Startliste for DM Ã…rgang Kortbane (B)
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2005 |
1 | 340 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 2:42.81 | |
2 | 38 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 2:44.90 | |
3 | 323 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 2:45.66 | |
4 | 1 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 2:46.35 | |
5 | 125 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 2:47.66 | |
6 | 107 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 2:47.78 | |
7 | 139 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 2:47.83 | |
8 | 27 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:47.92 | |
9 | 263 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:50.64 | |
10 | 259 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 2:50.73 | |
11 | 43 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:50.96 | |
12 | 63 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 2:51.78 | |
13 | 106 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 2:52.13 | |
14 | 92 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 2:53.53 | |
15 | 278 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 2:53.68 | |
16 | 224 | Petersen Mette Marie H. | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 2:55.06 | |
17 | 70 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 2:55.31 | |
18 | 58 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 2:55.65 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 325 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:33.55 | |
2 | 236 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:33.97 | |
3 | 31 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:36.26 | |
4 | 374 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 2:36.36 | |
5 | 29 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 2:37.60 | |
6 | 36 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 2:37.66 | |
7 | 276 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 2:37.77 | |
8 | 287 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 2:37.91 | |
9 | 277 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 2:37.99 | |
10 | 217 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 2:38.83 | |
11 | 32 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:38.94 | |
12 | 16 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 2:39.61 | |
13 | 56 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 2:39.69 | |
14 | 284 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 2:39.77 | |
15 | 54 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 2:39.88 | |
16 | 312 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 2:40.43 | |
17 | 187 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 2:40.44 | |
18 | 368 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 25 m | 2:40.46 | |
19 | 68 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 2:41.47 | |
20 | 55 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 2:41.62 | |
21 | 74 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 2:41.94 | |
22 | 6 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:41.98 | |
23 | 156 | Jensen Mille Kjær | 2004 | LYSENG | 0418AF | 25 m | 2:43.49 | |
24 | 198 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 25 m | 2:43.50 | |
25 | 378 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 2:44.70 | |
26 | 14 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 2:44.72 | |
27 | 377 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 2:44.82 | |
28 | 138 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:45.24 | |
29 | 113 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 2:45.33 | |
30 | 212 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 2:45.41 | |
31 | 180 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 2:45.48 | |
32 | 93 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 2:46.05 | |
33 | 295 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 2:46.38 | |
34 | 67 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 2:46.50 | |
35 | 339 | Madsen Anna Maria | 2004 | VATCPH-STT | 0444AJ | 25 m | 2:46.50 | |
36 | 66 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 2:46.64 | |
37 | 178 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 2:46.91 | |
38 | 89 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2ODENSE | 0496AH | 25 m | 2:46.99 | |
39 | 128 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:47.03 | |
40 | 199 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 2:47.53 | |
41 | 140 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 2:47.58 | |
42 | 372 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 2:48.06 | |
43 | 45 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 2:48.16 | |
44 | 342 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 2:48.27 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 2, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 30 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 2:26.07 | |
2 | 241 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 2:29.65 | |
3 | 160 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 2:36.70 | |
4 | 88 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2ODENSE | 0465AA | 25 m | 2:37.46 | |
5 | 28 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:39.52 | |
6 | 104 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 2:40.10 | |
7 | 33 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:40.25 | |
8 | 265 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:40.85 | |
9 | 371 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 2:41.26 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 3, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2005 |
1 | 263 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:16.30 | |
2 | 139 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:16.74 | |
3 | 340 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:17.14 | |
4 | 107 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:17.25 | |
5 | 27 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:17.62 | |
6 | 323 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 1:17.68 | |
7 | 195 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 1:18.63 | |
8 | 106 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:18.78 | |
9 | 95 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:18.98 | |
10 | 79 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:19.19 | |
11 | 380 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 1:19.78 | |
12 | 245 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 1:20.00 | |
13 | 235 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:20.06 | |
14 | 275 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:20.10 | |
15 | 70 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:20.52 | |
16 | 211 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:20.77 | |
17 | 191 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:20.84 | |
18 | 38 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 1:20.99 | |
19 | 42 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:21.04 | |
20 | 346 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 1:21.08 | |
21 | 256 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:21.16 | |
22 | 189 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:21.19 | |
23 | 98 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:21.45 | |
24 | 87 | Habermann Agnete | 2005 | H2ODENSE | 0576AA | 25 m | 1:21.56 | |
25 | 328 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:21.82 | |
26 | 92 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:22.07 | |
27 | 278 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 1:22.21 | |
28 | 181 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 1:22.24 | |
29 | 43 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:22.51 | |
30 | 271 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:22.54 | |
31 | 53 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 1:22.58 | |
32 | 329 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:22.60 | |
33 | 333 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:22.65 | |
34 | 282 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 1:22.86 | |
35 | 224 | Petersen Mette Marie H. | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 1:23.07 | |
36 | 116 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 1:23.29 | |
37 | 41 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:23.62 | |
38 | 110 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 1:23.78 | |
39 | 225 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | HASLEV | 0564AB | 25 m | 1:23.78 | |
40 | 186 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 1:23.98 | |
41 | 213 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:24.00 | |
42 | 176 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:24.03 | |
43 | 61 | Larsen Thea Møller | 2005 | GENTOFTE | 0574AC | 25 m | 1:24.07 | |
44 | 112 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:24.15 | |
45 | 127 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 1:24.33 | |
46 | 100 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:24.47 | |
47 | 227 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 1:24.53 | |
48 | 101 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:24.60 | |
49 | 239 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 1:24.60 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 4, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 30 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:08.83 | |
2 | 285 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 1:09.29 | |
3 | 174 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 1:10.08 | |
4 | 241 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 1:10.81 | |
5 | 160 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 1:10.93 | |
6 | 24 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 1:11.35 | |
7 | 262 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:12.33 | |
8 | 28 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:12.75 | |
9 | 371 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 1:12.77 | |
10 | 15 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 1:13.69 | |
11 | 317 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 1:13.86 | |
12 | 132 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:13.87 | |
13 | 283 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:13.92 | |
14 | 364 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 1:14.08 | |
15 | 104 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:14.80 | |
16 | 268 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:15.56 | |
17 | 126 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:15.65 | |
18 | 153 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:15.78 | |
19 | 366 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 1:16.08 | |
20 | 252 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:16.24 | |
21 | 105 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:16.28 | |
22 | 222 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:16.64 | |
23 | 33 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:16.95 | |
24 | 229 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 1:16.95 | |
25 | 192 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 1:17.13 | |
26 | 175 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:17.32 | |
27 | 164 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 1:17.40 | |
28 | 244 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 1:17.69 | |
29 | 337 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:17.93 | |
30 | 338 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 1:18.29 | |
31 | 269 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 1:18.47 | |
32 | 179 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 1:18.53 | |
33 | 75 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:18.64 | |
34 | 188 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:18.65 | |
35 | 203 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 1:18.67 | |
36 | 242 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 0483AM | 25 m | 1:18.90 | |
37 | 223 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:18.91 | |
38 | 23 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 25 m | 1:18.98 | |
39 | 77 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:19.04 | |
40 | 17 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 1:19.05 | |
41 | 151 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:19.12 | |
42 | 37 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:19.13 | |
43 | 143 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:19.44 | |
44 | 370 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 1:19.64 | |
45 | 215 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:19.78 | |
46 | 117 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 1:19.88 | |
47 | 135 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:19.92 | |
48 | 237 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:20.01 | |
49 | 158 | Kristensen Ciano | 2004 | LYSENG | 0445AJ | 25 m | 1:20.12 | |
50 | 60 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:20.20 | |
51 | 316 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 1:20.24 | |
52 | 183 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 1:20.32 | |
53 | 207 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:20.43 | |
54 | 218 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 1:20.45 | |
55 | 320 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 1:20.52 | |
56 | 319 | Dalgaard Theis | 2004 | HORSENS | 0455AG | 25 m | 1:20.54 | |
57 | 96 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:20.65 | |
58 | 214 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:20.65 | |
59 | 166 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 1:20.68 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 5, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 276 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 5:25.47 | |
2 | 29 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 5:26.38 | |
3 | 325 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 5:28.81 | |
4 | 277 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 5:32.42 | |
5 | 16 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 5:33.55 | |
6 | 31 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 5:33.90 | |
7 | 374 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 5:36.87 | |
8 | 32 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 5:37.04 | |
9 | 137 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 5:40.94 | |
10 | 279 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 5:43.52 | |
11 | 236 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 5:44.37 | |
