AA2103 |
MASS |
|
25m |
1:18.01 |
246 |
2 |
Erik Josefson |
2000 |
AG2500 |
VARBERG |
|
25m |
1:09.47 |
302 |
3 |
Oskar Robertsson |
2000 |
AE6100 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:06.06 |
322 |
4 |
Erik Persson |
1994 |
AB6794 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
58.55 |
37 |
5 |
Philip Carlsson |
1990 |
AP7590 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:02.72 |
95 |
6 |
Anton Dahlgren |
1999 |
AM4999 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:07.13 |
122 |
7 |
Sebastian Svensson |
2001 |
AU3101 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:12.29 |
301 |
8 |
Elias Robertsson |
2004 |
AE8904 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:19.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
247 |
1 |
Viking Josefson |
2002 |
AQ2702 |
VARBERG |
|
50m |
1:16.79 |
282 |
2 |
Oskar Gustafson |
2002 |
AE1302 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:08.84 |
159 |
3 |
Joakim Löfgren |
1992 |
AK8592 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:02.94 |
324 |
4 |
Johannes Skagius |
1995 |
AH8595 |
SUNDSVALL |
|
25m |
57.90 |
168 |
5 |
Teodor Widerberg |
1998 |
AG0398 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:01.71 |
51 |
6 |
Elliot Olsson |
1999 |
AD2799 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:06.62 |
241 |
7 |
Jonatan Carlsson |
2001 |
AJ6301 |
VARBERG |
|
50m |
1:11.51 |
154 |
8 |
Finn Gaudenz |
2002 |
AL9502 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:19.10 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
10 september 2017 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
Utskriftstid |
08:26 |
|