Program for Tonttu-Uinnit
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 10, 100m Rintauinti Miehet |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Palvadre Christopher | 2003 | TOP | 25 m | 1:10.65 | 1:10.65 | ||
2 | Khanoukaev Mihail | 2002 | Cetus | 02A241 | 25 m | 1:12.63 | 1:12.63 | |
3 | Olander Niilo | 2001 | BS-PU | 01B360 | 50 m | 1:16.03 | 1:13.03 | |
4 | Oinonen Antti | 2003 | UI | 03B081 | 25 m | 1:16.68 | 1:16.68 | |
5 | Blomfelt Matias | 2000 | HU | 00B064 | 25 m | 1:17.92 | 1:17.92 | |
6 | Mikkonen Toni | 1998 | SUS | 98B242 | 50 m | 1:25.11 | 1:22.11 | |
7 | Heikkilä Henri | 2003 | AQUILA | 03A172 | 25 m | 1:24.47 | 1:24.47 | |
8 | Turbin Ivan | 2001 | Cetus | 01A590 | 25 m | 1:24.62 | 1:24.62 | |
9 | Villems Glen Marcus | 2004 | ORCASC | 25 m | 1:25.74 | 1:25.74 | ||
10 | Lindholm Davin | 2004 | HU | 04B010 | 25 m | 1:26.84 | 1:26.84 | |
11 | Tepponen Lucas | 2003 | HU | 03A490 | 25 m | 1:28.87 | 1:28.87 | |
12 | Karppi Kirill | 2002 | HU | 02A699 | 25 m | 1:28.97 | 1:28.97 | |
13 | Tantula Muhammed | 2002 | SGR | 02A645 | 25 m | 1:29.13 | 1:29.13 | |
14 | Antipov Kirill | 2003 | USH | 03B243 | 25 m | 1:29.15 | 1:29.15 | |
15 | Kilpinen Karlo | 2003 | KemUS | 03A893 | 25 m | 1:30.12 | 1:30.12 | |
16 | Talts Erik | 2002 | ORCASC | 25 m | 1:31.41 | 1:31.41 | ||
17 | Talvitie Pyry | 2002 | Gladius | 02A929 | 25 m | 1:32.05 | 1:32.05 | |
18 | Veski Harri | 2003 | TOP | 25 m | 1:34.44 | 1:34.44 | ||
19 | Väkeväinen Heikki | 2002 | Gladius | 02B021 | 25 m | 1:34.89 | 1:34.89 | |
20 | Kalin Serhat | 2005 | USH | 05A411 | 25 m | 1:37.79 | 1:37.79 | |
21 | Lõoke Richard | 2006 | TOP | 25 m | 1:37.80 | 1:37.80 | ||
22 | Masalin Samuli | 2004 | Cetus | 04A470 | 25 m | 1:39.08 | 1:39.08 | |
23 | Gunin Freddy | 2002 | TOP | 25 m | 1:39.50 | 1:39.50 | ||
24 | Tantula Masih | 2004 | SGR | 04A158 | 25 m | 1:39.53 | 1:39.53 | |
25 | Zurban Leo | 2004 | Cetus | 04A720 | 25 m | 1:40.37 | 1:40.37 | |
26 | Roiko Rasmus | 2004 | ORCA | 04B069 | 25 m | 1:41.31 | 1:41.31 | |
27 | Niininen Eemi | 2004 | HyUS | 04B126 | 25 m | 1:45.96 | 1:45.96 | |
28 | Ekman Jani | 2006 | BS-PU | 06A324 | 25 m | 1:49.73 | 1:49.73 | |
29 | Sarre Paulus | 2004 | HU | 04A855 | 25 m | 1:50.74 | 1:50.74 | |
30 | Valonen Arttu | 2004 | ORCA | 04A796 | 50 m | 1:57.51 | 1:54.51 | |
31 | Laitinen Nuutti | 2004 | Cetus | 04A588 | 25 m | 1:56.72 | 1:56.72 | |
32 | Tomingas Wilhelm | 2006 | RAM | 25 m | 1:59.12 | 1:59.12 | ||
33 | Ots Artur | 2007 | RAM | 25 m | 1:59.50 | 1:59.50 | ||
34 | Värk Hendrik | 2006 | RAM | 25 m | 1:59.92 | 1:59.92 | ||
35 | Nieminen Tuomas | 2004 | HyUS | 04B120 | 25 m | 2:00.59 | 2:00.59 | |
36 | Antman Niko | 2006 | Gladius | 06A259 | 50 m | 2:04.16 | 2:01.16 | |
37 | Nagal Yash | 2004 | Cetus | 04A656 | 25 m | 2:06.86 | 2:06.86 | |
38 | Laitala Ilmari | 2003 | Cetus | 03A963 | 25 m | 2:09.74 | 2:09.74 | |
39 | Silander Niko | 2003 | Cetus | 03B204 | 25 m | 2:12.80 | 2:12.80 | |
40 | Haverinen Hugo Aslak Samuli | 2006 | BS-PU | 06A606 | 25 m | |||
41 | Kulmala Kaius | 2004 | SGR | 04B145 | 25 m | |||
42 | Branea Marcel | 2006 | Cetus | 06A386 | 25 m | |||
43 | Haikara Artem | 2005 | Cetus | 05A786 | 25 m | |||
44 | Lindberg Rado | 2005 | Cetus | 05A807 | 25 m | |||
45 | Reijonen Eemil | 2005 | Cetus | 05A746 | 25 m | |||
46 | Valero De La Iglesia Luis | 2006 | Cetus | 06A067 | 25 m | |||
47 | Winqvist Benjamin | 2006 | Cetus | 06A420 | 25 m | |||
48 | Vysotskiy Aleksandr | 2006 | SD | 06A133 | 25 m | |||
49 | Böckerman Mikael | 2006 | Gladius | 06A338 | 25 m | |||
50 | Partanen Niko | 2005 | ORCA | 05A767 | 25 m | |||
51 | Vauhkonen Otto | 2007 | Cetus | 07A174 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 07 joulukuu 2016 |
Lisenssinhaltija: CETUS | Tulostusaika | 22:35 |