12 | 281 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 5:44.89 | |
13 | 180 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 5:48.04 | |
14 | 6 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 5:49.52 | |
15 | 35 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 5:51.33 | |
16 | 324 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 5:51.54 | |
17 | 327 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 5:52.90 | |
18 | 138 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 5:53.03 | |
19 | 190 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 5:54.41 | |
20 | 14 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 5:54.60 | |
21 | 83 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 5:58.37 | |
22 | 289 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 5:58.58 | |
23 | 217 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 5:59.32 | |
24 | 45 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 6:00.39 | |
25 | 294 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 6:00.43 | |
26 | 330 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 6:02.83 | |
27 | 216 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 6:06.48 | |
28 | 21 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 6:06.98 | |
29 | 123 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 6:08.88 | |
30 | 232 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 6:10.98 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 11, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2005 |
1 | 139 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:03.99 | |
2 | 38 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 1:06.05 | |
3 | 340 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:06.30 | |
4 | 263 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:06.50 | |
5 | 323 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 1:06.86 | |
6 | 271 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:07.16 | |
7 | 239 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 1:07.19 | |
8 | 259 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:07.47 | |
9 | 58 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:08.04 | |
10 | 125 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:08.05 | |
11 | 107 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:08.30 | |
12 | 1 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 1:08.96 | |
13 | 211 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:08.99 | |
14 | 41 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:09.88 | |
15 | 213 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:09.99 | |
16 | 42 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:10.18 | |
17 | 43 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:10.31 | |
18 | 98 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:10.34 | |
19 | 333 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:10.66 | |
20 | 225 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | HASLEV | 0564AB | 25 m | 1:10.76 | |
21 | 27 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:10.87 | |
22 | 235 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:10.90 | |
23 | 228 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:11.35 | |
24 | 346 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 1:11.35 | |
25 | 84 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:11.40 | |
26 | 278 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 1:11.46 | |
27 | 193 | Larsen Isabella | 2005 | JYLLINGE | 0592AK | 25 m | 1:11.57 | |
28 | 227 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 1:11.76 | |
29 | 329 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:12.14 | |
30 | 272 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:12.35 | |
31 | 274 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:12.94 | |
32 | 142 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:13.44 | |
33 | 326 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:13.88 | |
34 | 141 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:14.75 | |
35 | 345 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:15.47 | |
36 | 73 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:16.85 | |
37 | 146 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 1:17.60 | |
38 | 308 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 1:19.34 | |
39 | 292 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 1:21.23 | |
40 | 201 | Nilsson Emily Schile | 2005 | SLANGERUP | 0542AF | 25 m | 1:22.48 | |
41 | 288 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 1:24.07 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 97 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:00.55 | |
2 | 236 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:00.73 | |
3 | 54 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:02.93 | |
4 | 111 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:03.20 | |
5 | 93 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:03.41 | |
6 | 29 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:03.45 | |
7 | 74 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:03.85 | |
8 | 374 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:03.96 | |
9 | 133 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:03.99 | |
10 | 325 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:04.33 | |
11 | 368 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 25 m | 1:04.43 | |
12 | 277 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:04.48 | |
13 | 147 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:04.72 | |
14 | 156 | Jensen Mille Kjær | 2004 | LYSENG | 0418AF | 25 m | 1:04.87 | |
15 | 69 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:05.02 | |
16 | 312 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 1:05.31 | |
17 | 180 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 1:05.38 | |
18 | 56 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:05.56 | |
19 | 287 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:05.61 | |
20 | 32 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 1:05.90 | |
21 | 16 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 1:05.93 | |
22 | 217 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:05.98 | |
23 | 378 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 1:06.01 | |
24 | 14 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 1:06.12 | |
25 | 324 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 1:06.16 | |
26 | 342 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:06.33 | |
27 | 123 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:06.45 | |
28 | 7 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:06.51 | |
29 | 187 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:06.52 | |
30 | 36 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 1:06.53 | |
31 | 178 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 1:06.60 | |
32 | 212 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:06.78 | |
33 | 330 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:06.80 | |
34 | 266 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:07.02 | |
35 | 154 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 25 m | 1:07.19 | |
36 | 318 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 1:07.28 | |
37 | 280 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 1:07.43 | |
38 | 264 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:07.47 | |
39 | 83 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 1:07.58 | |
40 | 89 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2ODENSE | 0496AH | 25 m | 1:07.58 | |
41 | 130 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:07.91 | |
42 | 315 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 1:07.92 | |
43 | 99 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:08.18 | |
44 | 279 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 1:08.20 | |
45 | 148 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:08.34 | |
46 | 113 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 1:08.36 | |
47 | 140 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:08.40 | |
48 | 331 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 1:08.41 | |
49 | 327 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:08.43 | |
50 | 90 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2ODENSE | 0414AA | 25 m | 1:08.45 | |
51 | 157 | Justesen Frida Saks | 2004 | LYSENG | 0452AM | 25 m | 1:08.48 | |
52 | 35 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 1:08.69 | |
53 | 198 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 25 m | 1:08.73 | |
54 | 240 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 1:08.95 | |
55 | 122 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 1:09.65 | |
56 | 202 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 1:09.77 | |
57 | 145 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:10.25 | |
58 | 3 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 1:10.69 | |
59 | 226 | Møller Olivia | 2004 | HASLEV | 0452AF | 25 m | 1:10.69 | |
60 | 76 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:11.03 | |
61 | 310 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 1:11.95 | |
62 | 230 | Andersen Anne-Sophie | 2004 | NORD | 0424AP | 25 m | 1:12.02 | |
63 | 48 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 1:16.11 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 12, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 30 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 57.49 | |
2 | 160 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 1:03.09 | |
3 | 317 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 1:03.42 | |
4 | 104 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:03.71 | |
5 | 262 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:03.71 | |
6 | 33 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:03.96 | |
7 | 283 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:04.68 | |
8 | 265 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:04.84 | |
9 | 88 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2ODENSE | 0465AA | 25 m | 1:04.91 | |
10 | 126 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:04.96 | |
11 | 132 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:05.60 | |
12 | 242 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 0483AM | 25 m | 1:05.88 | |
13 | 371 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 1:05.90 | |
14 | 24 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 1:06.04 | |
15 | 307 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 1:06.11 | |
16 | 268 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:06.12 | |
17 | 222 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:06.34 | |
18 | 249 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:06.50 | |
19 | 158 | Kristensen Ciano | 2004 | LYSENG | 0445AJ | 25 m | 1:06.81 | |
20 | 370 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 1:06.83 | |
21 | 28 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:06.84 | |
22 | 309 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 1:06.96 | |
23 | 117 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 1:07.29 | |
24 | 197 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 1:07.80 | |
25 | 2 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 1:07.89 | |
26 | 77 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:08.00 | |
27 | 75 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:08.31 | |
28 | 8 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:08.80 | |
29 | 376 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:09.83 | |
30 | 166 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 1:10.05 | |
31 | 343 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:10.59 | |
32 | 175 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:10.72 | |
33 | 5 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:11.34 | |
34 | 161 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 25 m | 1:11.51 | |
35 | 207 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:11.68 | |
36 | 49 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:11.74 | |
37 | 94 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 1:14.26 | |
38 | 72 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:14.73 | |
39 | 131 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 1:15.04 | |
40 | 365 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 1:16.92 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 13, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2005 |
1 | 139 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 2:23.18 | |
2 | 323 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 2:26.58 | |
3 | 1 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 2:27.75 | |
4 | 38 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 2:28.23 | |
5 | 239 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 2:28.58 | |
6 | 63 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 2:29.45 | |
7 | 107 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 2:29.60 | |
8 | 225 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | HASLEV | 0564AB | 25 m | 2:30.05 | |
9 | 259 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 2:30.13 | |
10 | 271 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 2:30.31 | |
11 | 98 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 2:33.04 | |
12 | 58 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 2:33.05 | |
13 | 43 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:33.06 | |
14 | 125 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 2:33.23 | |
15 | 333 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:34.21 | |
16 | 42 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 2:34.94 | |
17 | 27 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:35.20 | |
18 | 245 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 2:35.24 | |
19 | 213 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 2:35.58 | |
20 | 211 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 2:37.96 | |
21 | 340 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 2:38.18 | |
22 | 141 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 2:38.29 | |
23 | 176 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:38.36 | |
24 | 278 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 2:38.63 | |
25 | 181 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 2:42.12 | |
26 | 228 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 2:43.11 | |
27 | 326 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:43.59 | |
28 | 39 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 2:44.36 | |
29 | 40 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 2:50.58 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 236 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:15.18 | |
