Ohjelma Super Challenge Pieksamaki 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Päivä
# | Laji | Vaihe | Yhteistyökumppani | Osallistujaluettelo | Erälista |
---|---|---|---|---|---|
1 | 50m Vapaaui Naiset alkuki | Suorafinaali | Pieksämäen Uusi Apteekki | Osallistujaluettelo | Erälista |
2 | 50m Vapaaui Miehet alkuki | Suorafinaali | Urheilu-Tenhunen | Osallistujaluettelo | Erälista |
4 | 50m Vapaauin M erityisryh | Suorafinaali | Autoilija Rauno Manninen | Osallistujaluettelo | Erälista |
5 | 200m Sekauinti Naiset | Suorafinaali | Rak.liike R. Lempinen Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
6 | 200m Sekauinti Miehet | Suorafinaali | Sanavakka | Osallistujaluettelo | Erälista |
7 | 50m Selkäuinti Naiset | Suorafinaali | Etelä-Savon ammattiopisto | Osallistujaluettelo | Erälista |
8 | 50m Selkäuinti Miehet | Suorafinaali | AKM - Asennus Ky | Osallistujaluettelo | Erälista |
9 | 50m Perhosuinti Naiset | Suorafinaali | Kopiokerttu Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
10 | 50m Perhosuinti Miehet | Suorafinaali | Koneurak H. Nikulainen Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
11 | 100m Rintauinti Naiset | Suorafinaali | Sähkö ja pienk J.Leppänen | Osallistujaluettelo | Erälista |
12 | 100m Rintauinti Miehet | Suorafinaali | Ekin Muovi Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
15 | 50m Vu N,T-15,T-13,T-11 6 | Suorafinaali | Franke Finland Oy | Erälista | |
16 | 50m Vu M,P-16,P-14,P-12 6 | Suorafinaali | Yksityinen lahjoittaja | Erälista | |
17 | 50m Vu N,T-15,T-13,T-11 4 | Suorafinaali | SuomiLaser Oy | Erälista | |
18 | 50m Vu M,P-16,P-14,P-12 4 | Suorafinaali | Ysirauta/Rautanet | Erälista | |
19 | 200m Vapaauinti Naiset | Suorafinaali | TyökalupalveluGrönblom Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
20 | 200m Vapaauinti Miehet | Suorafinaali | Autokoulu Haavisto Ky | Osallistujaluettelo | Erälista |
21 | 100m Perhosuinti Naiset | Suorafinaali | Autokari Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
22 | 100m Perhosuinti Miehet | Suorafinaali | Kunnonkesk.Pieksämäki Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
23 | 50m Rintauinti Naiset | Suorafinaali | Maanrakenn. Kaivantaja Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
24 | 50m Rintauinti Miehet | Suorafinaali | Pieksämäen I Apteekki | Osallistujaluettelo | Erälista |
25 | 100m Vapaauinti Naiset | Suorafinaali | FysioCenter Pieksämäki Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
26 | 100m Vapaauinti Miehet | Suorafinaali | Palvelut Minna Niemi | Osallistujaluettelo | Erälista |
27 | 50m Vu N,T-15,T-13,T-11 F | Suorafinaali | CrossFit Pieksämäki | Erälista | |
28 | 50m Vu M,P-16,P-14,P-12 F | Suorafinaali | JMA-Trans Oy | Erälista | |
29 | 4X50m Vapaauinti Naiset | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista | |
30 | 4X50m Vapaauinti Miehet | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |