Startliste for Julklappsdoppet 2016
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
Julklappsdoppet 2016 |
|
Utskriftsdatum |
03 december 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:49 |
|
|
Arrangör |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 december 2016 |
|
|
|
|
Gren 2, 50m Fjäril Pojkar C- D |
Försök (5) |
Sponsor: Martin Escobars minne |
2015: Mikael Söderberg Upsala Simsällskap 32.21 |
2014: Marcus Johnsson 2002 Upsala S 31.74 |
|
|
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
639 |
3 |
Teodor Berglund |
2006 |
AM7306 |
SS04 |
|
25m |
|
317 |
4 |
Oliver Geaney |
2006 |
AH0506 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
72 |
5 |
Axel Gustavsson |
2005 |
AK8705 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
277 |
1 |
Wilmer Räni |
2005 |
AM0705 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
153 |
2 |
Mikael Lanestrand |
2005 |
AI7705 |
SKURU IK |
|
25m |
55.10 |
247 |
3 |
Anton Jöngren |
2006 |
AD5706 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
53.67 |
190 |
4 |
Ludvig Alverfors |
2004 |
AT8104 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
49.86 |
642 |
5 |
Neo Carlberg |
2005 |
AA8505 |
SS04 |
|
25m |
53.33 |
354 |
6 |
Melker Högfeldt |
2007 |
AB2707 |
SKK |
|
25m |
54.31 |
159 |
7 |
Isak Malmfors |
2005 |
AI8705 |
SKURU IK |
|
25m |
57.73 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
214 |
1 |
Alan Eriksson |
2005 |
AH2905 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
47.98 |
267 |
2 |
Carl Malm |
2005 |
AL7905 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
43.06 |
415 |
3 |
Elliot Wennerström |
2005 |
AK2105 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
40.91 |
384 |
4 |
Emil Gunnarsson |
2004 |
AM0504 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
35.77 |
419 |
5 |
Alexander Arnö |
2005 |
AB5505 |
TUREBERG |
|
25m |
37.50 |
259 |
6 |
Liam Lehtonen Hebert |
2006 |
AE5706 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
42.04 |
494 |
7 |
Lukas Höglund |
2004 |
AK0904 |
UPSALA S |
|
25m |
46.35 |
501 |
8 |
Rasmus Loklint |
2005 |
AD2105 |
UPSALA S |
|
25m |
49.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
74 |
1 |
Maxim Jelagin |
2005 |
AJ9505 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
47.95 |
51 |
2 |
Morten Brattgård |
2004 |
AE8104 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
42.63 |
513 |
3 |
Adi Ramovic |
2004 |
AG9304 |
UPSALA S |
|
25m |
39.05 |
404 |
4 |
Nicola Pavlovic Cano |
2007 |
AC2507 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
35.54 |
535 |
5 |
Linus Areblad |
2004 |
AI9504 |
VÄSBY SS |
|
25m |
36.53 |
239 |
6 |
David Holmberg |
2005 |
AH7905 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
41.46 |
479 |
7 |
Markus Brenning |
2005 |
AD4105 |
UPSALA S |
|
25m |
44.55 |
134 |
8 |
Manfred Bränström |
2005 |
AI6705 |
SKURU IK |
|
25m |
48.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
500 |
1 |
Castor Lindholm |
2005 |
AF6505 |
UPSALA S |
|
25m |
47.48 |
580 |
2 |
Casper Rengart |
2006 |
AB1706 |
VÄSBY SS |
|
50m |
42.32 |
446 |
3 |
Simon Brunn |
2004 |
AH9704 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
37.98 |
436 |
4 |
Niclas Ruimeng Li |
2004 |
AE0704 |
TUREBERG |
|
25m |
35.14 |
413 |
5 |
Daner Alex Tapia |
2005 |
AG9305 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
36.01 |
567 |
6 |
Johan Montero |
2005 |
AN1905 |
VÄSBY SS |
|
25m |
41.31 |
235 |
7 |
Adrian Hellberg |
2005 |
AJ3105 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
44.34 |
347 |
8 |
Samuel Flores |
2008 |
AA8908 |
SKK |
|
25m |
48.06 |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
03 december 2016 |
Licensierad till: Spårvägens Simförening |
Utskriftstid |
08:49 |
|