2 | 180 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 2:18.29 | |
3 | 29 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 2:19.51 | |
4 | 312 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 2:20.97 | |
5 | 324 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 2:21.13 | |
6 | 277 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 2:21.27 | |
7 | 16 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 2:21.31 | |
8 | 217 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 2:22.07 | |
9 | 133 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 2:22.55 | |
10 | 32 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:22.80 | |
11 | 368 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 25 m | 2:23.11 | |
12 | 327 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 2:23.13 | |
13 | 69 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 2:23.27 | |
14 | 54 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 2:23.35 | |
15 | 325 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:23.69 | |
16 | 14 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 2:24.01 | |
17 | 187 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 2:24.24 | |
18 | 36 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 2:24.30 | |
19 | 31 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:24.60 | |
20 | 330 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 2:24.75 | |
21 | 212 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 2:24.86 | |
22 | 6 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:25.06 | |
23 | 266 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 2:25.37 | |
24 | 154 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 25 m | 2:25.73 | |
25 | 55 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 2:26.24 | |
26 | 123 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 2:26.95 | |
27 | 342 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 2:27.02 | |
28 | 178 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 2:27.26 | |
29 | 90 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2ODENSE | 0414AA | 25 m | 2:27.55 | |
30 | 284 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 2:27.70 | |
31 | 65 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 2:27.95 | |
32 | 202 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 2:28.23 | |
33 | 147 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 2:28.44 | |
34 | 113 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 2:28.57 | |
35 | 377 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 2:28.99 | |
36 | 199 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 2:29.28 | |
37 | 157 | Justesen Frida Saks | 2004 | LYSENG | 0452AM | 25 m | 2:30.02 | |
38 | 122 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 2:30.58 | |
39 | 331 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 2:30.74 | |
40 | 35 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:30.79 | |
41 | 145 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 2:32.95 | |
42 | 280 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 2:34.68 | |
43 | 318 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 2:37.12 | |
44 | 124 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 2:37.44 | |
45 | 86 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2ODENSE | 0418AC | 25 m | 2:46.82 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 14, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 30 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 2:07.94 | |
2 | 317 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 2:16.96 | |
3 | 104 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 2:18.10 | |
4 | 33 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:19.25 | |
5 | 88 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2ODENSE | 0465AA | 25 m | 2:20.23 | |
6 | 265 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:21.79 | |
7 | 262 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:22.29 | |
8 | 268 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:22.61 | |
9 | 126 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 2:23.04 | |
10 | 2 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 2:23.34 | |
11 | 242 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 0483AM | 25 m | 2:23.52 | |
12 | 222 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:23.54 | |
13 | 160 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 2:23.68 | |
14 | 252 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 2:23.95 | |
15 | 28 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:24.10 | |
16 | 47 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | DURUP | 0453AH | 25 m | 2:24.11 | |
17 | 223 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 2:24.32 | |
18 | 174 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 2:24.38 | |
19 | 249 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:25.14 | |
20 | 307 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 2:25.19 | |
21 | 37 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:25.48 | |
22 | 290 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 2:26.12 | |
23 | 309 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 2:31.26 | |
24 | 117 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 2:32.67 | |
25 | 162 | Grænge Lucas | 2004 | NAKSKOV | 0479AH | 25 m | 2:32.94 | |
26 | 369 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 2:33.15 | |
27 | 175 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:34.29 | |
28 | 207 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:34.64 | |
29 | 166 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 2:35.07 | |
30 | 341 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:50.25 | |
31 | 163 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 2:52.06 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 15, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 236 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 4:45.93 | |
2 | 29 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 4:51.66 | |
3 | 32 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 4:56.51 | |
4 | 180 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 4:56.54 | |
5 | 16 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 4:58.23 | |
6 | 325 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 5:00.62 | |
7 | 327 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 5:01.16 | |
8 | 212 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 5:01.44 | |
9 | 54 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 5:04.24 | |
10 | 318 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 5:04.28 | |
11 | 217 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 5:04.72 | |
12 | 330 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 5:04.91 | |
13 | 324 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 5:05.25 | |
14 | 89 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2ODENSE | 0496AH | 25 m | 5:06.07 | |
15 | 266 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 5:07.98 | |
16 | 14 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 5:08.35 | |
17 | 178 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 5:09.46 | |
18 | 31 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 5:10.19 | |
19 | 113 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 5:10.74 | |
20 | 342 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 5:11.06 | |
21 | 154 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 25 m | 5:14.35 | |
22 | 294 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 5:14.79 | |
23 | 90 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2ODENSE | 0414AA | 25 m | 5:14.88 | |
24 | 140 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 5:15.89 | |
25 | 123 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 5:15.98 | |
26 | 35 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 5:17.62 | |
27 | 148 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 5:18.23 | |
28 | 145 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 5:18.66 | |
29 | 124 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 5:19.43 | |
30 | 202 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 5:22.62 | |
31 | 233 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 5:33.30 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2005 |
1 | 27 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 34.54 | |
2 | 340 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 34.54 | |
3 | 107 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 35.01 | |
4 | 79 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 35.21 | |
5 | 239 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 35.42 | |
6 | 195 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 35.57 | |
7 | 323 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 35.63 | |
8 | 272 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 35.86 | |
9 | 63 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 35.89 | |
10 | 333 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 35.98 | |
11 | 95 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 36.07 | |
12 | 282 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 36.08 | |
13 | 263 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 36.32 | |
14 | 189 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 36.36 | |
15 | 61 | Larsen Thea Møller | 2005 | GENTOFTE | 0574AC | 25 m | 36.45 | |
16 | 98 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 36.60 | |
17 | 82 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 36.83 | |
18 | 271 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 36.86 | |
19 | 43 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 36.87 | |
20 | 142 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 37.18 | |
21 | 235 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 37.44 | |
22 | 274 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 37.50 | |
23 | 38 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 37.82 | |
24 | 46 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 38.13 | |
25 | 213 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 38.24 | |
26 | 275 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 38.30 | |
27 | 270 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 38.31 | |
28 | 328 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 38.34 | |
29 | 278 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 38.38 | |
30 | 186 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 38.47 | |
31 | 119 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 38.48 | |
32 | 19 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 38.52 | |
33 | 201 | Nilsson Emily Schile | 2005 | SLANGERUP | 0542AF | 25 m | 38.58 | |
34 | 221 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 38.59 | |
35 | 53 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 38.62 | |
36 | 44 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 38.64 | |
37 | 152 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 38.67 | |
38 | 106 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 38.71 | |
39 | 220 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 38.72 | |
40 | 139 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 38.75 | |
41 | 1 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 38.81 | |
42 | 308 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 38.93 | |
43 | 256 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 38.94 | |
44 | 211 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 39.02 | |
45 | 110 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 39.12 | |
46 | 288 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 39.18 | |
47 | 380 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 39.18 | |
48 | 70 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 39.26 | |
49 | 120 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 39.26 | |
50 | 146 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 39.34 | |
51 | 205 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 39.39 | |
52 | 115 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 39.40 | |
53 | 257 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 39.53 | |
54 | 101 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 39.96 | |
55 | 234 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 40.22 | |
56 | 362 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 40.29 | |
57 | 64 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 41.79 | |
58 | 208 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 47.53 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 74 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 31.82 | |
2 | 56 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 31.86 | |
3 | 156 | Jensen Mille Kjær | 2004 | LYSENG | 0418AF | 25 m | 32.30 | |
4 | 287 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 32.65 | |
5 | 93 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 32.92 | |
6 | 378 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 33.93 | |
7 | 198 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 25 m | 34.39 | |
8 | 264 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 34.40 | |
9 | 14 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 34.64 | |
10 | 144 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 34.64 | |
11 | 69 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 34.66 | |
12 | 89 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2ODENSE | 0496AH | 25 m | 34.73 | |
13 | 342 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 34.76 | |
14 | 374 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 34.76 | |
15 | 165 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 34.81 | |
16 | 137 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 34.87 | |
17 | 67 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 34.91 | |
18 | 178 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 34.91 | |
19 | 331 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 34.99 | |
20 | 180 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 35.19 | |
21 | 6 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 35.27 | |
22 | 36 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 35.33 | |
23 | 194 | Lillebæk Isabel | 2004 | JYLLINGE | 0466AT | 25 m | 35.36 | |
24 | 18 | Hvarre Mia | 2004 | VEJLE | 0498AH | 25 m | 35.55 | |
25 | 35 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 35.66 | |
26 | 99 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 35.68 | |
27 | 113 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 35.76 | |
28 | 258 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | KORSØR | 0422AE | 25 m | 35.94 | |
29 | 21 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 35.98 | |
30 | 138 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 36.09 | |
31 | 279 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 36.11 | |
32 | 367 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 36.16 | |
33 | 372 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 36.16 | |
34 | 140 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 36.20 | |
35 | 154 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 25 m | 36.22 | |
36 | 25 | Skrydstrup Clara | 2004 | SKOVBAKKEN | 0488AK | 25 m | 36.24 | |
37 | 118 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 36.32 | |
38 | 312 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 36.34 | |
39 | 157 | Justesen Frida Saks | 2004 | LYSENG | 0452AM | 25 m | 36.46 | |
40 | 31 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 36.47 | |
41 | 332 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 36.50 | |
42 | 315 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 36.63 | |
43 | 150 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 36.71 | |
44 | 196 | Ekman Emma | 2004 | LAKSEN | 0494AG | 25 m | 36.74 | |
45 | 231 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 36.79 | |
46 | 377 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 36.79 | |
47 | 103 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 36.85 | |
48 | 281 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 37.00 | |
49 | 9 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 37.03 | |
50 | 379 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 37.03 | |
51 | 68 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 37.04 | |
52 | 314 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 37.05 | |
53 | 22 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 25 m | 37.08 | |
54 | 128 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 37.08 | |
55 | 291 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 37.13 | |
56 | 246 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 37.15 | |
57 | 85 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | H2ODENSE | 0456AM | 25 m | 37.19 | |
58 | 159 | Larsen Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 25 m | 37.20 | |
59 | 216 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 37.20 | |
60 | 123 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 37.23 | |
61 | 321 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 37.33 | |
62 | 247 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 37.36 | |
63 | 311 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 37.41 | |
64 | 230 | Andersen Anne-Sophie | 2004 | NORD | 0424AP | 25 m | 37.44 | |
65 | 226 | Møller Olivia | 2004 | HASLEV | 0452AF | 25 m | 38.25 | |
66 | 12 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 40.59 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 30 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 31.30 | |
2 | 262 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 31.88 | |
3 | 241 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 31.94 | |
4 | 371 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 33.33 | |
5 | 160 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 33.78 | |
6 | 132 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 33.80 | |
7 | 283 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 33.91 | |
8 | 33 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 34.28 | |
9 | 222 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 34.52 | |
10 | 15 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 34.85 | |
11 | 179 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 34.98 | |
12 | 135 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 35.03 | |
13 | 285 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 35.07 | |
14 | 265 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 35.17 | |
15 | 60 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 35.28 | |
16 | 96 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 35.32 | |
17 | 5 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 35.39 | |
18 | 197 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 35.54 | |
19 | 104 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 35.56 | |
20 | 338 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 35.61 | |
21 | 24 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 35.73 | |
22 | 88 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2ODENSE | 0465AA | 25 m | 35.81 | |
23 | 370 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 35.90 | |
24 | 317 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 35.91 | |
25 | 23 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 25 m | 35.92 | |
26 | 164 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 36.17 | |
27 | 182 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 36.25 | |
28 | 215 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 36.28 | |
29 | 28 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 36.30 | |
30 | 75 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 36.38 | |
31 | 47 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | DURUP | 0453AH | 25 m | 36.48 | |
32 | 319 | Dalgaard Theis | 2004 | HORSENS | 0455AG | 25 m | 36.58 | |
33 | 204 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 36.61 | |
34 | 365 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 36.72 | |
35 | 161 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 25 m | 36.74 | |
36 | 320 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 36.78 | |
37 | 153 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 36.80 | |
38 | 37 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 36.81 | |
39 | 244 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 36.86 | |
40 | 158 | Kristensen Ciano | 2004 | LYSENG | 0445AJ | 25 m | 37.48 | |
41 | 71 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 37.79 | |
42 | 206 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 40.42 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 23, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2005 |
1 | 340 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:13.51 | |
2 | 27 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:14.86 | |
3 | 323 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 1:15.77 | |
4 | 263 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:16.68 | |
5 | 189 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:16.83 | |
6 | 239 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 1:17.38 | |
7 | 95 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:17.41 | |
8 | 139 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:17.73 | |
9 | 98 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:18.14 | |
10 | 107 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:18.19 | |
11 | 380 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 1:18.21 | |
12 | 195 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 1:18.22 | |
13 | 1 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 1:18.24 | |
14 | 333 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:18.45 | |
15 | 43 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:18.74 | |
16 | 63 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:18.81 | |
17 | 271 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:19.16 | |
18 | 82 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:19.18 | |
19 | 125 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:19.52 | |
20 | 79 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:19.97 | |
21 | 42 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:20.09 | |
22 | 274 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:20.12 | |
23 | 278 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 1:20.49 | |
24 | 38 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 1:20.64 | |
25 | 61 | Larsen Thea Møller | 2005 | GENTOFTE | 0574AC | 25 m | 1:20.94 | |
26 | 106 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:20.98 | |
27 | 53 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 1:21.42 | |
28 | 181 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 1:21.47 | |
29 | 235 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:21.49 | |
30 | 328 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:21.90 | |
31 | 186 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 1:22.07 | |
32 | 245 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 1:22.13 | |
33 | 152 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:22.71 | |
34 | 213 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:22.74 | |
35 | 220 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:22.75 | |
36 | 141 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:23.54 | |
37 | 282 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 1:24.11 | |
38 | 101 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:24.16 | |
39 | 146 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 1:24.47 | |
40 | 119 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 1:24.63 | |
41 | 257 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 1:24.92 | |
42 | 205 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:25.05 | |
43 | 120 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 1:25.31 | |
44 | 288 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 1:25.31 | |
45 | 19 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 1:26.19 | |
46 | 363 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:26.41 | |
47 | 193 | Larsen Isabella | 2005 | JYLLINGE | 0592AK | 25 m | 1:27.23 | |
48 | 115 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:28.19 | |
49 | 308 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 1:28.23 | |
50 | 344 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:30.54 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 74 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:07.80 | |
2 | 56 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:09.42 | |
3 | 93 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:09.85 | |
4 | 156 | Jensen Mille Kjær | 2004 | LYSENG | 0418AF | 25 m | 1:10.05 | |
5 | 133 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:11.20 | |
6 | 287 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:11.97 | |
7 | 378 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 1:12.30 | |
8 | 97 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:12.59 | |
9 | 264 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:13.02 | |
10 | 14 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 1:13.18 | |
11 | 29 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:13.35 | |
12 | 144 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:13.47 | |
13 | 66 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:13.54 | |
14 | 111 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:13.57 | |
15 | 187 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:13.58 | |
16 | 36 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 1:13.89 | |
17 | 89 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2ODENSE | 0496AH | 25 m | 1:13.96 | |
18 | 368 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 25 m | 1:14.21 | |
19 | 6 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:14.22 | |
20 | 165 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:14.39 | |
21 | 67 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:14.40 | |
22 | 372 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 1:14.54 | |
23 | 279 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 1:14.76 | |
24 | 198 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 25 m | 1:15.32 | |
25 | 113 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 1:15.46 | |
26 | 216 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:16.01 | |
27 | 31 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 1:16.04 | |
28 | 342 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:16.13 | |
29 | 18 | Hvarre Mia | 2004 | VEJLE | 0498AH | 25 m | 1:16.53 | |
30 | 154 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 25 m | 1:16.70 | |
31 | 331 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 1:16.74 | |
32 | 25 | Skrydstrup Clara | 2004 | SKOVBAKKEN | 0488AK | 25 m | 1:16.76 | |
33 | 258 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | KORSØR | 0422AE | 25 m | 1:16.98 | |
34 | 194 | Lillebæk Isabel | 2004 | JYLLINGE | 0466AT | 25 m | 1:17.31 | |
35 | 118 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 1:17.35 | |
36 | 85 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | H2ODENSE | 0456AM | 25 m | 1:17.40 | |
37 | 332 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:17.60 | |
38 | 123 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:17.63 | |
39 | 137 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:17.84 | |
40 | 90 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2ODENSE | 0414AA | 25 m | 1:18.10 | |
41 | 291 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 1:18.26 | |
42 | 196 | Ekman Emma | 2004 | LAKSEN | 0494AG | 25 m | 1:18.31 | |
43 | 21 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 1:18.41 | |
44 | 178 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 1:18.45 | |
45 | 233 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:18.57 | |
46 | 99 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:19.03 | |
47 | 280 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 1:19.20 | |
48 | 150 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:19.46 | |
49 | 9 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 1:20.17 | |
50 | 231 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 1:20.20 | |
51 | 103 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:20.27 | |
52 | 230 | Andersen Anne-Sophie | 2004 | NORD | 0424AP | 25 m | 1:20.47 | |
53 | 246 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 1:22.01 | |
54 | 247 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 1:22.22 | |
55 | 321 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 1:22.63 | |
56 | 254 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 25 m | 1:23.75 | |
57 | 311 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:24.26 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 24, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 241 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 1:08.20 | |
2 | 30 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:08.23 | |
3 | 262 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:09.83 | |
4 | 174 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 1:11.49 | |
5 | 33 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:11.76 | |
6 | 371 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 1:12.57 | |
7 | 132 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:12.76 | |
8 | 215 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:13.63 | |
9 | 88 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2ODENSE | 0465AA | 25 m | 1:13.94 | |
10 | 160 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 1:14.16 | |
11 | 283 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:14.20 | |
12 | 265 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:14.52 | |
13 | 104 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:14.61 | |
14 | 222 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:14.94 | |
15 | 179 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 1:15.08 | |
16 | 317 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 1:15.21 | |
17 | 316 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 1:15.32 | |
18 | 229 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 1:15.65 | |
19 | 338 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 1:15.65 | |
20 | 197 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 1:15.76 | |
21 | 135 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:16.00 | |
22 | 60 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:16.37 | |
23 | 182 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 1:16.39 | |
24 | 37 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:16.47 | |
25 | 365 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 1:18.62 | |
26 | 313 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 1:18.66 | |
27 | 309 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 1:19.99 | |
28 | 47 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | DURUP | 0453AH | 25 m | 1:20.42 | |
29 | 161 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 25 m | 1:20.44 | |
30 | 273 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | 1:23.74 | |
31 | 343 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:26.65 | |
32 | 94 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 1:32.96 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 25, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 74 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 2:30.54 | |
2 | 56 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 2:32.66 | |
3 | 180 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 2:33.68 | |
4 | 113 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 2:35.63 | |
5 | 93 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 2:36.37 | |
6 | 287 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 2:36.43 | |
7 | 14 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 2:36.58 | |
8 | 156 | Jensen Mille Kjær | 2004 | LYSENG | 0418AF | 25 m | 2:37.71 | |
9 | 378 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 2:38.31 | |
10 | 29 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 2:38.39 | |
11 | 89 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2ODENSE | 0496AH | 25 m | 2:39.67 | |
12 | 65 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 2:40.03 | |
13 | 154 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 25 m | 2:40.30 | |
14 | 36 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 2:40.43 | |
15 | 264 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 2:41.10 | |
16 | 165 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 2:41.84 | |
17 | 144 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 2:43.39 | |
18 | 9 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 2:43.66 | |
19 | 90 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2ODENSE | 0414AA | 25 m | 2:44.87 | |
20 | 216 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 2:44.92 | |
21 | 85 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | H2ODENSE | 0456AM | 25 m | 2:45.27 | |
22 | 118 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 2:45.38 | |
23 | 331 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 2:45.39 | |
24 | 21 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 2:45.59 | |
25 | 123 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 2:45.63 | |
26 | 332 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 2:46.58 | |
27 | 18 | Hvarre Mia | 2004 | VEJLE | 0498AH | 25 m | 2:46.70 | |
28 | 35 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:46.83 | |
29 | 233 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 2:47.31 | |
30 | 150 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 2:49.34 | |
31 | 291 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 2:52.83 | |
32 | 321 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 3:00.45 | |
33 | 246 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 3:12.67 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 31, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 30 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 33.77 | |
2 | 364 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 34.79 | |
3 | 285 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 35.55 | |
4 | 28 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 36.45 | |
5 | 160 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 36.56 | |
6 | 192 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 36.82 | |
7 | 24 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 36.95 | |
8 | 218 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 38.10 | |
9 | 366 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 38.29 | |
10 | 283 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 38.34 | |
11 | 126 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 38.95 | |
12 | 15 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 39.11 | |
13 | 252 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 39.27 | |
14 | 164 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 39.32 | |
15 | 268 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 39.35 | |
16 | 162 | Grænge Lucas | 2004 | NAKSKOV | 0479AH | 25 m | 39.57 | |
17 | 203 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 39.61 | |
18 | 214 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 39.63 | |
19 | 78 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 39.87 | |
20 | 151 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 39.90 | |
21 | 163 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 40.15 | |
22 | 33 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 40.26 | |
23 | 72 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 40.26 | |
24 | 17 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 40.30 | |
25 | 229 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 40.38 | |
26 | 337 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 40.39 | |
27 | 188 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 40.43 | |
28 | 319 | Dalgaard Theis | 2004 | HORSENS | 0455AG | 25 m | 40.54 | |
29 | 336 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 40.63 | |
30 | 153 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 40.65 | |
31 | 143 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 40.79 | |
32 | 269 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 40.80 | |
33 | 313 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 41.20 | |
34 | 105 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 41.37 | |
35 | 8 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 41.39 | |
36 | 222 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 41.39 | |
37 | 131 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 41.58 | |
38 | 338 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 41.58 | |
39 | 183 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 41.59 | |
40 | 136 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 43.52 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 32, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2005 |
1 | 340 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 36.88 | |
2 | 263 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 38.22 | |
3 | 70 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 38.52 | |
4 | 275 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 39.30 | |
5 | 100 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 39.48 | |
6 | 92 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 40.06 | |
7 | 125 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 40.29 | |
8 | 43 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 40.45 | |
9 | 211 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 40.86 | |
10 | 224 | Petersen Mette Marie H. | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 40.88 | |
11 | 195 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 40.99 | |
12 | 38 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 41.03 | |
13 | 27 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 41.28 | |
14 | 46 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 41.62 | |
15 | 259 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 41.76 | |
16 | 82 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 41.81 | |
17 | 106 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 41.91 | |
18 | 328 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 42.11 | |
19 | 270 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 42.12 | |
20 | 40 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 42.28 | |
21 | 256 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 42.31 | |
22 | 363 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 42.47 | |
23 | 112 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 42.57 | |
24 | 53 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 42.70 | |
25 | 127 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 42.94 | |
26 | 380 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 42.95 | |
27 | 59 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 42.98 | |
28 | 257 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 43.00 | |
29 | 87 | Habermann Agnete | 2005 | H2ODENSE | 0576AA | 25 m | 43.02 | |
30 | 292 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 43.03 | |
31 | 334 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 43.08 | |
32 | 41 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 43.17 | |
33 | 235 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 43.28 | |
34 | 191 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 43.29 | |
35 | 64 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 43.32 | |
36 | 20 | Steen Emma Phaff | 2005 | VEJLE | 0508AE | 25 m | 43.48 | |
37 | 345 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 43.48 | |
38 | 326 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 43.52 | |
39 | 346 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 43.69 | |
40 | 142 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 43.76 | |
41 | 220 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 43.79 | |
42 | 152 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 44.15 | |
43 | 57 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 45.95 | |
44 | 177 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 46.68 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 68 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 35.08 | |
2 | 97 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 35.30 | |
3 | 277 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 36.37 | |
4 | 281 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 36.45 | |
5 | 212 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 36.60 | |
6 | 314 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 36.66 | |
7 | 137 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 36.89 | |
8 | 374 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 37.22 | |
9 | 199 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 37.24 | |
10 | 312 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 37.38 | |
11 | 74 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 37.39 | |
12 | 55 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 37.64 | |
13 | 324 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 37.81 | |
14 | 69 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 37.88 | |
15 | 377 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 38.09 | |
16 | 36 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 38.13 | |
17 | 128 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 38.17 | |
18 | 367 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 38.21 | |
19 | 284 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 38.45 | |
20 | 219 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 38.57 | |
21 | 6 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 38.63 | |
22 | 196 | Ekman Emma | 2004 | LAKSEN | 0494AG | 25 m | 38.64 | |
23 | 22 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 25 m | 38.80 | |
24 | 295 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 38.83 | |
25 | 190 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 38.84 | |
26 | 114 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 38.86 | |
27 | 31 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 38.88 | |
28 | 339 | Madsen Anna Maria | 2004 | VATCPH-STT | 0444AJ | 25 m | 38.95 | |
29 | 45 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 38.98 | |
30 | 187 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 39.04 | |
31 | 159 | Larsen Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 25 m | 39.43 | |
32 | 11 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 39.52 | |
33 | 210 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 39.65 | |
34 | 379 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 39.67 | |
35 | 310 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 39.84 | |
36 | 287 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 39.89 | |
37 | 294 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 40.23 | |
38 | 293 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 40.25 | |
39 | 14 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 40.36 | |
40 | 48 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 40.36 | |
41 | 335 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 40.37 | |
42 | 65 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 40.40 | |
43 | 21 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 40.42 | |
44 | 51 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 25 m | 40.43 | |
45 | 12 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 40.59 | |
46 | 240 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 40.62 | |
47 | 155 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | LYSENG | 0442AG | 25 m | 40.65 | |
48 | 216 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 40.66 | |
49 | 16 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 40.67 | |
50 | 76 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 40.71 | |
51 | 200 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 40.75 | |
52 | 198 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 25 m | 41.03 | |
53 | 286 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 41.08 | |
54 | 138 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 41.15 | |
55 | 332 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 41.16 | |
56 | 89 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2ODENSE | 0496AH | 25 m | 41.18 | |
57 | 289 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 41.20 | |
58 | 93 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 41.23 | |
59 | 194 | Lillebæk Isabel | 2004 | JYLLINGE | 0466AT | 25 m | 41.25 | |
60 | 254 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 25 m | 41.27 | |
61 | 253 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 41.42 | |
62 | 130 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 41.51 | |
63 | 250 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 42.43 | |
64 | 3 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 42.53 | |
65 | 50 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 43.17 | |
66 | 248 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 44.10 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 33, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 30 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:15.96 | |
2 | 364 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 1:16.14 | |
3 | 285 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 1:16.81 | EFT |
4 | 28 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:18.88 | |
5 | 160 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 1:19.43 | |
6 | 24 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 1:19.94 | |
7 | 192 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 1:19.96 | |
8 | 265 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:20.52 | |
9 | 23 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 25 m | 1:22.63 | |
10 | 88 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2ODENSE | 0465AA | 25 m | 1:22.86 | |
11 | 218 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 1:23.93 | |
12 | 15 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 1:24.01 | |
13 | 268 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:24.63 | |
14 | 126 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:24.85 | |
15 | 229 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 1:24.96 | |
16 | 252 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:24.99 | |
17 | 164 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 1:25.77 | |
18 | 33 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:26.35 | |
19 | 269 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 1:26.49 | |
20 | 153 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:26.70 | |
21 | 151 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:26.81 | |
22 | 203 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 1:27.36 | |
23 | 336 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:27.46 | |
24 | 214 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:27.72 | |
25 | 17 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 1:27.76 | |
26 | 183 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 1:28.07 | |
27 | 366 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 1:28.27 | |
28 | 105 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:28.28 | |
29 | 188 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:28.38 | |
30 | 72 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:28.71 | |
31 | 338 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 1:28.71 | |
32 | 162 | Grænge Lucas | 2004 | NAKSKOV | 0479AH | 25 m | 1:28.90 | |
33 | 337 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:29.49 | |
34 | 8 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:29.75 | |
35 | 136 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:29.76 | |
36 | 143 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:29.91 | |
37 | 319 | Dalgaard Theis | 2004 | HORSENS | 0455AG | 25 m | 1:29.97 | |
38 | 163 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 1:30.10 | |
39 | 78 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 1:30.34 | |
40 | 313 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 1:31.27 | |
41 | 131 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 1:32.23 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 34, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2005 |
1 | 263 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:23.87 | |
2 | 340 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:23.87 | |
3 | 275 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:25.22 | |
4 | 70 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:25.43 | |
5 | 125 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:26.13 | |
6 | 211 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:27.13 | |
7 | 27 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:27.84 | |
8 | 43 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:28.23 | |
9 | 195 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 1:28.42 | |
10 | 41 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:28.48 | |
11 | 92 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:28.48 | |
12 | 127 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 1:29.20 | |
13 | 100 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:29.86 | |
14 | 224 | Petersen Mette Marie H. | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 1:30.06 | |
15 | 38 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 1:31.02 | |
16 | 63 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:31.04 | |
17 | 82 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:31.18 | |
18 | 259 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:31.48 | |
19 | 46 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 1:31.74 | |
20 | 328 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:31.75 | |
21 | 345 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:31.77 | |
22 | 191 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:31.81 | |
23 | 112 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:31.82 | |
24 | 256 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:32.16 | |
25 | 87 | Habermann Agnete | 2005 | H2ODENSE | 0576AA | 25 m | 1:32.55 | |
26 | 177 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 1:32.85 | |
27 | 59 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:33.33 | |
28 | 228 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:33.91 | |
29 | 40 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 1:34.02 | |
30 | 334 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 1:34.10 | |
31 | 363 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:35.57 | |
32 | 292 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 1:35.68 | |
33 | 270 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:36.28 | |
34 | 64 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:36.38 | |
35 | 20 | Steen Emma Phaff | 2005 | VEJLE | 0508AE | 25 m | 1:37.00 | |
36 | 272 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:41.06 | |
37 | 120 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 1:41.99 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 68 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:15.35 | |
2 | 97 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:17.41 | |
3 | 236 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:17.71 | |
4 | 137 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:18.24 | |
5 | 281 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:18.53 | |
6 | 374 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:19.80 | |
7 | 55 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:19.96 | |
8 | 190 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:20.53 | |
9 | 277 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:20.58 | |
10 | 199 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 1:20.84 | |
11 | 212 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:21.16 | |
12 | 219 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 1:21.57 | |
13 | 314 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 1:21.85 | |
14 | 6 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:21.89 | |
15 | 69 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:22.49 | |
16 | 295 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 1:22.51 | |
17 | 377 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 1:22.79 | |
18 | 36 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 1:22.98 | |
19 | 45 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 1:23.05 | |
20 | 22 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 25 m | 1:23.51 | |
21 | 32 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 1:23.55 | |
22 | 284 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 1:23.61 | |
23 | 324 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 1:23.78 | |
24 | 216 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:23.84 | |
25 | 312 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 1:24.08 | |
26 | 187 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:24.17 | |
27 | 289 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 1:24.44 | |
28 | 31 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 1:24.62 | |
29 | 339 | Madsen Anna Maria | 2004 | VATCPH-STT | 0444AJ | 25 m | 1:24.91 | |
30 | 210 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 1:25.52 | |
31 | 342 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:25.53 | |
32 | 367 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 1:25.61 | |
33 | 155 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | LYSENG | 0442AG | 25 m | 1:25.88 | |
34 | 159 | Larsen Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 25 m | 1:25.96 | |
35 | 368 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 25 m | 1:26.12 | |
36 | 128 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:26.13 | |
37 | 250 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 1:26.43 | |
38 | 16 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 1:26.53 | |
39 | 200 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 1:26.62 | |
40 | 51 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 25 m | 1:26.68 | |
41 | 196 | Ekman Emma | 2004 | LAKSEN | 0494AG | 25 m | 1:26.68 | |
42 | 65 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:26.75 | |
43 | 379 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 1:27.15 | |
44 | 21 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 1:27.16 | |
45 | 138 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:27.74 | |
46 | 194 | Lillebæk Isabel | 2004 | JYLLINGE | 0466AT | 25 m | 1:27.89 | |
47 | 335 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:27.89 | |
48 | 178 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 1:27.94 | |
49 | 240 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 1:28.15 | |
50 | 89 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2ODENSE | 0496AH | 25 m | 1:28.35 | |
51 | 310 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 1:29.92 | |
52 | 286 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 1:30.11 | |
53 | 253 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 1:30.33 | |
54 | 11 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 1:30.35 | |
55 | 254 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 25 m | 1:30.49 | |
56 | 130 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:31.16 | |
57 | 50 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 1:31.32 | |
58 | 12 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 1:31.73 | |
59 | 293 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 1:32.61 | |
60 | 122 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 1:33.98 | |
61 | 48 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 1:38.06 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 35, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 68 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 2:46.07 | |
2 | 281 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 2:46.81 | |
3 | 137 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 2:48.59 | |
4 | 36 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 2:52.83 | |
5 | 55 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 2:53.05 | |
6 | 190 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 2:53.50 | |
7 | 199 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 2:55.17 | |
8 | 295 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 2:55.73 | |
9 | 277 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 2:55.80 | |
10 | 219 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 2:56.18 | |
11 | 6 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:56.78 | |
12 | 212 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 2:56.97 | |
13 | 377 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 2:57.27 | |
14 | 22 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 25 m | 2:58.43 | |
15 | 32 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:58.61 | |
16 | 314 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 2:58.77 | |
17 | 31 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:59.38 | |
18 | 339 | Madsen Anna Maria | 2004 | VATCPH-STT | 0444AJ | 25 m | 2:59.53 | |
19 | 324 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 2:59.64 | |
20 | 374 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 2:59.96 | |
21 | 138 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 3:00.73 | |
22 | 128 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 3:00.94 | |
23 | 200 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 3:01.57 | |
24 | 155 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | LYSENG | 0442AG | 25 m | 3:01.84 | |
25 | 45 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 3:02.22 | |
26 | 216 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 3:03.38 | |
27 | 21 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 3:03.55 | |
28 | 196 | Ekman Emma | 2004 | LAKSEN | 0494AG | 25 m | 3:04.02 | |
29 | 65 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 3:04.83 | |
30 | 250 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 3:04.84 | |
31 | 50 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 3:06.38 | |
32 | 312 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 3:06.52 | |
33 | 159 | Larsen Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 25 m | 3:06.53 | |
34 | 286 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 3:07.14 | |
35 | 367 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 3:07.76 | |
36 | 335 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 3:08.48 | |
37 | 114 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 3:09.51 | |
38 | 379 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 3:10.11 | |
39 | 11 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 3:11.19 | |
40 | 210 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 3:11.65 | |
41 | 253 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 3:11.86 | |
42 | 89 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2ODENSE | 0496AH | 25 m | 3:11.93 | |
43 | 51 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 25 m | 3:12.72 | |
44 | 293 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 3:16.99 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 41, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2005 |
1 | 340 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 31.90 | |
2 | 27 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 32.59 | |
3 | 95 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 33.48 | |
4 | 259 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 33.50 | |
5 | 58 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 33.71 | |
6 | 38 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 33.74 | |
7 | 107 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 34.09 | |
8 | 333 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 34.27 | |
9 | 245 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 34.35 | |
10 | 125 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 34.66 | |
11 | 195 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 34.78 | |
12 | 98 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 34.81 | |
13 | 139 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 34.81 | |
14 | 79 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 34.95 | |
15 | 189 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 35.18 | |
16 | 275 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 35.20 | |
17 | 61 | Larsen Thea Møller | 2005 | GENTOFTE | 0574AC | 25 m | 35.37 | |
18 | 346 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 35.44 | |
19 | 43 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 35.45 | |
20 | 193 | Larsen Isabella | 2005 | JYLLINGE | 0592AK | 25 m | 35.49 | |
21 | 1 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 35.64 | |
22 | 106 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 35.72 | |
23 | 380 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 35.80 | |
24 | 84 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 35.82 | |
25 | 44 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 35.95 | |
26 | 235 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 36.07 | |
27 | 73 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 36.17 | |
28 | 110 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 36.27 | |
29 | 208 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 36.46 | |
30 | 329 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 36.55 | |
31 | 53 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 36.58 | |
32 | 191 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 36.67 | |
33 | 59 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 36.70 | |
34 | 227 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 36.74 | |
35 | 57 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 37.07 | |
36 | 225 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | HASLEV | 0564AB | 25 m | 37.13 | |
37 | 92 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 37.17 | |
38 | 234 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 37.27 | |
39 | 127 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 37.34 | |
40 | 221 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 37.35 | |
41 | 344 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 37.59 | |
42 | 362 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 37.83 | |
43 | 39 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 38.64 | |
44 | 119 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 39.28 | |
45 | 205 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 39.69 | |
46 | 201 | Nilsson Emily Schile | 2005 | SLANGERUP | 0542AF | 25 m | 40.76 | |
47 | 19 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 41.12 | |
48 | 115 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 42.61 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 54 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 30.28 | |
2 | 325 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 30.30 | |
3 | 97 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 30.83 | |
4 | 56 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 31.28 | |
5 | 236 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 31.42 | |
6 | 111 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 31.59 | |
7 | 312 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 31.66 | |
8 | 156 | Jensen Mille Kjær | 2004 | LYSENG | 0418AF | 25 m | 31.72 | |
9 | 378 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 31.75 | |
10 | 29 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 32.06 | |
11 | 374 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 32.15 | |
12 | 217 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 32.21 | |
13 | 133 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 32.40 | |
14 | 66 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 32.45 | |
15 | 372 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 32.58 | |
16 | 284 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 32.84 | |
17 | 16 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 33.08 | |
18 | 35 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 33.08 | |
19 | 22 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 25 m | 33.25 | |
20 | 67 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 33.34 | |
21 | 36 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 33.38 | |
22 | 25 | Skrydstrup Clara | 2004 | SKOVBAKKEN | 0488AK | 25 m | 33.45 | |
23 | 339 | Madsen Anna Maria | 2004 | VATCPH-STT | 0444AJ | 25 m | 33.45 | |
24 | 331 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 33.46 | |
25 | 314 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 33.56 | |
26 | 198 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 25 m | 33.57 | |
27 | 140 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 33.60 | |
28 | 367 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 33.63 | |
29 | 86 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2ODENSE | 0418AC | 25 m | 33.70 | |
30 | 187 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 33.79 | |
31 | 32 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 33.81 | |
32 | 7 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 33.85 | |
33 | 330 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 33.96 | |
34 | 55 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 34.01 | |
35 | 90 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2ODENSE | 0414AA | 25 m | 34.03 | |
36 | 327 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 34.08 | |
37 | 255 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 34.18 | |
38 | 165 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 34.32 | |
39 | 226 | Møller Olivia | 2004 | HASLEV | 0452AF | 25 m | 34.36 | |
40 | 368 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 25 m | 34.36 | |
41 | 148 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 34.37 | |
42 | 248 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 34.43 | |
43 | 279 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 34.46 | |
44 | 210 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 34.50 | |
45 | 147 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 34.53 | |
46 | 83 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 34.54 | |
47 | 315 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 34.56 | |
48 | 258 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | KORSØR | 0422AE | 25 m | 34.64 | |
49 | 103 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 34.70 | |
50 | 232 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 34.86 | |
51 | 277 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 34.91 | |
52 | 31 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 34.95 | |
53 | 243 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 34.97 | |
54 | 264 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 34.99 | |
55 | 294 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 35.06 | |
56 | 157 | Justesen Frida Saks | 2004 | LYSENG | 0452AM | 25 m | 35.08 | |
57 | 3 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 35.12 | |
58 | 231 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 35.49 | |
59 | 52 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 35.56 | |
60 | 247 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 35.63 | |
61 | 114 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 35.93 | |
62 | 124 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 36.81 | |
63 | 76 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 38.41 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 42, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 30 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 29.50 | |
2 | 241 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 29.78 | |
3 | 174 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 30.13 | |
4 | 317 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 30.70 | |
5 | 160 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 31.40 | |
6 | 283 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 31.42 | |
7 | 88 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2ODENSE | 0465AA | 25 m | 31.55 | |
8 | 371 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 32.22 | |
9 | 366 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 32.67 | |
10 | 249 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 32.77 | |
11 | 262 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 32.81 | |
12 | 24 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 32.85 | |
13 | 285 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 32.97 | |
14 | 179 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 33.15 | |
15 | 5 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 33.57 | |
16 | 237 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 33.61 | |
17 | 78 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 33.68 | |
18 | 105 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 33.68 | |
19 | 60 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 33.80 | |
20 | 153 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 33.85 | |
21 | 104 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 33.96 | |
22 | 132 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 34.18 | |
23 | 15 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 34.23 | |
24 | 96 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 34.33 | |
25 | 37 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 34.36 | |
26 | 206 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 34.40 | |
27 | 364 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 34.48 | |
28 | 28 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 34.57 | |
29 | 223 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 34.61 | |
30 | 337 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 34.89 | |
31 | 49 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 34.91 | |
32 | 33 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 34.94 | |
33 | 94 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 34.99 | |
34 | 252 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 34.99 | |
35 | 376 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 34.99 | |
36 | 341 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 35.00 | |
37 | 343 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 35.04 | |
38 | 135 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 35.08 | |
39 | 182 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 35.09 | |
40 | 369 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 35.10 | |
41 | 222 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 35.13 | |
42 | 336 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 35.17 | |
43 | 320 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 35.19 | |
44 | 71 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 35.30 | |
45 | 77 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 35.30 | |
46 | 23 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 25 m | 35.34 | |
47 | 204 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 35.37 | |
48 | 273 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | 35.47 | |
49 | 136 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 35.49 | |
50 | 203 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 35.57 | |
51 | 244 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 35.58 | |
52 | 290 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 37.15 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 43, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 174 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 1:09.48 | |
2 | 241 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 1:09.50 | |
3 | 30 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:09.60 | |
4 | 160 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 1:10.78 | |
5 | 317 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 1:11.77 | |
6 | 88 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2ODENSE | 0465AA | 25 m | 1:12.49 | |
7 | 285 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 1:12.64 | |
8 | 366 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 1:13.26 | |
9 | 249 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:13.83 | |
10 | 23 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 25 m | 1:14.97 | |
11 | 223 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:15.56 | |
12 | 105 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:15.93 | |
13 | 28 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:16.07 | |
14 | 364 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 1:16.53 | |
15 | 37 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:17.12 | |
16 | 237 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:17.28 | |
17 | 104 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:17.49 | |
18 | 188 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:17.56 | |
19 | 135 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:17.93 | |
20 | 337 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:18.33 | |
21 | 203 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 1:18.53 | |
22 | 132 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:18.58 | |
23 | 24 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 1:18.77 | |
24 | 204 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 1:18.79 | |
25 | 153 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:19.50 | |
26 | 244 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 1:19.50 | |
27 | 206 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:19.90 | |
28 | 33 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:19.91 | |
29 | 15 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 1:19.96 | |
30 | 369 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 1:20.13 | |
31 | 341 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:20.60 | |
32 | 376 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:22.11 | |
33 | 273 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | 1:22.33 | |
34 | 290 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 1:23.09 | |
35 | 49 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:23.91 | |
36 | 71 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 1:25.63 | |
37 | 2 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 1:25.74 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 44, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2005 |
1 | 340 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:11.45 | |
2 | 125 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:17.96 | |
3 | 189 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:17.98 | |
4 | 58 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:18.00 | |
5 | 245 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 1:18.04 | |
6 | 259 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:18.14 | |
7 | 333 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:18.31 | |
8 | 27 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:18.42 | |
9 | 38 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 1:18.85 | |
10 | 44 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:20.92 | |
11 | 107 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:21.12 | |
12 | 225 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | HASLEV | 0564AB | 25 m | 1:21.33 | |
13 | 195 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 1:21.59 | |
14 | 234 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:21.65 | |
15 | 139 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:21.68 | |
16 | 95 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:22.31 | |
17 | 256 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:22.36 | |
18 | 380 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 1:23.34 | |
19 | 43 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:23.51 | |
20 | 106 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:23.58 | |
21 | 1 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 1:23.66 | |
22 | 79 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:23.96 | |
23 | 110 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 1:23.97 | |
24 | 61 | Larsen Thea Møller | 2005 | GENTOFTE | 0574AC | 25 m | 1:24.47 | |
25 | 191 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:24.75 | |
26 | 39 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 1:24.93 | |
27 | 84 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:25.01 | |
28 | 346 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 1:25.85 | |
29 | 186 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 1:25.96 | |
30 | 362 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 1:26.37 | |
31 | 344 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:26.57 | |
32 | 221 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 1:27.60 | |
33 | 57 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 1:31.95 | |
34 | 73 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:33.41 | |
35 | 208 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:35.38 | |
36 | 176 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:36.28 | |
37 | 20 | Steen Emma Phaff | 2005 | VEJLE | 0508AE | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 325 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:08.94 | |
2 | 54 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:09.62 | |
3 | 111 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:10.31 | |
4 | 236 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:10.86 | |
5 | 97 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:11.70 | |
6 | 29 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:11.89 | |
7 | 133 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:12.50 | |
8 | 16 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 1:13.07 | |
9 | 217 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:13.81 | |
10 | 32 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 1:14.07 | |
11 | 68 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:14.13 | |
12 | 83 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 1:14.65 | |
13 | 372 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 1:14.89 | |
14 | 368 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 25 m | 1:15.07 | |
15 | 36 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 1:15.11 | |
16 | 255 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 1:15.32 | |
17 | 378 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 1:15.45 | |
18 | 144 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:15.51 | |
19 | 25 | Skrydstrup Clara | 2004 | SKOVBAKKEN | 0488AK | 25 m | 1:15.53 | |
20 | 66 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:15.54 | |
21 | 284 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 1:15.94 | |
22 | 187 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:16.34 | |
23 | 327 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:16.42 | |
24 | 243 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 1:16.98 | |
25 | 35 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 1:17.00 | |
26 | 140 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:17.03 | |
27 | 314 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 1:17.54 | |
28 | 232 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 1:18.06 | |
29 | 148 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:18.15 | |
30 | 331 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 1:18.69 | |
31 | 90 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2ODENSE | 0414AA | 25 m | 1:18.70 | |
32 | 67 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:19.00 | |
33 | 339 | Madsen Anna Maria | 2004 | VATCPH-STT | 0444AJ | 25 m | 1:19.16 | |
34 | 312 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 1:19.17 | |
35 | 330 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:20.25 | |
36 | 200 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 1:20.31 | |
37 | 289 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 1:20.39 | |
38 | 93 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:20.41 | |
39 | 86 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2ODENSE | 0418AC | 25 m | 1:20.69 | |
40 | 7 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:20.79 | |
41 | 258 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | KORSØR | 0422AE | 25 m | 1:20.85 | |
42 | 279 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 1:20.89 | |
43 | 210 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 1:21.15 | |
44 | 342 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:21.17 | |
45 | 22 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 25 m | 1:21.28 | |
46 | 266 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:22.15 | |
47 | 52 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 1:22.25 | |
48 | 248 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 1:25.41 | |
49 | 311 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:33.15 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 45, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 325 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:40.62 | |
2 | 32 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:44.37 | |
3 | 16 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 2:44.91 | |
4 | 111 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 2:45.27 | |
5 | 54 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 2:46.25 | |
6 | 29 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 2:46.79 | |
7 | 66 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 2:47.65 | |
8 | 255 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 2:50.78 | |
9 | 83 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 2:53.91 | |
10 | 35 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:55.33 | |
11 | 368 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 25 m | 2:57.33 | |
12 | 232 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 2:57.42 | |
13 | 217 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 2:58.89 | |
14 | 289 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 2:59.28 | |
15 | 243 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 2:59.70 | |
16 | 67 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 2:59.94 | |
17 | 294 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 3:00.19 | |
18 | 52 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 3:06.32 | |
19 | 339 | Madsen Anna Maria | 2004 | VATCPH-STT | 0444AJ | 25 m | 3:06.73 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 51, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2017 |
1 | 358 | Aarhus Swim 1 | 2004 | AAS | 25 m | 2:09.00 | ||
2 | 26 | Hovedstadens Mix 1 | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:09.54 | ||
3 | 373 | Gti | 2004 | GTI | 25 m | 2:10.70 | ||
4 | 80 | Gsc Mix 1 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:11.86 | ||
5 | 348 | Sigma Swim 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:12.50 | ||
6 | 296 | Esbjerg Mix | 2004 | ESBJERG | 25 m | 2:14.30 | ||
7 | 350 | Vat Mix 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 2:14.65 | ||
8 | 129 | Kalundborg Mix Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:15.00 | ||
9 | 360 | A6 Mix | 2004 | A6 | 25 m | 2:16.01 | ||
10 | 261 | Kvik 1 | 2004 | KVIK | 25 m | 2:16.02 | ||
11 | 238 | Viborg Mix | 0 | VIBORG | 25 m | 2:16.29 | ||
12 | 359 | Aarhus Swim 2 | 2004 | AAS | 25 m | 2:17.00 | ||
13 | 34 | Hovedstadens Mix 2 | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:17.55 | ||
14 | 149 | Lsk Lyngby Mix 1 | 2004 | LYNGBY | 25 m | 2:18.40 | ||
15 | 13 | Esv Awesome | 0 | VEJLE | 25 m | 2:19.03 | ||
16 | 352 | Vat Mix 2 | 0 | VAT CPH | 25 m | 2:19.57 | ||
17 | 4 | Vest Brøndby | 2004 | VEST | 25 m | 2:19.77 | ||
18 | 349 | Sigma Swim 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:19.95 | ||
19 | 81 | Gsc Mix 2 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:19.99 | ||
20 | 322 | Horsens B | 2004 | HORSENS | 25 m | 2:21.00 | ||
21 | 184 | Aalborg Mix 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:21.05 | ||
22 | 102 | Herlev 1 | 0 | HERLEV | 25 m | 2:27.13 | ||
23 | 209 | Roskilde Skjoldunger | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:39.10 | ||
24 | 167 | K2 Mix | 0 | RINGE | 25 m | |||
25 | 185 | Aalborg Mix 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:23.78 | RES | |
26 | 267 | Kvik 2 | 2004 | KVIK | 25 m | 2:24.28 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 52, 4x200m IM Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2017 |
1 | 26 | Hovedstadens Mix 1 | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 10:19.45 | ||
2 | 34 | Hovedstadens Mix 2 | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 10:43.07 | ||
3 | 296 | Esbjerg Mix | 2004 | ESBJERG | 25 m | 10:44.60 | ||
4 | 358 | Aarhus Swim 1 | 2004 | AAS | 25 m | 10:45.00 | ||
5 | 373 | Gti | 2004 | GTI | 25 m | 10:55.28 | ||
6 | 13 | Esv Awesome | 0 | VEJLE | 25 m | 10:57.03 | ||
7 | 102 | Herlev 1 | 0 | HERLEV | 25 m | 10:59.13 | ||
8 | 348 | Sigma Swim 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 11:02.03 | ||
9 | 261 | Kvik 1 | 2004 | KVIK | 25 m | 11:03.33 | ||
10 | 350 | Vat Mix 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 11:03.67 | ||
11 | 184 | Aalborg Mix 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 11:10.09 | ||
12 | 238 | Viborg Mix | 0 | VIBORG | 25 m | 11:13.44 | ||
13 | 134 | Køge Mix | 2004 | KØGE | 25 m | 11:17.20 | ||
14 | 80 | Gsc Mix 1 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 11:17.57 | ||
15 | 149 | Lsk Lyngby Mix 1 | 2004 | LYNGBY | 25 m | 11:20.01 | ||
16 | 360 | A6 Mix | 2004 | A6 | 25 m | 11:24.30 | ||
17 | 185 | Aalborg Mix 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 11:29.15 | ||
18 | 129 | Kalundborg Mix Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 11:30.00 | ||
19 | 349 | Sigma Swim 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 11:30.22 | ||
20 | 352 | Vat Mix 2 | 0 | VAT CPH | 25 m | 11:37.58 | ||
21 | 267 | Kvik 2 | 2004 | KVIK | 25 m | 11:37.72 | ||
22 | 359 | Aarhus Swim 2 | 2004 | AAS | 25 m | 11:40.00 | ||
23 | 322 | Horsens B | 2004 | HORSENS | 25 m | 11:59.00 | ||
24 | 209 | Roskilde Skjoldunger | 0 | ROSKILDE | 25 m | 12:21.12 | ||
25 | 81 | Gsc Mix 2 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 11:49.50 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |
Løb 53, 4X100m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2017 |
1 | 26 | Hovedstadens Mix 1 | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:10.80 | ||
2 | 358 | Aarhus Swim 1 | 2004 | AAS | 25 m | 4:21.00 | ||
3 | 238 | Viborg Mix | 0 | VIBORG | 25 m | 4:22.14 | ||
4 | 261 | Kvik 1 | 2004 | KVIK | 25 m | 4:24.04 | ||
5 | 348 | Sigma Swim 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:24.16 | ||
6 | 129 | Kalundborg Mix Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 4:25.00 | ||
7 | 296 | Esbjerg Mix | 2004 | ESBJERG | 25 m | 4:25.00 | ||
8 | 80 | Gsc Mix 1 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 4:25.18 | ||
9 | 373 | Gti | 2004 | GTI | 25 m | 4:26.60 | ||
10 | 34 | Hovedstadens Mix 2 | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:26.67 | ||
11 | 102 | Herlev 1 | 0 | HERLEV | 25 m | 4:28.13 | ||
12 | 350 | Vat Mix 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:28.37 | ||
13 | 149 | Lsk Lyngby Mix 1 | 2004 | LYNGBY | 25 m | 4:29.20 | ||
14 | 13 | Esv Awesome | 0 | VEJLE | 25 m | 4:30.10 | ||
15 | 184 | Aalborg Mix 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:30.14 | ||
16 | 134 | Køge Mix | 2004 | KØGE | 25 m | 4:30.80 | ||
17 | 359 | Aarhus Swim 2 | 2004 | AAS | 25 m | 4:32.00 | ||
18 | 267 | Kvik 2 | 2004 | KVIK | 25 m | 4:32.79 | ||
19 | 4 | Vest Brøndby | 2004 | VEST | 25 m | 4:33.63 | ||
20 | 352 | Vat Mix 2 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:34.54 | ||
21 | 349 | Sigma Swim 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:34.55 | ||
22 | 322 | Horsens B | 2004 | HORSENS | 25 m | 4:35.00 | ||
23 | 360 | A6 Mix | 2004 | A6 | 25 m | 4:35.07 | ||
24 | 167 | K2 Mix | 0 | RINGE | 25 m | |||
25 | 81 | Gsc Mix 2 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 4:36.86 | RES | |
26 | 185 | Aalborg Mix 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 5:53.10 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:05 |